Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
26. nov 2009

jj ja mám tiež placentu vzadu, ale v podstate je to si jedno, len tie pohyby že tak necítiť. A tebe dejni hovoril doki že skôr to vidi na dievčatko??? či si to pletiem?

dejna3
26. nov 2009

ee, veji... ja som sa nepýtala, lebo doki je v tom zrejme trošinku konzervatívny... ja čakám až na 3D... ideme 20.12. 😉

cicimon
26. nov 2009

vejula - mne to povedala lekarka este par rokov dozadu pri prehliadke, neviem, ci sa odvtedy neico zmenilo ci nie, teraz mi nic podobne nehovorila, a to uz mam inu lekarku

prave s mm preberame, ci ma ist so mnou na morfo ci nie 🙂 bol uz niekto aj s muzom? hlavne ma zaujima, ci je to take, ze fakt sa oplati, teda ci je co pozerat 🙂

dejna3
26. nov 2009

neviem, aký je v tom rozdiel, či vpredu alebo vzadu... pohyby cítim dosť intenzívne... prvé tehu som tiež mala placentu lokalizovanú vzadu

vejula
26. nov 2009

tak sa mi to trochu poplietlo asi 😅 😅 😅 A čo druhé by si už radšej chcela chlapčeka, či znova dievčatko by si brala??? Alebo je to jedno 😵 No mne je to jedno, zo začiatku som trošku viacdievčatko chcela, lebo ja mám troch bráškov a vždy som chcela aj sestričku, nom mamči sa nepodarilo 🙂 Ale čím dalej viac mi je to jedno a budem sa tešiť uplne rovnako z chlapčeka aj dievčatka 😵 😵 😵

cicimon
26. nov 2009

dejna - mozes pls popisat ake bolo to morfo? ako sa to robi,ako dlho, co bolo vidno a ci si bola sama?

ja som zvedava, co to bude, ale chcela by som skor dievca 🙂

dejna3
26. nov 2009

cicimon, myslím, že sa tam oplatí vziať manžela, je to také dôkladnejšie sono, doki robí merania - hlavička a kostičky a celkovo pozerá zdrav. stav bäbätka, kuki sdriečko a iné orgány a dlhšie kuk bábo... a môže zistiť aj pohlavie 😉

veji - najskôr som chcela trošilinku viac dievčatko, teraz mi je to už úplne jedno... podľa mňa to budú mať drobci aj tak skvelé, bez ohľadu na pohlavie, budú vyrastať ako rovesníci 😉
drahý samozrejme teraz túži viac po chlapčekovi, ale verím, že ak by to aj bola baba, tak ju bude zbožňovať rovnako ako sofinku... 😵 😵

dejna3
26. nov 2009

cicimon, ja som bola sama, drahý je furt v práci a on sa teší skôr na to 3D 😉

vejula
26. nov 2009

cicimon, ja som bola aj s mužíčkom, trvalo to 40 min. A mm všetko sledoval na monitore počítača. Ale platili sme 25 Eur za to... No že sa nám tak dlho venoval, a že to bolo aj mimo ordinačných hodín... KEby som nechcela tak mi ho urobí za 10 min počas poradne ale som rada že to bolo takto, všetko som videla všetko mi vysvetlil...

vejula
26. nov 2009

Určite dejni bude mať rovnako rád aj dievčatko 😉 Sranda môj drahý chcel trošku viac asi dievčatko... Také nezvyčajné na chlapa, že??? Väčšinou chce každý chlap syna.

cicimon
26. nov 2009

no moj hovori ze ci nema ist skor na to 3D a tak....ved uvidime, tak snad ked ho nebudu drzat v praci, tak pojde

dejna3
26. nov 2009

veji, oni túžia po synoch a potom by za svoje dcéry aj dýchali.. ja keď vidím, ako sa neskutočne s malou mazná a ako ju zbožňuje... 😵 človek by niekedy hádam aj neveril, kde sa to v tých chlapoch berie 😀

vejula
26. nov 2009

😵 😵 jeeej, no to je pravda.... Ockovia su na dcérky riadne zaťažení.... Však môj aj bulil ked som sa vydávala, že o mna prichádza.... A to som teda nečakala, lebo sme mali všelijaké obdobia medzi sebou 😖

dejna3
26. nov 2009

veji - podobne... na svadbe bol viac tuším dojatý otec, než mamina, a to sme sa brali už vlastne s malinkou...

idem hodiť sprchen a asi kuk TV... už ma zrejme znova chytá tehu nespavosť ☹ posledné 3-4 noci som nemohla zaspať asi do pol tretej a ráno som už o pol šiestej bdela 🙄 potom som celý deň odkväcnutá 😝 ešteže ma aspoň malinká nechá ráno potiahnuť aj do 10,00 - 10,30

papá a dobrú 😉

cicimon
26. nov 2009

dobruu

vejula
26. nov 2009

dobruuu kočky 🙂

lubiku
27. nov 2009

Ahojte dievcence 🙂

Vcera som bola na 3d, tak ak chcete vediet,ako vyzeraju nase babatka teraz, mam dve foto v albume, kuknite 🙂
Ale velmi sa nam nechcelo ukazat, stale borilo hlavicku do placenty 😕 😵

Vsetkych vas pozdravujem 😎

fruchtbar
27. nov 2009

Dobre ranko dievcence,dlhsie som sa neukazala,mm bol chory,dostal tu svoju alergiu,tak sme spolu prespali par dni...mam pocit,akoby som mu pomahala,ked som s nim,citi sa lepsie a ja horsie,tak na tom asi aj nieco bude!
Ale tesi ma,ze ma potrebuje a dam mu tolko lasky,kolo bude treba!!!

Tesi ma,ze sa mate dobre a srsite dobrou naladou a energiou,aspon tak mi to pripada z tych prispevkov! 😉

Merala som si aj ja brusko,mam 91 cm a od zaciatku narastlo uz 30 cm,co nie je malo! Zadocek mam taky velky (maly) ako Vejulka a cez prsia mam 95cm.

Brusko mi uz sem tam aj zavadza,pracujem v potravinach,kde sa musis 1000000 za den zohnut,aj nozky mi vcera opuchli,my tam nemozeme vysedavat,aj ked ako tehulka,by som mala mat dovolene,ale ved uz len ratam dni do materskej a dufam,ze ked sa spravne pani doktorke postazujem ,pojdem predcasne,teda po Vianociach....ved aj tak pracujem v krcme,co sa vlastne ani nesmie,tak by s tym nemal byt problem!

Babatko kopka a celkom intenzivne,gratulujem aj vsetkym ostatnym dievcatam a ich babenkam a dobrym vysledkom a tie,ktore si hlavky trosku lamu,nesmutte,ono to pozitivne myslenie je niekedy ako svihnutie carovnym prutikom a nakoniec bude aj tak vsetko dobre.....Drzim vsetkym palce,prajem dobru naladu a majte sa krasne! A rozmaznavajte svoje bruska 😀 😝 😝 😀

michalag
27. nov 2009

Dobreeee ranko 🙂

seuska
27. nov 2009

dobre ranko.. tak ste toho popisali...
gratulujem Vejulka 🙂 🙂
Lubiku mas krasne deticky a este krajsi zazrak v brusku 🙂 🙂

Vcera som mala vela prace tak som nestihala, ale vsetko som docitala... Vecer som bola este v Michalovciach otvarali tam nove nakupne centrum, tak som zas miminku nejake body a pancusky nakupila 🙂 Ja aj tak stale neviem kolko coho budem potrebovat...? Kupujem tak od oka... Mate nejaky zoznam baby na zakladnu vybavu?

malalady
27. nov 2009

dobré ranko babiky 🙂 😉

ach jaj dneska som bola zase celú noc hore.. ale drobec so mnou🙂 kopkal juj 😉 😀

michalag
27. nov 2009

malalady ahoj, a uz to preslo zom stredy?

malalady
27. nov 2009

michalag jj.. spravila som si kupel tak sa pretočilo:_) 😀

michalag
27. nov 2009

super 🙂

tarinka333
27. nov 2009

Ahojte kocky, ja mam v poslednej dobe tolko prace, ze nestiham citat a uz vobec nie prispievat a potom, ked sa najde chvilka, tak docitavam... semester sa blizi ku koncu, tak to su same pisomky a terminy na skusky treba vypisat, ufff.
Dnes ideme na 3D morfo, tesim aj bojim... myslite na mna... na 15.20 som objednana...
Inak tak oneskorene aj ja dakujem za blahozelanie k menu katarina, kedze som jeho nositelkou 🙂
Linea sa mi ete nerobi, ale pupok sa uz tlaci von...
a obvod pasu mam 99 cm (narastol mi o 29 cm, co je fuha dost)... 🙂

michalag
27. nov 2009

tarinka, budeme na teba mysliet 🙂

malalady
27. nov 2009

michalag aj mne odlahlo.. 🙂 bolo to dost nepríjemne... 😠 a ako sa máš ty? kedy máš poradnu? 😉

michalag
27. nov 2009

malalady, v stredu 🙂 ... uz odratavam dni, kedy tam pojdem 🙂

michalag
27. nov 2009

musim ist do mesta, ale za chvilku som naspat ...

malalady
27. nov 2009

michalag.. tak super.. ideš aj na sono ni? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre