Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
11. dec 2009

cheer uvidíš že komunikácia sa raz dva obnoví... Neboj to 3D si určite mm nenechá ujsť.

kamilakd
11. dec 2009

😀 cheer kakaj na chlapa....neboj ved on sa spamata ten moj nie je o nic lepsi ten si zije te svoj bezstarostny zivot nadalej dnes mi zahlasil ze ide niekomu na oslavu budu tam vsetci a ked som sa opytala ze a ja???ved si tehotna kam by si chcela ist,zajtra ma zapas a vecer ako tradicne pojde s kamosmi von ja sa uz ani nerozculujem...len viem ze to raz bude lutovat...a 3D mi slubil ze pojde a uvidis aj ten tvoj pojde
minka aj u nas chvilku u svokrovcov a dovi

kamilakd
11. dec 2009

vejulcek ahoooj a ako sa dnes citis ty???malinke co robi v brusku

minka21
11. dec 2009

cheer s chlapmi je to teraz nejake tazsie,mi sa tiez hadame stale dookola koli jednemu a chvilku je pokoj a potom zasa,ale tak asi aby sme sa nenudili alebo neviem preco to tak mame.

mi budeme mat stromcek asi biely s tmavo oranzovymi ozdobami,alebo min rok mal kamos zelene ozdoby na stromceku a vyzeralo to uzasne,tak uvidime,esteze tu mame Okrasu,tam maju vselico krasne ozdoby🙂 mensia reklama🙂

minka21
11. dec 2009

kamil ja by som mojho roztrhala keby niekam sa siel bavit,a ja za trest ze nosim nase dieta musim sediet zavreta doma,sak to by bolo peklo!uz teraz pri predstave sa viem poriadne nastartovat🙂

civavava
autor
11. dec 2009

juj babule ja sa uz tiez "tesim" k svokrovcom....boze budeme tam pol dna, len sediet, zrat, kecat o nicom....uz aby bolo po......ale na buduci rok ked uz bude mimi, tak na vianoce ostaneme tunak, len ja, mm a Renko a budeme mat pokoj 🙂) a domov sa pojde inokedy... 😉

cheerie je mi to luto, uplne viem co prezivas..ja som mala ex-tempore s mm predvcerom....viem len tolko, ze aj u vas to prehrmi a bude lepsie...ono raz je vztah super a inokedy na h...o 😒 😠

vcera mi myslim seuska pisala, ze si myslela ze my s mm sme idealni...jaaj veru nie, dokonlay chlap neexistuje, tak ako ani dokonala zena...a na tom vztahu treba taaaaak sakramentsky velmi makat, az je to castokrat unavne.. 😕 najma ked vysledok je iny, ako clovek caka.... 😖 😲 co uz....zivot je boj....

kamilakd
11. dec 2009

baby inaj ja som dnes kupila uspavanky na CD naspievala to koscova,husovsky husovska viete ake mile..dufam ze sa malemu bude pacit mne sa velmi paci

civavava
autor
11. dec 2009

inak prave som si kupila cez net album Uspavanky od Koscovej a spol., , vo forme mp3, uz to mam aj na iPode a budem pustat mimi, bo ja ziadne uspavanky nepoznam 🙂

civavava
autor
11. dec 2009

kamilkaaaa 😀 jaka haluz, ze sme obe kupili to iste CD 😀 😀 😝 ale pekne to je, paci sa mi to tiez, asi aj mimi sa bude 😀

civavava
autor
11. dec 2009

kamilka a dikes aj za ten zoznam do porodnice 🙂

kamilakd
11. dec 2009

minka mne to nie je naj ale ja sa rozculovat nemienim....skodi to nasemu mimi no nie???moja polovicka si to neuvedomuje.,lebo on caka uz 3tie dieta,a moje je to 1. a tiez som si to predstavovala inak ale nemozem na to mysliet lebo zas budem rumazgat

cheerlady
11. dec 2009

ja viem,ze to 3D si nenecha ujst,len mi ide o ten pocit,ze tam budeme pozerat na miminko a tvarit sa navonok ake je to vsetko super 😖
kamilka tak to tiez nemas vyhru byt stale sama doma,to ti verim 😒 ale ja sa teraz vlastne citim tak isto,pretoze aj ked som neni sama doma,tak ako keby som bola 😔
minka biely myslis akoze biele ozdoby? 😕 lebo uz som videla aj biely stromcek - ako vetvicky 😨

moni
11. dec 2009

vidite dievcata, co by som ja zase za take vianoce (trebars aj so svokrou) dala! minuly rok sme boli s mm sami, a veru som si aj poplakala, takze preventivne sme tento rok pozvali kamaratov 😅
buduci rok budu super vianoce, ked uz budeme so skriatkami pri stromceku 😵

kamilakd
11. dec 2009

civi akurat sa na tom bavim a hned ma ten plac presiel ako som sa z chuti zasmiala

silvia7
11. dec 2009

čaute saa 🙂

kami a čivi - no vy ste sa ako pekne trafili 😀 tak asi stoja za to tie uspávanky 😉

ozaj, chcem sa opýtať, čo hovoríte na toto:

http://www.babybazar.sk/Suprava-do-postielky-8k...

mne sa celkom páči, len neviem, či tá farba nie je príliš "žiarivá" tak som zvedavá čo vy na to.. 😕

ja som dnes robila bábovku z pudingových práškov - akože dobrá bola, len sa mi tak zvláštne "vyhrbila" na jednej strane a na druhej ani niee.. hmm 😠 tak som niesla tatkovi do nemocnice aj s čajíkom domácim, bo tam im dávajú vraj hnusný... už je tam 11dní a stále ho tam držia.. že ešte nejaké vyšetrenie a ešte nejaké, lebo nevedia z čoho mu to praskla tá cievka v hlave.. dúfam, že čoskoro bude doma a zdravý..

ok, iná téma: máte nejaký osvedčený recept na medové rezy?? také dobré, mäkkučké a nie suché?? uvítam recept 😉

inak to s tými lekármi, čo sa chovajú, akoby sme si to odrodili už milionkrát je teda riadna sila.. ja viem, že pre nich to nie je nič nezvyčajné, že majú tehu na kontrole ale tak... veď dnes za všetko platíme, tak nech si to uvedomia, bez ľudí budú bez roboty!!! 😠

civavava
autor
11. dec 2009

jeej moni a ja som zas rada iba s mm...odkedy sa pozname tak na stedry den sme vzdy boli len my spolu, ziadni rodicia...a potom 25.12 jedni rodicia, 26.12 druhi...ale Stedry den je len nas 😵

minka21
11. dec 2009

civav kamil hehe🙂 pekne ste si to kupili🙂

cheer biele ozdoby,stromcek klasika zeleny,

cicimon
11. dec 2009

no my sme v BA a obe rodiny na vychode, takze to ideme naraz k obom....toho roku 5 dni svokrovci, 5 dni nasi a 30. s5 🙂

civavava
autor
11. dec 2009

kamilka 😀 😀

silvi, jeej to je krasne! a zda sa mi aj cena OK! ja som vyhodila za 6dielnu supravu 80 EUR, lebo sak som chcela mat veci so psikom 😎 😠 , takze tato tvoja 8dielna je aj cenovo moc super! 😵

zelam tvojmu ockovi skore uzdravenie, my sme mali tento rok uplne o nicom, moj oco bol od februara do konca septembra v nemocnici, skoro nam umrel 😔 sodoma gomora ☹(((

kamilakd
11. dec 2009

silvi no CD je super kukni na nete da sa tam aj kusok vypocut 🙂
jee ved to je mile jaky jajackoviia,preco ved ked sa ti to paci tak preco nie...ja som taka natur biela v byte mam tiez minim nabytku a farby biela smotanova hneda skolo a matny chom a to v celom byte....pocuj a ked najdes ten recept na tie rezy a upecies ho ja ho od teba kupim co ty na to 😀

civavava
autor
11. dec 2009

minka 🙂 my budeme mat cerveno-biely stromcek, mm ho kupi buduci tyzden, da do garaze do vedra s vodou a 19.12 ked budeme uz v BA, ho budeme zdobiiit 🙂) juj tesim sa....

moni
11. dec 2009

hej civi, presne tak to bolo aj doma, urobili sme si vianoce po svojom...na stedry den spolu a az potom rodicia, a medzi sviatkami kamarati. len teraz mi prave to chyba 😔
ale zas na druhej strane, ked som bola doma tak som len telku pozerala, prezierala sa kolacikmi a bolo po sviatkoch 😀 tento rok to bude asi presne o tom istom 😝

silvia7
11. dec 2009

my sme prvé naše "spoločné vianoce" sa vybrali na lyžovačku do Štrby, fajn hotelík, fajn papu aj šetko, to bolo super, krásny kľud o nič sme sa nemuseli starať :P a teraz keď spolu bývame u našich, tak prvá večera tu, pak u jeho rodičov okolo 7dmej (som ako balón, už ani nejem skoro) a ideme domenko.. ja sa inak veľmi teším na budúcoročné vianoce s mimi, to bude krásne mať pre koho robiť všetky tie veci.. bo naši si nikdy nepotrpeli na tradíciach.. resp. čím som bola staršia tým menej si pamätám na niečo také naozaj pekné 😒

civavava
autor
11. dec 2009

moni neboj od buduceho roka to uz budu vzdy tie NAJKRAJSIE vianoce,,,ked bude mimi...bo s dietatkom su tie sviatky este krajsie 😵 potom ti uz nebude smutno 😉

moni
11. dec 2009

tak veru, od buduceho roka to zacne mat svoje caro 😵

u nas bude tiez zlato-cerveny stromcek, buduci vikend snad pojdeme kupit. ozdobujeme az 24. a uz sa tesiiime 😵

kamilakd
11. dec 2009

veru veru baby a uz to bude zas o niecom inom tesme sa a nebudme smutne ved pod srdieckom nosime nase lasky nech uz je okolo nas ako chce....

silvia7
11. dec 2009

no ja sa neviem rozhodnúť, či farby skôr neutral - natural alebo také viacfarebné... sila.. páči sa mi aj aj, len fakt je ten, že by to mohlo byť zladené so zvyškom 😝 mne sa veľmi páčia, čo sem niektorá z Vás hodila na tom www.gluck.com (myslím, že Kami že joo 🙂 ) len tiež sa mi celkom pozdáva tá cena .. oproti ostatným, čo som videla..
ďakujem civi, no neviem si ani len predstaviť, že by som nemala niektorého z rodičov, až slzy mi idú.. aj keď s ním len telefonujem (každý deň tak 10 a viac minút), tak mám na krajíčku... 😒

kuknem kuknem to cd :P a teda ten recept na medové rezy - to chcem asi priveľa čoo 😀 😀 😀

civavava
autor
11. dec 2009

kamilka presne tak..juuj uz aby boli nase mimina s nami 😵 😵 😵

idem uz do postele, tak pekne pokecajte este, zajtra vas precitam 😉 dobru nocku a mimi nech rastu 😵

michalag
11. dec 2009

pekny vecer sa zela 🙂

tak co sa tyka uspavaniek, mne sa pacia naspievane od tychto: http://forum.mamaaja.sk/cd/ (uplne naspodu), mame od nich aj ine cd a Samkovi sa velmi pacia a teraz na Vianoce planujem kupit Anglictinu, tak uvidime ci bude mat rovnaky uspech

zuzana1971
11. dec 2009

kamilka dakujem za zoznam do porodnice 🙂

prihlasila som sa az teraz, lebo som malemu zacala prat veciciky co som kupila, nech ich ma ciste a vonavucke
a ked som na ich vyvesilsa kukala som na ne ako puk ze boooze to je fakt pre moje babo? tak sa mi to stale nechce verit, ze som tehotna....este nedavno sa mi nedarilo otehotniet a myslela som, ze sa mi to v zivote nepodari a teraz periem vecicky a zostavujem zoznam do porodnice 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre