Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
2. dec 2009

:D Tarinika takže sme ho uspali???? Ja som skôr myslela že zošokovali 😀 😀 Nom a tie tlaky, to nemám inokedy iba hned po orgazme, myslím hned, asi sekundu po.... Neviem to opísať, normálne sa nemôžem poriadne nadýchnuť.
No a s tým príspevkom to máš teda pravdu.... Je to fakt nespravodlivé ako keby si moje bábo zaslúžilo menej len preto, že som hned po škole otehotnela... Je to fakt hanba, taká nespravodlivosť....
Domik určite skúša vašu trpezlivosť, aby si vás pripravil na buducnosť 😉

civavava
autor
2. dec 2009

ahooj tehulky 🙂

mame dalsie dievcatko v tabulke, od ada_april, cakaju Stellinku 🙂)

lubka, juuj tak sa setri a uvidis, ze vsetko bude OK, aspon si uzijes aj mm 🙂)
na druhej strane gratulujem k dobrej sprave, ze sa maly ma OK a ved je o 10g tazsi ako moj krpec 🙂))

vejuli, ja take tlaky mam, ale nie po orgazme, ale ked vela chodim a stvrdne mi brucho....

s tymi priplatkami na deticky u nas..sodoma gomora..je to vrchol ubohosti...ani nejdem pisat kolko dostavaju mamicky v civilizovancyh statoch EU...ale ved na SK idu peniaze inde, nie tam, kde treba, zial .... 😖 ☹

tarinka333
2. dec 2009

Civi, jasne, peniazky idu napr. na vyrobu "trapnych" webovych stranok niektorych "akoze verejnych" cinitelov - jedna webstranka za 70 000e !!! Preto dostanu mamicky len ubohych 250e!!!

Veji, ano, ano, uspinkali ste malicke 🙂

vejula
2. dec 2009

Civavka, možno je to nejakou námahou alebo tak... Ja som si to vysvetlila tak že je to len nejaké veľké emocionálne vypetie tak sa to teraz prejavuje takto.. Inač si to neviem vysvetliť.

A kočky užívate niektorá centrum materna???? Mne teraz dal doki nejaký kupon na zlavu tak som si to kupila a v zkložení je aj Beta-karotén... A ste tu hovorili, že teraz môže vit. A ublížiť bábu... tak teraz normálne neviem. Ale tak hádam by nedávali do vit. Pre tehu niečo čo by im mohlo uškodiť....

tarinka333
2. dec 2009

veji, urcite to neuskodi... to by si potom nesmela ani mrvku a podobne... netreba to prehanat...

vejula
2. dec 2009

uhm... tiež si myslím, že nie asi je to v učitom množstve aj potrebné ked to obsahuje a jasne som sa am dočítala že je to vyrobené pre tehu a dojčiace ženy....

tarinka333
2. dec 2009

Prave pozeram supravicky do postielok, tato je peknucka a ani nestoji az tak prehnane vela 🙂
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/soupravy-do-...

Okrem toho, pekne az 11 dielne sady su aj tu: www.babysen.sk ( v cene je aj stojan na baldachyn) a cena tiez nevyzera zle)... material je dobry, kamoska si odtial objednavala, vraj velmi mila pani 🙂

ttiffanny
2. dec 2009

ahojte aprílovky!
ja som dnes mala ísť prvý krát na cvičenie pre tehotné, ale nejak ma začalo bolieť hrdlo, tak to radšej odložím. dúfam, že nebudem chorá 😒 . ale musím poklopať, že moja imunita je veľmi dobrá, tak hádam to nezakríknem a nejak sa dám dokopy. ináč som už pribrala 4 kilá, tak si konečne pripadám tehotná 😀 .

tarinka333
2. dec 2009

hm, no ja mam navyse nejakych 8,5 - 9 kg...sa to uklada na stehnach, som zvedava,ako schudnem... ale neva.. hlavne, ze babo sa ma fajn 🙂
a okrem toho, zacalo mi byt zas zle, hlavne, ked som hladna a v takych momentoch je mi uplne jedno, ci priberriem, len musim do niecoho hryznut, lebo mi je na zvracanie.. .ufff 🙂

cicimon
2. dec 2009

caute,
tak ja som dnes celkom mrtva, vcera sme mali vianocnu akciu, Radosinci a este jedlo potom 🙂 dobre bolo a dnes v robote vela..

inac...som volala lekarke, ci nemam ist na tu glukozu v januari, a ze nie, ze to oni az v 28tt aj s nejakou instruktazou predtym

ja som zatial pribrala necelych 4,5kg

a kedze som bola 5 rokov dozadu na opracii oci, mam si zajst na ocne, ci to nie je indikacia na cisarsky....ak hej, to sa mi asi ani na cvicenie neoplati ist, ze?

majca424
2. dec 2009

tarinka, tie sady sú užastné 🙂 hned si idem nejakú objednať a celkom aj za prijateľnú cenu, sa mi páči tá 11 dielna s mackom a ovečkou 😉

stanusa
2. dec 2009

pekny vecer baby,
vejula tie vitaminy som mala a mi upravili plet, predtym sama vyrazka 😝
tarinka aj ja som pribrala, ale ani sa mi nezda ze na stehnach skor do bruska a prs
podobne sady su aj na http://www.pampyshop.com/katalog.php?kategorie=...
tifany radsej si sprav teply cajik a sup pod deku 😉

ttiffanny
2. dec 2009

cicimon - aj ja som bola presne pred 5 rokmi na operácií očí laserom. na každej kontrole potom, som sa opýtala, či budem môcť niekedy rodiť normálne a dr. mi vždy povedala, že áno, bez problémov. ale chystám sa na kontrolu opäť - tentokrát ako tehotná. tak pevne verím, že svoj názor nezmení 😉 .

grekyna23
2. dec 2009

lubka, aj ja drzim palceky nech vsetko dobre dopadne, a mas fakt dobre ze mas doma aj mm, aspon spolu oddychnete, a uvidis, vsetko bude dobre, hlavne ze babo je v poriadku, ja by som s mojim mm tiez rada pohnila v posteli, ale nie je cas a nedela je straaaaaasne kratka. 🙄

minius
2. dec 2009

babenky co ste mali morfa a dobre vysledky tak vam gratulujem 😉 , lubka a ty si domka oddychni ako sa da a vari sa malicke umudri a pojde vyssie 😅

Vejulka ja som tlaky mala na zaciatku tehotenstva, je to strasne neprijeme ☹ akosi mi to samo preslo, aj ked som sa nadychla tak akoby som toho do pluc ani vela nedostala a hrudnik bolel. 😠.

silvia7
2. dec 2009

som doteraz "študovala" Veľkú knihu o matke a dieťati.. no neviem, neviem, či budem vedieť, čo treba robiť s takým drobcom........ mám pocit, že netuším nič o deťoch a starostlivosti 😨

no baby ja som dnes viezla ocina do nemocnice na vyšetrenia a že oni si ho tam musia nechať 5 - 7 dní, aby mu mohli urobiť všetky vyšetrenia... sila toto, najhoršie je, že s jeho životným štýlom je jasné, že niečo nebude ok určite.. všetko sa začína sypať...

ani ležať nemôžem, strašne ma pichá pod pravou lopatkou, pokiaľ ležím na chrbte - a začína to aj zpredu pichať medzi prsiami... a kyselina sa pridala, blee..

veji - že sex?? ja nemám žiadnu chuť na sex... 😅 čo už..

lubi - trošku si oddýchneš a bude to lepšie určite...

inak neviete čo je s Kiwi??? dlho nepísala.. ani Lucka - čo šla do nemocnice (chápem, asi tam je bez netu), škoda že nevieme nič..

silvia7
2. dec 2009

tá 17-násť ročná nemôže byť psychicky ok alebo to ju ako vychovali????... ako si môžu nevšimnúť, že je tehotná???? 😕

vejula
2. dec 2009

A stanuša užívala si ich teraz počas tehu??? tie centrum materna?
minius, je to fakt zvláštne mne ide vtedy do pluc vzduch strašne ťažko... A od hrudi mám tlaky až hore do horných dýchacích ciest 😕 Ale normálne sa mi to nestalo... Ani pri hocijakej námahe ani pri žiadnej činnosti. Len pri tom orgazme. Ale sex sa mi práveže momentálne moc obmedzovať nechce 😅 Teraz si to užívam intenzívnejšie jak pred tehu.... 😵 😵 😵
Silvi, a drahý ako???? V pohodičke zvláda tvoju nechuť? Či ťa pravidelne prehovára 😀

minius
2. dec 2009

vejulka mne sa to dialo bez sexu 😅
Tak si to este uzivajte, ja som tiez jedna z tych co nevie co sex je uz par mesiacov; akosi mi to teraz nechyba 😀 🤐 😔

silvia7
2. dec 2009

Veji - vieš čo, on je spokojný, keď je raz za čas "spokojný" 😀 ale chúďa je, ja viem, musí to byť hrozné hlavne pre chlapa, jemu viac tie hormóny tlačia na mozog 😀 a prehovára, ale tak ja rýchlo zaspím, hneď ako ľahnem večer do postele... a potom len počúvam, že aká som frišká 😠 rýpe...

seuska
2. dec 2009

Ste pozerali spravy???!!! Skoro som odpadla jak hovorili ze ta 17 rocna porodila na zachodoch na intraku a vyhodila zdrave mimi z tretieho poschodia!!!!!! Az mi doplacu je z toho! By som ju zavrela do tmavej samotky na dozivotie! A ze mimi zomrelo na nasledky padu!!! A najviac ma sokovalo, ze sadzba je 8 rokov a kedze je mladistva tak sa skracuje trest na polovicu!!!!!!!! Ako fakt uzasne zakony toto. Este za slusne spravanie ju po dvoch rokoch prepustia nie?! Krava sprosta!!!!!

Blondy k tomu kociku: ja som si ten kocik testovala v Nitre ked som bola u rodicov v jednom obchode, tu v HE je jeden velky obchod tak sa tam schvalne pojdem pozriet ci ho tam maju a dam ti vediet aj kde je ten obchod. Tie rucky sa daju spojit, je tam taka nasadka a vobec nevies ze to mas potom spojene - dobry system. Sportova cast sa da otocit aj tak aj opacne samozrejme. aj skladanie a nakliknutie vanicky a vajicka je uplne jednoduche a dobre sa otacaju aj kolieska, vobec sa nezadrhavaju a netocia nezmyselne...

civavava
autor
2. dec 2009

uff ja som prave dobalila vianocne darceky pre rodiny.......a hroozne ma boli chrbat 😖 ale asponze mam svaty pokoj 🙂
kupila som cosi aj nasim psikom, mali take ze pivo pre psov tak som normalne zvedava, co tam je 🙂) je to v takej sklenej flasi, ako ozajstne pivo...mm vravi, ze to bude nejaky vyvar 😀 😀 vselijake somariny vymyslaju uz ludia 🙂)

inak ked o sexe - my ho tiez mame pomenej, najskor som mala abstinivat prve tri mesiace, potom mi byvalo vecer zle..ale teraz sa zda, ze chut sa vracia 😀 😝 😀

vejula
2. dec 2009

😀 😀 😀 Tak ako tu tak čítam tak som asi nejaká divna 😀 Tak snád to bábu nejako neškodí, ale vraj je to OK kým to doki nezakáže 😉 A mužíček si s veľkou radosťou užíva moje terajšie D-čka 😀 😀 😀

civavava
autor
2. dec 2009

seus, boze to co jeee....normalne som sa rozrevala z toho!!! to co je za netvora ta krava!!!! strasne..... 😔 😔

trest smrti by trebalo znova zaviest , pre taketo osoby......

civavava
autor
2. dec 2009

vejuli 😀

minius
2. dec 2009

prepana krala to vaaaazne s tym babom???? Ako to zena/matka moze pod srdcom nosit 9 mesiacov a potom urobit toto? Ja este pochopim ked maminke udrie mliecko do mozgu (ci ako to volaju) ale toto ta krkavica musela mat planovane uz od zaciatku ved keby chcela mohla ho nechat niekde v bezpeci aby ho niekto nasiel.
☹ ☹ ☹

seuska
2. dec 2009

silvia presne! to je vychova rodicov, niektory mi fakt pridu ako z inej galaxie, radsej nechcu nic vediet a vidiet a potom to takto dopadne!

silvia7
2. dec 2009

civi - že dobalila darčeky??? ja nemám ani nápady na daarčeky nieto už ich zabalené doma..... 😅

no tak to pivo pre psov môže byť sranda teda - ale asi neradím koštovať 😀

veji - tak nech si užíva.. pri mimi už asi nebude toľko času a aj chuti.... a prsia (aspoň si myslím) nás budú riadne bolieť a tak..... ale to len názor lajka 😝

minius
2. dec 2009

civa ty uz mas vsetky nakupy urobene??? 😲 Ja este ani jeden jedinkasty darcek, a to este aspon 2 weekendy nejdeme na nakupy koli stahovaniu tak to zase budeme kupovat 24 😖

seuska
2. dec 2009

civi to pivo pre psov by som fakt chcela ochutnat 😀 😀 akoze fakt uz vymyslaju kraviny pre tych milacikov...haluz, muz sa smeje na tom akurat ho mam na skype 😀

akoze nemam slov fakt na tu kravu a bajviac ma stve ten nizky trest co moze dostat! ak je toto spravodlivost tak ja som jezisko!!!!!!

s tym sexom aj u nas je ho pomenej, ale ja mam furt mykozy a tak viac menej aj zo zdravotnych dovodov aj ked ustami si odrobim svoje 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre