Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jana3
19. aug 2009

Tesim sa chorale, ze si medzi nami 😉

lucinka1104
19. aug 2009

zuzi si kočka 😉

chorale to ti robí program sám a vitaj medzi nami a to znamená že si mala posunutú ovu to nič to mi tu všetky ja som si tiež myslela, že mi to sedí a predsa nesedí platí to staré...to nam tu všetkým nesedí skoro

zuzana1971
19. aug 2009

luci dakujem za kompliment 🙂 , som nechcela prezradit svoj ksichtik kym nebude bit srdiecko 😝

dnes som volala z byvalym...to je taky sviniar, nechapem ako som ho mohla volakedy lubit...on sa uplne zmenil o 180 stupnov, odkedy sa zoznamil s tou inou kravou...som sa tak rozculila...proste totalny nezajem, co nezajem, este ma chcel vyuzit kvoli jednej veci, no moze zabudnut, neozve sa 100 rokov, na smsky o babatku nereaguje, zavola len preto, ze nieco potrebuje, babo nadalej v telefone odignoruje, no moze zabudnut, nic pre neho neurobim, vypocitavec jeden, ten telefonat bola fakt drzost a posledna kvapka 😠

seuska
19. aug 2009

zuzi ty taka fešnica si? no jak moja starka hovrila, takych ako on (s prepacenim) nakakas do rana za kybel... 😀

civavava
autor
19. aug 2009

zuzi,super fotecka, si symposka 😉 a k tvojmu ex - nemam slov...aspon keby na babatko nieco povedal...no asi je lepsie, ze ste sa rozisli, lebo SI TA nezasluzil. mozno raz si spomenie, ze ma dietatko..a bude mu to chybat, ale uz bude neskoro.
tak sa nerozculuj, nestoji to za to..ty mas svoj najvacsi poklad a lasku teraz v brusku 😉

civavava
autor
19. aug 2009

seuska 😀 😀 😀

civavava
autor
19. aug 2009

baby, neviete, co je s malalady?

zuzana1971
19. aug 2009

ale baby, ved sa budem cervenat 😀 , to je len moja najlepsia fotka, dokonca uz 2-3 roky stara 😀
a ved aj vy ste kocky 🙂
ten vyrok starkej nema chybu 😀
ano moja najvacsia laska jev mojom brusku, dobre si to uvedomujem a byvaly raz bude lutovat, ze nas nechcel, ale to z nebudeme my chciet jeho 😀

zuzana1971
19. aug 2009

civavka, bude urcite ok, minule sa tiez par dni neozvala

civavava
autor
19. aug 2009

zuzi,spravne 😎

zuzana1971
19. aug 2009

no byvaly mi napisal sms, ze som precitlivena, lebo som tehotna, chlapi radsej vsetko zhodia na kramy a tehotenstvo, nez si priznat chybu 😝

dobru noc 🙂 zatvaaaraame 😀 ide sa spinkat 😅 (ja zase posledna 😝 )

fruchtbar
20. aug 2009

A ja zase prva......Dobre ranko,baby,mne normalne vidiet brucho 🙂 🙂 🙂 ja to uz do toho tretieho mesiaca nezakryjem ani keby chcem!!! Uz si to aj tak asi vsetci vsimli,ja tam mam asi trojicky 😀 ....
Ale aj moja mama nosila od tretieho mesiaca materske gate.

Prajem vam pekny den a dobru naladu.....ozaj mne sa hormony konecne ukludnili a teraz som (sme) nekonecne stastni a spokojni!!! 😉

lubiku
20. aug 2009

Dobre ranko, mne sa uz lepsie vstava, neni mi tak zle, tak je to lepsie. Zjedla som jogurt, co ja vobec nemusim,ale vramci zdravej vyzivy som sa donutila 😀
Fruchtbar ja tiez cakam , ze mi uz asi kazdu chvilku vyskoci brucho, pri prvom som mala az v 5 mesiaci, no pri poslednej dcerke som v piatom chodila uz s takym megabruchom, ze sa ma kazdy pytal, kedy uz idem rodit 😠
Tak babule vstavat, pekny dnik 😠

lubiku
20. aug 2009

Ten posledny smajlik mal byt 😉 sorry

malalady
20. aug 2009

dobré ranko baby 😉

lucinka1104
20. aug 2009

krásne ránko aj ked jasom fakt ko dieťa mi nespáva dobre od narodenia zaspával veľmi skoro a dorána je často hore,ale poslednách 7 dní ide spať okolo 22,00 a o 1 alebo o 2 sa zobudí a ostane 3 hodiny hore 😝 predtým sa to tiež stalo občas ale teraz už 7 dní vkuse, nespomínala som to, lebo som verila, že to prejde,ale už som zufalá a to dostáva aj homeopatiká na spanie 😝 😝
inak sa mam fajn mne je zle každý druhý deň, bruško ešťe nemáms lukym som mala až v 6mesiaci teraz počítam okolo 11 tt
mna hormóny tiež prešli,ale trochu som podráždená z vyčerpania

lubiku
20. aug 2009

lucinka tu vycerpanost z nevyspatia poznam, priadne som sa nevyspala od narodenia druhej dcerky. Najmladsia ma uz sice 2 roky, no prespata noc je vynimka. Je to desne, aj dnes v noci zacala njmladsia o pol 2 revat cez cely dom zo spanku a potom trvalo pol hodiny nez zasa zaspala

ttiffanny
20. aug 2009

ahojte baby! tak ja som doma od dr. bábu vidieť krásne srdiečko, tak už mám ďalšiu fotku 😀 . odber krvi bol ale strach a hrôza. hodinu a pol sa so mnou trápili. po šiestom vpichu sa to našťastie podarilo ☹ . o mesiac idem na ďalší odber, ale to už budem statočná, sľubujem 😝 .

zuzana1971
20. aug 2009

ahojte 🙂
tiffany gratulujem, aj nam ukazes fotecku? 😉
babule, aj ja som sa vas prave dnes chcela spytat ake tehotenske bombardaky 😀 si mam kupit, ci neviete poradit, lebo mna uz vsetky nohavicky tlacia a dost mi to vadi na brusko 😀 , nemyslim si, ze je viditelne okom, len na tom, ze ma tlacia to citim 😀

inak to je take zaujimave, ze mne rastie nieco v brusku a ja nic necitim, tj nemam ziadne priznaky 😝

pisala som ucitelovi spanielciny, ze od septembra nebudem chodit na spanielcnu, lebo som na rizikovom tehotenstve a odpisal, ze aj oni cakaju 15.12, a uz vedia, ze chlapceka, a ze mena ktore sa im pacili a nepouzili mi posle v decembri, hlavne spanielske, ak by som si chcela nejake vybrat, tak sa tesim, aj ked do decembra je strasne daleko 😀

jannuulik
20. aug 2009

Zuzi ja som počas tehu nemala špecialne nohavičky, asi preto, že nosím nižšie (bedrové) a na počudovanie aj keď som pribrala tých 25 kg, nohavičky boli stále fajn. Ale dve veci , na ktoré nedám dopustiť bol pás okolo bruška a tielko také elastické a dlhé (celú zimu som to nosila). Ja som totiž vysoká a každé tričko mi hneď vyskočilo, mala som z toho nervy, hole kríže 🙄 . To tielko som si kúpila v tom mini obchodíku pre tehulky pri mothers care v AUPARKU a aj ten pás by tam mali mať...je to super vec keď nohavice sa už nedajú zapnúť, ale dá sa to nosiť rôznymi spôsobmi ...ja som to mala cez pás a vrch nohavíc (taká štýlovka), aspoň zanikli moje pribrané boky 😎
Aj v mothers care som si všimla oblečko pre tehulky, ale dosť drahé... 😒

Túto značku majú v tom obchodíku
http://www.anita.com/de-de/Kollektionen,Anita_m...
ale aj nejakú svoju lacnejšiu

zuzana1971
20. aug 2009

januulik ja som si skusala dat nohavicky cez brusko aj pod brusko, proste rozne ten pas od nohaviciek a roznych nohaviciek a vsade ma to tlaci 😝 no a neviem presne odj=hadnut kde je maternica, tak nechcem aby mi ten pas tlacil na maternicu 😝 , no ale vsak este to nie je take hrozne, vymyslim este daco

gynekolog mi povedal, ze si mam dat surne zobrat od endokrinologicky krv, ci nemusim brat lieky na stitnu zlazu, volakedy som brala, teraz to mam uz roky ok a neberiem nic, ale povedal, ze v tehotenstve sa to zhorsuje a mozno bude treba male davky aby sa mimi dobre vyvyjalo...uz tyzden obvolavam endokrinologov terajsiu, byvalych, cudzich, sukromnych za poplatky a NIC!!! Bud dovolenky, alebo maju najblizsi termin az koncom oktobra!!! Sila!!! Neviem co robit 😖 A to som si bola ochotna aj zaplatit...

jana3
20. aug 2009

Zuzi s tymi endokrinologmi je to fakt sila... a gynekolog Ti nevie nejakeho poradit? Vsak to by sa malo riesit...
Inak co sa tyka nohaviciek, tak podobne ako janulik som cele tehu nosila tie iste, co teraz, teda len bedrove a v pohode... a ja som pribrala 18 kg, co tiez nie je malo 😉
Ale ak Ta tlacia, tak mozno skus o cislo vacsie... neviem

ttiffanny
20. aug 2009

zuzana, foto dám neskôr, po prvom trimestri. radšej 🙂 . ináč dr. mi po vyšetrení povedal, nech sa dnes idem trošku vyhriať na slniečko, keď je tak pekne. že kľudne sa môžem chodiť opaľovať. nie celý deň byť na slnku, ale pár hodín nikomu nezaškodí, ani mne, ani bábu. 😉

marika1902
20. aug 2009

ahojteeeeeeeee tehulky. Tak uz sa k Vam mozem pridat tiez mam termin April 2010 a mooooooooooc sa tesime 😀 . Aj ked moj manzel to vstrebava trosku pomalsie 😖 ale v kutiku sa tesi ako male decko. Tesi sa ze bude mam s kym chodit na rybacku a polovky 😅 . Je to nase prve. Inak mne nie je zle ani nemam nechutenstvo keby ze mi doktor nepotvrdil ze som tehotna tak ani neviem ze som. Jedine co ma trapy je unava a citim aj to co sa citit neda ale nerobi mi to problem lebo este sa nenasla vona ktora by mi vyslovne vadila 😎. Takze tehotenstvu zdar idem si ho uzivat

jana3
20. aug 2009

Ahoj marika 🙂
Gratulujem, neboj aj muzik sa bude o chvilu tesit....
A dopln si udaje do pasu, nech vieme, kedy mas termin a odkial si... Ale som ja zvedava 😉

ikushik
20. aug 2009

ahoj marika,gratulujem 😉
zuzi, nemam problem s nohavickami, ale ako dala janulik link na stranku tak strasne sa mi paci to pradielko a hlavne tehu pas cez brusko, v zime to budeme urcite potrebovat aby mimi boli v teple 😎
tiffanny s tym slnieckom uz ani neviem ako..jedny tvrdia ze je to nebezpecne a tebe gynekolog povedal ze v poriadku,samozrejme ze len na trosku.. bola som sa vcera prejst k vode, lebo doma neobsedim cely den a taaak mi prislo potom zle ze az.. 😒 dnes je tiez pekne a velmi ma to laka vonku..ale neviem no..

lucinka1104
20. aug 2009

ja so tehu pas nemala aanis om ho nepotrebovala mala som dlhésvetre, atk sazaobídem bez neho aj teraz 😀

marika vitaj 🙂

ikushik tak choj až po 16-tej

marika1902
20. aug 2009

Dakujem zienky. Aj ja gratulujem Vam vsetkym a nie len Aprilovkam
Jani uz som kompletna 😀 tak mozes nakrmit svoju zvedavost 😉

jana3
20. aug 2009

marika: super🙂

jannuulik
20. aug 2009

baby inač treba radšej počkať a kupovať teho oblečko len čo nevyhnutne budete potrebovať 😉 , ja som si tiež kúpila rifle a skoro som ich nenosila 😅 , lebo keď mi boli akurát sa oteplilo a v nich mi bolo teplo 😒 . Lucinka ja som celé tehu nemohla nosiť svetre, lebo mi bolo stáááále teplo,...... u mňa to boli nohavice, tričko a zimná bunda a aj tak som sa potila ako kôň 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre