Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
7. dec 2009

no kami, ja práve vyžieram karamelky zas mnam... Ale už si idem dať pokoj. Mne doki zatial na váhu nehovoril nič... Aj ten BMI index mám zatial dobrý tak neriešim. Ale radšej začnem rozmýšlať skôr akoby mi mal dačo hovoriť... Také reči su strašne neprijemne.

tantama
7. dec 2009

baby ale ja som bola pred tt na 3D a ten nič nepovedal že by bola malá malinká..... a ja som pribrala od začiatku 2kg...... bože ved sú ženy ktoré majú 100kg a robia im tiež sono ...... ja neviem uvidím čo bude po sviatkoch a ak sa to zopakuje budem to riešiť....

kamilakd
7. dec 2009

tantama nic si z toho nerob ak ti na 3Dcku povedali ze je vsetko ok,tak aj je!!!!!lekar nema pravo nic take povedat moze ti len jemne naznacit aby si upravila jedalnicek a nie takto na drzo a 2kg je malinko ale neboj ono sa to prelomi a trosku naberies.daj si nieco dobre a pusti to z hlavky

kamilakd
7. dec 2009

vejulik no krasne ja idem tiez nieco kuknut do chladnicky idem dat daku desiatu veru aj ja...ved ked si babo pyta treba mu dopriat

tantama
7. dec 2009

ale boli sme vyzdvihnúť autosedačku čo mám v albume a kúpili sme malej takú jednoduchú postieľku ale mne sa moc páči a v detskom obchode som minula majetok..... som si musela nejak vykompenzovať smútok... mm sa strašne smial 😀

kamilakd
7. dec 2009

vidis to je dobre nebud smutna,a pekne pofot potom postielku.len si rob radosti...

vejula
7. dec 2009

jeeej tantami daj chytro do albumiku nech poobdivujeme 😉
Kamilka čo už si si vybrala???. A už môže byť aj obed. JA som obedovala pred hodinou 😀 Nom lebo ranajkovať som nestihla čo som bola u toho veterinára a išlo mi nachuť už niečo varené tak somsi rovno zohriala masko so zemkami.

seuska
7. dec 2009

tantami nestresuj moja, mojej sesternici tiez vraveli ze ma male babatko a minuly rok porodila a malinka je uplne v poriadku a rastie ako z vody... hlavne mysli fakt pozitivne....

lubkamik
7. dec 2009

ahojte baby.
Tak ja sa snazim lezat ale je to hruza 😖 Najradsej by som behala po obchodoch 😀
Tantamka, neboj - mala dorastie 😉 Dievcatka byvaju mensie...Ja mam as opacny problem - uz som 9kg pribrala ale fakt neviem z coho :(

kvetinkaaa
7. dec 2009

ahojte dakujem za pochvalu Mišky 😉

ADA_april no zaujimava otazka,neviem či ta potešim či nie ale mne sa to potvrdilo, rodila som 3tt skor (povodne som bola májovka) a mala bola normalne donosena (porod 38tt) a mala 3600g takze aj vaha bola ok.
neboooj sa 😉

kamilakd
7. dec 2009

vejuli dala som si vysnovy zvolensky jogurt mnam na obed budu cestoviny s maskom ale pred tm si asi zdriemnem kukam este dake stranky na oblecenie chcela by som riflovu suknu 🙂 len toto asi z neu neobjednam

tantama
7. dec 2009

Ďakujem žienky... večer pofotím a dám do albumu...... a možno je dobre že som nakúpila ked ma zatvoria do nemocnice nebude kedy nakupovať 😒 ale hádam to dorastie.... a potom sa hovorí že dobrého moc nebýva 😀

lubkamik
7. dec 2009

v piatok som konecne vytiahla mm do detskeho obchodu - aby videl kocik a hned sme objednali postielku a kupili baldachyn 😵
Dala som do albumu 😉

kamilakd
7. dec 2009

lubka krasny kocik aj postielka a hniezdocko skvle

lubkamik
7. dec 2009

dakujem kamilka 😵

zuzana1971
7. dec 2009

ahojte babulky 🙂
vy uz mate tolko krasnych veciciek, normalne zavidim 😎

mna vsetci len brzdia, ze je este cas a tusim ma v poslednej dobe niektori upodozrievaju ci som vobec tehotna ked nemam ziadne brucho 😝

ale maly kopka, tak to ma ukludnuje, ze je vsetko ok 😵

lubkamik
7. dec 2009

ja som zasa rada ze som si nakupila v predstihu lebo som teraz na PN-ke ostala a nemozem do obchodov velmi :(

kamilakd
7. dec 2009

zuzka ahoj mozes sa na kazdeho maxilalne vykakat....to je len tvoja vec ci si nieco kupis alebo nie.ved po novom roku budu akcie,hlavne davaj na seba pozor

civavava
autor
7. dec 2009

tantami, neboj sa, ked bolo na 3D vsetko OK tak je to urcite tak...a ten lekar, no to je sila..nechces ho zmenit??? Ci len mal zly den? Ale aj tak sa takto nema co chovat k pacientkam... 😠

ja mam na bruchu KOPU tuku a da sa mi robit aj sono uplne v pohode a najma si neviem predstavit mojho dokiho, zeby vypotil hentaku nemiestnu poznamku..... 😠

lubi, nadherna postielka!

inak aj nam uz zajtra doobeda dovezu izbicku, tak sa tesim, mm moze skladat v januari

😀 😝

vejula
7. dec 2009

lubi pekná postielka.... No ja už sa vidím že všetko budem an poslednu chvílu zhánať... Ale tak mm sa to zdá všetko ešte skoro... Však teraz jak budeme na vianoce zhánať tak čosi pokukáme aj pre malé. A pôjdeme aj do Poľska... Neviete niektorá čo sa oplatí kupovať v Polsku, že čo máme pozerať.
civavka, tak pekne, už budete mať izbičku 🙂 No ty si jak pionier vždy pripravená. Ale aspon budeš mať potom klud ked sa ja budem nahánať 😉

stanusa
7. dec 2009

lubka nielen postielka a suprava su pekne ale aj cela izbicka na obraz

civavava
autor
7. dec 2009

vejuli 😀 ze pionier 😀
no ono sme to kupili tak mimo planu, lebo ved je este skoro, ale bola akcia tak sme to chceli vyuzit....inak sme planovali velke nakupy ako nabytok do izby a kocik az na bud.rok 🙂)

ale na druhej strane, aspon mame po starostiach....dufam, ze to nebudeme musiet vsetko vracat .... 😔 😔

tantama
7. dec 2009

civavka neviem čo mu bolo.. inokedy je fajn... no uvidím v januári idem na ďalšie sono a poradňu a aj cukor tak uvidím a keď bude hnusný zoberiem si kartu....

lubi krásna súpravička do postieľky... ja by som strašne chcela len jednofarebnú takú maslovú... ale nikde som nezohnala..... tak uvidím 🙂

stanusa
7. dec 2009

na obrazku...prave zvazujeme ci kupime postielku aj s komodou a skrinou, alebo samostatne
velmi pekna je 😵 😵

dejna3
7. dec 2009

ahojte 😉

no ja mám s dievčatkom opačnú skúsenosť... týždeň som ju prenášala, pôrod mi museli vyvolávať a aj tak napokon skončil sekciou.. malinká mala 49cm a 3300g

zuzana, ja som pri sofinke brucho nemala takmer do 7 mesiaca... pribrala som na bokoch, zadku a podobne a nikto nevedel, že som tehu, len mysleli, že som pribrala 😝 a to bolo v lete, keď sa nosí málo šatstva...
vecičky som tiež začala vtedy nakupovať asi až v tom 7-mom mesiaci...
teraz som ešte nekúpila vôbec nič a ak mi na 3D povedia, že čakáme chlapčeka, tak kúpim kúpim zatiaľ len symbolicky aspoň jednu chlapenskú vecičku 😵 a pritom nie som poverčivá 😉

tantama, moje malinké je tiež menšie podľa sona a keď som sa rozprávala s dokim, povedal, že namám určite čakať 4-kilové bábätko, vysvetľoval mi to tým, že v compe sú nahádzané priemerné hodnoty rastu dieťatka, ale každý sme predsa iný, takže pokiaľ je to do tých 2tt, je to o.k. a termín pôrodu sa ani nemení 😉

stanusa
7. dec 2009

tantama my sme mali mensiu hlavicku asi o tyzden, naposledy to dorastla ale stehenna kost je zase mensia...a mudr sa vyjadrila, ze rastie vporiadku...uz sa tym nezoberam
to by mal tvoj lekar zo mna radost-tolko tuku to by ani sono nevedel spravit (+8kg) 😀

vejula
7. dec 2009

Jasnačka civi ked je akcia treba to využiť.... Ja mám kamarátov, ktorý postavili dom, aj zabezpečení su no ale akosi bábatko sa im nedarí už nejaký ten rok.... Tak teraz v januári pôjdu na umele oplodnenie, a ked som bola naposledy u nich na návšteve tak mi ukazovali detsku izbičku, pričom ešte ani mimino nečakaju. Takže ked som toto videla task si myslím že už nič nieje skoro. My budeme radi ked budeme mať kde postielku vmestiť v tom našom jednoizbáku 😅
A čivavka už je snad dobre sme v 6-tom mesiaci tak verme, že najhoršie je za nami... Aj ked samozrejme obavy mám aj ja stále.

vejula
7. dec 2009

Idem si asi pospať troška som akási unvená tak zatial pa.

civavava
autor
7. dec 2009

baby co mate deticky - co su to tie capačky??? furt o tom citam ale neviem co to je..to su tie rukavicky???

😲

kamilakd
7. dec 2009

tantama a dobre pokukaj 😉 su tam vseliake kombinacie srdiecka mackovia hviedicky...ja mam bielu srdieckovu kuk do albumu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre