Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jannuulik
18. aug 2009

vždy lepšie ako v lete 😀 😀 😀 , hlavne s bruškom a napuchnutými nohami 😀 😀

minka21
18. aug 2009

no tak toto ma nenapadlo,janulik mas pravdu🙂

civavava
autor
18. aug 2009

januulik, svata pravda! ja ledva cakam kedy sa uz ochladi ☹

minka21
18. aug 2009

a tak som sa tesila na leto,ale teraz mi je len blbo ked vybehnem von,zo mna uplne leje...

seuska
18. aug 2009

zuzi drzim palce, ozvi sa...

mne je na slnku super, ako sme boli v sobotu na kupku v madarsju tak som sa tam vyhrievala jak koryctnacka, normalne mi dobre robilo ked mi pieklo na brusko... asi som divna 😎

civavka teba kedy pride ocino vystiiiskat?

civavava
autor
18. aug 2009

seus, tentokrat idem ja do BA na 2 tyzdne, od 6.9. 🙂)

ozaj a smie sa opalovat v prvom trimestri? Bo aj ja som bola v nedelu na chvilu a kolegyna povedala, ze tehotne by sa nemali opalovat 😒 nemam sajn co je na tom pravdy, ale kedze mi bolo zle, aj tak som odisla po 3 hodinach 😖

lucinka1104
18. aug 2009

nemali by sa len v tehu plavkách 😉

seuska
18. aug 2009

civavka to bude pekna dovolenka... aj mne zacina 5.9 dvojtyzdnova dovolenka, gazda daco vymysla ze dakde pojdeme aspon na tyzden, tak sa tesim ze vypadnem...
co sa tyka toho opalovania aj ja som to pocula, ale podla mna par hodin raz za cas tak nemoze ublizit a hlavne ak mi to navodi psychicku pohodu.... podla mna to netreba vsetko az tak sledovat az na niektore veci si treba davat pozor to hej, ale neprehanajme to, ved nie sme chore, sme iba tehotne 🙂 vcera som citala v jednej teme jednu kocku ktora pisala ze vsetko co najskor zje tak si precita co to obsahuje a ak je tam nejake Ecko tak toho sa ani nedotkne, ze vylucila pasteky a udeniny a neviem co vsetko... zda sa mi to prehnane takto fungovat, ved aj to baby si potrebuje z niecoho vytvorit protilatky a ked ja budem len na Bio strave tak chuda male ked mu dam nieco ine jest tak hned bude mat brusko v cudu.... co vy na to stravovanie pocas tehu?

stascha
18. aug 2009

zdravim vas tehulky 🙂 cas strasne rychlo leti, takto pred rokom som zistila ze som tehu, velmi dlho sme cakali, snazili sa, chodili do CAR a ono sa to napokom podarilo prirodzene a nasa princezna ma uz 4 mesiace.

Zelam vam aby ste si vsetko uzili, cele tehulkovanie bez problemov a ked mi budeme slavit prvy rok vam sa narodili krasne a hlavne zdrave deturence.

zuzana1971
18. aug 2009

ahojte babulky 🙂

predchvilou som s avratila z pohotovosti 😝 bola som tam pekne dlho 😝
tak si ma v nemocnici nenechali, nastastie 😝 . Kedze mam leukocyty zvysene a nevedeli ci to je ci nie slepak, tak mi zobrali krv na daco, aj to bolo zvysene, ale ze to moze byt aj zacinajuci urologicky infekt...Dufam, ze nie slepak...Keby daco mam utekat do nemocnice, aby mi nepraskol 😝

Ale to najhlavnejsie, prve ma pozeral gynekolog potvrdil vitalne tehotenstvo, srdiecko mu pekne bilo, aj mi pustil nahlas ten zvuk, znelo to nadherne na celu miestnost to pravidelne busenie, ja som myslela, ze odpadnem od radosti, uplne som prestala dychat. No a od minuleho tyzdna s ato dvojnasobne zvacsilo a ma to uz 11,8mm. Dal mi aj zadarmo 3 fotky, nie je tam ale dokopy nic vidiet, ale hlavne, ze parametre sedia a srdiecko bije, tak budem kludnejsia. Dufam 😀

Este aby ma to brusko prestalo boliet a uz budem uplne kludna.

Dobru noc a dakujem za povzbudenia, myslela som na vas, a aj ked som unavena ako kon, toto som vam este musela povedat.

zuzana1971
19. aug 2009

dobre ranko, vcera som to tu zatvarala, dnes otvaram 😀

lubiku
19. aug 2009

Dobre rano baby,
som rada zuzana ze to je ok, fotecky nadherne, snad to brusko prestane coskoro boliet. Aj ked mna pri prvej dcere bolelo snad celych 9 mesiacov 😝 😝 😝

jannuulik
19. aug 2009

Ja sa pripájam, mňa bolelo brucho skoro cele tehotenstvo 🙄 , dokonca v 20tt som si pre velkú bolesť poležala v nemocnici týždeň a po týždni som pochopila aj čo bolo vo veci keď som si obliekala nohavice. Normálne mi bruško behom asi 6 dní v obvode narástlo o 4 cm 😀

maznacik007
19. aug 2009

Zuzka..jaaj ani nevies aky kamen mi zo srdca spadol.. velmi som na teba myslela..
tak sa mi opatrujte...

jannuulik
19. aug 2009

seuska: po roku na materskej som zažila také mamičky, že to čo ty píšeš je ešte OK, napr. môj malý je kojený len pred spaním a "kámoška" ma videla piť kofolu a tie komentáre, že či mi nevadí, že mu vháňam kofeín do tela a, že nieje divu, že je taký hyperaktívny a pod.... 😠 Ja sa snažím nejesť len tie "Zakázane potraviny" ako napr. zrejúci syr a pod., min. leto som sa vyhýbala aj zmrzline v lete, lebo som si nebola istá vajíčkami.....Počkaj keď začneš kojiť, ja som bola dva mesiace na rascovej polievke, chlebe s maslom a aj tak ho stále bruško bolelo 😒 . Ale čo je dosť zaujímave, že som celé tehotenstvo jedla čily skoro vo všetkom a malý od narodenia s tým nemal žiaden problém..... 😎 Ja si myslím, že treba vela zeleninky a ovocia 😉 , hlavne keď je sezóna treba to využiť..

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubiku
19. aug 2009

ja som mala len baby a brucho ich bolelo ako chlapcov, neraz sme skoncili az na pohotovosti ☹

lucinka1104
19. aug 2009

vidíš zuzka ja osm ti tohovorila že si v 7 tt a baly si sa zbytočne, aj ked sito viem predstaviť......veľmi sa s tebou teším, že je všetko v poridku a nech je to tak aj nadalej

zuzi a dajsi poevdaťobčasné pichanie je ok ak ťa však pichá primočení nemáš problém gynekologický,ale urologický 😝

zuzana1971
19. aug 2009

luci mali podozrenie aj na slepak, keby daco, mam utekat, aby mi nepraskol, povedali, ze ho mozem mat podrazdene aj z tej tvrdej papriky co som v poslednej dobe do seba tlacila ako diva 😀

bolulka
19. aug 2009

zuzana, super.. hlavne ze je vsetko v poriadku.. a uz tolko nestresovat 😉

joj, ale mi prislo zle, tak sa ja idem supitom napapat.. 🙂

civavava
autor
19. aug 2009

zuzanka, super, gratulujem! a tesim sa s tebou 🙂

a inak pekny dnik prajem vsetkym aprilovkam 🙂

jannuulik
19. aug 2009

Neviete čo sa deje s Maxii?

ikushik
19. aug 2009

Dobre ranko bambulky 😎 zuziiiii no vidiiis,tesiiim sa velmi s tebou ze mimi je okej 😀 och ja tiez chcem vidiet moju fazulku,ako jej bije srdiecko.. ☹ to cakanie je strasne..a to este tyzden musim cakat len za vysledkami.. ☹

maxii
19. aug 2009

tu som baby nebojte sa o mna 😀
len nemam moc cas tu pisat a dnes idem na sono tak uvidim ci je vsetko OK este hodinu musim cakat

zuzana1971
19. aug 2009

maxiinka drzime velmi palceky

civavava
autor
19. aug 2009

maxi ahoj, to je fajn, ze si OK, uz sme sa bali, co sa deje....
drzim palceky na sono! ja som bola vcera a bolo to nadherne 🙂 daj nam potom vediet, ako si dopadla

ikushik, neboj, rychlo to ubehne 😉

ttiffanny
19. aug 2009

ahojte kočky! tak ja sa ozývam po dlhšom čase, ale pravidelne vás čítam 🙂 . zajtra idem na druhé sono a odbery. mám z toho strach, lebo mne nikdy nevedia zobrať krv a dopichajú mi ruky. takže ma čaká ďalšia trauma. no dáko to musím prežiť, dúfam, že všetko bude ok. neviete ako dlho sa potom čaká na výsledky?

lucinka1104
19. aug 2009

ah ale pri slapéku je aj zle od žalúdka sa zvracia nie 😝

zuzana1971
19. aug 2009

ttiffany, ani mne nikdy nemozu zobrat krv, to vydrzis uz len kvoli malemu, vela pi pred odberom
ja som mala niektore vysledky krvi uz poobede, ale asi to vsade chodi inak

luci vsak ja som vcera chirurga v nemocnici presviedcala, ze to urcite nie je slepak 😀 , joooj ale mi tlacil brusko, aj ked este sa snazil opatrne 😝

este som zabudla povedat, ze ked som vcera cakala na 8 poschodi na kramaroch na gynekologa aby mi urobil ultrazvuk, ci je vsetko ok, tak tam je sestonedelie tych co porodili a jednu dosla jedna navstivit tak vysla s malilinkym babatkom v perinke, mne dovolili poobdivovat a vytesovat sa s nimi, bolo to dievcatko, este jedna potom vysla, takze som vcera videla 2 malinkate babatka, bolo to krasne, usmievala som sa, zaroven som plakala, lebo som sa bala ako dopadnem...Este tam bola 1 pani ta bola zlata ma tam utesovala...

uz aby sme aj my mali take malinkate zdrave batozky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre