Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

susanita555
3. dec 2009

velika ? mne sa to tak paci ja uz by som take chcela vcera som bola na cviceni a bola tam kamoska je v 22 tyzdni a ma asi take brusko ako ty som jej ho v kuse hladkala to je take nadherne 🙂

kamilakd
3. dec 2009

neboj sa aj ty budes mat ono to vyskoci tak 24 tyzden to budes mat cca na vianoce🙂 ja uz neviem si mam lahnut to male sa vrti dnes alebo mu vadi notebook mam ho na sebe ale na vankusi,,,a ty si co neodfotis svoje brusenko kym je malunke...a kde si bola cvicit cvicili ste na fit loptach?

susanita555
3. dec 2009

chodim na predporodnu pripravu aj na fitloptach,hlavne to dychanie nas uci zajtra ho odfotim tak dobru noc aj ja uz idem haji papa 🙂

kamilakd
3. dec 2009

ok tak sladke sny vyspinkajte sa

grekyna23
3. dec 2009

zuzka, gratulujem k dobrym vysledkom a to by bola fakt sranda, keby si isla znova vecicky menit na ruzove.. 🙂 tety predavacky by mali o zabavu postarane.
a vidite mamicky, treba pozitivne mysliet, nestresovat sa a vsetko bude fajn 😉
kami, aj tebe prajem skore uzdravenie

vejula
3. dec 2009

čo kočky vy už všetky spinušáte???? Nom tak to má asi byť. Ja som akási nepokojná... Booože keby som nevedela o žiadnych rizikách a neviem čom možnom, tak by to bolo lahšie. Niekedy si hovorím, že by som mala radšej žiť v časoch ked sa o ničom nevedelo, a ženy sa zbytočne nestresovali 😢 😢 😢

blondy12
3. dec 2009

ale vejulka vsak aj ty aj babo ste ok nie?tak preco sa zbytocne stresujes navyse???

blondy12
3. dec 2009

seuska inac prosim ta kde je ten detsky obchod v tom humennom aspon by som sla len tak mrknut.... 😀

moni
3. dec 2009

no to sa uz isto spi a ja ze s niekym pokecam 🙂
nestihla som vsetko precitat, ale vidim ze sa stale rozoberaju kociky. pridavam sa k chicco fanusikom, aj ked je mozne ze do aprila este zmenim nazor 😀

seuska
4. dec 2009

Dobre ranko vsetkym.

Civavka dnes pozerame do stropu od 4:00 😠 😠 dufam ze si spala lepsie moja ...

Blondy posli mi mailovu adresu do IP, nakreslim ti mapu, naskenujem a poslem kde je ten obchod, lebo ti to takto neviem vysvetlit 😀 😀

Baby mna strasne pali zaha uz asi 4 den. Mate niektory podobny problem? Nejake babske recepty na to mame? Inak vraj to znamena ze mimi rastu vlasky v tedy a ze bude vlasate 😀 no podla toho ako ma to strasne pali tak moja bambulka bude mat tusim zapletane vrkoce az po kolena... 😀

fruchtbar
4. dec 2009

Dobre ranko Babuly,to ma mrzi,ze nemozete spinkat,....a uz ste volacosi poskusali? Take domace prostriedky na uspanie?

stanusa
4. dec 2009

dobre ranko 🙂
seuska neda sa ti posunut pracovna doba? dnes som tiez nejako zle spala, okolo 1 som sa zobudila a nemohla zaspat aj maly zacal kopkat a mm bol tiez hned hore.

zuzana gratulujem k dobremu srdiecku a k chlapcekovi - opat 🙂 ...aj ked na konci to zistime naisto 😀
s tymi dvojcatami ti dam zapravdu, lebo je mozne ze sa to dozvedeli az neskor, ani sama neviem co by som robila. Pokial zistia vadu hned z NT a nasledne po odbere klkov alebo plod. vody a na 100 percent ju potvrdia, tak to sa da rozhodovat. Jednej holke tu na konikovi vysli testy dobre, morfo tiez a az potom na opakovanom sone zistili gen. vady a to uz bola nejaky 23tt, tak narychlo jej odobrali plod. vodu no a vysledok bol velmi zly, takze stihla to do toho 24tt...ale co ked to zistia neskor - to uz sa neda nic robit, len vynosit a porodit
🙄
u nas sa zacal vianocny jarmok a okna by som mala umyt tak pomalicky, asi uz zacnem este kuknem pocasie.

roxi
4. dec 2009

ahojte, tak ja som už doma, ráno som bola na krv, som zvedavá na výsledky,

zuzi - gratulujem k dobrým výsledkom 🙂

stanusa
4. dec 2009

roxi a kedy budu?

roxi
4. dec 2009

vraj až v stredu, ale už som si povedala, že sa nebudem stresovať, lebo tým si aj tak nepomôžem, možno je to len nejaký planý poplach 😖

susanita555
4. dec 2009

Dobre ranko vsetkym joj stanusa strasis tu navcas rana z chorobami 😠

stanusa
4. dec 2009

som ta nechcela vystrasit, prepac 🤐

susanita555
4. dec 2009

jasne nic sa nestalo 😀

stanusa
4. dec 2009

no nic, idem ja radsej tie okna poumyvat 🙂

civavava
autor
4. dec 2009

dobre ranko tehulky,

seus, ja buntosim od 3:40 🙂)))))

frucht, ja som neskusala, lebo mlieko ja od ust nedam a vraj teple mlieko s medom je dobre na zaspavanie...brrrr, to budem radsej hore 😎

dnes mi pride na vikend najlepsia kamoska , ona je v Bruseli (Slovenka) a tiez je tehu, cakaju v juni dvojicky
😵 , tak sa tesim, ako vsetko pekne obkecame.... 😉

kamilka, drz sa, dufam, ze ta nenechaju v tej nemocke 😖

roxi aj tebe drzim palce na vysledky

kika29
4. dec 2009

ahojte kočky.
V čera som bola na tom ultrazvuku s tým srdiečkom no našťastie je v šetko v poriadku ako má byť 😀 Dlho som tam sedela v čakárni ešte som meškala aj do práce ale stálo to zato. Konečne som kludná. Povedal mi prímar len dobré správy 🙂
Zlá správa je že v pondelok mi zubárka zablombovala zub a od včera ma príšerne zase bolí. Od bolesti som zobrala ibalgin tak dúfam že som jeden mohla. Čo vy na to?

tarinka333
4. dec 2009

Dobre ranko babusky...
Teraz som dosla do prace, ale som taka unavena, vobec nic sa mi nece...
Inak vcera som zistila, ze mi opuchli clenky... 😲
Uz si ozaj zacinam pripadat ako taka velrybka 😀

roxi
4. dec 2009

kika - nie som si istá, či sa ibalgin v tehu môže, pozerala si letáčik, ak si dobre pamätám tak ja som počas kojenia brala len paralen, ten sa myslím môže aj počas tehu, ale pre istotu si to over, fakt si to presne nepamätám, ale zas jedna tabletka bábu iste nemohla ublížiť,

kika29
4. dec 2009

Tak ma len napadlo darčeky už máte pokúpené? A čo budete piecť na Vianoce? Ja premýšľam čo komu kúpiť a nič ma nenapadá 😒 . Čo napečiete za dobrotky dajte typ.
Dnes išla moja malá s radosťou do škôlky lebo príde Mikuláš tak sa naňho teší. Ráno ju ani budiť netrebalo ako inokedy 😀 sama sa poobliekala no keby to tak bolo každe ráno 😠 😀

kika29
4. dec 2009

roxi ja ked ma niečo bolí ale to ma už musí bolieť velmi tak beriem len Paralen len v čera mi nezabral a večer ma už tak velmi bolel ten zub že mi akoby až skubalo tak preto som sa od bolesti už prichýlila k ibalginu ani som nič nečítala ☹

katka444
4. dec 2009

ahojte,

ja som mala tiez rovnaky problem zo zubom. a zobrala som 2x panadol, lebo som od bolesti nemohla spat. potom som sa pýtala sestricky na gynde, ci sa to moze v tehu. povedal, ze v prvych troch mesiacoch by sa nemalo vobec. potom to uz neni tak skodlive, ale ze by skor odporucila cipky, nez tabletky.

kika29
4. dec 2009

spala som ako zabitá ale cítim sa akoby som bola hore celú noc. je mi zima a oči sa mi príšerne zatvárajú 😔

roxi
4. dec 2009

kika - neboj, jeden isto neublížil, ono sa to troška preháňa, niečo sa cez nás iste dostane aj k bábu, ale zas nie nejaké veľké množstvo a tomto trimestri už nie je také veľké riziko ako v prvom, takže vôbec nestresuj 😉

zuzana1971
4. dec 2009

kika radsej si daj paralen a gratulujem k zdravemu srdiecku, nam dopadol vcera ultrazvuk s kardiologom tiez dobre 🙂

babule ta vasa nespavost presla uz aj na mna 😝

kamilka a budes v spojeni s nami aj z nemocnice?

trosku ma trapi, ze nemam vobec ziadne tehotenske brusko 😖 vy mate vacsina take pekne bruskate fotky v albumoch

kika29
4. dec 2009

zuzana dakujem a aj vám gratulujem že to dopadlo dobre. Ja som si dala paralen len v čera mi nezabral a večer som už nevedela kam sa strčiť chodila som jak nazúrený býk od bolesti.
Dnes je nejaký divný deň na spanie a dopritom tu celkom pekne svieti slniečko len je zima vonku. A ja by som len spala a spala a treba mi ísť do roboty a do večera 22h 😝 Asi si idem sparviť kávu lebo toto som ja 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre