• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
roxi ved to je hovadina ved tomu malemu je to jedno ono je to pekne a ked mas peniaze na vyhodenie tak kup,ale myslim ze je to hluppost kamoska ta musi mat vsetko ale ja ti neviem ved to dieta este tak nevnima
2. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kamilka a aky mas rezervovany kocik?

my mame sice spaniela, ale si dovolim tvrdit, ze Jané je jeden z najlepsich kocikov na trhu...ak nie najlepsi
:wink:

roxi diki za link, pekne vecicky....
2. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka fajin stranka cena kocikov prijatelna ale jake tanky tazke a su take ja ti neviem no moj vkus to neni
2. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi ja mam conkord fusion podobny ako jane mne padol hned do oka hlavne ten material ma neoprenovu striesku a ta sa da potiahnut jednoduche sklopenie a v serii 2010 je vylepsena sportova cas ja som si ho v nemecku ny vystave vybrala..je sice troska draksi ale u mna jednotka len smolka ze doplnky sa dokupuju zvlast taska prsiplast na sportovu a zimny nanoznik
2. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi dala som ho do albumu
2. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ahojte všetky, tak sme sa vrátili od lekára... všetko je ok, bábo sa otočilo hlavičkou dolu, mrvilo sa ako šidlo, kývalo rúčkami a ťahalo pupočnú šnúru ...
Čo sa týka pohybov povedal mi lekár obdobné veci ako civavke... neporovnávať sa , všetko je ok...

Na glukózu ideme až 10.12. , 3D sono som si dala na 21.12. a ďalšia poradňa 22.12.
dnes sme dostali aj prenatal box pre budúcu mamičku, MM si ho hrdo niesol z čakárne, no úžasný bol .....
Sťahy a tvrdnutie sú vraj podľa lekára v tomto období normálne, placenta fičí na 100 pro, všetko sa rozťahuje a zväčšuje...
Inak lekár mi vravel, že museli nahlásiť mená všetkých registrovaných tehuliek do BA kvôli očkovaniu proti novej chrípke ...

Všetkým kráásny dník ....

SOM ŠŤASTNÁ AKO BLŠKA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinkaaaa, moc moc gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kamilka, ten kocik sa mi tiez velmi pacil...ale ta cena ee :slight_smile:)) ale spolu s Jane je to asi to naj, momentalne...
a presne tu farbu co mas v albumiku, budete mat? velmi pekneee!
2. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky všetkým držím palce čo idú do poradne a martinka gratulujem k dobrým správam

ja som totálne mŕtva tak ako civavka a seuška ja som sa ešte od začiatku tehotenstva poriadne nevyspala a už to začína byť horor..... a tuším sa o mňa pokúša nejaká nádcha :cry:
2. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinka, hod uz dake foto do albumiku!!!! :wink:
2. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tantami, ja som si asi na to uz zvykla...telo sa s tym asi nejak vysporiadalo, lebo ved nic nenaspim a cez den normalne fungujem.....
2. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi ano presne tento a on je kontabilny s jane je to s porovnanim velmi dobra znacka najpredavanejsia jene je spicka a konkord tiez a ako mozes porovnat su podobne a vajicko mozes nakliknut aj s jane aj konkordu :slight_smile: pasuju aj fusaky....

martinka to je super gratulujem aj ja..... :slight_smile:
2. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka a ty uvazujes nad ockovanim???ved ta nasa vakcina nie je registtrovana a celkovo nepresli pozadovane testy na urcitej vzorke ludi nemaju porobene testy :unamused: zvazujete nadockovanim???

tantama ta sup vitaminy a vela tekutin
2. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka tak tak a ešte by to chcelo postel len škoda u mna v práci je to nemožné :slight_smile: a ja očkovanie nie.... ja som sa pýtala dr o on mi povedal že tehotným našu vakcínu neodporúča.. vraj je tam obsah nejakých kovov a tie nie sú dobré... takže nie :unamused:
2. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja urcite nie ved to nemaju odskusane nemaju potvrdene vedlajsie ucinky a predsa tehulky su specificka skupina..tak a nemozes ist troska skor domov?
2. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja robím od 8:00 do 17:00 a som v predajni sama... že by tu bolo nejak teplo to nie ale hádam to nejak prežijem a v piatok idem na poradňu a potom mám volno možno si trochu oddýchnem.....
2. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja za chvilku idem do toho noveho mesta za tou podvodnickou uz cakam bracha kedy pride,zistili sme kde slecna pracuje a je v praci do 15tej...som zvedava ako sa bude vykrucat mrcha jedna klamarska beieme baliky a aj potvrdenie z posty ze balik nebol poskodeny a ze vaha suhlasi pri podani....potam sa chcem zastavit v TN v laugariciu je tam to C&A kuknem nejake veci ak mi ta svina da moje prachy naspat...tak drzte palce
2. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama a nemas tam ani ohrievac?no tak to teda nejak vydrz hlavne cajikuj a nejake C v ovoci tak drzim palceky teda nech to rychlo ubehne
2. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka drž sa a dobre jej to vytmav :angry:
2. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoite kocky, tak konecne sa mozem pripojit do debaty ....
co sa tyka tych kocikov, ja som si robila taky prieskum, vela som ich porovnavala a je v podstate jedno, ktory kocik si vyberiem, tak ci tak ho pojdem kupit do polska. V polskych obchodoch maju mnohe znacky, tak ako tu na Slovensku, len je tam rozdiel v cene 100-200 eur. A to nie su len polske kociky.
Jeden znamy mi vravel, ze vela krat to funguje tak, ze slovenski obchodnici si daju doviest tovar z polska a hned ako to vykladaju z auta, tak si tam davaju prirazku min 100 eur. To iste je aj s postielkami. Tak uvidim. Zajtra sa chystam do Polska, ale len na ''obhliadku'' ci sa to teda oplati, tak som zvedava.
A verim, ze kazda mamicka chce dobry kocik pre svoje mimi, ale ja si nemyslim, ze vsetko drahe je dobre .. :confused:
2. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj vytmavym ved si zober kolko mamiciek odrbala este stale ma tu startovaciu sadu z aventu vraj volnu a ma ju za 20e teda 600sk cca...a supravu do postielky ma tiez v ponuke i ked ju udajne poslala mne
2. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ahooj no ano ved aj moja postielka je z polska kupena tu aj hniezdo do postielky kuknu znacku Gluck...
www.gluck.com.pl krasne veci
2. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu stranku som pozerala uz vcera a riadne som sa uz navnadila ... na postielku a tie hniezda. A to som si vravela, ze ideme len na vylet/prieskum, ale pravdupovediac, neviem ci vydrzim :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOcky, ja som zohnala postielku 120x60, matrac, kolotoc a stojan na baldachyn za 90e :slight_smile: dobra cena, nie?
Nie je to nove, je to od kolegyne, ale ona to pouzivala iba 6 mesiacov, lebo maly jej v postielke necel spat...
2. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tarinka, ja si myslim, ze je to super cena. Vsak niekde len samotne postielky stoja 100 eur
2. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tarinka krasne to je super cena vyborne sa tesim s tebou ved to je ako nove...a kde mimi spavalo s maminou vo velkej?no uzs toto ja nechcem dufam ze to moje bude spinkat pekne v postielke
2. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata majte sa krasnucko ja idem do toho noveho mesta za tou cuzou zuzka ty si davaj pozor na seba...paaa kocky a urobte albumceky chi ja uz jednu fotku mam mojho kociku :grinning: tento budeme mat
2. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule na tej stránke je presne taká suprava akú by som stááááášne chcela...... ale ja neviem po polsky..... zuzka popozeraj či je to v polsku lacnejšia ako u nás a potom možno vyženiem aj mm.... :grinning:
2. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama veci su tam krasne urcite lacnejsie aj postielky ta moja sada duet tedies 053 BZ stala 80e a ked ju najdes a kliknes na obrazok dole sa da kuknut cela izba co je z tej serie zariadena a postielky u nas stoja 135e celkom dost...pokukaj preklikaj ak mas cas mne sa paci aj ta prva biela exkluziv ok baby uzficiiim paaaa
2. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilakd, vela stastia, dufam,z e dobre pochodis A riadne jej vycisti zaludok!!

Ja akurat fotim vecicky, co uz mam do vybavicky, aby som si uz aj ja vytvorila nejaky albumik,ale ide to taaka pomaly. :confounded:

Tantama, popozeram co kolko stoji, aspon priblizne a isto podam hlasenie :slight_smile:
2. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sme doma :slight_smile:
vsetko je nastastie oki :slight_smile: a v utorok som objednana na morfo. uzv. tak sa uz tesiiim :slight_smile:

stanuska a ty ako???
2. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok