Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
16. dec 2009

to stretko s drobcami v lete by bolo super

seuska
16. dec 2009

Dobre ranko vsetkym...

Civavka vsetko najlepsie k narodkam, vela zdravicka a stasticka tebe aj Renuskovi 🙂

Ja so stretkom suhlasim aj datum aj hodina mi vyhovuje, takze uz len miesto vymyslite. Potvrdzujem aj Civavke do IP.

Este sa Vas chcem opytat, ze ako sa prejavuje presne tvrdnutie bruska? Ja som sa v noci zobudila a som ho mala take tvrde na dotyk, to je ono? ci aj nejake bolesti?

tarinka333
16. dec 2009

Dobre ranko babanky, no hodinu som citala vcerajsie prispevky 🙂
Kedy mate tolko casu vypisovat? Ja som bola vcera cely den pred PC, ale doobedu som skusala, potom som pisala jednu pracu, potom som sla do mesta - inak tiez riadny masaker, vonku kosa neskutocna a presla som maximalne 3 obchody, lebo som fucala ako lokomotiva... ale nieco som kupila, uz mi chybaju darceky len pre mamku a mam komplet 🙂
Civavavka, jej, prajem vsetko naj naj naj k narodeninkam a zdravuckeho Renka v aprili 😵
Inak foto bruska mozes stiahnut aj z mojho albumu.

Chcela by som kupit kojenecke kosielky pre novorodencov. U nas sa cena pohybuje okolo 3 eur za jednu a na www.kojenecke-obleceni.eu som nasla za 1,90 🤐 Takze si objednam takych par kusov... len...

Kocky, ktore uz mate babatka, kolko tych kosielok budem potrebovat. Kupim aj dupky, ale kym bude malicke v perinke, nechcem ho alebo ju ete natahovat do bodyniek, bude april a ked budeme doma, tak dam kosielku, pliienocku, postolky a sup do perinky. Moja mamka tvrdi, ze minimalne 10 kusov. To tolko treba???

Zuzi, juj je mi tak luto, ze mas take stresy zo vsetkeho naokolo. ale ludia su uz taki. ja napr. chodim v bunde, ktora sa mi tiez zmensila, takze brusko dost vytrca. Napriek tomu vzdy v busoch stojim, niekedy potrebujem cestovat aj pol hodiny... kazdy na mna kuka, na brusko... mna uz horucava ovieva, lebo v busoch kuria ako saleni, vyzliekam sal, rozopinam bundu, z ktorej vykuka brusko... a ludia (zvacsa studenti) sedia a sedia a ani sa nepohnut. RAdsej sa tvaria, ze Ta nevidia. Vcera som cchela kupit len baliaci papier v Tescu !!! predomnou 8 ludi s plnymi kosikmi!!! Po piatich minutach som papier polozila na miesto a odisla... Kazdy sa kdesi tlaci, tiska, nato, ze idu sviatky pokoja su vsetci mrzuti, nervozni, uponahlani a neohladuplni. A to teraz hovorim o Kosiciach... Takze ludia su taki asi vsade, no na Slovensku ich je zrejme najviac. Drz sa, keby si nieco potrebovala, treba povedat, sme tu pre Teba.
Uff, ale som sa rozpisala navcas rano. O 45 minuti idem skusat, dufam, ze nikoho takto pred sviatkami nevyhodim ☹ ale niekedy sa to fakt inak neda, hlavne ked pride na blind, ze ved skusim, nie? Tak Vam potom poviem vysledok 😠

martina05
16. dec 2009

ahojte, tak ako sa máte?? Ja makám o 106, včera som bola nakupovať darčeky - v obchode som sa zdržala do 19,30 hod. ale nakúpila som skoro všetko ... Už len nejaké maličkosti. Pre nášho svištíka som našla super lehátko Fisher Price aj s hudbou, tak neviem či ho po novom roku nekúpime .... Niečo takéto
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2011&e=d...

Kamoška si to nevedela vynachváliť ...

Civav, všetko naj...k narodkám . Ani ty sa už nevieš dočkať pondelka???
Zajtra máme v práci vianočný večierok ....

Inak dnes osm bola u zubára na prehliadku a aj na hygienu a všetko ok 😀 😀
Čo je tu nové??????

martina05
16. dec 2009

Jeej stretko, to je super nápad ..... Lenže ja 28.12. pracujem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Dovolenku si berieme až po novom roku a to ideme do Tatier .... Ale dúfam, že v lete s bábätkami nám to vyjde. Zatiaľ pekne všetko pofoťte a dajte foto aj sem...

tarinka333
16. dec 2009

K stretku som zabudla, kedze som z KE.. tak sa asi nedostavim,ale velmi rada by som VAs videla 🙂

adasik
16. dec 2009

Dobre ranko,
civi-všetko len to najsamlepšie k narodeninkám, hlavne vela zdravíčka tebe a Renuškovi tiež 😀
To stretko som ti potvrdila 😉 ak by nebol dobrý Polus, tak ja mam blízo Aupark, ale prisposobím sa samozrejme...

To s tou gastronomiou je svata pravda! Ak je nejaka restika na akej-takej urovni, napalkuju tam take ceny, že bežný človek si tam dovolí ísť max. na výročie niečeho alebo voobec...

adasik
16. dec 2009

martinka- to lehatko si videla niekde v BA?

martina05
16. dec 2009

dasik , nie v NR v Mlynoch ... ja som z NR..
Inak preletela som len tak pre info posledné strany, našla som stránku s bruškami - no kočky ste tam všetky - zlaté bruškaté 🙂 🙂 🙂 .

Seus pozerala som že sa chystáš kupovať lístky do nr divadla... zohnala si nejaké ???

adasik
16. dec 2009

martinka- to neva....a v ktorej predajni?

martina05
16. dec 2009

v dráčiku v mlynoch

blondy12
16. dec 2009

civi vsetko naj k narodeninam..vela stasticka a zdravicka Vam obom ... 😀 ..skoda ze tie nase nebudu tiez strelci.. 😝
s MM si to uzite 😝 😉

stacynka
16. dec 2009

ahojte baby zasa som sa tu dva dni neukazala take zhony boli.
este vas ani docitane nemam... v pondelok mi volala dr. ci nemozem dojst hned na poradnu lebo ze v stredu nemoze tak rychlo varovku vybavit a aby ma mal kto odviest bo nase auto je pokazene... ale potom som aj rada bola ze som si to vybavila, a hlasim dalsieho "pindika" do tabulky 😀 😀 😀 mi ho aj ukazala 🙂 takze asi chlapci vyhravaju stale...
inak vsetko v poriadku, akurat je o tyzden vacsi co sa divim, lebo ja este stale 2 kila v minuse, ale brucho mi tak vyskocilo ze problem zohnut, a aj ked maleho obliekam hruza, som si to vcera uvedomila ze uz zavadza mi, do aprila neviem neviem ako budem fungovat. babo ma inak kope akoby nacvicovalo choreografiu na labutie jazero 🙂
vcera som bola na nakupoch konecne, maleho som dala mame a 4 hodiny som stravila v obchodoch... hned v prvom obchode mi doslo zle, tak tam mali teplo, ze som si hned sadnut musela a jak ma videli hned mi pohar vody dali aj dvere otvorili 😲 😲 😲 zeby niektore predavacky mali radi svoju robotu? 🙂 🙂 🙂
no idem vas citat chvilku co nove

blondy12
16. dec 2009

inac baby vy za den co tu clovek nie je napisete toho tolko..ja teraz oeddychujem..uz 2den sa ucim v kuse a mam 2testy za sebou..a zajtra este skuska posledna v tomto roku 😅 ..potom ma caka cely januar..ale este dnes to dokopem a dam si vianocnu pauzu..

inac dnes som vstala a s takym pocitom, ze to moje brucho je fakt o dost vacsie od vcera..zeby za noc az tak narastlo? no uz vykuka vonku..
a s tou bundou zimnou mam tiez problem este sa zapnem..ale ma tlaci..no kym pridem domov tak mi postaci..ale novu nechcem kupovat ..mozno poziciam.. 😀
jaj idem poodychovat..trosku a potom zas sa ucit..

stacynka
16. dec 2009

jaj civi tebe prajem vsetko naj naj k narodeninkam 🙂, vela zdravia stastia lasky a hlavne zdrave babetko, ktore vam bude robit len radost 🙂

zuzkabar1983
16. dec 2009

Dobre ranko babenky,

ja sa dnes chystam do poradne, tak som zvedava, co mi povedia .... dufam, ze sa do mna sestricka nepusti ako minule kvoli tomu priberaniu 😝 😝 😝

Civava, tebe prajem vsetko len to najlepsie k narodkam!

A blondy tebe drzim palce na zajtrajsej skuske!

Ja uvidim ako my to vyjde s tym stretkom v BA, rada by som prisla, ale teraz mi to je este velmi skoro potvrdit, lebo stale behame a vybavujeme okolo svadby, kedze to je uz za par tyzdnov. Ale ak sa mi podari prist tak budem rada, isto este napisem, ked budem vediet.

seuska
16. dec 2009

Martinka listky som zatial nekupila, len som si pozrela program cez internet na januar v DaB, pojdem listky kupit az ked budem v Nitre, cize v pondelok alebo v utorok.

michalag
16. dec 2009

Ahojte aprilovky 🙂 🙂 🙂 ,
nemate niektora skusenost zo zapalom zubneho nervu??? potrebujem poradit

a chcela by som pridat foto bruska, ale neviem najst kde bola ta adresa

martina05
16. dec 2009

Jeej Seus, že v pondelok alebo utorok, tak to si môžeme kývať... Ja idem v pondelok na 3D a v utorok na poradňu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tarinka333
16. dec 2009

Ja mam poradnu az 29.12...
michalag, ja som mala zapal nervu, mi umrtvili cely zub a nerv nejaky "vytiahli", ci co, takze teraz mam vlastne zub - deravy, zablombovany, ale necitlivy, lebo pod nim nemam ziadne nervy. Bol to nebolestivy zakrok, kedze to cele musel lekar umrtvit, akurat som slintala, lebo som si necitila papulku a nevedela som velmi sliny udrzat 🙂

seuska
16. dec 2009

Mati a ku komu chodis v NR? No ak pojdes do nemocky pod Kalvariu tak ja tam byvam tak to si zakyvat mozme urcite 🙂 🙂

sasikas
16. dec 2009

ahojte babenky...tak sa aj ja pridavam k aprilovkam....cakame 4.4 dievcatko.. 😉 ..vidim ze je vas tu uz dost tak idem pozriet co ste zatial popisali... 🙂 foto pridam hned jak zistim ako na to.... 🙂

tarinka333
16. dec 2009

kocky, pozeram kociky a som salena z nich...
Neviete mi poradit kociar, ktory by mal otacacie predne kolieska, kombinovany ale tak, aby som nemusela nasadzovat zvlast vanicku a zvlast sportovu verziu? Teda aby sa z vanicky hned dala urobit sportova verzia (prehodit rucku a tak) bez toho, aby som to pracne musela z konstrukcie snat a potom davat sportovu verziu. Netusim napr. ani, kde by som odlozila sportovu verziu, kym budem pouzivat vanicku, preto chcem vsetko v jednom. Len neviem, ktory kociar by tomu mohol zodpovedat. Dakujem 🙂

cheerlady
16. dec 2009

ahojte babule,tak ja som vcera uz neodolala a musela som malemu drobcovi v tescu nieco kupit-tak som vzala take bodynko s modrym zajacikom a mali za polovicu podbradnicky,tak z nich 3ks 😀 ja len stale dufam,ze dr.sa nemylil a nebudem musiet ist vymienat veci 😅

alicc
16. dec 2009

ahojte babulky, tak ja mám dalšiu poradnu za sebou, všetko ok a 7.1. ma čaká ta sladká voda a dalšie odbery na protilátky lebo ja mám neg a mm má pozit. tak to viac sledujú.
inak nestíham, stále je niečo na práci aj ked som doma, pomaly pečiem vianočné pečivo a vytešujem sa ako mi to tu všetko vonia. dúfam, že s tým snehom to vyjde a budú biele vianoce, to by bola romantika. 😅

zuzkabar1983
16. dec 2009

Ahojte babule,

tak som spat z poradne, vsetko ok, pribrala som len 0.5 kg za posledne 3 tyzdne, takze tento krat sestricka cusala 😉

Povedali, ze vsetko je ako ma byt az nato, ze maly je uz od 20 tt otoceny dole ritkou (teraz si dokonca sedkal na nozicke) a dokotorka povedala, ze dufa, ze sa otoci, lebo ze by ma bolo skoda rezat, ze ja mam siroku panvu, ze by som mala mat dobry porod. Baby ja vobec netusim, ale kedy by uz malo byt babatko otocene dole hlavickou???

Inak ma objednali aj na ten cukr. test a hadajte kedy .... 11.1 a 9.1 mam svadbu, cize presne 2 dni po svadbe ☹ A ze den predtym nemam jest nic sladke a ani ovocie, ktore obsahuje vela cukru ... 😢 😢

tantama
16. dec 2009

ahojte babule... ja dnes v práci koniec sveta... toľko roboty... zuzka mimi by sa malo otočiť okolo 30-32 tt. takže ešte má drobček čááááááás.. 😉

cheerlady
16. dec 2009

zuzka moj maly je uz dole hlavickou a sa mi to zdalo skoro,lebo som citala,ze dole hlavickou by malo byt babatko od cca 30tt 😕 takze tvoj ma este casu,neboj 😉 inak ja mam tiez sirsiu panvu,takze by sme mali mat lahsi porod?no to som zvedava 😀
pred tym testom sa nemoze den pred ani ovocie? 😠 mne to nepovedali 😒 zuzi no tak sa budes musiet pustit do dojedania kolacikov az 11.1. poobede 😀

cicimon
16. dec 2009

civava - vsetko naj zelam! uz citis pohyby?

zuzka - tak drzim palce na tom cukre, budes to mat tazke po svadbe....

inac...aj moje bolo na morfo dole zadkom, tak hadma sa otoci..kamoskine sa neotocilo, tak sla na cisarsky..

ja som cely tyzden taka unavena, ani neveim, kedy to dospim

zuzkabar1983
16. dec 2009

tak to ste ma ukludnili, lebo ja som sa uz bala, ze budem musiet ist na cisarsky ... a to nechcem!

No povedali mi, ze nemozem ovocie, ktore obsahuje vela cukru ... ale ktore to je ... to netusim 😨

Inak ja som mala uz davnejsie pod pazuchou taku ''opuchlinku'' a kedysi mi na to dalo antikoncepciu a to zmizlo. No a teraz pocas tehu sa mi to objavilo zas a som sa pytala, ze co to moze byt ... no a zevraj to moze byt len lymfat. uzlinka ale aj pridavna mliecna zlaza, co by bol ten horsi pripad, lebo ked sa prsnik naleje mliekom pri dojceni, tak ze by sa naliala aj ta zlaza pod pazuchou a ze by to nemalo kde odtekat .. ze by to bolo bolestive. Ale ze to je skoro povedat, ze to bude sledovat a riesit sa to bude po porode. Tak len dufam, ze to nie je ten horsi pripad ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre