Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

roxi
17. dec 2009

a šoférovanie v BA, no ja som z východu, takže keď som došla sem a našla si robotu a tam zahlásili, že musím aj sem tam niekam skočiť autom, tak ma chytila panika, moc skúsenosti som nemala a ešte k tomu blava, no ale po pár kondiičných som to zvládla, neskôr som sa už aj odvážila ísť niekde, kde som nikde nebola, ale napr. také centrum mesta - napr. na Kamennom, to by som nešla, tam sa ani teraz poriadne nevyznám, nie to ešte ísť do tých jednosmeroviek autom 😕 , ale už by som to mala skúsiť,

a zo začiatku som sa bála šoférovať sama s malou, hlavne, keď sme nemali zrušený predný airbag a malá bola vzadu, ale vtedy som s ňou musela často po vyšetreniach tak som sa musela premôcť a som rada, keď vedľa nej nikto nesedí, tak pekne čučí v sedačke, ani nemukne

roxi
17. dec 2009

seuska - my síce pekáreň nemáme, ale viem, že známy používajú tiež cesto z Lidlu a chvália si ho, že už toho vyskúšali veľa, ale toto je vraj dobré,

roxi
17. dec 2009

baby - ja si tu vypisujem a my ideme dnes do mc na divadielko, musím bežať zobudiť slečnu, veď nestihneme 😕

kika29
17. dec 2009

ahojte baby 🙂 Dobré ránko u nás krásne sneží 🙂 Hned mám dobrú náladu aj malá sa tešila ked videla tolko snehu to bola kus dlhšia cesta do škôlky ale ked ona sa musela vyšialiť v tom snehu 😀

Napadlo ma že jedna zuzka čo jej zobrali z roboty internet a asi bola v nemocnici je už tu? Viete niečo o nej ako sa majú s bábätkom? A ona ako sa má? Ked si tu tak sorri len neviem ktorá to je lebo sú tu viacero zuzky 😀

Ináč oddychujem ako lekár kázal. Ale po obede pôjdem troška so sestrou popozerať na vianočné trhy dnes u nás začali tak využijem vychádzku. A možno sa mi podarý kúpiť niejaký darček 🙂

stanusa
17. dec 2009

dobre ranko baby,
s tehu nohavicami mam podobnu skusenost ako roxi, kupila som ich asi tak v 3. mesiaci, sice ich stale nosim - na brusku je fajna elasticka guma, su zatial pohodlne, len mam obavy ze dokonca tehu ma budu tlacit presne na podbrusku a bokoch...nuz tie kila sa musia niekde ukazat 😅

vcera sme boli v Optime v KE a v HMku maju slusny vyber tehu nohavic za pomerne dobre ceny, mencestraky, klasicke a kopec rifiel...len skoda, ze uz mam 3 ks a viac neplanujem kupit. baby veci nemali ktovieake.

stanusa
17. dec 2009

objednavali ste uz z mimibazaru?
prave som poslala jednej babe eurace, tak dufam ze tovar pride 😵 😕

silvia7
17. dec 2009

dobré ránko 🙂

no tak už som doma od dr, brala mi krv, robila prehliadku, vypila som ten cukrový nápoj (skoro som jej ovracala kabínku) a povedala, že nemusím tam sedieť, ale že nech prídem pred desiatou ešte na krv.. tak som si odbehla do lekárne a domov a o chvíľu pôjdem naspäť.. za ten mesiac som pribrala 1kg čiže 66 vážim, tlak mám príšerne nízky, to sestrička až nechápala..ale tak čo chce o osmej ráno že jo 😠 hladná som ako vlk a to nesmiem nič papať, až po odbere... vrrrr..
a som sa jej pýtala na to očkovanie proti prasacej chrípke, ona že je to na mne, nebolo to testované na tehulkách, vraj by to nemalo ublížiť, ale že ona necháva rozhodovanie na tehulkách samých.. a ozaj taký silný krč do nohy do lýtka som chytila vnoci, že až slzy mi vybehli a to som si len nohu cez paplon davala, no úplne hrôza.. tak mi dala magnezium šumivé piť... a vraj keby dačo bolo, je tam aj cez sviatky.. a som jej aj hovorila, že mi všetci hovoria, že či už idem rodiť 😝 a ona na to, že sa nemám báť, že ja som malinká, tak preto to ide len do bruška všetko, vraj mám ukážkové tehu aj na kg a všetko aj s bábätkom 😉 tak som rada a budúci mesiac máme sono 😉 😀 teeeším

silvia7
17. dec 2009

stanusa - ja som odtial už veľa vecí objednávala a všetko došlo super... nemá tam recenzie, že aká je predávajúca?? 😉

stanusa
17. dec 2009

silvia ma recenzie, necitala som vsetky len tie posledne, si ma potesila...vies clovek nikdy nevie
pridala som do albumu

stanusa
17. dec 2009

silvia taky krc som mala aj ja, nastastie len 1 noc...aj mm sa zobudil, tiez som nasadila magnezium a este mliecko som pila
vcera bolo v spravach, ze v USA stahuju vakcinu od tejto firmy, lebo zistili ze je nedostatocne ucinna, tak uz fakt nemam odvahu sa ockovat. neviem 😒

silvia7
17. dec 2009

no aj môj drahý sa zobudil celý preľaknutý, chytil ma za bruško že čo ma bolí a čo sa deje 😲 tak ja s trpiteľským výrazom a hlasom, že krč v lýtku mám, tak ma chytil za ruku a zaspal v momente... 😀 chlap

akože aj tak je to celé podľa mňa len veľké haló ... veď min. rok zomrelo na chrípku (!) na ukrajine oveľa viac ľudí ako tento rok a nikto to nehovoril a nevyvíjal vakcíny... asi je to skôr len o peniazoch pre tie farmaceutické spoločnosti v čase krízy... 😒

stanusa
17. dec 2009

drzim palce na odbere!
tak idem sa trosku vyvetrat do toho snehu...a stale snezi 😀

silvia7
17. dec 2009

😉 juj, musím ísť na tú krv k dr. naspäť... tak zatiaľ

blondy12
17. dec 2009

silvi moj MM co robi hranicneho policajta na vyhchode s UA..ale nie colnika..tak hovoril ze s tou UA to bolo velmi nafuknute..lebo ako aj u nas zomreli ludia ktori mali dost slabu imunitu..a u nas su lepsie podmienky..tam maju horsie na zivot..vacsia chudobina iba par vyvolenych..a vsak aj v CR ich poumieralo asi 10 alebo kolko a nas to tak nepostihlo..ze by az tolko umrti kazdy den nejaka osoba..

ja sa osobne nedavam ockovat nedavala som sa nikdy..a uz mesiac som zvolila taky sposob ze spim pri otvorenom okne v tricku mojom na spanie..a aj tieto hnusne dni kedy je fakt zima...potom moje nema taky sok kedze pod bundu ak sa chcem zapnut musim iba tricko a navrch iba tenky svetrik...otuzujeme no..a musim zaklopat zatial funguje prezili sme v zdravi toto obdobie chripky...aj ked u nas doma boli vsetci mna to nejako obislo 😝 nastastie...

inac ja mam strasne priebehy choroby teploty 39 az bluznim..

blondy12
17. dec 2009

tak dievcata idem ja do tej skoly..este sa tam trosku poucit pred skuskou a potom na tu skusku drzet palce 😅 ....

tak vecer 😉

civavava
autor
17. dec 2009

ahojte babenky,

ja som posledny den v robote dnes 🙂))) resp. iba polden, lebo poobede mam nemcinu a zajtra rano vyrazame do BA 🙂))

dnes mi kolegynky doniesli krasny darcek k narodkam - supravicku pre maleho 😝 😵
inak dakujem vsetkym za gratulacie, zlate ste 😉

ja mam 3 tehu gati - 2 od kamosky a jedny som si kupila v HM ale v Gyori, vsetky mi sadnu perfektne, tak s nimi aj vydrzim do konca tehu. Najviac nosim rifle a cierne mencestraky z HM, tie druhe rifle su z Mutti, su tiez fajn, ale nie az tak pohodlne ako tie z HM.

ty vole tak ta puca v auparku, zase nemam slov...to snad ani nie je mozne ako ti ludia sa chovaju!!!
posielam pesnicku pre nu 🙂))) 😖 😠

https://www.youtube.com/watch?v=0UdhcCR4QHg
civavava
autor
17. dec 2009

blondy drzim palceky na skuuusku!!! 😉

kika29
17. dec 2009

civavava čo bolo v aqaparku? komu a prečo si poslala tu pesničku?

kika29
17. dec 2009

civavava ináč po novom už aj mne dal doktor na 9 apríl termín 🙂 možno porodíme spolu v ten deň aj ked viem že to nieje isté 😀

civavava
autor
17. dec 2009

kika, zuzuj mala "prijemnu skusenost" s predavackou v Auparku, ked si kupovala theu gate 😠 kukni jej story tak o 2 strany dozadu...

jeej to je super ze mame spolocny termin!!! tesim 🙂

cicimon
17. dec 2009

caute,

baby - chystate sa chodit len na cvicenia alebo aj na nejake predporodne kurzy?

silvia7
17. dec 2009

som domaa!! a prvé jedlo dňa - grahamový rožok so šunkou už mám koneeeečne za sebou! 😀 je to príšerné, byť hore od 7mej a nejesť ani nepiť ... teda aspoň pre mňa... 😒 mňam.. som ho zjedla rýchlosťou, ako ešte nikdy..

civi no tak supeer, krásny darček si dostala 😉

silvia7
17. dec 2009

civiii - tak to je goool tá pesnička... ja som ju ešte nepočula... tak ty takéto očúvaš?? 😀

cicimon
17. dec 2009

ja idem za pol hodku k zubarke, tak si davam prvu polovicu obeda 🙂

oliinka
17. dec 2009

civi blahoželám k včerajším narodeninám,všetko naj,naj aby sa ti splnilo všetko počom tvoje srdiečko tuží,inak pekný darček si dostala. 🙂 je mi luto,že to stretnutie nemožem uskutočniť,je to dosť daleko z myjavy. ☹ malinku cítim ako kopká,takže je všetko ok,pribrala som zatial 4 kilá,lae brušeno mám riadne,len nemám akosi čas nabiť baterky do foťáka ,aby som hodila foto.ja idem do poradne až 5.1. a to aj na sladku vodu.

civavava
autor
17. dec 2009

silvi, jasne ja pocuvam vsetko, od opery po Kontrafkat, okrem ludoviek a dychovky, to teda nemusiiiim 😀

cici, citis pohyby? ja od predvcera hej 🙂

na tehu kurzy planujem chodit, uz to mam zaplatene, zacinam 25.2.

oliinka
17. dec 2009

aj ja by som chcela chodiť na nejakékurzy pre tehulky,len neviem ešte odkedy,musím sa tam isť spýtať.

cicimon
17. dec 2009

civi - necitim...neviem, ci je chyba vo mne, ze som necitliva 🙂) alebo fakt kvoli tej placente..
a ides na cisto cvicenia ci kurz s pripravou?

civavava
autor
17. dec 2009

cici, ja ich citim tak sporadicky iba, tak neboj, je to urcite kv placente

ja to mam spolu ze kurz, cvicenia, navsteva porodnice a 1x vecer s oteckami 😉

silvia7
17. dec 2009

cicimon - našla som tú psychoprofylaktickú prípravu k pôrodu - je to v ružinove na poliklinike, mám ale len číslo na tú dr., potom som našla dačo cez google, ale tam sa dá len objednávať je to na www.snop.sk ale neviem ako to funguje.. nikde tam nie je info.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre