Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
27. nov 2009

kocky pekny vikendik vsetkym, nech mimi rastu a kopkaju 😵

vejula
27. nov 2009

čafte kočky inač sa ospravedlnujem, na tie dvojičky som to myslela na teba Silvi... Som sa pomýlila 😅 😅

zuzana1971
27. nov 2009

stanusa, blondy dakujem za info ku kurierovi

blondy gratulujem k neg. vysledkom

lubkamilk nestras s tym obrom 😕 , moj maly mal na morfo 26cm v 21 tt 😕 😝

vejula
27. nov 2009

nom, mne ani doki nemeral celé malé, že to už teraz nieje nejaký podstatný rozmer... Ale že asi 25 cm... Taksom sa ani nepýtala viac...

grekyna23
27. nov 2009

ahojte aprilove mamicky, ako mozem rada by som sa k vam pridala.....
rada vas citam, lebo potom viem co a ako (cim viac hlav, tym viac rozumu)
19. aprila cakame nase prve babo

silvia7
27. nov 2009

Vejula - jj, aj som si myslela, že si myslela mňa 😝 noo hej aj ja si myslím, že keby boli dve bábätká v brušku, tak to rozoznáme aj podľa srdiečka, čo mi už dvakrát počúvala odozvy.. no ale už som počula (myslím aj tu v našej téme), že stalo sa aj také.... že o druhom netušili ani doktori 😠

grekyna23 - gratulujeeeeem a vítam ťa 😉 tešíme sa z nových členiek "klubu" a ich budúcich detí 😀 ja som zo začiatku tiež iba čítala a čítala a čítala.... potom mi to nedalo, že aj ja sa chcem deliť o novinky..

no mne dr. nehovorila vôbec, že koľko meria mimi... len som sa pýtala, že či je dosť veľké (mali sme zlý termín PM a teda aj pôrodu) podľa termínu pôrodu... a vraj hej.. a neviem sa vymotať v tých papierikoch z ultr., čo mi lepí do tehu knižky, že ktorý je údaj o veľkosti mimi... 😠

grekyna23
27. nov 2009

silvia, presne ako hovoris, uz to ani mne nedalo. a dakujem. a vsetkym nam k babatkam gratulujem
inac o tej velkosti babatka, mne doktor vravel ze je to tyzden tehotenstva + 3-4 cm, takze v 20 tt meria tak okolo 24 cm

ttiffanny
27. nov 2009

ahojte kočky!
po dlhšom čase sa ozývam 🙂 . my sme včera kúpili už kočík, lebo sme sa báli, že ho neskôr nebudú mať, lebo je to dopredaj starej kolekcie. tak sa vytešujem a kočíkujem 😀 . aspoň po byte,....zatiaľ. chodíte na cvičenia pre tehotné? ja som dnes volala, tak budúci týždeň idem na prvú hodinu. celkom sa na to teším.

vejula - som nevedela, že patríš k aprílovkám. si ma trošku upokojila tým, že keď sa zohýnam, tak nemôžem bábo "rozpučiť" 😅 . tak dúfam, lebo nikde som sa o tom nedočítala. asi mi už fakt šibe. ale malý kope o sto tristo, tak hádam sa mu v brušku páči 😉 .

adasik
27. nov 2009

Ahoj babule...
prajem vam krasny a pokojny vikend a babatka nech nam rastu spolu s nasimi bruskami 😀

kamilakd
27. nov 2009

ahojte maminy aprilovky,je nas celkom dost leto bolo plodne 🙂 dievcata mate tu niekto skusenosti s bylinkami??ci sa moze pit uroj.ca alebo nie.mala som problem a este aj mam gynekolog povedal ze ano urolog krutil hlavou tak si mam vybrat...viete poradit?

grekyna23
27. nov 2009

kamilakd skuk kuknut na tuto stranku ohladom byliniek
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=549

silvia7
27. nov 2009

grekyna - vďaka za info.. 😉 tak to už potom aj beriem, že mám také brucho obrovské... 😀 alebo si to len nahováram, aby som sa necítila taaaaaak moc iná 😠 všetci sú fuč... piatok večer.. zase sa budem nudiť..

ja chcem chodiť cvičiť - našla som si jogu pre tehotné, no musíš sa tam dopredu ohlásiť a oni mi neodpovedali na mail, tak skúsim zase nabudúcu hodinu.. 😉 a tiež som pozerala rôzne kurzy aj s prípravou na pôrod, no neviem si vybrať.. počkám asi ešte nejaký ten čas 😒

blondy12
27. nov 2009

vitaj grekyna... 😀

adasik prosim ta co to je za kocik co mas v albumiku? pekny je..

kamilakd
27. nov 2009

blondy adasik tam ma v albume concord fusion...kukni concord neo,tiz zaujimavy...celkovy komplt kocik sportova cast vajicko vanicka taska nanoznik cca1000e..ale je fajin material neopren ja mam cierno cervenu kombinaciu 🙂

kamilakd
27. nov 2009

grekana23 dakujem idem kuknut lebo som uz s toho jelen,ved co tu citam tieto tehotenske jedalnicky sak to by sme nemali ani normalne jest niektore clanky su prehnane

grekyna23
27. nov 2009

ja sa tiez chystam na nejake cvicenie pre tehotne, byvam v mensom meste, je tu jedno rodinne centrum a nasla som, ze tam robia cvicenia pre tehotne, tak sa tam pojdem niekedy priamo kuknut, kolko tam je tehuliek, ako to prebieha a tak a potom sa rozhodnem.
a potom tak 25 km od nas je jedno centrum, ktore si vela mamiciek chvali, tak ked nevyjde to nase, pojdem mrknut aj tam.

zuzkabar1983
27. nov 2009

Grekyna23 vitaj medzi nami!!

Kamila podla mna urologicky caj sa pit moze. Aspon mne ho kazali pit v prvych mesiacoch tehotenstva a to 2dcl kazde rano.

Ja som akurat vcera volala ohladom toho cvicenia, tak buduci tyzden zacinam 😉

kamilakd
27. nov 2009

o cvicenie by som mala aj ja zaujem akurat neviem kde vsetko co som nasla tak to vo velkych mestach 😒 skoda

kamilakd
27. nov 2009

zuzka a kde budes chodit cvicit?ja som kusok od PD

zuzkabar1983
27. nov 2009

Kamila a z kade si? U nas to robia priamo v nemocnici.

grekyna23
27. nov 2009

kamilakd, s tym jedalnickom je to fakt krute, ale ja jem tak vsetko s mierou, napr. korbaciky mam skoro kazdy tyzden 😝 a tak,
inac som citala, ze aj citrusove plody su alergeny a tie som od zaciatku tehu jedla strasne vela, tak neviem co si o tom mysliet, na jednej stranke je to dovolene a na inej nie.
ale uz ma aj manzel trochu brzdi, napr. vcera mi navrhol, ze mam uvaril paradajkovu polievku a potom si spomenul, ze paradajky nejem, tiez su to alergeny, tak ju hned aj odriekol.
a vcera sme isli akoze na bryndzove halusky, ale ja som si nakoniec dala rybku, joj a dobraaa bola.....

zuzkabar1983
27. nov 2009

priamo do bojnickej nemocnice, ja budem chodit doobeda. poobede o piatej je to tiez, myslim, ze utorky a to je na sidlisku sever, nikede v areali, kde ma ordinaciu gynekolog Gazo.

kamilakd
27. nov 2009

grekyna krasne ja papam vsetko co mi chuti a snazim sa pravidelne a pridam na zelenine a ovoci,ja milujem bryndzu a hlusky by jedla od rana do vecera....ale davam pozor...zuzkabar ja som z PE nechces dame stretko...rada by som aj ja cvicila inak ako tak kukam niektore babeny v 20tt nemaju bruska juj a ja uz fajin trcim 😀 teraz mam obavu ze co za obrika budem mat...a uz si bola na 3D?ja este nie ale tiez mi povedali ze asi chlapcek,i ked moja polovicka povedala ze chlapcov robit nevie

zuzana1971
27. nov 2009

vitaj grekyna 🙂
ako to myslis s tymi citrusovymi plodmi? vadi ked si vytlacam stavu z grepefruitov 3x denne? (tj 3 ks grepefruitov denne)

zuzkabar1983
27. nov 2009

Kamila, ak budes mat cestu do Prievidze, tak daj isto vediet a zbehneme na nejaky cajik 🙂 Na 3D som este nebola, mame ist 14.12, tak sa uz neviem dockat.
Co sa tyka mojho bruska, tak uz tiez riadne vytrca, vela ludi mi tvrdi, ze na to, ze som v piatom mesiaci mam dost velke brusko 😀

A co sa tyka toho cvicenia .... Robi to p. Novakova, ona je porodna asistentka v Bojniciach. Musim povedat, ze po telefone znela velmi milo. Ona robi aj cvicenia a aj tu teoreticku pripravu, ale ze na tu je este cas, ze to sa zacina tak od 32 tt. Takze v utorok sa s nou mam stretnut, to bude nejaky ten ''teoreticky'' uvod a dohodneme na podrobnostiach aj na cviceni. Dokonca vravela, ze ak chcem, mozem aj hned ostat cvicit. Ale uz sa neviem dockat, aspon budem trosku chodit medzi ludi, lebo len teraz som sa vratila zo zahranicia a niekedy sa citim ako cudzia 😀 A hlavne, ze to moze pomoct pri porode.

zuzkabar1983
27. nov 2009

To ja som zavisla od mandariniek a jem ich na kila .... 😕 😕 😕

silvia7
27. nov 2009

baby musím ísť von, lebo ma šlahne, ten môj si šiel na zraz z Audi klubu - že o šiestej mi volal, že idú do borinky, dajú si malú kofolu aj s kamošom a pôjde domov.. a teraz mi píše sms, že či sa má ponáhľať domov alebo môže sedieť??!! akože nevadilo by mi to, pokial by nekecal, že dá si malú kofolu a ide a vraj tam teraz len došli - borinka je od nášho domu asi 30min cesty... normálne ma vytočil.. idem teda vrátiť jeho(!!) dvdéčka... kreeeeten... 🙄

zuzkabar1983
27. nov 2009

Silvi, to su chlapi 😀 😀 😀 Moj je taky isty 😠 😀

kamilakd
27. nov 2009

napodobne mandarinkova a jablkova kralovna 🙂silvika nerozculuj sa 😒 babatku ani tebe to neprospieva ...

kamilakd
27. nov 2009

veru chlapi..a potom sa tvaria milacik sem a milacik tam.....ako im to kedy vyhovuje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre