Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
13. dec 2009

Ahojteee 🙂

Tak zatial vyhravam v priberani mam plus 11 kg od zaciatku tehu 😀 obcas mam z toho depky a obcas mi to je jedno...

No ja idem na glukozovy test zajtra rano o 6:30 a vraj to bude na cele doobeda mi sestricka hovorila... no ved Vam zajtra napisem od kedy do kedy som tam bola...

kamilakd
13. dec 2009

seuska veru napis aby sme boli poucene,lebo vsade to robia inak niekde to robia 1x a niekde 3x teda s tou krvou a pitim 🙂 a nic si z toho nerob pokial sa citis dobre tak je ok 🙂

martina05
13. dec 2009

Ahojte ja som tu len na skok, glukotesty nám dopadli dobre. Do tej glukózovej vody mi dovolili dať si polovicu citrónu, tak mi to aj celkom chutilo .... Mne brali 2x krv a to bolo z celého testu najhoršie, lebo setrička mi vyrobila kvalitnú modrinu ....

kamilakd
13. dec 2009

martinka a to ti nebrali krv z prsta?

martina05
13. dec 2009

inak len čo som nakukla dozadu ... ja som tam sedela 2 hod. ale prešlo to rýchlo, prekecali sme to...

A čo sa týka priberania ja som najskôr schudla 5kg, noa traz mám 4kg plus .....takže sa to rozbehlo....Včera ma chytila depka a revala som že budem najväčší tučko na svete ... HORMÓNY...

martina05
13. dec 2009

Kamilka nie, normálka zo žily...a dva razy z tej istej - mne pri tom odbere býva zle aj bežne, no des ale zmákli sme to. Bála som sa tej sladkej vody ako to všetci opisujú ale pre mňe to bolo ok - podobné ako citronáda... Jedna baba to nepochopila, že si má priniesť citrón, resp. čistú šťavu a dotrepala si tam 2l fľašu s citronádou ... 😀 😀 😀 Sestrička nechápala...

martina05
13. dec 2009

Ozaj a ešte ...našla som jednu izbičku , ktorá sa mi stráááášne páči - v nábytku Galan kojenecká izba Jan ... Majú mi poslať cenník, tak som zvedavá či neskolabujem. Ide o sektor, tak zatiaľ by sme kúpili len postieľku a potom do domu aj ostatné ....

martina05
13. dec 2009

Tak letím ... zajtra si Vás pekne dočítam...
Seus drž sa .....

kamilakd
13. dec 2009

no aleluja tak sa na tom glukozovom teste mam dojem pobavime,mne beru krv kazde dv tyzdne tak uz to nejak beriem ze no dobre ked musia tak musia...ale jeden den viackrat uff tak to bude sranda aj pre mna

cicimon
13. dec 2009

kamila a ty kedy ides?

cicimon
13. dec 2009

ja teraz pozeram svoju TK a mam dojem, ze tam mi pise tyzdne o 1 pozadu...ked mi napisala ze 20tt, tak mne to podla kalendara vychadzalo na 21tt...tak neviem, kto rata dobre..

kamilakd
13. dec 2009

cicimon ahoj ja to mam naplanovane zatil na 7.1,ale ja som ladvinar tak to este upresnia,ale som rada ze ten citron sa moze teda ta citronova stava,ja tiez neviem ktory tt som ale ked si napr 21+3 tak tu na koniku to rata ze 22tt

cicimon
13. dec 2009

no ja mam najblizsiu poradnu 4.1....ale o glukoze nic...a to podla poslednej mens. bude 26+0, cize ak ma objedna na 28+0, tak to bude ltt

cicimon
13. dec 2009

alebo verit lekarom, ze to dobre planuju?

a je ten test povinny?

kamilakd
13. dec 2009

cici vraj je ten test povinny,ale neboj ved to nic nie je zvladnes,odmietnut mozes ale tehotenska cukrovka je vazna vec pre mimino

cicimon
13. dec 2009

kamila...ja sa nebojim, skor mam strach, ze sa to nestihne....ja neviem, ale tie datumy v TK sa mi zdaju trochu posunute...jedine ak od januara sa bude chodit kazde 2 tyzdne

kamilakd
13. dec 2009

preco ved ten test sa robi cca 28tt+-

cicimon
13. dec 2009

hmm,...ok, vsade pisu ze do 28tt, tak snad...

zuzana232
13. dec 2009

čo to?? to kedy sa robia tie testy na cukor a inak musí sa ten cukor? povinne je to?? .. 😒 😠 bo mne sa to nepáčilo pri prvom.. mi bolo zle fuuuu 😠 😠

zuzana232
13. dec 2009

aha hej povinne teraz som si vás do konca prečitala.. vrrrrr 😠

civavava
autor
13. dec 2009

ahooj kocky,

cheerie jeej tak si uzi 3D zajtra, uz som zvedava na fotecky, nehc sa vam mimi pekne ukaze! 😵

ja mam glukozovy test az 18.1.,moj doki povedal, ze sa to robi v 28tt 😲

no a skusala som ten bebesound, pisu tam sice , ze az od zaciatku 3.trimestra to funguje, pocula som teraz akurat svoje srdce zatial, ale aj obcas take ako ked cvala kon, a to je ze vraj vtedy ked mimi stikuta 😀
je to super vecicka, lebo sa da aj nahravat zvuk srdiecka, ci uz cez PC alebo CD rekorder, ked si to nahram cez PC tak to mozem aj poslat mailom ako mp3....ale to vsetko az od 3.trimestra, vtedy na to davaju garanciu, ze to urcite bude fungovat...
a este su tam 2 CDcka s hudbou, jedno je prenatalne CD, je tam Mozart, druhe, ked sa mimi narodi, tiez klasika, ale skladbicky su uz dlhsie.....

seus, drz sa zajtra a testy nech dobre dopadnu!

kamilakd
13. dec 2009

civi tak babatko ti stikutalo sa budes teraz bavkat ze??? 😀

civavava
autor
13. dec 2009

kamilka, tomu ver 😀 ked ho uz necitim poriadne kvoli tej blbej frontalnej placente, tak ho budem aspon odpocuvat
🙂)))

kamilakd
13. dec 2009

civi to moje sa zas stale vrti...mam dojem ze ani nespi skriatok jeden 😀 akurat to pozeram aj ja na nete to tvoje zariadenicko zatial som nic nenasla.... inak ani mne nejdu celkom tie tt lebo nechapem preco tehuknizke mi zas 1tt pridali celkom neviem preco 😅

lucinka1104
13. dec 2009

Ahojte ako sa mate?
Ja som už konečne doma z nemocky som po serkláži mala som z toho strašné bolesti uvidíme ako bude teraz ,ale ja už späť do nemocnice nejdem ani za svet.
Ja som si pohyby neužila u malého tak malá mi to vynahrádza kvalitne 😀

kamilakd
13. dec 2009

lucinka a co ti to robili? a preco?kolko si bola v nemocnici?

lucinka1104
13. dec 2009

Ktorým tt začína 6-ty mesiac ???

kamilakd
13. dec 2009

lucinka uz som to nasla co ten zakrok znamena uff a ako sa teraz citis???

cicimon
13. dec 2009

kamila...tebe pocitaju o 1tt viac? bo mne zas menej🙂)

civi - ty mas placentu vpredu a necitis resp menej babo? mne napisali po morfo ze placenta vpredu a ja mam fakt dojem, ze nic necitim, aj ked na morfo male hybalo rukami nohami jedna radost..

6ty - asi od 23tt

kamilakd
13. dec 2009

ale nechapem preco to posuvaju podla oplodnenia som 20tt 😀 a naposledy som z poradne bola celkom nemilo prekvapena pristupom zastupujucej lekarky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre