Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
15. dec 2009

čavre kočky... Nádherné videjko tantami.. Inač čivavka kde ti mám poslať foto bruška????

vejula
15. dec 2009

chcem sa vás ešte opýtať. Včera akosi maličký nekopkal. Tak som sa ráno zobudila so strachom že či sa niečo nestalo. Dala som si teplu sprchu a lahla som si. Tak sa po tom trochu poprehadzovalo ale asi len tak 5 minut a od vtedy je zase tíško. Myslíte že je to OK????

moni
15. dec 2009

ahoj veji, kraaasne brusko mas 😵
moja mala ma tiez take dni ze sa jej nechce kopkat. asi spi, vegeti, a kope mozno tam kde to necitim. potom mi to ale vynahradi 😀 ked som bola na velkom ultrazvuku tak mala sa stale hybala, ale ja som citila len niektore tie pohyby. takze neboj sa....mozno dominik ponocoval, vrtel s v noci a teraz je unaveny a spinka 🙂

vejula
15. dec 2009

Ja si tiež mylsím moni že to tak asi bude.... Ved ked som sa osprchovala hned sa trošku poprehadzoval. Keby niečo nebolo v poriadku tak sa asi nebude hýbať vôbec. A nemám ani žiadne bolesti ani nič... Tak sa mu snad len nechce. Radšej som napísala e-mail môjmu dokimu že čo si o tom myslí tak uvidím čo mi odpíše....
A ty ako sa máš moni???

moni
15. dec 2009

asi ta len skusa ci si ho naozaj vsimas, potvora jedna mala 🙂
my sa mame fajn, dakujeme za opytanie 🙂 len sa mi nic nechce, a ide na mna hlad 😀 stale spekulujem kedy ist na 3D ultrazvuk, pred sviatkami sa mi zda skoro, medzi sviatkami neviem ako robia, zaciatkom roka idem na konferenciu takze budem mimo. asi to zostane na druhu polovicu januara. a to som planovala ze to bude darcek pre buducich starych rodicov 😖

civavava
autor
15. dec 2009

vejuli, poslala som ti do IP adresu kam mozes poslat foto bruska, ale mozem ho aj skopirovat z tvojho albumu, takze ani nemusis posielat 🙂

civavava
autor
15. dec 2009
vejula
15. dec 2009

Ďakujem čivavka už som kukala 🙂 ... Tak už sa nám tam bruška zbierajú...
Moni ale však to 3D-čko môžeš uísť aj v januári. Však to je podla mna OK.

zuzana1971
15. dec 2009

caute

no u nas teraz o 18 nabehli pred panelak tazke stroje bagre, nakladaky, atd a zacali nechutne hlucnou vrtackou a bagrom robit do chodnika do asfaltu diery, tj kanal na potrubie ci na co, no cirkus, si vedeli vybrat cas, Maxik az naskakuje chudacik v bruchu z toho hluku...
dnes som malaa blby den, dosla som po 6 hodinach vymrznuta domova a teraz tu pocuvat toto 😠 , to mi fakt uz len ku stastiu chybalo, ktovie dokedy to budu robit 😠 dufam, ze mesiac vo dne v noci 😠

zuzana1971
15. dec 2009

a to este nespominam, ze co tu mame 2 roky udrziavane travniky, po 10 minutach bolo po nich, co sa tam bager prehana a kedze je rozkopany chodnik hned pred domom, tak neviem ako vyjdem z domu???? vsak tam hadam nebudem preskakovat tehotna polmetrove diery??? a fuj to blato a vsetok sajrat po chodniku teraz, ked to vidim z okna, je mi do placu, to uz sa teraz vobec z domu nedostanem

vejula
15. dec 2009

zuzi no to ti nezávidím.... Nám tu nedávno sused zárubnu vymienal a vrtal do panela asi pol dna fakt neviem čo tak dlho robili ale bolo to fakt hrozne...

civavava
autor
15. dec 2009

zuzi juuj tak to je hruuza...ale neostava ti, len to vydrzat ☹ .....snad to coskoro dokoncia a zmiznu odtial ☹(
sa mi zda dakedy ze cela Blava je jedno velke stavenisko, vsade do niecoho vrtaju furt.... 😠 😠

civavava
autor
15. dec 2009

jej zuzi kukala som tvoj album, ake nadherne veci zas pribudli Maxikovi! tie svetriky s kosielkou su rozkosneeeee
😵 to bude iny fesak 🙂

stanusa
15. dec 2009

pozerala som 3D aj v 30 tt su pekne babatka
civavka v nedelu budem mat aktualne foto bruska, tak pptom poslem do albumu

civavava
autor
15. dec 2009

stanuska, jasne 😉

zuzana1971
15. dec 2009

vejulka ja tru byvam 3 roky a este nebol den aby niekto nevrtal a nebuchal, jeden debil vedla mna zacinal 4,15 rano vrtata o 6 isiel do roboty, dosiel o 15, 30 a vrtal do 23,15...pol roka, aj teraz casto, nechapem ci si robi doma emental, ked som mu isla povedat o 23,15 ze nocny klud, nemozem spat a rano vstavam do roboty, tak ma isiel bit, ja som utekala do svojho bytu, on mi tlacil dvere zvonku co chcel ist do mojho bytu a ja celou silou v soku som tlacila z druhej strany, aby sa nedostla dnu, najlepsie bolo ze ma 3 izbovy byt ale vsetko robil na chodbe pred mojimi vderami, raz rezal pred mojimi dverami take dlhe zeleza takou rezackou, to bol zvuk co trhal usi, som myslela, ze umrem, a ten bordel cez ktory som sa musela brodit do svojho bytu, ale ked zije zena sama, tak si nemoze otvorit hubu ak nechce po nej dostat

zuzana1971
15. dec 2009

cicvavka dakujem, ja som taka, ze radsej nebudem jest, len nech je Maxik fesak 😀

civavava
autor
15. dec 2009

zuzi 😀 spravna mamina 🙂

sasurin
15. dec 2009

civavka poslala som ti na e-mail foto ďalšieho guľatého bruška, som v 24tt 😀

zuzana1971
15. dec 2009

tak som sa dnes trepalana Kramare do tehu poradne, krv mi sestricka zobrala na prvy krat ale bolelo a boli jak svinja, bo mi to brala na zapasti akosu hodinky,ale zboku. Divne miesto, odtial mi este nikto nebral, no vsak to aj hrozne boli...a urobila sa mi tam taka hrcka ako ceresna, dufam, ze nie nejaka krvna zrazenina 😝 a nedostanem emboliu 😝 , akoze mne je jedno, ale teraz ked som tehotna ide o Maxika, nielen o mna

moc som zabudla doniest, tlak mam nizky ako nikdy 110/60, krcok ok, vahu sa ma nepytali, moc som zabudla 😝
hovorila som lekarke, ze mai vobec nenarastlo brusko ani nerastie, tak ma zobrala na ultrazvuk, prietoky ok, aj velkost, takze maly rastie, ma uz 812 gramov 😲 som odpadla 😲 , tusim ked som bola v nemocnici, tak jednej v 27 alebo v 28 tyzdni nadavali, ze jej male ma uz 800g, a ona sa branila, ze aj prvu dceru ked rodila mala vyse 5 kg 😲 , este checknem na academy kolko ma v 25 tt vazit...,ale vsak hadam by mi lekarka povedala, keby bol moc velky, vsak dokonca ked mam cukrovku...
No ale povedala mi, ze sa mam pripravit, ze ako diabeticka idem rodit v 38 tyzdni, ma prijmu do nemocnice a vyvolaju mi porod, ak to nepojde urobia mi cisarsky...Tej vyvolavacky sa bojim, lebo ked som bola v nemocke a tym chudiatkam co umreli mimi v brusku im davali vyvolavacky na porod a niekedy aj 15 pokusov 2 dni, grcali a srajdovali cely cas a bolo im hrozne zle...

cuzy cestou v trolejbusoch ani nespominam. dnes som stretla 3 a jedna najvacsia ma odsotila ked som nastupovala do trolejbusu a ked som jeje povedala nesacte ma, som tehotna, tak zacala po mne tak vrieskat pri nastupovani a potom este 15 minut v plnom trolejbuse, ako sibnuta, som sa hanbila ako pes, ze jej zomrel 23 rocny syn na rakovinu, atd, no ludia nechapali, co som jej urobila, pritom ona svinja ma sotila, no ale nevyzerala na uzialenu riflicky v jej veku, kabatik s kozusinkou, vymachlena a tasky z nakupov...no cuza 😀...no nechapala som, ale podla mna jej asi preplo, ked jej zomrel syn, ze ja mam stastie na takych ludi stretat...zavidim tym, co vcera tvrdili, ze na nich este nikto nevrieskal...asi neziju v blave? 😝

no a potom som isla pozerat kocik, dalsia skusenost s predavacmi v krize, u ktorych je zakaznik na poslednom mieste, ale o tom v dalsomprispevku, je to na dlhsie...

proste dnes ma vytocilo milion veci, a tie bagre pod oknom su uz len ceresnickou na torte 😠
ale hlavne, ze Maxik rastie ako z vody a je ok

zuzana1971
15. dec 2009

este k tym velkostiam, co tu vcera niekto pisal, ja tiez nemam vsetko jeden tyzden, som 23+2, a neviem tie skratky na tom papieri, ale nieco mam 24+5, 26+1, 24+6...ale lekarska sa tvarila, ze vsetko v najlepsom poriadku a nemam sa trapit za brusko

zuzana1971
15. dec 2009

som 24+2 😀

sasurin
15. dec 2009

zuzi vypusť všetko dnešné nepríjemné z hlavy a mysli len na svoje zdravé rastúce 😵 bábo, určite sa ti zlepší nálada 😵

civavava
autor
15. dec 2009

zuzi, presne ako si napisala, podsatny je Maxik a drbnuti Blavaci nech si trhnu 😒 😠
jeej aky je uz Mxik velky, ze 800g! wow rastie ako z vody 😉
fotecka zatial nedosla, nasla som len tu od sasurin, uz je v albume 🙂

a co sa stalo s kocikmi? a mas uz vybraty?

vejula
15. dec 2009

zuzi chuda.... Ja by som zavolala policajtov, keby toto robil, to musí byť riadny debil 😠

domika9
15. dec 2009

zuzana ja som bola min. tyžden v pondelok v poradni to som bola 20+2 a maly važil 385g a včera som bola na sone a važil 442g takže za jeden týžden pribral o 60g čo je dosť si myslím a tie vahy čo píšu na academy su nižšie ako v skutočnosti to sledujem už od začiatku neviem v ktorom týždni tam bolo napísane že važi 40g a mne v ten týžden dr. povedal vahu skoro 100g
no ja mam od včera tiež fajn zažitok s predavačkou som bola pozreť v detskom obchode a pani mi ukazovala bogy stali 8eur a tvarila sa že je to dobra cena tak mi bolo smiešne za jedny body 8eur asi sa s konom zrazila ale čo už ona za to nemože ona len predava

vejula
15. dec 2009

no zuzkla som si dnes prečítala tvoje zážitky, tak to je fakt že v tej Blave su takí bezohladní ľudia????? Ako tu v ZA sa občas nájde nejaký pako ale toto... Brrr, hrôza. Mna včera chytil revizor bo som si zabudla lístok štiknuť. Ale som ho v ruke mala normálne nachystaný ale hlava zas v oblakoch uplne som zabudla dať do strojčeka. Najprv sa tváril nekompromisný a mi už aj vypisoval lístok. Mne to prišlo hrozne luto že ake je tro nespravodlive že slušný človek musí platiť také prachy za to že je zabudlivý a on sa nakoniec zlutoval 😅 Ale bučala som ako male decko, až som sa hanbila za seba, že tak plačem ale som si nemohla pomôcť 😅

jasperka
15. dec 2009

ahojte, ja som tu prvy krat a este sa len obzeram...hadam ma neuhryznete, babenky. termin april 2010 to som ja

civavava
autor
15. dec 2009

ahoj jasperka, vitaj medzi nami 🙂
neboj, my nehryzieme 😀 😝

adasik
15. dec 2009

zuzi-no neskutocne skusenosti s cestovanim....aj ja este cestujem s mhd-tu v BA-no vselijake indiviua clovek stretne-to mas recht!Ale je super, že sa mate s malým ok...ja tiež čakam na výsledky glukozoveho testu-či nie som sladká, to som ani nevedela, že sa musí rodiť v 38tt, ked mas diabetes...

veji-super bruško 😵 ešte super, že sa ten revízor zlutoval. Tu v BA silno pochybujem, že by nieco prepacil-i

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre