Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
26. nov 2009

No to som si aj ja myslela Roxi ze hadam takto vo velkom neoberie niekto ludi o peniaze 😀
Ale teraz pozeram ze ten inzerat co som videla vcera ja a je vymazany a pod inym menom ho pridala ta baba - presne ten isty text aj obrazky - teraz je z okresu Michalovce, vtedy boli medzilaborce 😖

roxi
26. nov 2009

lubka - tak to je už ozaj divné, ak to vymazala a pridala znova, nuž držím palce nech to fakt nie je nejaký podvod, bola by to fakt neskutočná drzosť a odvaha takto okradnúť maminy, čo tých peňazí ozaj nemajú nazvyš 😠

roxi
26. nov 2009

ozaj baby, ak ste tu nejaké účtovníčky, neviete mi poradiť, nejaký dobrý jednoduchý účtovný program pre podvojné úč., manžel sa rozhodol, že končí zo živnosťou a chcel s.r.o., ja som síce nikdy kompletné účt. nerobila, len časť, ale tak dúfam, že sa mi podarí oprášiť nejaké zapadnuté info a s pomocou kamošky sa do toho nejako dostanem, šak či iné mi už zostáva, že 😅 , len neviem v čom robiť, my sme mali na firme oracle a ten teda nechcem ani náhorou, kamoška robí v MRP ešte som rozmýšľala, že možno pohodu, ale to zas nepoznám, takže ak máte skúsenosti, prosím raďte

stanusa
26. nov 2009

roxi s uctovnictvom neporadim 🙂
pozerala som ten nick gaviota a vyzera, ze je to realna baba a byva v okrese Kosice...len ci to je ta ista osoba

mm pride z robotky tak sa mu idem venovat,pa

cheerlady
26. nov 2009

roxi kolegyna tiez pouzivala MRP a druha zase pohodu a ani jedna sa nestazovala,aj ked mozno ta pohoda je jednoduchsie zostavena 😉

lubkamik
26. nov 2009

Roxi, moja mama tiez pouziva MRp a je spokojna ;)

lubkamik
26. nov 2009

Stanusa, ja som nasla ten nick susanyx aj na minibazar.sk a tam je z Banskej Bystrice 😠 😠

ada_april
26. nov 2009

No to nevyzera dobre. Najviac podozrive mi pride to, ze tie veci neposiela na dobierku ale az po pripisani penazi na ucet.. Ak by to nedopadlo dobre, asi by sme mali zalozit potom novu temu s odkazmi na taketo inzeraty..

lubkamik
26. nov 2009

Kde ste dnes vsetky? 🙂 Co mate siestu? 😀 😀

cheerlady
26. nov 2009

ja som tu,len vidim,ze tu nikoho 😕

lubkamik
26. nov 2009

no nic - idem aj ja domov 🙂 Tak pekny vecer vsetkym 😉

minka21
26. nov 2009

cawky,ja som si bola dat skontrolovat zrak,a nove brilky,a zistila som ze mam uz 3ky dioptrie!! 😵 sak ja o chvilku ani to babo neuvidim 😵
inak to s tou babou je zaujmave...kolke ste jej uz poslali peniaze???ja vzdy nakupujem len na dobierku lebo sa tohto presne bojim,ze su aj taketo pripady.i ked je to drahsie ale predsa len ta istota.

cheer a mas nejake speci chute??ja sladke,ale brutalne,to by som mohla stale tlacit do seba! 😀

cheerlady
26. nov 2009

minka ja sladke mam uz od zaciatku az si nadavam,ze to je nezdrave a babo z toho nic nema 😒 ale nepomozem si 😖 co mas inak nove okrem okuliarov? 😀

ja som si objednala raz takto,ze som platila dopredu prevodom-popolnocne saty na svadbu-stali 70eur,ale mala som na tu babu aj tel.kontakt a vedela som od bab,ktore si ich tiez od nej objednavali,ze im dosli,takze som sa moc nebala,aj ked clovek nikdy nevie 😠

cheerlady
26. nov 2009

inak baby vcera som si kupila v dm-ke olej na masirovanie bruska baby-neviem co,vyrabane pre dm,stal nejak do 3eur a pekne voni.a robia taky aj krem,no ten olej sa mi zda,ze dlhsie vydrzi 😉 tak od dnes poctivo natieram 🙂

adasik
26. nov 2009

cheer...ja som si ho tiež prave teraz kupila, tak uvidim...dufam, že sa nevyskytne žiadna alergicka reakcia 😖 mam aj krem-inej znacky, tak to zacnem striedat...ja mam brusko 97cm, tak akurat asi...

cheerlady
26. nov 2009

adasik nemala by sa,je tam napisane,ze hypoalergenne 😉

civavava
autor
26. nov 2009

ahojjj babenky, hlasim dalsie dievcatko 🙂)

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bezim do jazykovky, stvrtky "milujem" 😠 😠

pa pa pekny vecer

minius
26. nov 2009

babenky gratulujem vam vsektym k dobrym vysledkom.

Lubka neviem z akej linky si to objednavala ale ak to bolo z modreho konika tak ak by s tym nebolo nieco v poriadku tak to urcite odtialto stiahnu. 😉

Babenky vam sa uz robi ta ciara cez brusko? Alebo vam vychadza pupcek?

michalag
26. nov 2009

mnius, mne zacina pomalicky vytrcat pupok, ale este to velmi nevidno... tebe sa uz robi ta ciara cez brusko??? Ako to vlastne je, ked je do polky pupka a potom vyssie?

michalag
26. nov 2009

inak chcela som sa spytat uz dlhsie, ale ked som bola v 12tt na sono tak mi Dr. kazal dat pasta pod zadok, neviete preco?

minius
26. nov 2009

praveze mne este stale nic 😅, budem hladat meter a odmeram brusko ale moje este nie je vobec velike. Ale vraj to bude tym ze som vysoka tak babo ma dost miesta 🙂, vraj ta ciara ide spomedzi prs na dol az po mechur

minius
26. nov 2009

co je to pasta? 😕

minka21
26. nov 2009

cheer inak nic take nove nemam,do vybavicky nic nepribudlo,cakame ked to uz bude uplne potvrdene,teda do streedy🙂a potom sa pojde nakupovat🙂ale kocik si ideme kupit uz na vianoce,taku mensiu radost si ideme urobit🙂 ved mne sa posledne dni snivalo ze mam chlapca,aj gulky som videla,a uz som cakala ze bude isto chlapcek,ale aj tak mame najviac veciciek pre dievca,tak aspon vynosime🙂

mne pupcek este nevystupuje,ani ciaru ziadnu nemam,

blondy12
26. nov 2009

juj babenky clovek tu nie je ani dva dni a musi vas citat strasne dlho aj to nestiha 😀

inac gratulujem k dobrym vysledkom a k novym dievcatkam, snad sa pred vianocami aj ja pridam 😝

a lucinka Olivia Zoe je velmi pekne meno, my teraz premyslame, ze skor Olivia ako Sara, a Zoe sa mi tiez paci ale MM velmi nie, tak mozno to Olivia dame, nase najnovsie rozhodnutie, a u chlapca asi Samuel nadalej...

joj to male ma tak silno kope teraz, ze normalne ma zaboli az pri vajecnikoch...potom mam pocit, akoby bolo niekde hore a zas dole a pichnutie... 😠

minius mne sa zatial ziadna ciara nerobi...ani ten pupcek nevychadza, ale uz mi zname vedia povedat, ze vecer vypadam ako tehotna...ze to uz konecne vidno...mam viac nafuknute brucho, ale ze zrana a na obed keby ma nepoznali ani mi netipnu ze som ...no co uz

michalag
26. nov 2009

minius päste = pasta 😝 😀

dejna3
26. nov 2009

ahojte babuľky,
gratulujem všetkým k dobrým výsledkom aj tým, ktorí už vedia pohlavie 😵 😵
vy ste si dnes merali brušká? 🙂 musím pohľadať krajčírsky meter a zmeriam aj ja... aj som veru zvedavá... pravdepodobne mám bruško asi tak akurát, lebo dnes som nechala moju kaderníčku tipnúť mesiac a povedala presne - piaty 😉
vystrčený pupok ani lineu som pri malej nemala... teraz zatiaľ tiež nič...

zuzana1971
26. nov 2009

civavka dakujem za kontakt na fotografku 😎

minius ja mam na podbrusku tu ciaru uz od 6 tt 😕 a od 20 tt sa mi taha uz aj od pupka smerom hore

kika praveze neviem co sa lekarke nezdalo na srdiecku, asi som sa mala presne opytat 😔

no tak to je dobra detektivka s tou supravou do postielky za 15 eur 😠 , ja som rozmyslala, ci to babenka nesije, preto take lacne, ale vsak na celu sadu musi stat len ta latka viac, nie? teda ja nesijem, ale mozno niekto z vas vie odhadnut

mne to nakoniec zubarka nezamblombovala, bo ked sa mi vrtala v nervoch tak som videla vsetky hviezdicky ako to bolelo, tak mi tam dala umrtvujucu hmotu za 9 eur a 17.12 sa tam musim trepat este raz (cesta tam mi trva 1 hod a 20 minut plus naspat}, a ked sa to nebude dat zachranit, tak mi to po porode vytrhne 😖 , je to sice 6ka hore, ale nechcem byt strbava 😝

no a o tych neohladuplnych ludoch, nastupovala som opatrne do elektricky a napchala sa tam taka tetka ca. 45-50 rocna a skoro ma z tych schodov zhodila, no nasilu ma otlacala telom, ledva som sa drzala, este som jej povedala, ze som tehotna pri tom boji na schodoch elektricky a ona este zacala nejake hnusne komenty hadzat, no proste neuveritelne...bohuzial je vela primitivnych ludi na slovensku, to uz ani nie je o netolerancii ale o primitivizme, inak sa take spravanie neda nazvat...

viem ze v casopisoch Dieta atd sa dokonca mamicky s kocikmi stazuju, ze su aj ku kocikom hnusni ludia, este im aj vynadaju...

minius
26. nov 2009

michalag 😀 😅

Blondy aj mna tak dnes pobolievalo ale male sa mi zda byt akesi kludnejsie... zvyklo budit okolo 4 kopkanim a teraz nic az do ranajok ale normalne mi to nadranom chyba 😠

Minka tak vam drzim palceky na stredu!!! Nech vam to vsetko dopadne dobre a co by ste chceli?

stanusa
26. nov 2009

miska co ti to kazal dat?
minius ciara este nie
naposledy som kupila odtialto kresielko a to tak, ze najskor ho kocka poslala, mm ho poskladal, pokukali sme a az potom urobili prevod na ucet
predtym som poslala na ucet - mencestraky a prisli v pohode

michalag
26. nov 2009

stanuska, mala som si dat ruky do pästí a potom pod zadok, vtedy mi robil vaginalne sono

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre