• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
zuzuj a aký je rozdiel medzi 8 a 9 dielnou sadou :confused: :confused: , nech som múdrejšia, keď pôjdem nakupovať ...
30. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuj to mas fajin ked kuknes osobne.tak drzim palceky nech dobre nakupis :wink: a chcela by som sa opytat na tu cukrovu vodu s citronom..bo ja sladke teraz vooobec nemusim nechuti mi.
30. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuj daj potom vediet ci tie veci naozaj predava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja uz asi neverim nikomu a nicomu :grinning:
30. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka05 ja neviem asi ich bavi nas natahovat ja som povedala ze uz z netuneobjednam ani ň :grinning: uz len ked mi niekto doporuci potom sa tu len tesim a nic z toho a penazi tiez nemam na rozhadzovanie,inak ja som zo zadku tiez dala dole ale myslim ze si to namyslam :slight_smile: lebo na vahe je hrozive cislo :slight_smile:
30. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati v 9-dielnej je tusim aj zavinovacka :slight_smile:
30. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuj a do akeho mesta to ides pozerat? spytaj sa prosim na ten fusak za 29 eur a omrkni ci sa nasi certci do neho zmestai v zime, co budu mat uz 8mes az 11 mes, dakujem :slight_smile:

kamilka ja by som to tak nenechala okradat ludi, ked vies jej udaje, lebo potom okradaju beztrestne dalej :angry: , boze ako mozu existovat taki ludia co okradaju tehotne, to je neuveritelne :angry:
30. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule a neviete niekde doporucit dobry obchod pre mamicky ? ale ja by som take elegantnejsie vecicky a uz nie net :grinning: ja som objednavala inak pekne veci z www.krasne bruska.sk tam maju peknucke aj take lezerne aj elegantne,ale ja by som uz rada asi na zivo sak uz aj bruseno mam velke a chcela by som rovnu dzinsovu suknu tesne nad kolena :unamused:
30. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz tiez jedine osobne v BA budem preberat od predavajucich veci :angry:
kamilka ved keby ta predavajuca bola normalna tak sapotesi, ze osobne prides za nou, nieco kupis a hned zaplatis a nie sa vyhovarat....vtedy je to podozrive
30. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby , ja som sa vám zabudla pochváliť, že som vyhrala detský fusak v SMS súťaži v jednom časáku ....

Inak čo sa týka zavinovačiek - už máte kúpené?? Koľko ich asi treba??
ja viem iba cislo uctu a to mi v banke nepovedia kto to je - jedine na policiu mozem ist...
Lubi a na polícii ti povedia, že vzhľadom na spôsobenú škodu to nie je trestný čin, keď tak priestupok .... :confounded: :confounded:. To by jej ale museli preukázať, že od počiatku mala v úmysle ťa oklamať ...
30. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka nechcem to tak nechat je z noveho mesta a bracho mi zohana vsetky udaje o telefonnom cisle a potom tam ku nej nabehneme a ako poznam mojho brata jej vykrsti zaludok koze jednej prisla som o 60e..a stale sa vykruca a ma uz druhy nick potvora som ju nahlasila ze klamme nech jej ipadresu zablokuju,a myslim ze nie som jedina co osuskala
no pridam vam aj ja moju skusenosť pred vyše mesiacom som si objednala z mmb sveter tehotensky -novy a bolo tam síce napísane že to vybavuje do mesiaca lebo že je z čiech a raz za mesiac chodí na slovensko a posiela to z čadce tak som jej poslala peniaze na učet a minuly týžden už som bola mierne nervna že čo mi to nechodí tak som jej písala meil že kedy mi to pošle tak vravela že do konca týždna a dnes som jej napísala kus ostrejší meil a a pol hodinku nato mi zvonila pošarka aj z balíčkom :grinning: :grinning: :grinning:
ale už som sa začínala bať aby ma neošmekla -našťastie to bolo ok

zuzuj na tu babu som natrafila už aj ja tiež si držím jej nick chcem si tiež od nej kupiť postielku aj tu 9 dilnu sadu ale až v buducom roku už som jej aj písala , tak omrkni material aky je a daj nam potom info ona ma super cenu na tu 9dielnu sadu 50eur -to nekupim ani latku -povodne som si to chcela ušiť ale meter latky stoji 120-140sk tak sa možem na to vykašlať radšej to kupim od nej
Kamilka, taká sukňa by sa zišla aj mne. V HMku som aj nejaké našla ale to boli také mini vo veľkosti 48 ..... Takže pre mňa nepoužiteľné ...
30. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka presne tak treba ju postrasit inak ja mam brata na policii sa oblecie do munduru a pojde so mnou...rychlozavinovacka ti staci jedna a ak mas tie perinky po nas vystaciti ajaja,ja mam dve po mne a jednu taku bielunku sametkovu som kupila do vnutra das plienocku,alle to si kup az ked naisto budes vediet aky bude kocik aby si to nemala kikirikave :grinning:
30. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, tak po vikende sa konecne ozyvam ... Ste toho ale riadne popisali, mi to trvalo takmer hodinku, kym som vsetko docitala :slight_smile:

My sme mali vcera ''oficialnu svadobnu rodinnu poradu'' ....no poviem vam, nech uz je po svadbe :grinning: ale dopadlo to az nad ocakavania, vsetci sa ''dochmulali'' a ja som vecer robila taxikara :angry: Som bola uplne grogy.

Lubka, co sa tyka tej supravicky, tak ma to mrzi. Musim sa priznat, ze som pevne dufala, ze to dojde v poriadku, ze nie su ludia az tak zakerny, ze by takto okradali. Ale asi som sa mylila :unamused: Dufam, ze aspon ti posle spat peniaze.

Ozaj kamilakd, volala si do tej nemocnice??
30. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi,kedy ideš dnes na to 3D ???
Kamilka, ty už máš kočík vybratý ??
30. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a kedy máte termín svadby??
30. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina05 .... 9.1.2010, ale este len teraz sme zacali vybavovat, tak je toho az az. :frowning2:
30. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule o tu kremovu 9-dielnu sadu budem mat aj ja zaujem,ta je krasna :slight_smile:
a k tomu zmenseniu zadku :grinning: moze byt,mne sa sice zadok nezmensil,ale ja som schudla dost v tvari,teraz mi je dost aj licne kosti vidiet,uz mi to viaceri hovorili,ze v tvari som schudla - no nedbam aspon niekde :grinning:
jejda baby vy uz takto vo velkom nakupujete,ja si to necham az po novom roku,ked budem uz doma :slight_smile:
30. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka jemine ze volas idem tam precinknut hned teraz a na koho sa mam pytat?prosim ta napises meno lekarky? juj a ked to vyjde dame zajtra cajik juchu

martinka ja uz veru kocik mam vybraty concord fusion trojkombinacku-a este vaham bogaboo..ale urco ho kupim v prievidzi u pana shilera obchod barbora je fat mily chlapik a zena tiez poradi..zuzi ty to budes poznat je to na namesti taky dvojposchodovy domcok
30. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady ved tehotenstvo nam prospieva :slight_smile: juj ake sme vsetky krasne :grinning: no a niektore troska guatejsie
30. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na bazare som kupovala len 2 veci a jedna z nich bola suseda z ulice :slight_smile: druha mi este zadara pridala capicku, rukavice a sal k budnicke - takze ja len dobre skusenosti... ale mam blby pocit platit za nieco co ani neviem ci je v skatuli... takze mala som stastie :wink:

kozmetika... my sme vyse roka mali na matuska len cisty olivovovy olej a mydlo bupy s lanolinom. Kupal sa v cistej vode, zadocek sme kazdy krat umyli mydlom a inak ciste babo sme len raz za cas prebehli mydlom :slight_smile: nechcela som ho zbytocne vysusovat vselijkymi samponmi a pod... Po kazdom kupani som ho naolejovala - bol ako sardinka v oleji :grinning: ale niektore deti moze prave olej vysusovat :confused:
teraz je to stale tak isto, len mydlo na umyvanie a uz len raz za tyzden naolejujem. Do kupania ma uz aj harmancekovu penu babylove. Kupe sa tak 2-3x za tyzden a inak sa sprchuje :wink:
ak najdete kozmetiku co bude babu vyhovotat tak ju nemente a neskusajte nove, kamoskam sa to velmi vypomstilo :wink:
30. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilakd napisala sopm ti to do IP
30. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda to je sila s tym nakupom cez net....ze sa ta osoba nehanbi...fujj, tehotne okradat...

kamilka, to sa mi lubi, pekne nech tvoj bracho nabehne a vycisti jej zaludok, krave jednej, sa jej mozno odnechce kradnut, ked zbada policajta v uniforme :grinning:

juuj zajtra o takomto case uz budem po/alebo na morfe, uz aby to bolo..toto cakanie bolo asi najdlhsie :astonished: :angry:
30. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka zavolam ti na mobil mozem
30. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilakd .. jasne, :wink:
30. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka uz som to dohodla na sttredu bracho ma cas potom ti vecer napisem..ako to dopadlo
30. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi tak drzim palce,ty si na to morfo fakt dlho cakala,co si pamatam :unamused:
ja presne za 2tyzdne uz budem po 3/4D sone!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

teraz som dočítala, ale ste toho stihli od rána :grinning:

my používame pampersky a budeme určite aj pri druhom mimi :wink:

čo sa týka MMB, ja tam tiež nakupujem, najmä vecičky pre dcérku, zatiaľ to bolo vždy v pohode :wink: dokonca sme tak kúpili aj autosedačku pre malú... najistejšie je nakupovať od overených predajcov - tí ktorí majú pri mene hviezdičky :slight_smile:

a sudocreem určite doporučujem aj ja :wink:
30. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok