Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

roxi
30. nov 2009

bože baby, vy teda máte fakt hrozné skúsenosti z nakupovaním cez net, ja tam teda tiež občas niečo kúpim, ale zväčša na MMB a pozerám na hodnotenia, zatiaľ teda nemám žiadnu negatívnu skúsenosť, ale asi začnem byť ešte opatrnejšia, ľudia sú ozaj rôzny

tantama
30. nov 2009

aj ja som už zopár vecí cez bazár kupovala a nikdy sa mi nestalo niečo podobné ale sú aj takéto "svine!..... lubka tak budem držať palce nech ti vráti peniažky.. 🙂

roxi
30. nov 2009

včera som sa troška túlala po avione a teda ledva som odolala tým rozkošným malinkým vecičkám 😵 , ale vravela som si, že počkám na výpredaje, nejaké veci mám po malej a niečo mi požičia kamoška, ale ja určite neodolám, to sa proste nedá, ale budem sa musieť krotiť, lebo pri malej som toho nakúpila dosť a niektoré sme ani nevynosili, lebo toho mala veľa,

a zajtra idem na glukózu, taaak sa mi nechce, mám síce rada sladkosti, ale ten hnus mi vôbec nechutil 😠

martina05
30. nov 2009

Roxi jedna sestrička mi poradila, že vraj si mám na glukózu vziať so sebou citrón a do tej glukozovej vody ho vymačkať. Výsledky to vraj neskreslí a je to znesiteľnejšie ... Ja idem v stredu aj na poradňu aj na sono - teda dúfam, lebo už som pekne nervózna

lubkamik
30. nov 2009

Dakujem Tantamka 🙂
Ja dnes idem na druhy pokus 4D tak som zvedava ci maly zas bude trucovat a schovavat sa 😀

minka21
30. nov 2009

cawte tehulienky,tak ja uz asi aj pomaly citim take silnejsie buch buch🙂 vacsinou tak 4-5 krat s prestavkami a potom je ticho,takze asi to je ono,sak?🙂 crevo by mi tak nebuchalo,cii?🙂

ja som za latkovky,perie pracka,susi susicka,a su krasne,a vydrzia aj pre druhe mimi,ale kazdemu ako pasuje,mozno ma to po case tiez prestane bavit 😀 ,este som ritku neprebalovala takze uvidime

fiha,tak s tou babou to nakoniec skoncilo tak ako ste cakali,je to strasne ako vedia niektore svine zarabat. a ved tie macikove sady maju aj v e-shopoch,na kazdom rohu su,tak tam mate aspon istotu.

ja uz kabat tiez nezapnem,ale aj tak nikam nechodievam kedze musim lezat,a vzdy si zaparkujem co najblizsie ako sa da,a ten kusok vydrzim aj s rozopnutym kabatom a sal🙂ale neviem neviem co cez zimu,

a spavam nenormalne vela!!!!spavam tak 10hodin denne niekedy aj 12🙂)))),potom poobede by som sla najradsej zasa,niekedy sa mi stalo ze som aj sla,a uz okolo 20-21 vecer ma zasa spanie berie a nemam problem🙂))
zajtra idem na morfo🙂drzte palceky

martina05
30. nov 2009

Inak Roxi, keď si tu písala o mene Leo ... Kamoška plánovala mať dvojičky Tea a Lea ...

A neboj možno aj naše bábo bude NO Name, lebo MM začal špekulovať ...

masinka
30. nov 2009

baby, neplaste a kozmetiku dopredu nenakupujte, ma to predsa len urcitu zarucnu dobu, aby vam zbytocne nebezala kym porodite - napriklad ten Sudocrem najmensie balenie nam pri natierani pri kazdom prebalovani vydrzal vyse roka. A navyse davaju vzorku v porodnici v kufriku, tak mozno zistite ze vam nebude vyhovovat.
Ja mam po babach pol skrine kozmetiky co sme nakupili a podostavali a po prvom pouziti zistili ze im nevyhovuje... tak sa teraz ja mydlim detskymi sprchacmi a mazem detskymi kremikmi

lubkamik
30. nov 2009

nas maly tiez asi nebude mat meno 😀 Vcera MM povedal ze co tak Alex 😝 Doteraz bol Felix alebo Andrej...

martina05
30. nov 2009

Minka držíme palčeky ... Už si aj vybrala konkrétny druh látkoviek ... Ja stále špekulujem....a hlavne neviem koľko ich vlastne treba..
Tieto sú kráásne
http://www.ekoplienky.sk/product/bitti-dC2B4lis...

roxi
30. nov 2009

martina - dík za radu, tak beriem sebou aj citron a spýtam sa tam či ho môžem použiť, hádam to bude znesiteľnejšie,

a čo sa týka spánku, už asi 2 mesiace spávam v noci dosť zle, najhoršie je, že minulý týždeň som sa cítila poobede nenormálne unavená, musela som si ľahnúť a zdriemnuť si, problém je, že malá už poobede nespáva a strašne sa rozčuľovala, že prečo si idem ľahnúť a chodila ma každú chvíľku budiť, lebo nemám spať ale mám sa hrať s ňou, ale ja som fakt nemohla udržať otvorené oči, nakoniec som si zdriemla v obývačke aspoň na 15-20 min. kým sa lea hrala, bola by som aj dlhšie, ale nedalo sa, postarala sa mi o budíček,

martina05
30. nov 2009

Lubkamik, mne sa páčil Alex v minulosti..no MM to odmietol hneď a rázne... On stále sníva, že sa chlapec bude volať po ňom - Ján a dievča ... to nevie... /asi by chcel Evu po svojejj mamine - to sa ale nepáči mne/. Mne sa tie mená po rodičoch moc nezdajú, keď tak ako druhé meno ale aj to len vo výnimočných prípadoch .... 😀 😀

martina05
30. nov 2009

Roxi, potom daj vedieť čo ti na ten citrón povedali ....

roxi
30. nov 2009

no vidím, že všetci chlapi nejako moc vymýšľajú ohľadom mien 😠
a kamoška má synčeka Tea a teda poriadne sa mýlime, keď sme spolu častokrát zavoláme namiesto Teo - Tea a zas namiesto Lea povieme Leo, máme v tom chaos 😅 , práve toho sa obávam, jedine, žeby som ho volala celým menom Leonard, ja už fakt neviem, dúfam, že do termínu pôr. ešte niečo vymyslíme, inak chudák deti

roxi
30. nov 2009

ja tiež nie som za mená po rodičoch, zdá sa mi to čudné, a tiež potom dochádza k omylom, to aby ste vždy špecifikovali o kom je reč

minka21
30. nov 2009

mati ja mam jedny krasne v albume🙂 take hnede s ruzovymi bodkami🙂)) uz si prestudovala temu latkovky???staci tam napisat a baby ti poradia, ja len viem ze budem potrebovat tych 40-60 stvorcov asi tie kiko de lux,tie su vraj dobre,co naposledy mi pisala jedna kocka, aj pod hlavicku,potom separacky,a PULKy na vrch gatuse,a ze po case si uz podla seba doobjednam kolko coho budem potrebovat,a mne tie plienky ani drahe nepridu,ked si predstavim ze si kupim za tych 800 triko a mam ho na sebe dva krat a potom ho uz nenosim,tak vyhodit za plienku ktoru bude nosit dlhu dobu je to najmenej,a urcite zopar All in one,a ked si predstavim ake krasne su na tej ritulke🙂joj,uz aby sme mali miminka🙂

roxi
30. nov 2009

idem, lebo sa mi z malej stane tv maniačka, čumí na telku a raňajkuje, dnes vstávala neskoro a raňajky jej trvajú celú večnosť, ale nechce pomôcť a osvedčilo sa mi nerušiť ju, lebo potom povie, že dojedla a už do nej nič nedostanem, no nejak ju asi skúsim posúriť, aby sme sa aj von dostali

martina05
30. nov 2009

Minka presne.... určite túto tému budem ešte s tebou konzultovať... Ja som do témy látkových písla, ozvalo sa mi zopár báb, tak si istotne nechám poradiť ....

Letím sa obed a poobede sa ozvem ... Inak po práci idem ku kozmetičke, nech má mimi peknú maminu, lebo stále márne čakám, že sa mi v tehu zlepší pleť ☹ ☹ ☹ ☹

martina05
30. nov 2009

Minka inak omrkla som tvoj album a sú fakt krááásne , také ako pre bábiku ...len čo keď to bude chalan .... 😉 😉

minka21
30. nov 2009

no ja sa chystam objednavat ked mi zajtra presne potvrdia pohlavie,a vraj zatial vyzera na dievca🙂 ty si ides dat zistit? no poslem ti do IP nejake linky,mozno ich aj tebe poslali,ja idem tiez cosi popapat,teraz mi strasne chuti🙂

zuzana1971
30. nov 2009

kamilka, lubkamilk to je hrozne s tymi zlodejkami z bazaru 😠
ja som chcela od jednej kupit kolisku z mimibazaru, ale tiez sa mi nepacila jej mailova komunikacia, ze na mna tlacila, rychlo, rychlo zaplatit, potom si vymyslela, ze zareagovala este ina, nech to rychlo zaplatim, ale na mimibzari vidni kolko zaujemkyn sa jej ozvalo, len 1 a to som bola ja! A tiez divne, ze tam ma ze je z Cadce a mne tvrdi, ze je z Ciech a bude to posielat z Ciech....asi to od nej nekupim a basta

tantama
30. nov 2009

zuzi keď na nu klikneš na pravej strane má nejaké odporúčania...ak nemá tak to radšej neriskuj 😉

kamilakd
30. nov 2009

ahojte babeny tak som sa vratila z mesta bola som vyzdvihnut balik so sadou do postielky sarka bola hrozna nebola ani z materialu a ani farby nezodpovedali bola hnusne kremova lemovana oranzovou a materia no hroza..tak som volala ze to chcem vratit a ona ze ci radsej nevymenit,tak som vratila balik postovne 3,50 a som zvedava kedy doficia peniaze ..a 4Dielna suprava za 65e...uz som si povedala ze nic z netu neobjednam ja som totiz sarku videla nazivo v deckom obchode a bola krasna,a toto co mi poslali no hruuuuza 😠 a k tej kozmetike kupila som maly rybaci a maly sudokrem a z aventu telovy a vlasovy sampon a kuzelny krem viac pre mimi nemam este kupim aviril alebo olivovi olej a lieh a to az naposledy s tym aventom bolo viac mamiciek spokojnych vyskusame.a teraz kukam tie eko plienky co to je zac tie vrchne nohavicky su krasne ja som kupila take nohvicky na plienky v rakusku v H&M a baby cim i natierate brusena?mate nieco osvedcene?ja len normalne mliecko ziadne speci a dost to flakam,a potom budem mrncat 😀

zuzana1971
30. nov 2009

tantamka, no to som si uz pozerala, mala tam odkazy od mamiciek ze dakuju za tovar, atd, ale myslis, ze si to podvodnicky napr nenapisu sami ked vedia, ze chcu a budu okradat?
co som spominala ze kamoske jedna neposlala tovar a nevratila peniaze, ta tam mala tiez nejake dobre hodnotenia, ale je pravda ze asi aj 3 ze tiez im nedosiel ani tovar ani peniaze spat....tie sme si zial neskoro vsimli, ked sme to pozerali, admina jej ucet zablokovala, ale peniaze uz kamoske nikto nevrati 😠

zuzana1971
30. nov 2009

kamilka, no asi fakt je risk nakupovat cez net....a ako to bolo stou co ti poslala prazdnu krabicu? ako to budes riesit, ked ti nevrati peniaze? 😲
ked v buducnosti pojdem malemu kupovat kozmetiku tak sa spytam teba na zoznam co treba kupit, vidim ze ty to uz mas preluskane 🙂

kamilakd
30. nov 2009

zuzi inak aj na mna jedna stale tlaci ze nech sa rychlo rychlo rozhodnem ze ma dalsie co chcu kupovat,ja ze sak nech predava nech ma nebombarduje...sa rozhodnem kedy budem chcet ja a nie ona...a tiez pisala ze je z cadce a teraz pisala ze je z BA,tak som povedala ze mam skolenie nech da adresu a stavim sa kuknut a hned zaplatim a to uz nechcela svina jedna klamarska,nechapem ci jej dobre robi nas tu klamat

kamilakd
30. nov 2009

zuzi neviem nechce poslat ani flasky ani peniaze ale mam na nu kontakt s menom som jej volala,a ona ze poslala a ze to musel asi ukradnut niekto na poste!to ma vytocilo ze co uz nevymysli koza jedna,gramaz a postovne suhlasilo pri podani tak ja neviem asi sa to zazrakom vyparilo 🙂nech si to zozere a prajem jej aby sa aj jej nieco podobne stalo.potom nech si riesi

kamilakd
30. nov 2009

a s tou kozmetikou fakt tu jedna babena pisala netreba prehanat babo oho vela nepotrbuje a nekupujte tie bubchen sady a niveacke baliky to mozno neskor..ale mimca nepotrebuju 🙂

zuzuj
30. nov 2009

ahojte baby vela ste toho popisali teda🙂 vsetkym drzim palce co idete na vysetrenia nech vsecko dobre dopadne... Ja mam male skusenosti s bazarmi ale za to vsetky dobre, ale asi preto, ze vzdy si idem po veci osobne 😉
Inak ja idem osobne mrknut na veci tejto baby asi v piatok
https://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vLogi... uz som chcela ist min.tyzden ale nemala vsetok tovar, ze by sa mali ozvat tento tyzden, postielky aj madrace ma, ale sady do postielky ma teraz len 8 dielne a nie 9 dielne, ja som chcela taku ako si objednala lubka u tej cudnej baby. Ceny nema total odlisne od netovych obchodov , ale lacnejsie. Takze ak mate nejake otazky mozem sa jej opytat ked tam pojdem, resp. kuknut. Dala mi aj cislo aj adresu, takze uvidime. DUfam ze sa vratim z celou seriou nakupov.
A inak rozhodla som sa asi nakoniec pre lacnu variantu kocika BEXA a viac investovat do cyklovozika Croozer., ktory sa da poouzivat na bycak, inline aj ako kocik. Ak mal niekto tu BEXU dajte vediet aka je.

martina05
30. nov 2009

Minka, my sa chceme nechať prekvapiť, len či to vydržíme ... 😵 😵 😵
Inak napráskala som sa statočne, zeleninovú polievku, torteliny s omáčkou a malú čokinu ..... no budem ja ako slon... Viete ale čo je čudné, že cez zadok som schudla 🙂 🙂 , tak to teda nechápem ....

Kamilka a čo si tá "obchodníčka" myslí, že sme spadli s maliny ???? 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre