Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
15. aug 2009

mne je zase zle ked zjem viac najviac mi vyhovuje zjesť každédve hod 1a pol krajca chleba envládzem zjesť ani porciu obedu lebo hend grciam 😝

v lekárni vraj dostať nejaké lieky čo obsahujú dumbier su per ethulky vraj pomáha ja mam lenhomeopatiika cucculine aj zazvorový čaj je fajn

malalady
15. aug 2009

baby ja vám už sem do tejto miestnosti ani nebudem písat..

zuzana1971
15. aug 2009

malalady preco nie? tu nema nikto nic proti tebe

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malalady
15. aug 2009

ale tá nádhera bude furt do mna dobiedzat.. a ja o to nemám záujem.. ja za to nemožem,že niekomu sa dlhšie nepodarí,alebo nemože mat dietatko..

lucinka1104
15. aug 2009

ale ja som na strane predtým dala ešťe jeden link hovorila som o tom merenit.cz....

civavava
autor
15. aug 2009

babenky, myslite, ze sa mozem bicyklovat, ked som v 6tt a mam za sebou MA?
Je mi sice zle,ale velmi mi chyba pohyb, na ktory som bola doteraz zvyknuta...Otazka asi skor pre tie co uz dietatko maju a maju s cvicenim skusenosti 🙂) diki moc

malalady
15. aug 2009

civavava ako ono by to bolo oki.. keby si o to prvé babenko neprišla skor sa porad z lekárom.. lebo ak máš rizikové tehu tak to není dobré.. aj kamaratka mala rizikové tehotenstvo a zakazal jej bicikel no aj chodzu vela sa nemala namáhat.. tak ja len tolko o tom viem.. ale radčej sa porozprávaj s lekárom 🙂

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
15. aug 2009

http://merenibt.xf.cz/form.html ak maš 28 dnový cyklus tak si mala ovu na 14 den 😉

malalady
15. aug 2009

lucka ty si písala vlastne,že ti to podla toho vyšlo?? ten dátum porodu 😉

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
15. aug 2009

ano 😉

zuzana1971
15. aug 2009

Babulky ja som obzerala u druhych tehulach ultrazvukove fotky v albumoch
vacsinou tam mali uz v 5tt bitie srdiecka 😒
no ale neviem ci to tam tie babule dobre pisu, lebo niektore tam mali ultrazvuk vraj z 6tt a uz tam babo rucickami a nozickami mavalo, divne 😝

no ale povedala som si, ze sa nebudem stresovat, ked doky kazal sestricke pripravit mi na 4.9. tehu knizku, keby sa mu daco nezdalo, hadam by zbytocne neminal knizku 😝

bolulka
15. aug 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat? dnes som si robila testik, nakolko mam tehu priznaky a vysiel mi slabulilinky druhy pasik.. cakam na den MS, kde si testik zopakujem, preto este neuvadzam tt v pase..

zuzana1971
16. aug 2009

vitaj bolulka, mas krasnu dcerku v albume

bolulka
16. aug 2009

dakujem zuzana,

kedy vam zacali priznaky? ja som 4 tt a uz mnou zacinaju pekne lomcovat.. pri Klaudii som dlho nemala ziadne..

lucinka1104
16. aug 2009

zuzka je ti individuálne ani mis rdiečko nemáme no ja si inú možnosť ako že mu začne čoskoro biť ani nepripustím takže aj ty to tak ber 😉
to je aj s kojením tak ja som taká presvedčená že budem mať mliečko že už kojím 15 mesiacov 😵

vitaj bolulka príznaky mame skoro všetky ako nechutenstvo, ťažoba na žalúdku, mne sa aj krúti hlava 😉

bolulka
16. aug 2009

babky, kedy treba ist prvykrat k dr.? pri dcerke som bola v 11 tt, ale pozeram, ze vy ste uz boli.. 😕

zuzana1971
16. aug 2009

luci, ale ty mas hore napisane 6tt a ja uz 8tt 😒
ano ja verim, ze vsetko dobre dopadne, ale kto uz raz zazil MA a nebitie srdiecka tak ma chape...Ale teraz verim, z evsetko bude dobre preto, ze si to konecne zasluzim 😝 , a HCG bolo pekne vysoke, a gulicka ma uz 6mm 🙂

bolulka moje priznaky nie su velmi vyrazne-nechutenstvo, obcas na vracanie, ale malokedy, unava, malilinke obcasne bolesti prs, na zaciatku tyzden pred prvym pozitivnym testom som mala tyzden bolesti zaludka, hnacku a 1x vracanie

zuzana1971
16. aug 2009

bolulka boli, ale asi nie je dobre ist prilis skoro, lebo potom sa tu vsetky strachujeme kvoli srdieckam, ale na druhej strane treba vylucit mimomaternicovu tehotnost, tak neviem co je lepsie...mna lekar nechcel zobrat skor ako v 7 tyzdni

bolulka
16. aug 2009

zuzana, ja mam velke bolesti prs a slabe palenie zahy od dnes, istu chvilu nechutenstvo a istu obzerstvo, slabe tlaky v podbrusku..

zuzana1971
16. aug 2009

😀 hahahaha teraz sa musim smiat sama na sebe 😀 😀 😀
ja som doteraz nechapala preco sem musim chodit komplikovane a nevidim tuto temu medzi temami, ale ja som to hladala medzi temou Tehotenstvo a teraz po 2 tyzdnoch vidim, ze musim hladat pod temou Spolocny termin 😀
dobre rano 😀

bolulka
16. aug 2009

ja si tam zavolam a necham to asi na sestricke..

zuzana1971
16. aug 2009

bolulka, ano tie tlaky v podbrusku mame vsetky

zuzana1971
16. aug 2009

bolulka, ja keby som si mala vybrat isla by som hned po pozitivnom teste na vylucneie mimomaternicovej tehotnosti a druhy krat v 8 tyzdni kvoli srdiecku

bolulka
16. aug 2009

tiez by som to tak najradsej riesila.. ale ak som mala prve tehu dobre, asi sa so mnou dr. nebude babrat..

lucinka1104
16. aug 2009

zuzi ale neriad as tým čo ukazuje hore mne ukazuje6 už dlho a ot osm začala 6 tt len dnes azvisí od toho kedy bola ovu mohla byť neskôr ako si myslíš jeden den biť nemusela a začalo ešťetu noc napríklad a už bije kedy ideš na sono?

zuzana1971
16. aug 2009

luci, ja som mala posl.sexik 12.7. a ovu podla ovutestu 16.7. tak v ktorom ttpresne podla teba som? mozes mi to prosim objktivne vypoitat?
teraz som zase citala vselico na temach, jedna napr. slabo spinila ako ja, nemala tehu priznaky a srdiecko a nakoniec prisla o babo, tak to asi nebudem citat,inak sa zblaaaaznim 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre