Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ttiffanny
31. júl 2009

ahojte baby! taanak, aj mne to vychazda, ze budem mat TP 6. aprila, ak to bude realita. lebo ja este stale tomu nemozem uverit. ja som dost neveriaci clovek 😀 . vo stvrtok idem na vysetrenie, ale ani netusim, co mi budu robit. neviete nahodou, ako to na 1. vysetreni prebieha? myslite, ze mi budu brat aj krv? lebo toho sa ja najviac obavam ☹ . to je pre mna nocna mora 😢 .

fida
31. júl 2009

Drzim palce Malalady, ja pojdem ku dokimu na bud. tyzden a dufam ze uz bude aj srdiecko. Minule sme ani srdiecka nemali ☹

fida
31. júl 2009

aaa, nevsimla som si ze nam uz naskocila 3. strana 😝

fida
31. júl 2009

Ttiffanny blahozelam, krv ti budu brat urcite a doktor ti vysvetli ako to bude dalej pokracovat.

micka77
31. júl 2009

to snád nie je poravda ako može k bábatku prísť niekto ako malalady, niekto si bábatko doslova vymodlí a ona si ho dala vlani vzjať, len tak pre probléímy v rodine............no nechápem tomu ale je to nesptavodlivé, a očiviodne ju to vobec netrápi že už v apríli 2009 mohla mať dieťa a si ho dala dobrovolne vzjať 😢

seuska
31. júl 2009

ttiffannny gratulujem a vitaj 🙂 Ja som objednana az na 11.augusta. dost neskoro, lebo moj lekar je aj primar a ordinuje iba dva krat za tyzden poobede, ale pacientky si chce nechat. A sestricka mi vravela ze na prvom vysetreni mi urobi sono z vnutra a nic ine, ze na odbery az neskor pojdem...

seuska
31. júl 2009

civavka tak daleko si, dufam ze mas dakoho blizkeho pri sebe... ja mam rodinu svoju tiez daleko (500km) tak to nejak musim zvladnut, horsie je to, ze manzelova rodina je ...hmmm, ako by som to slusne nazvala? .... protivna 😔 ale uz co, nejak to zvladneme, este ze mame internet a telefony..

fida
31. júl 2009

Seuska budem drzat palecky, ja predpokladam ze najprv mi zoberie krv a aj spravi sono, kedze mam zle skusenosti z minuleho tehu.

Micka77, to si ako zistila ze malalady si dala vziat babo? Poznas ju?

civavava
autor
31. júl 2009

seuska, no zatial tu nemam nikoho, muzik dojde natrvalo az koncom roka, ale chodi sem kazde 2 tyzdne na 5 dni co je super. rodicia su na SK. ale mam tu velmi dobre kamaratky, ktore aj so mnou pojdu 18/8 na UTZ, pre pripad.... 😉

je mi smutno z info ohladne malalady, ale zas ktovie, ake dovody ju k toomu prinutili... tazko sudit niekoho ked nevieme pozadie 😒

seuska
31. júl 2009

fidka aj ja tebe drzim palceky....ja neviem ako s krvou, sestricka mi nekazala prist rano na krv, uvidim 11. augusta co povie doktor.

civavka je fajn ze tam mas aspon kamosky, aj ked rodina je rodina... moj muz chodi na tyzdnovky, tak som vacsinou sama cez tyzden 😢 ale mame zhavu linku

maznacik007
31. júl 2009

ahojte kocky... vitam nove tehulky...

tak vy uz sa vsetky chystate k lekarovi? ja budem zasa posledna... 😀 boli sme dnes za malym v detskom domove.. a budeme chodit aj buduci tyzden.. a teraz pojedam melon...

ja rada pozeram tuto stranku

www.baby-web.sk

resp. tu
http://www.baby-web.sk/Tehotensky-kalendar.aspx

si zadajte trmin porodu a uvidite ten rozpis..

seuska
31. júl 2009

jeeej tiez dobra stranka toto 🙂 tie vysetrenia zneju strasne, ja som taky strachopud, ja sa bojim doktorov, ale zvladnut to musime nie? Tusim mam najviac casu a prispevkov v tejto teme 😀 tak v podstate hej, nemam tazku pracu a kedze je manzel na tyzdnovkach tak aj cas po praci 🙂, ale som zvedava ako sa nam to tu bude rozrastat... vecerala som chlebik s rajcinou a paprikou, co je u mna dost vyhra, lebo ja zeleninu moc nemusim, ale dajak som si zapchala usi (aby mi to cez ne nevychadzalo 😀 ) a natlacila do seba 😀

biancarv
1. aug 2009

ahojte tehuľky, tak ja vám zo srdca gratuľujem, viem si predstaviť aké musíte byť teraz šťastné, že sa vám splnil váš sen, no možno sa k vám prídam, mám tehotenské príznaky v podstate všetky okrem zvracania, to som nemala ani pri prvom tehu, už len si musím urobiť test a pevne verím že bude pozitívny, tak mi držte palce. Prajem vám bezproblémové tehotenstvo a zdravé detičky 😉

maznacik007
1. aug 2009

ahojte.. kocky.. kde ste vsetky? my sme sa boli znovu cely den kupat.. tak bolo fajn...

biancarv... jasne pridaj sa.. a aj ostatne aprilovky... ved este len zaciname... 😀

civavava
autor
1. aug 2009

ahojte kocky, ja som sa tiez bola kupat, potom som vyvencila psikov a teraz oddychujem 🙂

juuj ja nemam ziadne tehu priznaky okrem bolesti prs a unavy...tak sa strasne bojim, ci je vsetko s mimi v poriakdu 😔 😔

maznacik007
1. aug 2009

civavava sak ty priznaky mas.. predsa bolest prs.. auu a unava.. su typicke tehu priznaky.. 😉 inak ty si v UK? mas krasnych psikov... 😵

civavava
autor
1. aug 2009

maznacik,no,ale inak sa citim fajn a nevraciam ani nic take, ani nemam nejake nechutenstvo 😒
psiky mi tu ulahcuju samotu, ked tu nie je manzel....som v Luxembursku 🙂

maznacik007
1. aug 2009

ja mam sesternicu v luxembursku.. uz tam zije dost rokov aj s rodinou.. 😉 na vracanie mame este cas.. pokial si spominam tak pri N. som zacala vracat az tak 7 alebo 8 tyzden..
vidis bude to v poriadku aj ked chapem ze mas strach... 😔
ja som tiez este opatrna a nehovorim o tom.. cakam na UTZ so srdieckom..

civavava
autor
1. aug 2009

jeeej manacik, tak to je super ze tu mas rodinu 🙂 ...a inak ani ja to nehovorim, vie to len manzel a 2 kamosky, ktore pojdu so mnou 18.8 k lekarovi, na UTZ 🙂

elfi1
1. aug 2009

jeej civavava - moc drzim palceky aby bolo vsetko OK. ja si Ta pamatam od nas z apriloviek 2009
drzkajte sa a opatrujte 😀

civavava
autor
1. aug 2009

elfi ahoj, ja som vas citala a sledovala vas 🙂 snad sa aj mne podari mat mimi na buduci rok 😉 drz sa, moja 🙂

seuska
1. aug 2009

Caute aprilovky... my sme boli dnes s manzelom v ZOO v Ke 😀 pekny vyletik... ale hroch bol udajne na svadobnej ceste, tak chybal 😀 ...a spala som dnes do osmej - huraaaaa 🙂

elfi1
1. aug 2009

urcite ano, veeelmi Ti to prajem, nech uz vam tu cestu za malickym cloviecikom nic nenarusi

jannuulik
1. aug 2009

Ahojte, pripájam sa.... termín pôrodu 4.4.....Objednala som sa k doktorovi 18.8., dúfam, že dovtedy prestanem kojiť, lebo viem, že mi to hneď vytkne 😒 , prvé vyšetrenie pokiaľ si dobre spomínam, bol ultrazvuk vaginálny 🙄 ,asi do 12 tt, len tento 😖, potom odváženie, poslanie na krv a vypísanie knižky.. čo sa týka to USG, pozitívum toho je to, že pokiaľ je súkromný doky, alebo nejaký sympaťák máte prvú fotku mimiho 😎

civavava
autor
1. aug 2009

elfi, moc dakujem.

jannuulik, vitaj! aj ja idem k lekarovi 18.8, tak sa tesim, ze v tom nebudem sama v ten den 🙂

jannuulik
1. aug 2009

Ináč nemám, žiadne príznaky zatial, chvála bohu... 🙂 ,len ma trošku bolia prsia a mám nafúknute brucho

malalady
2. aug 2009

ahojte baby🙂 tak dneska mi mala príst ms a nič ani náznak 😉 takže tie // sú istéééééééééééé 😀 😀 😀 😀

jana3
2. aug 2009

Ahojte
ja som mala v sobotu na testiku slabulinku druhu ciarku. Takze to este nie je az take iste. Ale ak ano, tak termin podla MS 6.4, ale zrejme skutocny termin bude neskor
janullik: kedy sa ti narodil prvy syncek? Budeme mat asi rovnako stare obidve deticky... som zvedava, ako to zvladneme

civavava
autor
2. aug 2009

malalady,supeer,blahozelam!!! mne ms meska UZ 3dni 🙂))

janka,vitaj medzi aprilovkami 2010 🙂)

seuska
2. aug 2009

heeej pekne sa rozrastame.... gratulujem tiez vsetkym co to zistili...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre