Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubiku
24. nov 2009

Ahojte, blondy magne b6 mozes brat, je fajn. 🙂

vejula
24. nov 2009

čafte kočky, no to je jednoduché, podla lunárnych mesiacov sme v 6 mesiaci lebo lunárnych mesiacov je desať dokopy, Ale ked to počítame na normálne kalendárne mesiace sme v piatom lebo tých je len deväť. Inač som bola dnes cvičiť a mám pocit že mi to aj trochu pomohlo na ten zacviknutý nerv, že mi ho trochu uvolnilo 😉

zuzuj
24. nov 2009

cheerlady: tebe ta tabulka rata pravdepodobne tehotenstvo od ovulacie cize posledna menzes + 2 tyzdne, preto to mas o 2 tyzdne posunute...ale v medicine sa rata od poslednej menstruacie. Ale je to v podstate fuk 😀

vejula
24. nov 2009

ehm, nie myslím že je to určite tým že jedna to mám prepočítané na 10 lunárnych mesiacov a cheer na deväť kalendárnych mesiacov.

cicimon
24. nov 2009

neviete, ci je lepsie cvicit fitlopty alebo pilates pre tehotne?

vejula
24. nov 2009

myslím že najlepšia je kombinácia... Dnes som bola na takom cvičeni a chvílu sme boli na fit loptách chvílu sme pilaatesovali..... Ale ked by som si mala vybrať tak fakt neviem čo je lepšie.

cicimon
24. nov 2009

no prave som nasla este nejake volne kurzy, tak neviem, naco sa prihlasit.. alebo pockam po vianociach na ine...

vejula
24. nov 2009

No ja som tiež nevedela že čo.... Ja neviem pilates mi príde asi tak viac posilnovací... Ale niesom žiaden odborník. Inač som rozmýšlala a chcem si kupiť fit loptu. Nech trochu posilním chrbát a tak. A budem na tom sedieť aj pri compe a tak.

cicimon
24. nov 2009

ja mam fitloptu niekde zapadnutu prachom a teraz sa aj bojim, ci by podo mnou nespadla... 🙂)

vejula
24. nov 2009

hihi... No myslím že určite nie 😀 Práve kukám na nete a idem si ju objednať 😉

moni
24. nov 2009

veji, to je super ze ti to cvicenie pomohlo. ked pridem dom, hned nafukam loptu, mala by byt niekde v skrini 🙂 sedela som 4 hodiny na prednaskach a na pocudovanie mi to preslo takze snad sa mi bude dat trochu ponatahovat.

s tymi mesiacmi mas pravdu, lunarnych je 10, kalendarnych 9. mm ma vzdy chaos v tych cislach, a hlavne ked sa este zacnu motat tyzdne a dni, to je uplne hotovy 😀

cheerlady
24. nov 2009

tie tyzdne preto nevychadzaju "logicky",lebo tehotenstvo trva 10 lunarnych mesiacov,co je ale 9kalendarnych mesiacov.a kedze kalendarny mesiac ma niekedy 30,niekedy 31 dni a lunarny vzdy 28,tak aby sa ten rozdiel nejako zohladnil,preto sa to pocita tak ako to je v tej tabulke u mna v albume 😉 a tyzdne sa pocitaju od poslednej ms.

vejula
24. nov 2009

joj moni som tak rada, že aj ja sa už cítim trochu lepšie. Inač na uvoľnovanie toho chrbta je ten jednoduchý škôlkarsý cvik dobry, čo si na štyroch a najprv sa hrbíš a potom prehýbaš... A potom ešte v tej istej polohe vytáčaš nohy do strán.... No a fit loptu si idem aj ja kupiť, trochu posilovať chrbtové svaly, nech to tých 9 mesiacov

moni
24. nov 2009

presne ten macaci chrbat som skusala cez vikend...dokonca v sprche 😅 lebo dalsia rada bola horuca voda, tak som spojila 2v1 😀

pipimiska
24. nov 2009

ahojtee,nikto nikde?? 😀

kiwinka,som rada,mysli len poziitivne,hlavne je,ze vsetky dolezite organy a rozmery su v poriadku 😵 😵

neviem kto presne pisal,ale mne naopak hematologicka kazala pit sumive magnezium najlepsie b6 😉

ja by som tiez kcela cvicit,len sa bojim,tiez som na rizikovom..
tiez mam inac niekedy tlaky v podbrusku,niekedy sa citim,ze prasknem,najlepsie sa citim ked nic nerobim len si lezkame 😉

monii,pocula som,ze v tehotenstve sa horuca voda nedoporucuje,myslim,ze moze vyvolat kontrakcie 😉

lucinka1104
25. nov 2009

Krásne ránko,
juj som spala len od 2,00 do 6,00 sa minedalo, už som upratala takmer celý byt až na wc a kupelku do toho sa mi už nechce.
Dnes idem na kontrolu a morfo juj už zase ma dole všetko svrbí to nevyzerá dobre.
Inak definitívne meno našej dcérky bude Olívia Zoe Balková, aj ked som proti dvom menám páči sa mi význam mena Zoe - žiť , nechať žiť....
Všetkým prajem krásny dníček a som rada, že vas mam.

civavava
autor
25. nov 2009

dobre ranko babenky,

dnes v prvom rade zelam vsetkym KATARINKAM krasne meniny, zdravie, stastie, lasku,pohodu a najma zdrave miminka 😵 😵

martina05
25. nov 2009

Ahojte, dobré ránko ...

lubiku
25. nov 2009

Dobre rano 🙂

lucinka Olivia Zoe je nadherne meno. My tiez rozmyslame nad menom Zoe ale neviem ako hovorit inak. Ako jej budes hovorit, len Zoe? Alebo budete pouzivat viacej Olivia?

lucinka1104
25. nov 2009

Lubka Ja budem používať len Olívia to bude viac menej na papieri a potom ked sa bude predstavovať ...
Katkám všetko naj
Martinka dobré ráno 😉

seuska
25. nov 2009

dakujem civavka 😀 😀 😀 😀

dobre ranko vsetkym.

kiwi urcite bude vsetko dobre, obdivujem ta, ze to zvladas, ja by som uz revala do vankusa 😀 😀 😀 , si silna, drzkam palce...

ja som dostala na meniny dvd cvicenie pre tehotne, len mi chyba fit lopta, tak idem dnes kupit.

dnes som si vzala meninove volno v praci a idem si upratat skrinu 5 metrovu 😉 😉

tantama
25. nov 2009

seuš všetko naj naj a aj všetkým ostatným Katkám 😀 😀 ja sa teším na zajtra ideme na 3D a uvidíme našu princeznú...... juj 🙂

seuska
25. nov 2009

tantami dakujem 🙂 pozdravuj Gretulku a drzkam palce, hod potom foto do albumiku...

Aj ostatnym Katuskam prajem vsetko naj k meninkam, vela zdravicka aby vam miminka pekne rastli v bruskach a aby boli zdravucke.... 🙂 (Boze aka som dnes rozcitlivena 😉 totie hormony 😀 )

michalag
25. nov 2009

Dobre ranko babenky 🙂
Luci, krasne meno ste vybrali 😵
Vsetkym Katkam, Katarinam vsetko najlepsie k meninam 🙂 😉 ...

martina05
25. nov 2009

Seus, všetko naj... a aj ostatným Katkám a dúfam, že sa pranostiky vyplnia a na Vianoce bude sneh ....

Luci aj my asi dáme dve mená Teodor Ján /teda ak to bude chlapec/ alebo Vanda Eva - MM je Ján a nevie si predstaviť že by sa syn nevolala aj po ňom a moja svokra, ktorá zomrela keď mal MM 10r. bola Eva, a ak by sme mali dcéru, bola by to prvá vnučka...takže asi tak....
Olívia Zoe je pekné a hodí sa to aj k priezvisku ...

martina05
25. nov 2009

Seus aj ja som taká citlivka, za všetko revem, MM si už robí zo mňa srandu... Minule som revala aj pri čítaní knižky s citátmi o bábätkách ....

lenka7984
25. nov 2009

dobre ránko
všetko naj naj všetkým katarínkam k meninám 🙂

alicc
25. nov 2009

Pekný den želám všetkým a Katarínkam prajem len to naj..... 🙂 🙂 🙂
ak sa na 3D sone dozviem niečo nové, určite vám dám vedieť. som z toho trochu nervózna a hlavne nedočkavá. proste ako malé decko.
baby aj vy zle spávate? ja zaspím ako drevo ale potom za noc aj 10 krát hore a len sa pretáčam .

martina05: aj moj muž sa volá Jan, takže je to jedno z mien nad ktorými uvažujeme(teda skôr on ako ja , ale keby velmi chcel, tak nech je po jeho).

malalady
25. nov 2009

dobré ranko baby :_) 😉 😀

lubkamik
25. nov 2009

Dobre rano 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre