Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
6. dec 2009

seuska - ako tam davas to jablko? ja som dala do plastovej krabice polku jablka a do zvyska krabice medovniky, zavrela som to a dala na balkon...je to tak ok?

a kedze je to moja premiera, tak neviem, ci to bude dobry recept, ale snad hej 🙂

ketkous
6. dec 2009

ahojte zienky,niekde tu som sa docitala,ze ste si objednali veci od Gaviota,Suzanyx...patrim k nim aj ja,objednala som si zimnu zavinovacku od Emitex,zatial sa mi dotycna osoba neozvala,poslala som jej peniaze minuly tyzden,ako to vyzera s Vami?do kelu,ked ma oklamala,taaaaakkkkkkkkkk!!!!!

zuzana1971
6. dec 2009

ketkous je to nejaka podvodnicka, nejaky baby uz boli aj na policii, ved baby ti hadam este napisu blizsie infosky

nebola som tu na vikend, tak chcem len nahlasit ze vsetko ok u mna

bola som v tom Brendone na Puchovskej, kedze to mam len 15 min elektrickou a ta tak nenatriasa ako bus, pekne vecicky. ale dost drahe, nic som nekupila, ale mam prehlad co tam maju, ak by som tam isla neskor nieco kupit
ale otvorili tam viacero obchodov, aj KIK, tak som tam nakupila zopar veciciek, ked pofotim, dam do albumceku

gajana1
6. dec 2009

Ahojte prišla som len pozdraviť lebo som chora a nevladzem ani na notebook pozrieť a vyzera že aj Tomik je chory lebo už ma teplotu zvyšenu a kašle. ☹

seuska
6. dec 2009

cici normalne rozkrajam jablcko a popcham tam kade tade, ale daj aj kusky chleba ak mas, tiez len tak natrhaj a podavaj medzi pernicky... neviem ci ma ten mikroten tiez nejaky ucinok, ja by som ho tam dala na spodok tej nadobky... robim to vzdy takto a o 2-3 tyzdne ich mam mäkulinke... skus moja...

gajanka ☹ boze, davajte si pozor na seba, vela vitaminikov a lezkajte...

civavava
autor
6. dec 2009

seus tak aka si ty super pekarka!! Ja som este v zivote nic nepiekla... 😠 😠 ale ked uz budem mat mimi, tak sa to napravi🙂))
zato varit ma bavi 🙂

gajanka, skore uzdravenie, tebe aj Tomimu!!!

civavava
autor
6. dec 2009

babenky dobru nocku, idem sa pokusit spat 😠 😖

seuska
6. dec 2009

civi myslis ze pri mimi budeme stihat aj piect? 😀 ja zas varit nemusim a piect ked mam naladu, akurat ze nepeciemm vela lebo moj mm nemusi sladke a pagace tiez len tak, ze by som sa neurazila 😀 vzdy v nedelu ked nieco upeciem a balim mu v pondelok na tyzden na cesty ( jazdi kamionom) sa ho pytam v ktorom Českom kosi skoncilo moje umenie ?! 😉 😀 Pozerala som tvoj albumik, pekne vecicky si zasa Renuskovi kupila 🙂

cicimon
6. dec 2009

ja idem zajtra na morfo, celkom sa tesim, ze konecne uvidim babo a dufam, ze vsetko bude ok 🙂

tarinka333
7. dec 2009

Bre ranko zienky...
ja som dnes uz stihla ist na pecenove testy. Poslal ma na ne moj gyn., kedze sa mi povyhadzovali take kadejaky flaky na rukach a nohach... nalacno... ani krv mi nesla, tak ma pichla dvakrat... z toho raz ma pichla do vnutornej strany zapastia... viete ako to boli ???? este stale, fuh ... ale tak, hadam nieco vydrzime, nie? 🙂

stanusa
7. dec 2009

dobre ranko,
seuska tak to som takto nedavala do medovnikov, maximalne kusok chleba navrch...preto asi nemekli potvorky😕
civava pekne vecicky si pokupila
tarinka aj kamoske robili pecenove testy v tehu, tak drzim palce nech su dobre
inac som si myslela, ze sa to robi kazdej tehulke

kvetinkaaa
7. dec 2009

čaute baby, ja som aprilovka 2009, drzim vam palce a ...asi to viete...ale beží to vsetko strasne rýchlo tak si to užívajte!!! 😵
predchvílou som tu bola takto tehotna ako vy, čitala take vylevy ako teraz pišem a teraz mam uz 7,5mesačnu dcerku....jééééj!

pá 😎

stanusa
7. dec 2009

Ahoj kvetinka, Miska je zlatucka a uz ma dokonca prve zubky. jaj keby sme uz my mali take babatka... 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀

kamilakd
7. dec 2009

ahojte dievcata konecne doma...nie je nam najlepsie ale da sa 🙂 stanuska zajtra ti poslem do posty ten recept a zavesim ho aj sem.akurat to cesto ked zarobis nechas spinkat asi tak 5dni a potom pecies a mozes jest...takze zajtra na teba myslim neboj nezabudla som.inak ako sa mate?vsetko u vas OK?

civi krasne supravicky tisko ti ten vikend zavidim...ja tento rok asi bez vianocnej atmosfery 😒 este uvidim ten moj cert ma doviezol domov a hned odisiel prec,som myslela ze sa zdrzi alebo pride skor domov bohvie kedy vecer pride 😒

ada_april
7. dec 2009

Kvetinka a je pravda, ze sa dievcata pytaju na svet skor? Aj tebe sa to potvrdilo?

michalag
7. dec 2009

Dobre ranko tehulky 🙂

kvetinka, mala Miska je krasna 😵

kamilka, som rada ze ste opat doma 🙂

civavka, krasne vecicky 😵

Ja som dnes mala strasnu chut drobceku kupit nieco, ale nebol cas a ani s ami nic nejako nepacilo ☹

civavava
autor
7. dec 2009

ahojte babule,

cicimon, drzim palce na morfo a tesim sa na spravy 🙂) , verim, ze pozitivne 😉

kamilka, ako sa citis? uz nemusis ist dufam do nemocky??

kamilakd
7. dec 2009

civi ahoj no ani neviem dostala som srakoty ☹ krasne ze? to neviem ci uz zostanem doma zatial ano doberieme lieky a buduci pondelok ideme na testy a potom sa uvidi co bude, v piatok idem na poradnu v 20tt budu robit aj sono,a na morfo ma objedna alebo spravi hned a na 5.1. ideme na 3D do hlohovca.

vejula
7. dec 2009

Jej civavka, tolko krásnych vecí pre renuška, bude môcť robiť modne prehliadky taký bude mať šatník 😀
Kamilka super že už si konečne domka...
Inač dnes som booa u veterinára, psíkovi pichali antibiotiká chudáčik... Celu noc drhol, som nemohla spať ani čo som to s ním prežívala a stále vstávala či je v poriadku.. Neviem čo budem robiť ked budem mať maličké, to budem prežívať asi 10 krát toľko... Inač kočky, ked som bola u veterinára tak vo vedlajšiej miestnosti robili psíkom rontgen... Myslíte že tie luče nemôžu prejsť cez mur??? Asi nie, že?? LEn to potrebujem počuť asi aby som sa nebála.

civavava
autor
7. dec 2009

kamilka drzim ti moc palceky, nech si OK a najma aj mimi 😵

vejulka, neboj sa, luce cez stenu nemozu prejst 🙂) a ako sa ma psik? ja som taka ista - ked su nase selmicky chore tak je to pre mna koniec sveta, tak si neviem predstavit, ked ochorie babatko, ako budem hysacit ☹(

civavava
autor
7. dec 2009

vejuli, inak ja som uz s nakupmi oblecka skoncila, budem cakat na tie, co mi maju dat kolegyne /ako tie dupacky/. teraz som len neodolala tym vecickam, lebo sme to kupovali s mojou naj kamoskou co bola u mna na vikend 🙂, tiez tehulka 🙂)

uz sa chystam kupit len kozmetiku a veci pre seba do prodnice, ale handry pre mimi uz nieeeeee 😉

vejula
7. dec 2009

dAKUJEM čIVAVKA... No chlpáčik, len tak poliháva, nieje mu moc do spevu 😅 Stačí že trochu pobehne začne ho uplne dusiť.... Zajtra ideme na kontrolu, či mu zabrala injekcia a asi mu budu pichať ďalšiu... Už má z tej ambulancie taký panický strach... Uplne ho triaslo ked sme boli v čakárni.

tantama
7. dec 2009

ahojte babule..... my sme boli v piatok na poradni a utz ale dr nás vôbec nepotešil malinká je vraj velmi malinká a musíme to sledovať.... kázal prísť síce až v januári ale ak do vtedy nenarastie tak vraj si pôjdeme poležať.......vraj je menšia o viac ako 2tt...... ☹

vejula
7. dec 2009

tantami, držím palce aby na buducu poradnu bolo všetko OK.... Ale poviem ti moju kamarátku stále strašili že malý je moc maličký a včera sa jej narodilo o 10 dní skôr ako mala termín chlapček a vážil 3,5 kg... Tak neviem ako je toto možné.

kamilakd
7. dec 2009

dufajme zuzka vravela ze je to vsetko o pozitivnom mysleni 🙂ta sa snazim inak este ze minuly tyzden som komlet vsetko poupratovala skrine 🙂 potriedila oblecenie ,co som nenosila som dala kamoskinej malej ostatok som dala do tych vakov.tak som taka spokojna baby teraz mozem lehnit...

vejulik neboj havko bude ok a celkom ta chapem ved to nie je len zvieratko ale clen rodiny.on sa z toho dostane.

civi renusko bude maly fotomodel 🙂 kazdy den ine oblecko.

inak nasla som susene brusnice v tescu a chutia ako hrozienka,vraj je to dobre na mocove zapaly.

kamilakd
7. dec 2009

tantama neboj aj nam to povedali ale to bude vsetko ok,ak ta tak len pre istotu si pojdes polezat.aby ste boli obaja vporiadku a co ten tvoj soplik a kasel to je aspon ok?

tantama
7. dec 2009

hej nádcha nejak zmizla ale ta veľkosť je pre mna záhada...... všetko má o 2tt menšie iba chodidlo má dobré..... aj dr mal nejakú blbú náladu.... vraj že sa mi ťažko robí sono lebo mám tuk na bruchu..(to už rovno mohol povedať že som tlstá krava) potom sa mu zasa niečo na srdiečku nezdalo a nemohol to zmerať lebo sa malá vrtela tak vrčal.... tak neviem...

vejula
7. dec 2009

tantami, tak to je riadny debil ten doktor, by som mu asi niečo povedala... Však jasne že musíš mať tuk na bruchu a čím by si ho chránila ja mám tiež určite na bruchu tuk... A nikdy mi doky nepovedal, že by sa kvôli tomu nedalo robičť sono... To čo je za kravinu toto...

Kammilka máš pravdu, všetko je o pozitívnom myslení... A s tým spíkom máš pravdu, že je člen rodiny a pravdu povediac, je schopný pre mna urobiť viac ako veľa mojich kamarátov.... Ked som videla ako si ma chráni, ked sa bojím, je to fakt môj malý chlaptý ušatý hrdina 😉

kamilakd
7. dec 2009

tantamavykasli sa na neho aak mas nejake cislo na ineho lekara na sono objednaj sa ku nemu aby si bola kludnejsia...nie je nic horsie ako navrcany doktor,a to co malo znamenat ze tuk na brusku a co mas mat tuk na hlave trtko makovy.ved vsetky mame tuk ved to je normalne.nic si z toho nerob.ale to prehnal.fuuu to potom co by povedal na mna...mna zdrbkali ze som velmi pribrala inak od tehu len 3kg ale pred tehu 9kg z hormonov,a ze mam drzat dietu ja jem pravidelne 5x a snazim sa zdravo,tak ale ved kazde tehotenstvo a kazde mimi je ine.nerob si starosti a len pkne papkaj co ti chuti nenechaj sa odradit

kamilakd
7. dec 2009

vejul z harim to viem celkom isto 🙂 ja som mala psika 12rokov a ked som bola chora sa odomna ani nepohla,a ked bola zas svagrina tehotna tak ju chranila...a ked nam ochorela a musela ist na operaciu sme to prezivali ale to nepohopi len ten co havina nema.a ked nam umrela tak sme z toho boli vsetci mimo ved to je proste clen volali sme ho gaucovy pes bo ked prsalo alebo bola zima tak ani von nechcela ist 🙂 aked bola starsia sme jej kupili kabatik aby nam nenachladla.neboj vsetko bude ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre