Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
26. nov 2009

Ved do pondelka mu musime dohovorit aby sa lepsie tvaril 😀 😀 Ideme na druhy pokus 😵
Vejulka, ja mam brusko podobnej velkosti 😀 Vcera mi doktorka povedala ze mam vela plodovej vody a preto je take nafuknute 🙂

katka444
26. nov 2009

michala super. gratulujem 🙂

vejula
26. nov 2009

🙂 Diky kočky no niekedy sa už ledva zohýbam.... A čo bude v 9 mesiaci 😕 😕 😕 To sa necháme prekvapkať 😉 Lubka, tak veľa plodovej vody???? Dúfam že to nieje nič zlé. Nom ja som si hovorila že aspon ma maličké dosť miesta, aj ked včera večer sa mi vôbec nezdalo že by mu to stačilo 😅 kotrmelcovalo o sto šesť....
A miška véééééľka gratulácia 😀 😀 😀

stanusa
26. nov 2009

michala tak super vysledky... 🙂

stanusa
26. nov 2009

zmerala som si obvod tehu bruska a uz ma rovnu stovku 😲
to ako budeme vyzerat??? 😝

civavava
autor
26. nov 2009

gratulujem michalka! 😉

zuzuj
26. nov 2009

miachalag gratulujem k vysledkom.. 🙂 Ja som sa tiez dozvedela ze mam secko negat. v pondelok tak sa tesim s tebou🙂))

michalag
26. nov 2009

zuzuj, aj tebe dodatocne gratulujem k dobrym vysledkom 🙂 ... a dakujem 🙂

zuzkabar1983
26. nov 2009

Baby gratulujem Vam k dobrym vysledkom.

Lubka, to je smola, ze ste nic nevideli .. Inak som pocula, ze niekde poslu mamicku, aby si dala za pohar coly 🙂 🙂 Zevraj to pomaha .....
Ja som sa akurat vcera objednala na 3D, ideme 14.12, tak uz sa neviem dockat 😉

klongova
26. nov 2009

silvia7 - to máš teda raidne bruško to ti nezávidím musí sa ti teda riadne zle hýbať a to ťa čaká ešte skoro raz toľko. Si si istá že to bude len jedno bábo ? a nie dvojčatá

luci - drž sa už si si toľko vytrpela máš to naozaj ťažké. Keby si nemala malého asi by to bolo jednoduchšie teraz asi budeš hlavne myslieť na malého.

zuzkabar1983
26. nov 2009

Inak dnes som volala jednej porodnej asistentke ohladom predporodnej pripravy. Tak zacina to prednaskou, ktoru mam buduci utorok, potom bude raz do tyzdna cvicenie a od 32 tyzdna budu po cviceniach aj teoreticke prednasky pripravy na porod spolu s prehliadkou porodnej saly a celeho oddelenia.

Tak uz sa tesim 😀

zuzuj
26. nov 2009

Ja mam brusko 104 😀 😀 inak zuzkabar kam ides na 3D? ja idem 13.12 🙂 do Hlohovca. Len dufajme ze nase bude vidiet, fakt by ma porazilo kebyze nie je nic vidiet ako u lubky...
Inak lubka to Vase je celkom vtipne...taky mali chrustik Justik🙂), myslim s tym ze este as rucky si dal pred oci🙂 Moje sa vzdy hybe ostosest asi to bude tym ze pijem fakt tu kolu, aj ked celkom tomu suvisu nerozumiem..no ale tiez sa mi raz otocil chrbtom🙂...

zuzuj
26. nov 2009

jaj a dakujem za gratulacie, aj ked ja by som si babo nechala aj keby neboli negat.. 🙂

michalag
26. nov 2009

lubka, snad uz sa vam v pondelok drobcek ukaze 🙂

michalag
26. nov 2009

... a hodila som foto bruska, tak ak chcete mozete kuk 🙂

zuzkabar1983
26. nov 2009

Zuzuj ja som sa objednala v Prievidzi na Gynferei.

Inak som bola v svadobnom salone predvcerom objednat sa na skusky siat a mi merali brusko a obvod mam 95 cm. Mi povedali, ze ak do troch tyzdnov radpidne narsatie (cca o 10 cm) tak im mam dat vediet. Tak dufam, ze do svadby budeme rast postupne 😀 😀 😀 lebo inak si ani neviem predstavit do coho ma navlecu ....

lubkamik
26. nov 2009

Vejula, presne - vraj ma aspon maly dost miesta v bruchu 😀
Ja som si teda este nemerala obvod pasa 😀 Ani nebudem hadat kolko to moze byt 🙂

zuzkabar1983
26. nov 2009

Baby vy si chcete brat k porodu partnera?

stanusa
26. nov 2009

zuzkabar ja ani neviem, ale ten moj sa velmi chysta a tusim aj s kamerou 😕 😀

pozerala som inzeraty a neviem ci je to ta ista ako ste pisali vcera, ze ste objednali sadu do postielky.
tie ceny su neuveritelne 😕 😕
https://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vLogi...

zuzkabar1983
26. nov 2009

Tie ceny su vazne. Vsak uvidime, co napisu baby, ci im to doslo v poriadku ....

Mne mm povedal, ze ak velmi chcem, tak k porodu pojde, ale sama ho poznam, ze na take nieco nie je, tak ho nechcem trapit .... 😝 Ale vela ludi ma presvieca, ze je tam dobre mat niekoho .... tak ja sama neviem.

roxi
26. nov 2009

ahojte, ja dnes akosi nič nestíham,
ale aspoň s malou sme boli v MC na divadielku, celkom sa jej to páčilo, čudovala som sa, že tam vydržala sedieť,

a baby blahoželám k dobrým výsledkom 🙂

zuzkabar - ja som mala manžela pri pôrode a bola som rada, že tam so mnou je, teraz neviem, záleží, kedy budem rodiť, keby cez deň, tak by sme Leu dali k susedke, ak v noci, tak ju nebudeme budiť, asi zostanú doma a ja si zrejme zavolám sanitku, nič múdrejšie asi nevymyslíme, ale keby sa dalo chcela by som ho tam aj tentokrát

lubkamik
26. nov 2009

Stanusa - je to ta ista sada ale od inej baby 😖 Teraz sa uz vazne zacinam bat ci mi nieco pride 😠 Text je presne ten isty - mail na azete ale nick iny...No som zvedava

stanusa
26. nov 2009

lubka mne sa nezdaju tie ceny, za nove vecicky a tie obrazky su poztahovane z internetu... 😠
ale mas cislo jej uctu

cheerlady
26. nov 2009

zuzkabar aj my ideme 14.12. na 3/4D 😀 ja som uz objednana 2tyzdne,tak si vies predstavit ako pomaly to uteka mne 😠 😀
ja by som mm chcela mat pri sebe,ale on je bojko,povedal,ze ked uz pojde do tuheho,ze odide von-tak to by som este brala,keby bol so mnou aspon na cakacke,nech tam nie som sama,aj ked o ten najkrajsi zazitok by prisiel-ten okamih,ked sa babatko narodi 😵 lepsie je nenutit,no mozno zmeni este nazor,ono si to ti chlapi nevedia dobre predstavit,on si mysli,ze bude stat pomaly pri dr. 😀
gratulujem vsetkym k dobrym vysledkom! 🙂

lubkamik
26. nov 2009

no ale co mi pomoze jej cislo uctu? Mozem si tie peniaze v banke pytat naspat? ☹

stanusa
26. nov 2009

peniaze nie, ale ked je vela bab, ktore si objednali tak sa treba obratit na policiu no a to c. uctu moze pomoct...
ale nepredbiehajme, ved uvidime co z toho bude 😔

zuzkabar1983
26. nov 2009

cheerlady, aj mne mm povedal, ze cakat tam so mnou bude, tak uvidim. On sa toho boji viac ako ja 😀

Lubka, este sa nad tym netrap, mozno to pride vsetko v pohode az budes sama prekvapena ... Vsak pockaj este tyzden, prip. napis tej babe, ci uz obdrzala tie peniaze a ci to uz poslala, ze nech ta priebezne informuje a posudis aj na zaklade toho aka je s nou komunikacia ..

lubkamik
26. nov 2009

😠 😠 😠 To je hrozne ak niekto chce takto klamat ☹ 😒 Budem len cakat do buduceho tyzdna...Co uz

cheerlady
26. nov 2009

lubka obavam sa,ze to ti nepomoze ☹ ved uvidis,mozno ti to fakt pride a ked nie,tak sa aspon poucis 😒 mohla by tu byt aj tema,kde by boli zverejnene taketo o.rby aspon by sa tomu vyhli dalsi 🙄

roxi
26. nov 2009

pozerala som ten link, čo ste tu hodili, no fakt sú tie vecičky nejaké lacné, ale ktovie, možu byť ok, len z "podivného zdroja", ak ste to už zaplatili aj tak vám nezostáva nič iné len počkať, hádam to bude v poriadku, zdalo by sa mi neskutočné, keby sa niekto odvážil takto vo veľkom obrať ľudí o peniaze,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre