Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
29. nov 2009

uf tak drzim plceky nech to hlavne dobre dopadne!ja sa porodu bojim a nechapem ako tu niekto napise ze si chce porod uzit.ja som velky bojo ja som si ten cisarak vybavila,este rozmyslam nad edou

kamilakd
29. nov 2009

tak mas stastie ze nemusis lezat ja som lezala od 3tt do 12tt to bola teda sranda ti poviem,ked som bola celkom fit tak som zacala zhromazdovat vybavicku...vies keby maodlifruju do nemocnice ja okrem kocika vanicky a postielky mam uz komplet vsetko v pondelok este idem vyzdvihnut na posttu hniezdo do postielky...kupila som aj flasky odsavacku pre istotu akurat este neviem ci treba ten monitor dychania

grekyna23
29. nov 2009

kamilakd, ty si teda sikulka, ze uz mas vsetko nakupene, ja to stale odkladam, ze mam este cas a hlavne kocik chcem riadne vybrat, aby som potom nelutovala...
a ja som mala pred tehu 55, a tiez dufam, ze sa mi podari po porode sa znova dostat na tuto vahu, to sa citim taka akurat 🙂

kamilakd
29. nov 2009

no tak ja som na rizikovom a nechcem to nechat nanahodu a kocik mam tiez uz vybraty ale to zvladnem aj po telefone 🙂 skus kuknut concord fusion je lahky je siovny po stranke ovladania..a vanicka je celkom fajin velka

zuzana1971
29. nov 2009

kamilka ty si fakt sikulka s tymi nakupmi

mna maly kope vseliikde, lekarka mi povedala, ze este ma dost miesta v brusku, tak sa este toci

a k tej bolesti bruska, ked som raz bola na pohotovosti s bolestami tak sa na mna jeden lekar divze nerozkrical, ze "vazena, nieco obrovske Vam rastie v bruchu takze Vas to musi boliet a bude az do porodu", takze odvtedy pokial nemam vyslovene bolesti na porod alebo na potrat si uz z toho tazku hlavu nerobim....

k tym pohlaviam, akurat som citala dnes v nejakom casopise, ze jednej povedali chlapcek viackrat a narodilo sa dievcatko 😀 , aj mojmu kolegovi sa to stalo....aj viacerym, tak som zvedava ci moj Maxik bude fakt chlapcek 😀 , uz som raz vymienala tento mesiac ruzove veciciky za modre, tak nech nechodim vymienat kazdu chvilu 😀

zuzana1971
29. nov 2009

inak podla hhoroskopov nase zlaticka budu asi poriadni certici 😀 , aj znamenie baran aj tiger su vraj poriadne tvrdohlave, zive, dive.... 😀

kamilakd
29. nov 2009

zuzi to co bolo za chumaja a hovori si doktor pocuj nebol to instalater?ako to deboš moze vediet co je bolest v brusku ked dieta nenosil a ani nerodil...tak este nekupuj faebicky skus neutralne 😀 aj tak prvy mesiac bude taky maly susnik a potom budes nakupovat riflicky svetriky....no sikovna moja polovicka kruti hlavou ze to poriesime az v roku 2010 ale teraz je spokojny ze to mame ale uz zakazal cokolvek kupovat...ja som nakupila vsetko z aventu a aj kozmetiku vraj ten prem na bradavky je lepsi ako kalciova masticka,a su tam dobre chranice a musle,a obklady to ma vyskusane svagrova

kamilakd
29. nov 2009

no aleluja sa mame na co tesit to budeme mat teda radost a ja som si tak hovorila ze ja neznasam pistiace deti 😀 ja deti milujem ale poviem vam baby ked som chodila po svete vzdy sme hladali vyslovene hotel kde nie su deti...a o restike to iste ked chcem ist papat do dobrej restiky nemam okrem jedla chut na pistiakov 😀

domika9
29. nov 2009

kamilakd tak tysi dobra ja som tiež na rizikovom a tiež som ležala do konca tretiehomesiaca ale našťastie doma nie v nemocnici a vecičky som ešte len teraz objednala 1xv netu tak som zvedava ake mi prídu 🙂 ale nakupene ešte nemame skro nič a chceme to riešiť až v buducom roku takže času dosť 🙂

kamilakd
29. nov 2009

a z akej stranky si objednla?

domika9
29. nov 2009

http://www.kojenecke-obleceni.eu/
čo som zisťovala zak su mamičky s vecičkami spokojne

civavava
autor
29. nov 2009

babenky, ja som si pred spanim dala zo 5 polievkovych lyzic Nutely..sodoma gomora 😠 😖 ale ked to je takee dobreee

kamilka jej ty si uz super nakupila, ja sa chystam v decembri a potom od januara v zlavach 🙂) sprav si albumik, nech poobdivujeme. a daj si pozri na bannery - LEN 2ks!!!! 😀 😝 😀

a inak aj ja som hrozny bojko, porodu sa bojim a NASTASTIE mam indikovany CS, takze som kludnejsia. podla ma porod sa uzit neda, len pretrpiet..aj ked to utrpenie je korunovane tym najkrajsim, co moze byt 😵 😵

baby, aj vas boli chrbat? mna hrozne, uz 2.tyzden .... 😒

idem do postele, cosi precitam a potom skusim zaspat..zase raz.... 😢

pekny vecer este a zajtra si vas precitam ....pa pa

cicimon
29. nov 2009

cau grekyna - tie foto co mas v albume su z morfo?

kamilakd
29. nov 2009

babulkyja som sa tiez musela zast najest idem pokukat filmik kedze digi nejde fudbal sa nemusi....a zajtra porobim albumcek tak zatial paaa a krasne sny 🙂

cicimon
29. nov 2009

a ja sa pripajam k tym, co este necitia ziadne pohyby 😨

ale v utorok idem na poradnu, tak snad aj daco uvidim

grekyna23
29. nov 2009

k tym pohlaviam, mojmu bratrancovi so zenou hovorili ze to bude dievca az do porodu, tak krstni rodicia kupili krasne nausnicky a nakoniec sa narodil chlapcek. takze na 100pro je to az ked babo narodi 😵
cicimon,morfo som mala minuly tyzden a fotky su so 16 tyzdna, klasicke sono a 3D, 3D som mala tak skor, v 16tt, doktor povedal, ze sa to oplati, ze je babo pekne viditelne a zmesti sa cele do zaberu a skutocne sa s tym vyhral a podarili sa pekne fotky, hoci je to este take male ufonca ale aj tak je nadherne, a este pojdem raz na 3D, pred alebo medzi sviatkami,doplatim si 10 e a dokrutime detail hlavicky a tak.

grekyna23
29. nov 2009

a nebojkajte sa, pohyby urcite pridu, ked bude cas.
mne sa minule dost rozkopalo, ked som dopapala kyslu kapustu 😀 ale neviem, ci aj jemu tak chutila alebo sa burilo proti jej chuti 😉

grekyna23
29. nov 2009

civavava, uz davno som ti chcela pochvalit izbicku, co mate vybratu pre Renuska, je nadherna....
a chrbat pobolieva aj mna
a je prirodzene, ze sa bojime porodu a mame pred nim respekt, lebo nevieme ake to bude, ked sme to este nezazili...

cicimon
29. nov 2009

grekyna - ja idem na morfo 7. 12. a na 3D neviem kedy, ale predpokladam, ze asi az po vianoaciach

michalag
30. nov 2009

Dobreee ranko 🙂 🙂 🙂 ,,

seuska
30. nov 2009

Dobre ranko damy 🙂 Vidim,zen vikend ste mali pisaci 😀 ani som vsetko nedocitala...sikulky ste.

Civavka mna z toho nespania porazi, tiez mam na to nervy ako ty. 😠 Dnes v noci to bol zas uzas, len som sa prehadzovala jak taka veleryba v posteli! Dufam ze si spala lepsie moja..? Som myslela ze ked som po dvoch nociach nevyspata, ze tretiu prespim ako babo, no snivaj dalej! 😉 😉

Stani poslala som ti recept do IP na to tgiramisu 🙂

Zuzkabar my chodime do Krosna na nakupy, mame to najblizsie. A teraz tam otvorili aj dve nakupne centra a kopu detskych obchodov je tam. Som sa prave cudovala, ze detska znacka Cocodrillo je u nas draha a tam sa mi tie detske veci zdali lacnejsie. Aj mm hovoril ze budeme chodit tam nakupovat ako bude mimi rast, a mu pacili vecicky.

tarinka333
30. nov 2009

Ahojte babenky, nemam Vas docitane, takze to neskor... o chvilku idem na poradnu... tak drzte prsteky, inak som uz v praci a si predstavte...
... objimala som wc misu... ble, moje ranajky skoncili v nej... nechapem, ved zacinam v stvrtok siesty mesiac... to mi moze byt ete zle?

klongova
30. nov 2009

dobré ránko žienky,
tak sme cez výkend oslávili Samkove narodeniny, ale to letí už má 4 rôčky ani neviem ako to prešlo. Robila som mu tortu a všetkým napodiv chutila aj mne len samotnému oslávencovi dáko nie. No možno sa predtým napapal iných somarín a mal plné bruško.

..... malé kope alebo lepšie povedané bulinkuje jedna radosť tak sa teším - je to cíce len ráno keď sa budím no zatiaľ stačí.

..... ráno mi zas bolo po dlhej dobe zle mala som kyselinu takže som si pokecala so záchodom no keď to nie je často tak to je v pohode.

..... pomaly sa začínam baliť v práci končím 9.12. - idem na rizikové. Som z toho dosť mimo a neviem čo budem doma robiť. Do konca decembra mi to nejako ubehne no čo potom ? Budem musieť začať robiť nejaké ručné práce. Radšej by som bola v robote no moj zdravotný stav mi to nedovoluje.

..... tak sa majte pekne a príjemný deň. Ozaj zabudla som robili sme už medovníky a vajcový koňak už sa naozaj blížia tie vianoce - už sa teším 🙂

stanusa
30. nov 2009

dobre reno tehulky 🙂
seuska diky a poslem nejaky fajny receptik
tarinka drzim palce, bude to ok
klongova aj ja som doma od 18.11. a zatial je to v pohode, porobim si pomalicky veci v domacnosti, to na co som sa chystala uz dlho a aj oddychujem.

kamilakd
30. nov 2009

dobre ranko dievcata,klongova neboj ty nic doma ti to ubehne ako voda budes spinkat pomaly pripravovat,trosku si upraces a ani sa nenazdas a bude po nude ked pride maly stuplak...ja som doma cele tehotenstvo od 3tt 😒

tarinka neboj vsetko bude ok na poradni uazu babenko a budes spokojna 😉 a no debaty s veckom mozno ti len nieco nesadlo...

martina05
30. nov 2009

Ahojte ...
Cicimon tak vidíš je nás tu viac čo ešte nič necítime .....

No ja by som občas tak rada zostala doma... dnes ráno sa mi vôbec nechcelo vstávať, no a kvôli brušku sa mi trošku ťažšie zohýba a mám pocit, že som stále zadychčaná ....

lubkamik
30. nov 2009

Dobre rano baby 🙂
Ja sa chystam ostat v robote co najdlhsie tak uvidim 😀 Hadam maly bude dobrucky a dovoli mi pracovat 😵

stanusa
30. nov 2009

zacinam zhanat nieco na doma, zatial sa mi ozvali na predaj plienok, len neviem ci sa to oplati ked teraz su skoro vsade akcie...no nic vyskusam ako to pojde

kika29
30. nov 2009

dobré ránko všetkým 😀 Dnes som celkom dobre vstala a som dobrej nálade ani neviem prečo. CHystám sa ku zubárke tak asi potom budem už mrzutá ked mi vytiehne ten mj zub nešťastný čo ma trápil celú sobotu 😝 . Ale ináč sa mám celkom fajn. Aj do roboty sa mi celkom chce ísť.
Aj ja by som chcela vydržať v robote čo najdlhšie tak uvidíme ako to výde.
A tie pohyby no ja cítim tiež len také mrvenie a jemné kopančeky alebo skôr ako opisujete aj vy tie bublinky. A tiež len večer a sem tam ked si sadnem že nestojím na nohách ale je to super pocit 🙂

A ozaj nepobolievajú vás prsia? Mňa poslednej dobe trocha po bokoch pobolievajú hlavne ráno ked vyliezam z postele tak cítim najviac. 😖 ale dá sa to vydržať.

kamilakd
30. nov 2009

tak niekomu sa pracovat da ale niekto je v nemocnici a niekto lezi poctivo doma 😒 a niekto si chce financne prilepsit 😀 a ten netovy ochod s plienkami noo neviem neviem jednorazovky kupis v obchode a latkove najlepsie od hyblera a tie nove zazracne latkove plienky co su vraj ekologicke no neviem neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre