Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
30. nov 2009

kamila aj mne sem tam strasne tvrdne brusko, skus si dat magnesium tabletky ak nemas v lekarni mozes kupit aj bez predpisu mne ich poradila na SK zenska lekarka. Vraj to ukludnuje maternicu 🙂

kats
30. nov 2009

s chlpacenskymi menami je to hruuuuza 😝 my sme skoro do konca poriadne nevedeli ake meno vyberieme 😅 tak som zvedava co sa to v brusku schovava 😀

postolky - na slovensku a v cechach sa bali preventivne nasiroko koli tomu ze slovania (a najma my tu) mame predispoziciu na zly vyvoj bedrovych klbov... tak mi to bolo vysvetlene na ortopedii... odkedy pan Postolka vymyslel to balenie nasiroko a 'postolky' tak uz je tych zlych klbov minimum 😀
my sme balili a budeme balit - pamperska, na to latkovka a previazat postolkou 😀 kym som prisla na to ako poskladat tu latkovu plienku do postolky 😅 po mesiaci ho skontrolovali a povedali ze uz nemusime balit 😉

seuska
30. nov 2009

joj vy ste ale kecalky, jak to stihate?

Civavka drzim zajtra palce na morfo, daj vediet ako ste dopadli... a brusko mas fakt malinke aj oproti mne, ale ty si chuducka 🙂 🙂

minius
30. nov 2009

kats ako si to skladala to ma nejaky specialny postup? 😕 Ja ho budem asi balit iba na doma a ked pojdeme von tak iba obyc plienku aj tak si ta nasa zaharanicna babina bude mysliet ze to babo tyranizujem 😀, to ste mali vidiet ten pohlad ked sme zo SK priniesli perinky na zaviazovanie (ako by som muciarensky pristroj vytiahla) 😀

grekyna23
30. nov 2009

aj my sa chystame balit babo do pampersky a na to asi najskor dve a potom jednu latkovu plienku, ale uvidime, vsak detska doktorka poradi co a ako, na to mame este cas.
inac, mne sa dnes babo riadne zapieralo do maternice, uplne mi cele brusko posunulo na pravu stranu, bolo to uplne viditelne a take nadherne... 🙂
a mne uz tak chybaju velke nakupne centra v BA od kedy tam nestudujem a nepracujem, ale ten vikend okolo 13 decembra sa chystame s partiou do Viedne , tak sa 3 dni budeme zdrziavat v blave, tak sa tesim ako sa vyburim po obchodoch. 😀 len dufam, ze tam nebudu moc kurit, lebo ked chodi so mnou po obchodoch manzel a je tam strasne teplo, tak hned znervoznie a je po nakupoch, ale verim tomu, ze sa pre tentokrat obetuje a nieco pekne nakupime 😵 😵 😵

grekyna23
30. nov 2009

a blondy gratulujem ku skuske, a urcite aj dalsie dopadnu super...
civavka, pekne brusko a musim pochvalit aj farbu renuskovej izbicky, je to moja oblubena 😉

minius
30. nov 2009

grekyna s tymi muzmi po nakupoch to je riadna hruza ...., najlepsie nechat doma len nech daju plastikovu karticku ale zas treba niekoho kto ponesie vsetky tasky 😀

A ako je na tej nasej Oravienke, zo SK sme skoro susedky 😉

blondy12
30. nov 2009

no babenky ako s ktorym, ja neviem co to mam za chlapa ale ja mozem s mojim chodit aj 3hodiny po nakupnom centre a nepovie mi ani slovo....... 😀 , fakt toto na nom obdivujem

minius
30. nov 2009

no to si ho straz blondy!!!! Ten moj to je hruuuuuza ako detske veci ho este bavia kupovat a rad chodi a prezera a vybera ale ked je nieco ine tak radcsej nie!

grekyna23
30. nov 2009

minius a odkial si? momentalne je tu dost veterno a sme bez snehu, co sa mi na orave vzdy pacilo, ze tu bolo kopec snehu, a nie clapkanica ako v BA.

blondy12
30. nov 2009

no ten moj zas tie detske veci nemusi nie ze by sa mu nepacili ale ked vidi tu cenu tych veci tak je z toho hotovy, ze to si aj na seba kupi za taku 😀 , akoze dopraje mu, ale radsej nech nevidi tu cenu 😝

civavava
autor
30. nov 2009

kocky dikes, som zvedava, kedy brusko vyskoci tak naozaj, nech vyzera ako tehotenske, nie ako po vydatnom obede ☹

seus, minius, hej, zajtra je den D a morfo, tak som zvedava..by som napisala, ze ani spat nebudem,ale to nebudem aj tak, takze to bude "dlouha" noc 😠

grekyna dakujeme, farbu vybral drahy, ze vraj je to dobra farba pre babatko 🙂)

kamilka, aj mne tak tvrdne brucho, ked napr. idem na dlhsiu prechadzku so psikmi, alebo ked sa dobre najem...tak 3-4x do tyzdna urcite mam to tvrdnutie, no magnezium zatial neberiem, chcem to povedat zajtra dokymu, ze co..lebo on mi predpisal take tehu vitaminy, co obsahuju vsetko, aj Mg, tak neviem, ci mam brat viacej toho..... 😲

blondy a v Prahe si aj s mm? ci sama?

grekyna23
30. nov 2009

no moj mm nema rad, ked so mnou chodi po obchodoch a ja iba kukam, co ake kde maju, on ma rad, ked prideme a kupime, ale ja som taka, ze ked sa mi nieco paci, tak sa na to musim este vyspat aspon zo dve noci a porozmyslat a potom sa ale vacsinou stane, ze ked sa rozhodnem to ist kupit tak uz to nemaju 😠
ale kedze mam na blavu len tri dni, tak budem hned brat, co sa mi bude pacit... 😵

civavava
autor
30. nov 2009

moj mm nema problem chodit po obchodoch, nejak mu to nevadi.....ale zas ja nerada chodim, takze to je OK
🙂)
ideme len ked je potreba, ale este ked som bola v BA, tak som nechapala, ako sa daju travit cele dni v Auparku, alebo v Poluse 😲

teraz to bude ine, pre mimi sa budem tesit na nakupy 😵 😵

civavava
autor
30. nov 2009

jeej grekyna, ake mas krasne brusinko! aj ja xceeeem 😨

blondy12
30. nov 2009

civi nie MM chodi zatial za nami, ale tak asi aj za Vami chodi Vas MM???ci sa mylim?a od februara uz budeme doma...

kamilakd
30. nov 2009

no dievcence ked vam to brusko tvrdlo aj vas bolelo mna boli a mam tam dolu taky tlak,troska som dnes behala ale sak v klude taka som napnuta inak papate pravidelne tie mami vitaminy calibrum ja na to zabudam beriem to hala bala

civavava
autor
30. nov 2009

blondy hej, moj mm tiez chodi za nami...a od januara - najneskor od marca pride natrvalo, resp. 3 tyzdne bude tu a tyzden na SK 🙂

civavava
autor
30. nov 2009

kamilka mna neboli, len je tvrde a citim ten tlak...a vitaminiky beriem veru pravidelne, mam ich na ociach na kuchynskej linke a po ranajkch si ich vzdy dam 🙂

civavava
autor
30. nov 2009

kocky, dobru nocku, idem si lahnut, hrozne ma boli chrbat 😖 paaaa zajtra

minius
30. nov 2009

grekyna ja som originalne z TS jooooj nikde nie je lepsie ako doma ☹ a dufam ze sa tam skoro aj vratime len moj drahy nevie velmi po slovensky tak neviem co by tam robkal a hlavne tam u nas ved to poznas. 😔
uzi si poriadne nakupy a nech sa manzel na to dobre vyspi!

Civavka a vsetky ostatne babenky co mate zajtra morfo - nech vam to vsetko dopadne velmi dobre a nech ste vy aj malicke babenka zdravucke a nech sa vam poriadne ukazu 🙂

Blondy my zienky by sme na babena minuli aj celu vyplatu ale este ze mame tie rozumnejsie druhe polky (no ja som taka uricite) 😵

kamilakd
30. nov 2009

asi idem aj ja baby sak to sa neda vydrzat uvidim co bude za hodinku ved to je celkom neznesitelne sakra

blondy12
30. nov 2009

no minius momentalne sa hadam s MM o kociku, naco nam za 380 eur ked sa da aj lacnejsie, ale tak ma vie nastat na tuto temu, toto si nedam nejaky strasny kocik to teda nie, a tych 380 eur nie je zla cena 😠

gajana1
30. nov 2009

Dobry večer ja mam zajtra poradnu a asi aj morfo tak dufam že sa nam ukažu babatka 😀 už sa neviem dočkať

minius
30. nov 2009

blondy trosku musime na tych muzickoch popracovat ... 😉 Ja som toho mojho presvedcila na drahsi model hlavne tym ze vari nebudeme kupovat len na jeden krat ale ked investujeme do kvalitnejsieho bude aj pre druhe. 😀 a takto usetrime na druhom babatku 😉 a este ze ten nas je dobry aj na kopce aj do mesta, je lahky kedze sa stahujeme do bytu a nemaju vytah a bla bla bla a kupil aj drahsi 😉

Kamilka nohy hore a dobre sa vyspinaj a neboj ono ta to prestane

blondy12
30. nov 2009

ma nasral 😠 , normalne az mi tlak zvysil aspon, ze mam nizky.......

minius
30. nov 2009

jeeeej gajana dvojicky, to je hadam prve v Aprilovkach 😉 no to budete mat o zabavu postarane 😉

minius
30. nov 2009

blondy 😀 ako ti ten tvoj manzel prospieva 😀, neboj este ho presvedcis!!!

anaja81
30. nov 2009

Ahojte baby, citam vas pravidelne a mam co robit, aby som to vsetko stihla zaregistrovat aka tema momentalne bezi.
Civava, tvoje brusko je fakt take ako si ho pred casom sama nazvala, ze si sa len ako keby "obzrala"...ale ani sa nenazdas a zacnes sa kazdym dnom viac a viac zaokruhlavat...ja som sa tak rapidnejsie zaoblila asi mesiac a pol dozadu a momentalne mam pocit, ze sa to pozastavilo.
V stredu idem aj ja do poradne tak som zvedava co nam povie, hadam bude vsetko OK, pretoze ani ja este necitim pohyby a to sa ma uz doktor pytal aj pred troma tyzdnami...a dufam, ze nam uz povie, co v tom brusku je, lebo sa hrozne nevieme dockat...a ak by sme si mohli vybrat (ak by sa to dalo, co maju na sklade 😀 😀 😀 ) tak aj my by sme radi dievcatko, pre nu mame vybrane a to nie jedno meno (Liana, Sofia, Karolina) a na chlapceka nic, ale mne sa paci moc Marek, alebo Marko, ale nechcem ho dat len kvoli tomu, ze by oslavoval aj meniny aj narodeniny v rozpati len dvoch tyzdnov.

gajana1
30. nov 2009

minius ano zatiaľ jedine dvojičky v aprilovkach 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre