Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

majca424
30. nov 2009

no veru nemám fotečky, nemám ani jednu fotku môjho malinkého ☹
ale dúfam, že sa to čoskoro zmení, si ho odfotím aj mobilom z toho monitoru 🙂

seuska
1. dec 2009

Dobre ranko. My sme uz hore! 😠 Klasika, zas spat nemozme! Do prace idem az na deviatu a strasim tu po byte od pol siestej... To zas bude dlhy den, ach jo.

Blondy rusnacisko sa nezaprie s tym kocikom 😀 ved uvidi tie kociky v polsku sice maju farby od vymyslu sveta, ale ta kvalita, no nic moc.... Ty uz budes od februara tu v SV?

My stale nemame kocik vybraty, teda mame, jeden chicco, lenze tu stoji 570 eur a to sa aj mne zda vela, ale uz som zacala lamat krstneho co bude nasmu mimi, ze nech daco prispeje. Kamoska kupovala pred pol rokom chicco na Ukajine normalne v obchode a vysiel ju komplet na 330 eur, tak ak ta chripka blazniva na Ukrajine ustane pojdeme aj my kuknut po novom roku...

stanusa
1. dec 2009

dobre ranko 🙂
seuska tak aspon mas istotu, ze nezaspis do prace... 🙂
aj my sme kukali chicco, ale ta cena ma odradza

vcera sme kupili v tescu dalsie oblecenie pre maleho, take zlavy dali, ze sa inak nedalo...dokonca aj mm vybral jedno 😀 poobede dam do albumu
tak pekny den

seuska
1. dec 2009

Stani no od kedy nemozem spavat tak som prva v praci, dakedy som ledva dobiehala 😀 😀 Drahe su fakt tie chicco, nie su najdrahsie, ale aj tak je to dost ☹ Ja som tiez bola vcera v tescu a maju super veci, aj pekne aj lacne su tie cherokee. No hod do albumu aky ma mm vkus 😉 😉

Inak ak sa chcete otestovat tak tu su linky:
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
http://mimino.kvalitne.cz/

stanusa
1. dec 2009

ked sa vratim, tak pofotim...uz musim ist
pa

michalag
1. dec 2009

Dobreeee ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

tarinka333
1. dec 2009

Ahojte dievocky, bre ranko prajem 🙂 Ja uz zarezavam v praci.
Dnes som trosku citala na internete. Docitala som sa, ze ak lekar vidi na ultrazvuku palicku, je to chlapcek a ak ciarocku, tak dievcatko 🙂 Cize predpokladam, ze:
palicka je, ak je na ultrazvuku viditelna takto /
a ciarocka je, ak je na ultrazvuku postavena takto ---
Neviete nahodou, v akej polohe ma byt plod, aby bolo jasne, ci je to / alebo --- ?
Priklad: Na ultrazvuku mate babatko viditelne v polohe lezmo (akoby lezkalo) a v mieste pohlavia je vidno ---, ide o dievcatko? alebo si lekari predstavia, ze babuliatko je v polohe stojmo a vtedy by to bola / 🙂 Tak ako to je? Neviete?
Celkom ma to zaujalo, lebo vsade najdete, ze palicka chlapcek, ciarocka dievcatko. Mna zaujima, v akej polohe ma byt babuliatko, aby bolo jasne, ci je to ciarka alebo palicka 🙂

michalag
1. dec 2009

tarinka, to si dala hned z rana normalne ulohu na rozmyslanie 😀 😝 😀

susanita555
1. dec 2009

Dobre ranko ako sa mame? 🙂

susanita555
1. dec 2009

Baby aky mate nazor na odber pupocnikovej krvi?

tarinka333
1. dec 2009

Hehe, michalag, zeby sme sa nenudili, hm, ale fakt ma to zaujima 🙂

michalag
1. dec 2009

tari a ta ciarocka je prerusovana? lebo ak ano tak Dr. to vie rozoznat podla mna aj keby bolo dole hlavickou

tarinka333
1. dec 2009

michalag, este aj to je dolezite? Ci prerusovana ciarka? Hm, myslim, ze plna 🙂

michalag
1. dec 2009

ja neviem, len ty si ju dala prerusovanu tak sa preto pytam

kika29
1. dec 2009

tarinka ahoj a dobré ránko všetkým. Ja som na ultrazvuk čumela ako divá ked mi povedal doktor že asi to bude dievčatko ale nevidela som tam ani čiaročku ani paličku 😒 Ja vidím len machule. Ale hlavičku ručičky nožičky som pekne videla. Ale to či je chlapček či dievčatko no neviem . U nás bolo strašne vela prípadov že povedali jedno pohlavie a narodilo sa druhé pohlavie takže len ten pôrod je ajistejší 😉 . Netreba sa veľmi spoliehať čo povedia lekáry. Lenže my sme zvedavé však baby? Aspoň ja som veľmi 😀 😀 😀
A ani ja ešte nemám vybratý kočík a ani sa neviem rozhodnúť. Ale príde sestra domov a pôjdeme spolu do KE popozerať.
Dnes si robila testík aje silnýýýýýýýý super je tehotná budeme mať dalšieho člena v rodine. Ked sme to dobre porátali tak medzi mojím bábom a jej bude rozdiel 4 mesiace. 😀

tarinka333
1. dec 2009

michalag, hehe, dala som prerusovanu, lebo plnu tu hodit neviem 🙂

kika29
1. dec 2009

Babenky nestíham spetne čítať len tak v rýchlosti som si vás prešla a dakde som zachytila že ste niečo riešili o podvodníčkach. O kom bola reč? Nech som v obraze niečo cez inzerát či čo? Na koho si treba dať pozor? Len tak v skaratke mi to napíšte nech viem čo sa deje. Ďakujem.

gajana1
1. dec 2009

Ahojte tak ja som ´bola v poradni všetko je ok ale pohlavia nevieme lebo sa veľmi hybali že skusime pozrieť o 3týždne 😉

tarinka333
1. dec 2009

GAjanka, blahozelam 🙂 Zo srdca 🙂

zuzuj
1. dec 2009

Ahojte baby ešte raz pisala mi adminka danu opat, ze ste jej tie ktore ste posielali peniaze susanyx, alebo gaviote neposlali cislo uctu na ktory ste to posielali, chce to preverit. Tak to pliz tak urobte. Inak to je aj odpoved na otazku tebe kika29. Pravdepodobne sa jedna o podvodnicku. 😠

martina05
1. dec 2009

Ahojte, ako sa dnes mávate??? Tu hrozne prší a nič sa mi nechce, už to len vydržať ...

Civav, dnes ti veľmi držím palčeky ...

Lubkamik - ako ste dopadli včera ??? Dúfam, že sa drobček ukázal ...

Gajanka - GRATULUJEME a ozaj čo ti povedali o tých pohyboch??

Susanitka - pokiaľ ide o odber pupočníkovej krvi, my si to plánujeme zajednať....Neviem, každý má na to iný názor..Ja len raz nechcem ľutovať, že som nevyužila možnosť ...

Baby, zajtra ideme na kontrolu - dúfam, že bude všetko ok....

kika29
1. dec 2009

dakujem tak na tie dve si dám pozor. Ja si zviknem sem tam niečo objednať ale zatial som nemala stým problém. len raz sa mi stalo že som objednala šatôčky pre malú lebo na fotkách sa mi velmi páčili a nakoniec ked došli tak neboli až také pekné ako na fotke ale na leto sú dobré. Malej sa páčili.

gajana1
1. dec 2009

Martina05 povedal že to je v poriadku že nikde nieje napisane že už musim citiť pohyby

cicimon
1. dec 2009

caute,

ja som bola dnes na poradni, len ma prehnmatala a ze plod sa vyvija dobre, este cosi pomerala metrom 🙂) len som sklamana, ze zas ziadne sono....uz sa neviem dockat toho morfo v pondelok

kika29
1. dec 2009

cicimon ja zase mám už plné zuby tých ultrazvukov ☹ za celé tehotenstvo by mali byť asi 4 a ja ich mám za sebou už asi 5 alebo 6 a teraz vo štvrtok idem na ďalší ultrazvuk. Nieže by som nebola rada že vidím malé ale tolko vela chodiť a vysedávať v čakárni ma nebavý už. Teraz už idem 3 týždeň po sebe 😒 Som unavená z toho.

tarinka333
1. dec 2009

inak pocuvate fun radio? Bezi tam sutaz o najkrajsiu foto bruska. Prva cena - odber pupocnikovej krvi za 1e, druha cena - monitor dychu..
Toto su podla mna take veci, ktore by mala plne hradit poistovna... A nie... davat ich ako prvu cenu v nejakej stutazi, ved je to chore !!!

cicimon
1. dec 2009

kika - ja som videla dnu naposledy pred 8 tyzdnami a uz sa mi to zda tak daavno

cheerlady
1. dec 2009

kika a preco ti robia sono tak casto? 😕 mne robili 2na zaciatku na potvrdenie tehu a potom v 12tt a 20tt.no a este ma byt jedno v 30tt podla zakona.

kika29
1. dec 2009

cicimon to ti verým aj ja som tak na začiatku bola. Ked mi mesiac nerobili ultrazvuk a prišla som do poradne a zese nič tiež som bola sklamaná a smutná. Ale teraz mám tie ultrazvuky až až a bojím sa či je všetko v poriadku ked mi ich tolko robia a teraz musím ísť dokonca za iným doktorom prímarom pôrodnice aby posúdil anatomiu srdiečka. Takže z jednej strany radosť že ho vidím a zdruhej strany strach a obavy či je v poriadku. ☹

lubkamik
1. dec 2009

AHojte baby. No vy ste toho napisali 😀 Neviem ci to stihnem dnes precitat - mame fofry v robote 😝
Vcera maly zasa trucoval - otoceny chrbtom cely cas tak nic nebolo vidno 😠 😠
Dnes idem zase...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre