Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
8. dec 2009

zuzuj a ty mas takeho bieleho havciaka? biely ako sniezik,jak onuchava asi vie ze tam niekto pride do tej postielky .supravicka je krasna

adasik
8. dec 2009

ahoj babenky,
ja som od soboty uplne KO, zapal priedusiek a mala som aj teplotu 38,1-doslaktrafenia... ☹ uz je lepsie, ale kaslem jak tuberak...
civi-krasny nosic...a kde si to kupila? Resp.objednavala si to cez tu stranku a vyzdvihnut si ho pojdes kde?

dejna3
8. dec 2009

olinka, aj ja gratulujem k princezničke 😵
tie nosiče sú super, len treba vybrať správny... manduca je úplne najlepšia, lebo, okrem iného, v nej má dieťatko v správnej polohe nožičky - kĺbiky - na úrovni zadočka... v tých obyč bybyvakoch detičkám nôžky len visia, a babyvaky nie sú ergonomicky tvarované - čiže tie by som určite na dlhodobejšie používanie nekupovala...
ja tiež uvažujem, či nekúpime... my bývame na 4-tom bez výťahu, na prízemí máme síce skrinku na kočík, no aj tak mi bude pohodlnejšie občas vybehnúť s deckami len tak bez kočíka 😉

dejna3
8. dec 2009

"kolienka na úrovni zadočka" - som chcela napísať 😅

kamilakd
8. dec 2009

dejni takze doporucujes??? manuca znacku?

moni
8. dec 2009

ahoj kocky, mame po morfo, vsetko je vraj v poriadku, a pridavame sa ku dievcatkam 😎
tatinko ide kupovat flobertku na odstrel chuliganov ktori nam ju budu obletovat 😀

blondy12
8. dec 2009

olinka a moni gratulujem k dievcatkam 😀 uz by som sa aj ja k vam chcela pridat... 😝 snad 21ho...

dejna3
8. dec 2009

nemám ešte dôkladne naštudované značky... ale rozhodne radšej manduca ako klasik babyvak... i keď je to finančne náročnejšie, no dajú sa kúpiť aj z druhej ruky 😉

stacynka
8. dec 2009

jej olinka a monika gratulujem k babikam, no to som zvedava ake prekvapenie tam ja mam, snad uvidim o tyzden
nakoniec som varila bielu sosovicovu polievku len, ked pride mm z prace dame si este klobasu varenu uz vyse tyzdna mam na nu chut, s cibulou a horcicou uz to vidim jak mi zle bude ale tak sa mi na nu slinky zbiehaju
pred chvilkou som dorazila tabulku cokolady od mikulasa rozmyslam nad dalsou 😲 😀

kamilakd
8. dec 2009

monika gratulujem k princeznicke a k dobrym vysledkom z morfa dejni akurat som sa docitala to co si spominala manduca je na rebricku NO1 😀 moni a podla tych testov vam co vychadalo dievcatko lebo chlapcek

dejna3
8. dec 2009

monika, aj tebe gratulky k dievčatku 😵 aké je teraz skóre? zdá sa, že baby dobiehajú chalanov 🙂

civavava
autor
8. dec 2009

oli, moni, gratulujem k princeznickam! 😵

adasik, tam na webe je aj sidlo firmy - v BA su v Lamaci na Heyrovskeho. Som to objednala a 23.12 pojdem pre to a budem platit u nich v hotovosti 🙂

zuzuj
8. dec 2009

kamilakd: dakujem, supravička je fakt zlata už sa teším keď tam bude babatko, psika mame ...je strašne takto zvedavy...takže sa nedalo ani poriadne fotiť stale ,,liezol do zaberu" 😀 je to zlaty retriever ale kremova odnož, ale vyzera biely.. 🙂
MOni aj tebe gratulujem... aj ja už chcem vedieť... 🙂

moni
8. dec 2009

ten domaci test bol nejasny...ja som videla dievcatko, manzel chlapceka 😀
kazdopadne podla vsetkych tych babskych povedaciek mal byt chlapcek....som hlavne rada ze je vsetko ako ma byt. nasa zabka sa tam mlela, vrtela, kopala, sermovala ale ta pani bola velmi trpezliva a vsetko sa jej podarilo pomerat.
nech aj ostatnym vsetko dobre dopadne, clovek si trosku vydychne ze sme o krocik dalej 🙂

kamilakd
8. dec 2009

zuzuj to je dobry havino vraj je to ochranar a deti mu mozu robit co chcu taka opatrovatelska rasa.aspon da na mimi pozor

kamilakd
8. dec 2009

to je fakt moni,ja som zvedava co to bude u nas...ci od jonasa predpovedane dievcatko alebo chlapcek co videl jeden lekar na sone

zuzuj
8. dec 2009

kamil : hej je strasne podareny a vobec nekuse, myslim ani tak naznakovo a da sa od teba vselijako natahovat, nic mu nevadi...len straaaaasneee velaaa chlpov. 😀

zuzuj
8. dec 2009

idem papat polievocka dovarenaa..adioos a pekny vecer este 😉

vejula
8. dec 2009

jeeej moni a oli gratulujem ku dievčatkám... Ja som dnes bola sadnuť s kamrátmmi po dlhom čase, tak som si aj trocha dymu podýchala ale čo už raz za čas snád neuškodí. A potom som bola v reštike na kuracích prsach na šampionoch... LEn dufam že v tých reštikách to maso riadne prepeču, lebo bude zle 😠 ak sa niečo maličkému stane... Ale idem myslieť pozitívne 😉

blondy12
8. dec 2009

juj veji robis chutky na kuracie prsia so sampionikmi 😝 dala by som si 😀

vejula
8. dec 2009

🙂 blondy a ty si čo dobré mala na obedík???? Ja o hodinku pôjdem na cvičenie trošku sa poohýbať, kvôli chrbtici.

oliinka
8. dec 2009

dakujem babule 🙂 ja som varila francuzke zemiaky,manžel to moc nemusí ale spapá.ja som pribrala zatial 3 kilá ale cítim sa jak velryby,také brušisko mám.ale mám to aj v bokoch,v zadku,tak celkovo som pribrala,zachvilu sa len gulať budem. 😠

stacynka
8. dec 2009

oli ja lubim francuzske, aj mm, tak ich robim tak raz za dva za tri tyzdne...
veru jednu porciu mozes hodit 🙂

dejna3
8. dec 2009

mňaam francúzske zemiaky 🙂 ja som práve dnes premýšľala, že tento týždeň ich urobím 😉

blondy12
8. dec 2009

oli hod do albumu brusko 😀 😀
ja som mala hranolky a syr vyprazany ....nic dobre dnes nebolo v menu ... 😝

zuzana1971
8. dec 2009

moni, olinka gratulujemk dievcatkam 😵
asi som hrozna, a je to neferove voci mojemu Maxikovi, ale ja vam tie dievcatka vsetkym tak straaaasne zavidim 😝

zuzuj pekne veciciky, aj psik, co sa tyka postielky mne sa tiez viac pacia biele ale ta co mate na fotke je tiez velmi pekna a spolu to vyzeralo dobre

kamilka ze krupicova kasa, mnam, som 100 rokov nejedla a ni nemozem, ale dala by som si 😝
aj tie francuzske zemiaky

civavka idem pozriet ten nosic ked pises ze je vhodny pre chlapcekov

stanusa
8. dec 2009

ahojte babule
gratulujem k dnesnym dievcatkam, aspon sa nam zacina vyrovnavat pomer chlapcekov a dievcat 😀
kamilka diky za recept, vyskusam...dnes som piekla tie s maslom a hooodne chleba poprikladala do krabice, tak som zvedava ci zmaknu

k nosicom - podarilo sa mi zatial najst taky pre leziace babo, este neviem
http://www.biga.sk/dojcensky-tovar/klokanky-bab...
a su tam aj vanicky

zuzuj postielka aj sada su super 😉

stanusa
8. dec 2009
grekyna23
8. dec 2009

moni a olinka aj ja sa pripajam ku gratulaciam k dievcatkam
tamtami, krasne vecicky mas pre svoju malu
inac my sme mali na obed kuracie rizoto s kukuricou, hraskom a sampionmi, mnamky a este idem varit hrstkovu polievku na dalsie dni
inac, zas sme si dnes pospali do 17tej, som posledne dni nejaka unavena, to to hrozne pocasie 😖

zuzana1971
8. dec 2009

nado mnou byvala 3 roky babenka aj s frajerom, mali dokonca roztahovaci gauc (bola som parkrat u nich ked ma vytopili) ale v zivote som od nich nepocula ziadne zvuky, len obcas klopkanie opatkov ked dosla, kym sa nevyzula
teraz nado mnou byvaju viacere baby (neviem kolko ich je od 2 do ? niekedy mam pocit, ze ich je 100) neviem co tam robia, ale mam niekedy pocit, ako keby presuvali 23478 krat za den nabytok a skrine, hadzali zelezne veci o zem (niekedy zvuk ako ked niekto hodi viacero zeleznych guliciek o zem a tie sa rozkotulaju), no vkuse nechutne zvuky, a to nerenovuju, fakt neviem co tam robia 😲 Zacnu rano uz aj o 4 do takej 7 potom idu do roboty a ked sa vratia tak kuca paca zvuky odtial az do noci, niekedy aj cez den, neviem ako robia...asi na smeny....ale take primitivne kravy, ani pozdravit sa nevedia...normalne stale rozmyslam, co tam mozu robit 😝 no fakt zahada 😲
kocurikovi tiez tie zvuky vadia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre