Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
6. dec 2009

my by sme chceli 2 deticky, chlapceka a dievcatko ...najradsej hned po sebe, tak do 35 by sme chceli stihnut

kika29
6. dec 2009

stanusa varím štefanskú fašírku a so zemiakmi. Potom budú palacinky a ešte polievka klasika kuracia.

kika29
6. dec 2009

stanusa tak som si aj ja plánovala že chcem detičky hned po sebe 2-3 roky rozdiel ale nejako sa nám to nedarilo nevedela som otehotnieť. Makali sme na tom už počas materskej a žial nič. A potom som už musela nastúpiť do práce a až tak to vyšlo. Tak bude medzi nimi rozdiel 4 roky a mesiac približne. No nevadí ale hlavne že je už na ceste a síce by som chcela chlapčeka ale asi bude dievčatko nevadí len nech je zdravučké. na pohlavý nezáleží 🙂

kika29
6. dec 2009

baby aj vy máte niektoré vyrážky? Mne sa vyhodili 3 vyrážky na tváry a jedna hnusná velká hnisavá a bolí ma sviňa jedna. Dala som si na ňu pastu ale nič nepomohlo. 😝 Vyzerám ako v puberte 😀

blondy12
6. dec 2009

bre ranko babenky,

kika vyrazky mam od zaciatku tehu, a pouzivam od koznej nejaku vodicku masticku tak sa to za tie mesiace trosku zlepsilo, ale stale nieco 😠 uz mi to lezie na nervy...juj do druhej rano hore a potom nie a nie vstat

stanusa
6. dec 2009

kika ved prave aj nam to trvalo rok a nieco tak som zvedava ci aj pri druhom...to aby sme zacali este na tej materskej 🙂
vyrazky a take dobre hnisaky mam od zaciatku tehu - na tvari, a teraz aj na dekolte a niekedy aj na chrbte...sa mi zhorsila plet velmi, nemala som ich ked som mesiac brala centrum maternu a teraz opat naskakali. 😠

blondy ako sa to vola? mne trochu pomaha aj repik

blondy12
6. dec 2009

stanusa eryfluid - to je vodicka, vraj take antibiotikum a masticka skinorem krem, to mi dala doktorka lebo mam take hnusne podkozne co velmi bolia a nedaju sa ani vydusit... 😠 , ale po mesiaci co som si davalu tu vodicku kazdy den a masticku sa mi na cele uplne upravilo ale brada to este nie..to mam este ale uz nie je to take strasne ako to bolo..ze aj make up to zakryje vtedy ani ten nepomohol...

stanusa
6. dec 2009

tu vodicku mam aj ja, len som ju pouzivala malo kvoli tomu, ze je antibiotikum...kozna mi ju predpisala este pred tehu a vravela, ze take bolaky sa ani nemaju tlacit...tak neviem, ale mne to neda 😀
inac mne ich celkom pekne stiahne repikovy "caj", potieram rano a vecer

blondy12
6. dec 2009

no ja si ju davam..lebo asi by som to nezvladla bez toho...ale az tento mesiac pouzivam najprv som ju nepouzivala ale potom som zacala ..vsak ono sa to ani neda tlacit..ale je to strasne, myslis ze sa ta vodicka v tehu nemoze v tehu?ci si sa nepytala?

vejula
6. dec 2009

čafte kočky, zaujimavá tema... Ja mám vyrážky po chrbte fuuuj. Z výstrihu už chvalabohu zmizli... Inač psíka mi od rána akosi naťahuje ale nič nevygrcaá... Ale aj ked sa najedol tak to nevygrcyal akoby mal niečo zaseknuté v hrdle ale nič mu cez papuľku nevidím... Mi ho je luto ☹ Neviete čo mám s nim robiť... Ak máte psíka stalo sa vám to niekedy????

blondy12
6. dec 2009

lebo v pribalovom letaku je napisane ze na tehotnych nic nepreukazali...a ze sa moze pouzivat...skor sa nemoze pri kojeni

blondy12
6. dec 2009

veji a tie vyrazky na chrbte to ani nehovorim... 😝 az sa mi chce plakat, jedina vyhoda ze nie je leto..a dufam, ze po tehu sa to zlepsi..ked este nasadim nejake tie antikoncepcne co mozu aj kojace matky tak snad to tiez pomoze..

vejula
6. dec 2009

no asi tak ešte že to teraz nikto nevidí, lebo to by som sa hanbila si aj obliecť nejaké triko na ramienka... Uplna katastrofa... Jediné šťastie že ksicht mám zatial OK, takže to viem len ja čo skrývam pod trikom 😉

blondy12
6. dec 2009

no a este tvoj MM 😀 , ako mne ked chce dat nejaku poznamku na moju tvar alebo chrbat tak mu hned poviem, ze je to aj jeho vina 😝 a potom je uz radsej ticho...

cicimon
6. dec 2009

caute,
tak ja som dnes spravila jednu varku medovnikov, podobny recept ako na predchadzajucej stranke, len asi polovicna davka masla, a fakt sa piekli rychlo...len neviem, ci ich bude dost, kedze ich chcem odniest k nasim, k svokre a aj nam nieco, este treba ozdobit. A je celkom mozne, ze spravim este jednu davku, mozno podla kamilinho receptu, ak sa mi bude zdat, ze malo 😀

a na obed sa mi podaril vynikajuci segedin, mnam

vejula
6. dec 2009

No blondy môj mm sa nesťažuje... To len ja sa snažím byť v polohe aby mi chrbát nevidel 😀 😀 😀 Ale on sa očividne momentálne zameriava na iné proporcie ako je chrbát 😀
Nom cicimon takže si už piekla... My sme medovníčky tiež už piekli. A na obrd som u maminky a pečie kačku s kapustov mnáááám. Sa už teším. Ináč práve suseda zvonila že sa jej dnes vnuk narodil na sv. Mikuláša 🙂

stanusa
6. dec 2009

blondy neviem ci sa moze, mam len flasticku a obal s letakom som uz vyhodila...ale ked tam nie je zakazane pre tehotne, tak asi hej

cicimon s maslom som este nerobila, uz som davala heru alebo palmarin a boli tvrde...tak som velmi zvedava ako vyjdu 😵

vejula a nemoze to byt napucana granula? mozno ma nieco zaseknute v hrdle, skuste vopchat prst...

na obed sme mali klasiku rezen a kasu...dobre bolo 😀 mm ma berie von, troska sa prevetrat

cicimon
6. dec 2009

stanusa - ja som davala heru

vejula
6. dec 2009

kde ste všetky kočky????
Stanusa s tým psíkom neviem lebo žerie normálne aj dýcha, len ho niekedz yačne tak naťahovať a chrčať...
IUnač práve som zjedla jeden pelendrek, také neydravé, tak mám trochu výčitky 😒

civavava
autor
6. dec 2009

ahojte babenky,

som vas docitala, odisla mi najlepsia kamoska, fnuk fnuk.... 😢

mali sme super vikend, ona je tiez tehulka, caka dvojicky v juni 🙂), boli sme na vianocnych trhoch, dali sme asi aj deci vareeneho vinka, mnaaam.... a vcera sme sli aj nakupit pre mimca a nasli sme v H&M kraaasne vecicky, dala som do albumu 😵

cheerie, kamilka, skore uzdravenie vam zelam, nech ste fit cim skor....

tu je hnusnee pocasie, fuuj, prsi od piatku v kuse 😖

ja piect nebudem nic, ideme na SK a dostaneme mnamky od nasich a od svokrovcov 🙂

civavava
autor
6. dec 2009

jeej ja som od dnes v 6.mesiaci 😵 😀 😝

vejula
6. dec 2009

gratulujem civi ja od piatku :D A kuknem do albumu.
Inač práve sme volali s kamarátmi, tiež maju psíka a že má nejaký zápal... A Tiež sa toprejavuje tým chrčaním a vraj to maju skoro všetci psi v žiline... Vraj včera vyvalil 60 Eur ya liekz a inekcie... Tak sa yajtra ide ku veterinárovi.

civavava
autor
6. dec 2009

vejuli, juuj to mi je luto, ze mas choreho psika...mne to obcas robili civavky, ale to bolo ked zhltli napr. srst alebo nieco co im drazdilo hrdlo..chrcali, napinalo ich, ale po case ich to preslo...dala som im syr, alebo nieco co lubia, alebo sa sli napit a potom to uz bolo OK.....ale stalo sa to asi 2x iba co ich mame...
a min rok ked mal Tyson zapal pluc, tak chrcal, ale zas ho nenapinalo.....

dufam, ze aj vas sa da dokopy cim skor! 😔

kika29
6. dec 2009

no tak čítam že tie vyrážky nám trocha zneprijemňujú život. Keby vyšla niekde na chrbte alebo dekolde tak by mi to asi tak nevadilo ale rovno na brade a je velká a svieti jak poraza ta ma rozčuluje 😠 . A ešte aj na lícach mám menšie ☹ Ešte že na konci raťafáku mi nevyšla lebo by som už fakt vyzerala jak taká striga 😀

Dnes som kúpila mojej malej vianočný darček bábyku čo pije a ciká to chcela ale nevie o nej. A videla som jedne krásne dupačky a neodolala som tak som ich kúpila nech má aj bábätko niečo pod stromčekom dám do albumu 🙂 MM som kúpila 2 ryfle a sebe jedno tričko s dlhým rukávom 🙂 Ani sa nepýtajte kolko som minula 😝

cicimon
6. dec 2009

medovniky ozdobene, ulozene v krabici aj s jablkom...no som zvedava, ake budu na vianoce.. uz ma z toho chrbat boli a vikend pomaly konci...

kika29
6. dec 2009

a má niekto dobrý recept na medovníky? ja by som vyskúšala. pošlite mo do IP

seuska
6. dec 2009

Ahojte tehulky 🙂

Co sa tyka vyrazok mam aj ja zopar kusov na brade, take hnusne podkozne a pomaha mi na to pasta na noc, buduci tyzden idem ku kozmeticke pre istotu.

Co sa tyka medovnikov mi ich so sestrou pecieme vzdy na Katarinu alebo okolo toho datumu, dame do krabice, vystelieme mikrotenom a dame kusky chleba a jablka a vzdy su na Vianoce makucke 🙂

Ja som dnes robila zemiakove pagace a vysli mi uplne super... sestra ich vcera robila a volala ze dnes ich vyhodila, lebo jej stvrdli, ja ich mam jak vatu 😀 no aj majster tesar sa utne..

Inak mam depku ze som jak veleryba uz, dnes ma to drzi cely den ze som uz taka neohybna a nemotorna a to ma to najhorsie len caka.... 😖 a vraj najkrajsie obdobie tehotenstvo... no praaavdaaa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre