Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
14. dec 2009

ahojte kočky práve som prišla z mesta maminka mi bola kupiť župan a aj pár vecičiek sme kupili... No ale cestou späť, zamyslena hlava dubová som si zabudla lístok štiknuť... Normálne som ho mala v ruke nachystaný len proste neštiknutý. A jak naschvál revizor... Tak som sa tam rozplakala bo som strašne precitlivelá, že ja neviem z čoho to zaplatím, že slušný človek poctivý, že však vidí že mám lístok v ruke... A on nekompromisný že si mám dávať pozor mi začal vypisovať lístok. Tak som už len bezmocne plakala, že asi pôjdem niekde na námestie spivať s klobukom v ruke.. No až to asi emocionalne nevydržal a zobral mi lístok a ho štikol... Taká som rada baby, bo teraz fakt s peniazmi nič moc...

jojci29
14. dec 2009

Dakujem baby fakt pomoze ked ma kto poradit a podelit sa o skusenosti.Mojho doktora skor znervozni ked sa na nieco pytam nie som uplny tupec z mediciny (zdravotna sestra)ale ak sa to tyka mojho maluskaveho ktore mi uz 5 mesiac rastie v bruchu som velmi citliva.Keby mi bol povedal ze je tam nepomer ale stava sa to a pre istotu chodte na sono(mimochodom odporucil mi amb.kde obycajne sono stoji 100euro a 3D cez 200.)
V Hlohovci ma najskor nechceli zobrat ale asi poculi zufalstvo v hlase a tak ma zoberu s tym ze si tam pockam kym sa doktor trochu uvolni.Ale nevadi hlavne ze ma pozrie.

sasurin
14. dec 2009

Ahojte, ako čítam tak v apríli to vyzerá na prevahu chalanov 😀
Dievčatá chcem sa vás opýtať na 3D vás posielajú vaši dr. alebo sa tam objednávate samé? Ja som z Prešova a moja dr. mi nič také nevraví a kámoška, ktorá chodí k inej doktorke bola na 3D počas tehu až 3 krát. dík za odpoveď 😉

seuska
14. dec 2009

jeeej dalsi dvaja chlapci 🙂 gratulujem.... aj k dievcatku 🙂 no ked sa bude vela chlapcov sa rodit bude vraj vojna, tak sup sup pindulky nenechajze sa zahanbit 😀

Veji tak to si mala fakt stastie v nestasti.,.. moja zlata, ja by som tiez bola zufala...

Ja som dnes tak vymrzla teraz vecer, bola som po auto v servise a nemali ho este hotove tak som vonku mrzla asi hodinu, no som myslela ze mi zadok odmrzne fakt a nakoniec ho ani neopravili!!!!!! 🙄 Rano musim ist do Presova na poradu a som myslela ze asi na kolobezke pojdem abo co, no nastastie mi jeden znamy pozical auto na dva dni... fu, neviem ako by som toto vysvetlovala na porade....
a vo stvrtok mame vianocny vecierok 😀 co tam ja budem robit????!!!!!

Sasurin ja som isla na 3D do KE na vlastnu ziadost aj na vlastne naklady som si ho platila a 22. januara idem tiez za svoje, moj doky mi nechcel dat odporucenku lebo vraj na to nema dovody, myslim tym ze nemam ziadne komplikacie... Ale ako tu citam je indi-vindi u kazdeho dokyho inak...

kamilakd
14. dec 2009

ahojte dievcata ja om nejaka nanic som spala od druhej do sietej 😕 chi no co uz ked ja som taky spachtos...vejulcek to je zakon schvalnosti,vidis dobre to dopadlo 😉

sasurin na 3D sa poinformuj to je natebe ci chces ist alebo nie plati sa za to od 45e-85e podla lokality ale ak je lekar kapacity pokuka poukazuje a hlavne ked si to platis tak sa mozes popytat co a ako ...

jojci do hlohovca idem aj ja on je velmi fajin aj estricky ktore su tam...a nerob si hlavu vsetko dobre dopadne

vejula
14. dec 2009

No kočky, teda fakt som moc rada že to takto dopadlo...
Kami dobre že si zdriemla, to vždy dobre padne... Teraz budeš ponocovať 😉
seus, nom hodinku v tejto zime vonku, nič moc... Ale ešte že sa to s tým zajtrajškom nakoniec poriešilo...
A šmajda ide do finále, tak to je aká haluz... Zo začiatku by som ho ani do tej dvanástky nepustila... Ale postupne ma celkom začal baviť.

kamilakd
14. dec 2009

vejulcek a kto vypadol?....no asi ano budem kukat ako sova

vejula
14. dec 2009

Dominika vypadla nakoniec... Ale vééélmi pekne zaspievala na konci.

kamilakd
14. dec 2009

no uzas tak krasne superstar jak vysita 😀

zuzkabar1983
14. dec 2009

Ahojte baby,
tak mi sme dnes boli na tom 3D/4D sone a maly ako naschval sa nam stale chrbtom otacal. ☹

Doktor spravil aj kompletne vysetrenie, nieco ako morfo, pocuvali sme srdiecko (kazdu komoru zvlast) a dokonca bolo vidiet, ze ma plny mechur, ze bude cikat. A aj pipika sme opat videli ... dokonca sa mu ho podarilo odmerat a ma presne 9.5mm 😀 😀 😀

no a potom vzdy ked prepol na 4D tak sa maly otocil a hlavicku si zabaral do placenty ... ale zopar krat vykukol a pekne na nas zmurkol a ocka otvoril 🙂

Nelutujem, ze som isla, aj ked par co boli pred nami, tak mali ovela kraksie zabery, lebo maly bol pekne otoceny, ale i napriek tomu to bol super zazitok.

A vsetci povedali, ze maly ma nostek po mne!! 😀

majca424
14. dec 2009

ahojte, gratulujem všetkým čo už vedia pohlavie 😉
Veji, ešte že si to napísala, župan mi treba kúpiť 😀 😀 😀

čo máte inak nového? ja mám stále problémy s tým spávanim, no hrôza 😒

zuzana1971
14. dec 2009

caute kocky
dnes som sa poflakala trochu po obchodoch v Avione - All Toys, HM, Panta Rhei, Ikea, naspat som uz isla radsej taxikom. Kupila som tie krasne uspavanky od Koscovej, kocur sa vytesuje 😀

idem precitata prispevky 😅

blondy12
14. dec 2009

jej super Maxik sa mozno tiez vytesuje..ja tu teraz akurat moje uspavam pesnickami od Michaela Jacksona 😀 😝

cheerlady
14. dec 2009

zuzkabar tak to ma mrzi,no ale chlapci su asi hanblivejsi,lebo aj ten nas si daval stale rucicku pred tvaricku,tak tiez mame fotky len take,co sa rychlo podarili zachytit 😒 ale hlavne,ze sa babatka maju v brusku dobre 😵 aj ked moja mamina povedala,ze to moje vyzera nejake podvyzivene 😠 no pravda je,ze jedlu moc nedam,ale zase jem vela ovocia,tak hadam ma vsetko,co potrebuje 🙂

zuzkabar1983
14. dec 2009

Ja som tiez vravela, hlavne ze je vsetko v poriadku. Inak este taka perlicka .... doktor mi vravel, ze mi da jednu radu. Ze ked bude maly plakat a mrchavy, mam mu dat nejaky vankusik, makky, najlepsie taky co susti bez obliecok a ze sa ukludni. Ze on sa do neho zabori a bude spokojny, lebo to je to iste ako placenta a on sa do nej tuli. Ze je na nom vidiet ako velmi mu tam je dobre, lebo to je makke a teplucke. Ze ''este budem spominat na doktorove slova'' 🙂

blondy12
14. dec 2009

zuzka a daj fotky potom ...mozno len bud rada ze nie je nejaky tucnucky..vsak potom to budes musiet aj odrodit 😝

kamilakd
14. dec 2009

zuzka daj fotocky...ja sa tiez uz tesim...na 3Dcko akurat si musim pockat,uspavank su dobreze???
zuzka19..ty nam potom poradis este nejake pesnicky ty v tom vies choditja som kupila dnes este riekanky a malickemu som citala,lebo ja neviem co dnes je ale ako nahle si lahnem tak kope ako divy 😀

zuzana1971
14. dec 2009

tak som konecne docitala 😀

cheer a dominika gratulujem k chlapcekom a zuzuj k dievcatku 🙂

ked pisete o HM ja som zabudla dnes pozriet ked som tam bola ci tam maju tehu modu, no ale kedze nemam este ziadne brucho a nepotrebujem vacsie veci, tak ma to ani nenapadlo 😝

vejulka to si mala stastie s tym revizzorom, ja som platila pred par mesiacmi 40 eur (na mieste, inak vraj to stoji viac), tiez som si zabudla cviknut, dlho som bola z toho smutna, ze cvikam vzdy poctivo a ako naschval...a raz sa mi to stalo s elektricenkou kupovala som cele roky za nejakych 720 sk, a raz revizor a ja kludna, ze vsak mam elektricenku a ked ju prilozil k tomu svojmu pristroju zistil, ze je 2 dni neplatna, ja som so neustriehla datu, bolo to za 1600 sk 😠

civavka uz ti pekne narastlo brusko 🙂 ...dufam, ze ta ta hnusna crevna viroza co najskor opusti

moj maly vzdy vecer kope, teraz nic, tak neviem ci ho uspali tie uspavanky 😀 , alebo je tiez zmoreny z nakupov

kamilakd
14. dec 2009

zuzanka krasne vecicky si pokupila nad tym spacim vakom uvazujem aj ja,a ten tehu pas sa nam veru bude hodit na tie nase bruska ked je taka kosa...hmmm a ja potrebujem bundu pomaly 😕 inak ked nieco zjem mne to velmi chuti tak mimi sa vrti myslite ze mu huti alebo sa jeduje...a ked som hladna tiez vyvadza ako o dusu...tak tera 😕 z neviem chi

zuzana1971
14. dec 2009

inak celkom mily taxikar, nielen sympos ale mi nalozil tasky do auta, vylozil a odniesol az do domu do vytahu, ale aj sa podakoval a zaprial mi pekny den 🙂 , niektori ledva odzdravia, aj ked dostanu dobru trinkgeld...tento dostala len 0,80 centikov a aj tak bol zlaty, cloveka hned potesi ked natrafi na dobreho cloveka....pri tych vsetkych hyenach, aj dnes jedna cuza smerom tam v autobuse na mna ziapala, uz ani nespominam (ina cuza som odkukala od kamilky sa mi zapacil ten vyraz 😀 )

blondy12
14. dec 2009

kamilka vies ako ...chlapom nevyhovies 😀 😝, alebo mozno on sam nevie co chce.. 😀

to je pekne kami ako uz citas malickemu riekanky ja tak citam tomu nasmu zazraku ekonomicke veci 😀 kedze si rada na ustne skusky hovorim aj nahlas...

zuzkabar1983
14. dec 2009

Tak som pridala nejake fotecky z toho 3D ...

blondy12
14. dec 2009

zuzkabar krasne fotecky 😉 Patko bude fesak

zuzkabar1983
14. dec 2009

Blondy dakujem .. 😉

zuzkabar1983
14. dec 2009

Idem ja pomalicky spinkat .. rano idem skusat svadobne saty, tak som cela nedockava. 😀 Hadam si nieco vyberiem.

Dobru nocku.

kamilakd
14. dec 2009

zuzka19..vidis ako to potesi 🙂 mne dnes jedna cuza praskla dverami do cela mna omracilo a ona ci som slepa,a ja ze nie len tehotna sak som sa na tom pobavila a taky panko mi vytiahol zo sietky mrazeny hrasok a prilozil na celo ...sa este teraz na tom bavim ..

blondy vidis tak ty budes mat ekonoma sa malinky uz teraz vzdelava

zuzankabar idem kuknut toho vasho 😉

cheerlady
14. dec 2009

zuzi krasne fotky 😉 zajtra sa odfot v satkach,nech mozme obdivovat my,co to uz mame za sebou 😀

kamilakd
14. dec 2009

zuzka krasne fotocky juuuj ake malinke a na jednej krasn rucicka

blondy12
14. dec 2009

no kami neviem ci malinky alebo malinka.. 😕

ale mozno prave preto nebude..do porodu uz tym budem liezt na nervy ...alebo sa da radsej na inu sferu 😝

kami inac dobra prihoda..ja neviem ale mne sa take nestava teda...aby niekto zacal vykrikovat alebo neviem co hovorit...ze ci si slepa 😠 to by ma riadne nastvalo...

zuzana1971
14. dec 2009

kamilka vidim, ze nie som jedina co ma smolu na cuzy 😀 a debilov

blondy to aky ekonomicky expert bude ten tvoj maly 😉

cheer, zuzkabar ked pozeram vase fotecky aj lutujem, ze som nesla na 3D, no ale radsej som tie peniazky oplieskala na Maxika 😝 kedze min 2500 sk je pre mna vela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre