Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
13. dec 2009

blondy ved vrestst budeme na porodnej sale snad vsetky.... teda jak sa ja poznam jaka som ja citliva na bolest tak mna az do sniny budes pocut 😀 tiez sa to snazim tak si vsugerovat ze to nejak rozdycham bez vrestania, ale neviem neviem... ja som obcas masochistka a kuknem si nejaky porod na youtube 😀 no masaker.

kamilakd
13. dec 2009

blondy ved to hadam zabudnem aj na stres

adasik
13. dec 2009

seus-držím zajtra palce na teste-ja idem tiež...uvidíme, čo do nas naleju... 😒

stacynka
13. dec 2009

ahojte babulky, som tu nebola od stvrtku, lebo net nesiel, uz som abstak chytala, idem kuknut co ste popisali, asi uz spinkate...

cicimon
13. dec 2009

kamila...to je www.rodinka.sk staci sa tam zaregistrovat a bude ti kazdy tyzden chodit mail o brusku 🙂

blondy12
13. dec 2009

no seus ja zas viem vydrzat..ale tak ani nahodou neviem asi aka bolest to bude ale ani sa radsej neutesujem ze nie velka 😀

ja som inac v juli mala taku nehodu som sa posmykla ze som zo zubami a nosom narazila io zem..ale nastastie som o ziadne zub neprisla no roztala som si noc..asi mi praskol lebo trosicku ho mam krivy..neviem nesla som k lekarovi len ked ma videl MM cela zakrvavena...akurat som plakala potichu... 😝 ..ale mna vtedy tesilo akurat ze som zuby mala cele...a MM nevedel ci sa ma smiat alebo plakat zo mna.. 😅

zuzana1971
13. dec 2009

babule nestraste este s porodom 😝
najhorsie je, ze ja este neviem ci budem rodit cisaskym alebo normalne, takze neviem na ktoru moznost sa mam psychicky pripravit 😝

no mne ked jedna hnusna doktorka na pohotovosti strcila nasucho od spodu tie zeleza jak masiarka, tak so revala na celu nemoznicu museli ma pocut az v New Yorku a ona, ze A to ako ste tam dnu to dieta dostali? 😀
ja strasne neznasam tie zeleza...

seuska ak naberiem odvahu pozriem si aj ja nejaky porod na you tube, pod cim to hladas?

seuska
13. dec 2009

adasik aj ja drzim palce, aspon porovname nemocnice.

Blondy podla mna ten strach je vacsi niekedy ako bolest... a jak to na nas dojde tak to az tak nebudeme riesit ze aha tak toto je ta bolest, budeme to chciet mat cim skor za sebou nech su uz mimi vonku...

Zuzi musis byt na youtube zaregistrovana a daj do vyhladavaca "porod" a najde ti nejake ceske porody a uz sa preklikas aj k inym... niektore vyzeraju ze to je brnkacka a niektore su masaker 😀

kamilakd
13. dec 2009

cicimon a v com to mam hladat???kukam kopec tem a nikde to nevidim 😠 akurat si citam ze co netreba nosit do porodnice

vejula
13. dec 2009

no kočky,tak ste toho popísali... Ja som chvílu kukala superstar, a celkom vydarené kolo... Kami aj ty rozmýšlaš nad Dominikom??? Aj môj maličký bude Dominik 😉

A babulky ked ste v určitom týždni tehotenstva tak oplodnenie nastalo o dva týždne neskôr ako podla týždnov tehotenstva.. PRoste sa to tak počíta.. Ja som v 24 tt takže mimi má 22 tždnov...

A termín pôrodu by mal určiť lekár na základe ultrazvuku, ktorý sa robí do nejakého 13 tt... Do vtedy su totiž detičky uniformné a preto sa dá s najväčšou istotou povedať aké staré maličké je... Neskôr by sa už termín nemal posúvať, lebo každé dieťatko sa môže vyvýjať trochu inak, teda to už nieje také presné ako do toho 13 tt.

kamilakd
13. dec 2009

baby nekukajte to 😒 ved to budeme mat strach este vacsii

cicimon
13. dec 2009

kamila...pozeraj to Tyzden po tyzdni

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=591577 tu sa mozes zareg. aby ti chodili maili podla tvojho tyzdna

kamilakd
13. dec 2009

krasne zaregistrovala som sa a nic prislomi na email ze som zaregistrovana,a to posielanie emailov o babatku chce novu registraciu?alebo ?

zuzkabar1983
13. dec 2009

Ahojte baby... tak ste toho opat riadne popisali 🙂 Ja vzdy ked sa pripojim, tak idem najprv vsetko docitat a ked dojdem ku koncu, tak som unavena a pisat sa mi nechce 😀 😀

Zuzka1971, vacsinu tych veciciek som kupila este ked som robila v irsku, vacsinou v toys r us alebo v primarku .. to je taky lacny obchod, ale maju tam super vecicky za super ceny. Mojej svagrinej som z tade nosila komplet oblecko pre malu ....

Blondy, samotny matrac vysiel 15 eur. Je to kokos-molitan. Ja som ho chcela preto, lebo ta kokosova strana je taka pevnejsia a nie je to moc makke.

Cheerlady, zajtra na 3D si to uzite! Aj my sa chystame, tiez zajtra, tak sa uz tesim ako male decko 🙂

Gajana tebe prajem, aby bolo vsetko v poriadku, nech ta co najskor pustia domov.

zuzana1971
13. dec 2009

dobru nocku, ja som ko

cicimon
13. dec 2009

kamila...no asi ti pride ked zacnes dalsi tyzden

cheerlady
13. dec 2009

zuzkabar aj vy si to uzite,ja prave rozmyslam ako zabezpecit aby bolo mimco hore,nech je to fakt pekny zazitok 😵 no asi zoberem kofolu a skusim si predtym trochu lognut 😀

gajanka drzim palceky,nech je vsetko ok 😉

idem ja uz spat pomaly,mm uz chrape-dnes stale rozpraval,ze zajtra je velky den,tak som fakt zvedava-on tipuje dievcatko,ja chlapca,tak uvdime 😀
bru nocku vsetkym 🙂

blondy12
13. dec 2009

tak potom daj vediet cheer...u nas je to v tom tipovani opacne 😀

ja nemozem spat..lebo som si o 8ej podriemala asi pol hodinky a teraz som este cula.. 😝 aj male kope..sranda ako to vidno, ze aj brucho sa ti nadvihne ked sa sustredim..

cheerlady
13. dec 2009

blondy no mne sa minule tak triaslo brucho ako keby bolo zemetrasenie 😀 sranda,ale brusko sa mi zatial nevlni,to az ked bude vacsie tak uvidime 🙂

vejula
14. dec 2009

čo kočky už spíte????

kika29
14. dec 2009

dobré ránko 🙂

tantama
14. dec 2009

dobré ránko.... celý víkend ste písali kto to má teraz dočítať🙂)) 😀

stanusa
14. dec 2009

dobre baby,
pozerali ste superstar? vyzera to ze Smajda postupi, celkom sa mi zacina pacit
tantama niekedy clovek fakt nema sancu 😀

tantama
14. dec 2009

no tak som to dočítala ale nič som si nezapamätala🙂)) takže to vyriešim takto.... všetkým gratulujem a hlavne sa všetky držte🙂)))

zuzkabar1983
14. dec 2009

Dobre ranko ....
baby neviete, kde by som mohla zohnat tehotenske pancuchy/silonky?? Uz je totalne zima a ja uplne mrznem len v rifliach, ale ani netusim, kde ich mam ist zhanat ... ci lekaren alebo normalne odevy? Poradte, lebo sa mi nechce behat po celom meste z obchodu, do obchodu a pytat sa. ☹

tantama
14. dec 2009

zuzi j by som to skúsila niekde kde predávajú iba ponožky a pančušky......alebo odevy pre tehulky... 🙂

zuzkabar1983
14. dec 2009

No budem musiet pobehat, len tu v Prievidzi nemozem najst ziadny obchod pre tehulky ... 😠
Ale hadam nieco najdem ..

stanusa vcera som superstar nekukala, ale musim povedat, ze Smajda je uz zopar kol uplne super ... ja som ho zo zaciatku nemala dako rada, ale teraz musim uznat, ze sa mu dari 😉

stanusa
14. dec 2009

mam jedny pancuchy tusim velkosti xxl take hrubsie bavlnene (od cinana), ale nie je to ono...uz je fakt dost zima len na tehu gate

stanusa
14. dec 2009

este ma napadli klasicke pancusky take s rozsirenym klinom, do nich by mohlo vojst brusko 😕

zuzkabar1983
14. dec 2009

Baby teraz som citila maleho ako kopka a tak som si nachvilku lahla a pozorovala brusko...... to bolo nieco uzasne. normalne som to zazila prvy krat, ze to bolo vidiet volnym okom ako sa hybe a sa mi robili take kopceky ... 😀 Som sa tak nahlas zmiala, ze MM dobehol do izby a nechapal. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre