Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
28. nov 2009

Kats prave som pozerala tvoj albumik s Matuskom, je rozkosny... 🙂 Ta plnena paprika nema chybu 😀 Toto nas caka? To ja neprezijeeeeeeeem taky bordeeeeel! 😀

civavava
autor
28. nov 2009

dobre ranko,

seus, ja som tiez hore od pol 3ej 😠 😒 😠 sodoma gomora....

cicimon,ake super brusko uz mas!

dejna, Sofia je prekrasna, ako aj fotky! Aj ja uz xceeeem take bejby 😵 😵

my jeme tiez vsetko, teda to na co mam chut, min.tyzden som mala aj bryndzove halusky 🙂) aj Nivu jem - vo forme omacky, ked je teplene spracovana, je to tok - milujem to na cestovinach .....akurat maso mi moc nejde..zato pizzu a cestoviny mozem na tony 😉 ako aj sladke a ovocie. Zeleninku uz menej.....ale dam si aj nasilu....

idmem upratat a potom s kamoskami na vianocne trhy, dufam, ze pekne popisete , kym sa vratim 🙂)

blondy12
28. nov 2009

dobre ranko 😉 ,

jaj no ja nastastie sice chodim spat neskoro ale zato malicke ma nebudi, a spim si kludne...a hlavne tvrdo

dnes som sa rozhodla, ze urobim zemiaky s pangasiusom, este neviem ako to bude finalne vsetko, ale tak nieco pri vareni ma napadne este k tomu, mozno nejaku zeleninovu omacku aby, to nebolo take suche 😀

a vy co varite?
pekny den Vam prajem

stanusa
28. nov 2009

dobre ranko,
seuska dobre nakupte a poslala som ti IP ohladne gastanoveho tiramisu 😝

aj my si celkom dobre pospime...teda zatial 🙂 len na vecko musim raz v noci
dnes budeme mat gulasik zo vcera a cestoviny s tvarohom a slaninkou a este idem hladat nejaky fajny recept na skvark. pagace, nech sa uz minu
peknu sobotu 😉

zuzkabar1983
28. nov 2009

Seuska a kde do Polska chodite? My sa chystame vo stvrtok do Noweho Targu, ale hlavne si urobit nejaky prieskum, kde co maju. Chcela by som pobehat aj nejake detske obchody, nie len trhy .... no uvidime, mozno sa postasti a mozno aj doveziem nieco ... 😀 😀 😀

stanusa
28. nov 2009

zuzkabar aj my sa spoliehame na Targ, je tam velky detsky obchod Babyboo na namesti niekde, z trhu nejdeme kupovat kocik urcite ostatne popozerame

zuzkabar1983
28. nov 2009

stanusa, nasi mi vraveli, ze sa na trhu velmi oplatia postielky aj s matracmi, aj vybavicka do postielky a aj vanicky a pod. Tak som zvedava. Vsak vo stvrtok budem vediet viac 🙂

zuzana1971
28. nov 2009

babule ani ja som dnes nemohla spat, najprv ma nahanali celu noc vo sne tigre a potom som nemohla spat lebo som chytila depku a drzi ma svinja doteraz 😠 , tak tu placem ako diva

zuzkabar1983
28. nov 2009

Zuzi a z coho mas depku?? Ono tie stavy pridu .... ale nech sa trapis nad cimkolvek, tak ver, ze vsetko dobre dopadne 🙂

zuzana1971
28. nov 2009

zuzi ked ja som mala taky nahovno zivot, este aj v tehotenstve mam problemy, zda sa mi to nespravodlive tolko smoly v zivote a naj vaic mi je luto, ze nemam a nebudem mat poporu partnera (zdrhol) teda ani jeho rodiny a mojej tiez nie, a neviem ci neskoncim na ulici, ked materska bude len 4 tisic a len za byt platim 9 tisic...no a jedno z druhym, plus tehotenske hormony, vysledok paradna depka 😖 , ale kto to nezazil, nepochopi, preto niekedy ani nema zmysel to niekomu hovorit

zuzkabar1983
28. nov 2009

Zuzi viem, je lahke pisat, z vsetko bude fajn, ale pokym to clovek nezazije na vlastnej kozi, tak si to nevie ani predstavit. Ale zeny ako si ty obdivujem a vzdy obdivovat budem, pretoze ja by som taka silna asi nebola. A co sa tyka toho partnera, zalezi z akej stranky sa na to pories. Niekedy je fajn mat ho pri sebe, ked je oporou, ale niekedy dokaze partner sposobit viac starosti ako radosti a oporou nie je, tak potom radsej byt sama.
A viem, zivot nie je fer, ale ver tomu, ze v aprili nadobudnes uplne iny zmysel zivota a budes najstastnejsia na svete. Len ty a tvoj syncek. Budete zit jeden pre druheho a to bude ten najdolezitejsi clovek v tvojom zivote!!

Riadne sa vyplac, to pomoze, kazdy vieme, co tie hormony robia, ale hlavne hlavu hore a ver ze to zvladnes!! 😉

zuzana1971
28. nov 2009

dakujem zuzi

zuzkabar1983
28. nov 2009

😉

stanusa
28. nov 2009

zuzana premyslam ako by som si poradila na tvojom mieste, no veru nemas to lahke 🙄
maly to nevzdava, tak by si sa nemala trapit ani ty...ved si po nom tuzila tak dlho
k byvaniu porozmyslaj ci potebujes tento byt, mozno sa da vymenit za mensi alebo docasne mozete zit u rodicov - kym budes na materskej alebo sa vratis po pol roku do prace a tvoja mamka sa bude onho starat...moznosti je vela, len si vybrat tu svoju. neboj zvladnete to 😉

idem pohladat ten recept na pagace, pa pa

zuzana1971
28. nov 2009

stanusa moj byt ma 14 m2 myslis ze existuje este mensi? 😖
moja mama cely zivot na mna s prepacenim srala a teraz aj na moje dieta, nekupi mu ani cumel a nebude sa o neho starat, ani by som jej ho do ruk nedala
napriek tomu, ze nasi byvaju v dome ktory som financovala ja ked som robila 12 rokov rakusku nemozem tam zit lebo otec je nasilnik a alkoholik a do takeho prostredia dieta nedam ani na minutu...tyral moju babku, moju mamu, mna ale moje dieta ho tyrat nenecham
sorry za depresivne riadky, ale mozno si budete vazit to co mate

ninuska8
28. nov 2009

zuzana, obdivujem tvoju odvahu a silu celit vsetkemu, si fakt silna zena a zasluzis si v zivote uz len to najlepsie...tak nech sa ti narodi zdravy a krasny chlapcek🙂)))

tarinka333
28. nov 2009

Ahoj Zuzi, velmi rada by som napisala nieco, co by Ta potesilo. Hm, k hormonom viem povedat toho dost aj ja, cely stvrtok som preplakala, lebo som mala pocit, ze sa na mna sype cely svet, ale v piatok uz bolo dobre...
Od aprila uz nebudes na vsetko sama, budete dvaja a budete zit jeden pre druheho, hlavne ty pre synceka, bude to to najkrajsie v zivote, co sa ti mohlo stat. Ved vidis, ze Maxik sa Ta drzi zubami nechtami, lebo vie, ze ho velmi potrebujes. Musis byt silna kvoli nemu a kasli na cely svet. 14m2 je naozaj malo na bytik, ale zda sa mi platit 9000 zan je velmi vela... moja teta byva v 50m2 a plati 4000, takze ono ani nie hladat mensi bytik, ale lacnejsi... uvidis, ze najdes 🙂 a tym, ze budete dvaja, potrebujete aj viac miesta... 🙂))
Neboj sa Zuzi, bude to vsetko dobre a vsechno bude jak ma byt...

zuzana1971
28. nov 2009

Tari ale ten tetin byt asi nie je v BA, vsak? No ale z materskej 4 tisic sa neda platit ani byt za 4 tisic..Ani za 3 vsak aj ine veci treba platit jedlo, plienky, tad, ale to je na vine stat, ze dava taketo almuzny
No ale mne pomoze aj ked sa Vam len takto vyzalujem...Poradila som si 38 rokov poradim si aj nadalej, aj ked to nebude lahke, ale to nikdy nebolo, uz som si zvykla, len obcas ma chyti takato depka, ze nepijem, nefajcim, vzdy som sa dobre ucila, ovladam 5 jazykov, vzdy som robila, aj 3 roboty naraz a furt nemam nic...a to nejsom ziadna alkoholocka asocialka co sa jej nechce robit alebo romka z osady...
Ale kvoli Maxikovi a zdravotnym problemom som na tieto problemy nemohla mysliet, aby som nepotratila a teraz ma to draplo 😖 , vyrevem sa a bude lepsie

stanusa
28. nov 2009

tak som som fakt stastna za taku rodinu ako mam, hoci niekedy si myslim ine ... ale po tom co pise zuzana su fakt skveli 🙂 🙂 🙂
mne mama povedala este pred par rokmi, ze ak by som mala dieta aj ako slobodna tak to zvladneme...lebo to som mala uz po 30 a skrachovany vztah

zuzana1971
28. nov 2009

babule menim temu na pozitivnejsiu

tie co cakaju dievcatka pozrite ake nadherne babiky existuju

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7095939

stanusa
28. nov 2009

skutocne ako zive babatko 🙂

minius
28. nov 2009

ahojte babenky, jooooj tu sa pise o milu jarmilu.... den tu clovek nie je a strati prehlad. 😕

Mna ti vas zas chytili tie sproste hormony a normanle som sa v praci rozbulala ako mala .... ☹ , ja sa uz neviem dockat na matersku 😅, skocili sme vcera k lekarovi a vsetko je v poriadku od 8 tt som pribrala 4kg a merala som sa aj cez brusko ale ani meter z IKEA mi nestacil 😀 😀 😀, tak asi v obvode mam najvacsie bursisko z apriloviek ale ja som mala pas velky aj pred babom ale brusko je malinke.... 😵

zuzi ta koliska je prekrasnucka co mas vo fotkach.

kika29
28. nov 2009

dnes ma celý deň bolí veľmi zub už neviem kde sa mám strčiť od bolesti a tebletky nemôžem brať. ☹ ☹ ☹
čo ste robili ked vás zub bolel?

cicimon
28. nov 2009

kika - mna bolel zub cely minuly vikend a nakoniec som v pondelok nabehla k lekarovi....uz mam 2 tyzdne vlozku a teraz by som tam mala ist zas si dat plombu....ale rozhodne to stalo za to, uz ma nic neboli a predtym som sa 3 dni nevyspala..

kika29
28. nov 2009

cicimon ja som bola u zubárky a tiež mi dala vložku mám ju už asi 3 týždeň a raz ma boli raz nie ale dnes sa to nedá vydržať bolí ma celý deň. Mne sa strašne kazia zuby už 3 zuby sa mi odštiepili. Ale zubárka vždy robí len jeden zub a objednáva aj o 2-3 týždne. Už som myslela že si vydlabem tu vložku von len sa bojím že to bude ešte horšie.

grekyna23
28. nov 2009

zuzanka, aj ja ti strasne drzim palce a verim, ze sa situacia vyriesi. odkedy citam toto forum, citim z tvojich prispevkov, ze si silna osoba a ze sa s kazdou situaciou dokazes riadne pobit a zijes pre svojho maxika. a tvoj sincek chce byt po tvojom boku a uvidis dvom sa kracia lepsie a hlavne veselsie... 😉
a inac, uzasne vecicky mas pre maxika, ja som uplne zblaznena do pasikavych veci a tie maxokove su fakt spickove...
aj ja by som uz take chcela...... ale zatial nevieme co to bude a tak som este nespustila nakupovanie.
inac ja mam po kom dedit veci, moja sestra ma dvoch chlapcekov, 5 a 2 roky, tak ak to bude chlapcek staci iba poprat, pozehlit a je pripravene a uz iba dokupit nejake vecicky pre potesenie 🙂 🙂 a verim, ze ich teda nebude malo, lebo sa velmi velmi tesime na nas maly zazrak

grekyna23
28. nov 2009

juj, s tymi zubkami vam teda nezavidim
aj mne by sa zislo zajst na nejaku preventivu tehotensku prehliadku k zubarovi, len neviem kedy sa k tomu odhodlam 😅 dufam, ze to sladke co pojem mi zatial nedopomohlo k ziadnemu kazu, ja som hrooozne na sladke, ale to aj pred tehu 😉

silvia7
28. nov 2009

Zuzi, tiež Ti želám len všetko dobré a držím palce, tento svet mi vonkoncom nepríde spravodlivý a férový voči dobrým ľuďom, ale pevne verím, že všetko dobré a aj zlé sa človeku vráti... Musíme byť silné už kvôli tým mrňavým človiečikom, ktorých nosíme pod srdcom.. 😉

kika29
28. nov 2009

len chod kým je čas lebo tá bolesť za to nestojí. Už si potiram zub alpou lebo neviem čo robiť.

silvia7
28. nov 2009

kika - ja som tiež strašne trpela so zubami, odštiepilo sa mi z jedného a kašlala som na to, ale ked som celú noc nespala, tak ráno som už aj volala zubárke, našťastie ma vzala a doteraz mám pokoj.. a mne v lekárni odporučili panadol - že to môžu aj tehotné po 12tt už 2tabletky denne a ak nechceš tabletky žiadne, tak mi ešte ponúkli taký ten detský gélik, keď zúbky idú bábätkám - názov to má že "Calgel" a môj drahý si ním tiež natiera ďasno a pomáha mu to.. znecitlivý ti to..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre