Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
15. dec 2009

dievcata mne je to jedno ja sa prisposobim 😀 takze mne dajte do posty vediet a ja dojdem

civavava
autor
15. dec 2009

maji podla mna dame nejake velke stretko apriloviek v lete, ked uz budu mimisovia na svete a bude sa to dat lepsie naplanovat 😉

zuzana1971
15. dec 2009

toto nie je zly clanok

Pavel Pospíšil: Bratislavské reštaurácie? Katastrofa a zlodejina

http://bratislava.sme.sk/c/5147951/pavel-pospis...

civavava
autor
15. dec 2009

takze zatial kto moze medzi sviatkami => 28.12. o 15:00.....a miesto?? hodte nejake, blavacky, najma kde sa nehuli 🙂)

vejula
15. dec 2009

nom kočky, škoda, že som od vás dosť daleko...
Inač Kami tiež pekučké Brušeno 🙂

civavava
autor
15. dec 2009

jj zuzi ten clanok som uz videla na facebooku,absolutna pravda 🙂))) konecne to niekto povedal na plnu hubu ....

majca424
15. dec 2009

jaaaj, no tak to by bolo asi lepšie, to by som sa možno skôr dostavila 😀 vlastne dostavili 🙂
wau, to v lete už nebudeme 2 v 1 ale už 1 + 1 😀 😀 😀

moni
15. dec 2009

skoda veru toho, ja to mam tiez trosku od ruky 😀 dufam ze kazda beriete fotak a bude fotodokumentacia ako sa patri 😉
veji, ty by si mala zorganizovat severanky 🙂

zuzi, s clankom absolutne suhlasim, a netyka sa to len bratislavy bohuzial. uz ale nebudem kritizovat pomery na slovensku, aby som nahodou niekoho nestartla 🤐

kamilakd
15. dec 2009

vejulcek no ono nejak od buduceho tyzdna podrastlo...chi 😀 ja sa uz holim so zrkadielkom 😀 uz si na nu akosi nevidim

majca424
15. dec 2009

veji, žeby si niečo zorganizovala??? 😀 😀 😀

moni, ty si odkiaľ? 🙂

zuzana1971
15. dec 2009

civavka ja ho mam tiez z facebooku 😀

moni koho by sme mohli startnut 🤐 ci este stale treba drzat hubu aj tolko rokov po revolucii? 😠

silvia7
15. dec 2009

civi - mne to vyhovuje 😉 a ja by som navrhovala dačo v poluse - to má Zuzka blízko 😉

kami - no ja si tam tiež nedovidím... ehm.. ale tak so zrkadielkom to neviem, či zvládnem 😝 zatiaľ idem po pamäti 😀 😀 😀 😀

zuzana1971
15. dec 2009

inak ste tu spominali este odber krvi v tehu, ja mam napisane v knihe, ze sa robi v 24tt, kedze moja lekarka minuly tyzden neordinovala ja som bola dnes v 25tt, krvny obraz a klasika toxoplazmoza tu si davam vzdy robit kvoli kocurovi, vzdy si to ale extra vypytam, lebo nie vzdy to robia

cicimon
15. dec 2009

caute,

tak ja vela roboty v praci, ale po nej som sla na plavaren, fajne bolo

a moja bunda sa uz tak zmensila, ze ju nezapnem...

zuzana1971
15. dec 2009

babule dobru nocku, ja uz sa hadzem od unavy do perin 😅

moni
15. dec 2009

zuzi, by si sa cudovala kolkym ludom vadi kritika 🙂 raz dostali baby v USA teme pekne kazanie ze ake su to slovenky 😅 niektorych ludi si netreba vsimat, ale ani zbytocne drazdit 😨

no vejula sa mi teraz podakuje, ze som ju navrtala do niecoho. majca, ja som povodne zo ziliny, tam som zila 18 rokov a mam tam skoro vsetky kamaratky.

vejula
15. dec 2009

No kočky vidíte to je dobrý nápad, len koľko nás tu z okolia ňźiliny je???? No majca je jedna moni, ty asi na sviatky neplánuješ prísť čo???? Myslím že si tak hovorila... Nom Severanky hláste sa ktoré to máte bližšie do Za 😉

Kami jA sa už radšej tam dole neholím, nech si nespôsobím nejaký úraz. Ale drahému to nevadí, vraví že aspon zmena 😀 😀 😀

zuzana1971
15. dec 2009

moni tak potom ten kto by mi vycital zeaka som slovenka nech mi robi 24 hodin bodygarda aby ma ti podla neho mili slovaci nesacali, nevrieskali po mne, v obchode ma s usmevom obsluzili, atd 😀 😀 😀

cicimon
15. dec 2009

a stretko...ja budem v BA az od 31., cize ja mozem az na nejaky novorocny termin, aj bude

a ta pupocnikova krv, mozno by to nebol zly napad, ale nie za tu cenu...zas az tolko penazi nemame

silvia7
15. dec 2009

musím uvolniť pc miláškovi, lebo tu fučí ako lokomotíva, že sa ce ísť hrať... kks.. ako 12ročný chlapec.. držte maaaa 😠 tak idem zalahnúť.. pa babulky, dobre hajajte a ak nehajavate, tak aspoň oddychujte, aby mimi rástli do krásy a zdravia 😉 dobrúú

civavava
autor
15. dec 2009

☹ baby a ja si dole este dovidim... tak neviem ci sa mam tesit, alebo.... 😲

co sa tyka stretka BA-ZAPAD, Polus moze byt!!! Silvi, hod meno "krcmy" - alebo dame v tej pizzerke???

vejuli 😀 😀

civavava
autor
15. dec 2009

cici, vyzera to na 28.12., bo potom uz babenky odchadzaju...a ty prides...tak skoda..ale ved sa stretneme vsetky dufam, v lete ked bude pekne a s KOCIKMI 😵 😵

civavava
autor
15. dec 2009

boze este 2 hodky kym pojdem pre mm 😖

moni
15. dec 2009

veji, veru ja pridem az s malou 🙂

civavava a neskusis si predsa len zdriemnut? dve hodky je este dost, mozno sa ti podari.

civavava
autor
15. dec 2009

moni radsej nie...NAHODOU zaspim ako na truc a chudak tam bude cakat v tej kose ...idem kukat TV.... 😖

moni
15. dec 2009

hehe, len aby si nezalomila pred telkou. pre mna je to najlepsi uspavaci prostriedok 😀

vejula
15. dec 2009

no moni tak to zatial vyzerá tak že tu sme len ja a majca.... Ale tak budem podchvílou nahadzovať tuto temu možno sa ohlási aj niekto iný...
čivavka, no to nieje moc príjemné takto ponocovať ked sa ti dá buvať... Ale čo by sme nespravili pre naše drahé polovičky 🙂

vejula
15. dec 2009

tak bru noc babulky ja už idem hajať 😉

civavava
autor
15. dec 2009

babule, tak ja idem upravit nasu tabulku a sice moj vek 😝 kedze mam dnes narodkyyy 😀

este nespim, ani sa mi neziada 😒 a za pol hodku idem pre draheho 🙂)

tak pekne spinkajte, dobru nocku 🙂

stanusa
16. dec 2009

dobre ranko kocky 🙂
😵 civava vsetko najlepsie, vela zdravia, lasky a krasneho chlapceka o par mesiacov zelam 😵

v noci som sa 2 krat zobudila, vycikala a potom nemohla zaspat a rano pred uz 6 vyspata 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre