Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
18. dec 2009

kamilka co sa tyka toho balonika, ja nemozem, kedze som krvacala, ale asi ani tak by som sa na to nedala, ja som dost proti experimentom v tehu, alebo som uz stara na moderne novoty 😝

a hlavne ked v slov. porodniciach vacsinou nastrihavaju hradzu preventivne kazdej, balonik nebalonik 😝

vejula
18. dec 2009

čavte kočky tak ja som dnes bola v Nitre, pred chvílou sme sa vrátili.

Domi no jav som pár dni do zadu mala tvoj problém a tiež som trošku zostresovala bo somtiež len tak slabunko cítila pohyby. Tak som šla za lekárom a on mi urobil pre istotku sono. A maličký je v najlepšom poriadku. No inak s tým alkoholom to je asi prevda že potom bábatko spí. Sestričška mi hovorila že jej suseda počas tehu vypila pivo a malé tri celé dni prespalo ani sa nepohlo... Tak ja už radšej ani rumové koláčiky nejdem jesť nech potom nestresujem že prečo je tichučko.

A kami ja s tou loptičkou vôbec neviem... Asi je to dobre ale tak rozmýšlam či to nemôže vyvolať nejaké komplikácie, že ked si to tam dolu budem rozťahovať až na veľkosť hlavičky 😕 😕 😕

moni
18. dec 2009

kami ma zmiatla novou fotkou 🙂
o tom baloniku som citala len tu na fore, ale urobila som si z toho taky zaver ako zuzka. tak ci tak ta nastrihnu (neviem ci mozes mat porodny plan bez nastrihu, a ci to dodrzia). na druhu stranu tie kocky ktorym to pomohlo, tvrdia ze to stalo za tie peniaze.

kiwi, super sprava ze ta cysticka zmizla. verim ze ten 3d je zazitok, uz sa neviem dockat 🙂

moja mala na alkohol nereaguje 😀 takze opity izidor na vianoce bude, to si nemozem odopriet 😉

vejula
18. dec 2009

hi no ten môj je aj po izidorovi akýsi pokludnejší... Alebo si to len nahováram že to bolo kvôli tomu. Možno sa mu len proste nechcelo a ten izidor je len také moje vysvetlenie 🙂

kamilakd
18. dec 2009

vejulcek chi aj ja som prave prisla z NR 😀 ale nenakupovala som ja som lofla do tej kaviarne v zadu hned nad hlavnym vchodom a odskusala som tam dva kremove pohare 😀 😀 😀
ty si co pekne pokupila?

moni prepac ze som ta zmiatla novou fotkou,ale asi to zmenim...jaj a ten opity izidor to je mnamka
😉 no a ten balonik,ja aj uvazujem len si to celkom neviem predstavit ako si to tam dam a ako to napumpujem ked ja to tam ma dake male 😅 bo mne aj niekedy sex vadi 😅

zuzanka a kde je ten kik???ja by som tam tiez isla kuknut ked tam ste tak dobre pokupili baby inak ja som v tescu ziadnu bundu nenasla... ☹

vejula
18. dec 2009

kami ani ja som nenakupovala som bola zaniesť tu prácu na tu pedagogiku tak dufam že to bude OK, lebo potom s bábom o pol roka sa už na skušky tak lahko s mimčom učiť nebude... LEn som tam už ked som to mala vytlačené zvi&azané našla chybu v jednom dátume tak som to zoškrabala a prepísala a nieje to bohbie ako urobené tak dufam že si to nevšimnu, lebo ma porazi.

kamilakd
18. dec 2009

vejulcek neboj nevsimnu tak ja ti budem drzat palcky skoda ze si sa v mlynoch nezastavila na ten pohar 😀

vejula
18. dec 2009

kami dakujem 🙂 no keby som vedela že ťa tam nájdem tak určite dojdem na pohár mnam 😀 my sme sa cestou stavili najesť v nejakej dedinskej reštike pri Topolčanoch celkom dobre bolo.

moni
18. dec 2009

kami, mne sa ta nova fotka paaaci! 🙂 zmena nezaskodi 🙂
popravde ten balonik si neviem predstavit ani ja, myslim ze sa ma zacat nacvicovat az v nejakom 30, ci 34tt (nepamatam presne, ale baby v tej teme ti isto poradia). chapem ze je to na cvicenie svalov, ale myslim si ze pocas porodu su v tele nastartovane procesy ktore pomozu aby sa babo dostalo von. a to sa balonikom neda nacvicit. urcite to pomoze psychologicky, ked vies ze vytlacis balonik s priemerom 10cm, tak vies ze zvladnes aj krpca.

kamilakd
18. dec 2009

moni no asi tak ze je to skorpsychologicka zalezitost ja trenujem panvove dno zadrzujem a povolujem aj pri cikani vraj to je dobre aby nam necvrklo 🙂

lubkamik
18. dec 2009

AHojte baby 🙂
Po dlhsej dobe som tu - uz ma to nebavi na tej PN-ke 🙂 Ani net mi poriadne nejde - hruuuza. Konecne sa nam podarilo natocit do 4D - bola som tam 6 kraaat!!! 😠 Maly nie a nie sa ukazat...
Hodila som dake foto do albumu 😉

moni
18. dec 2009

aj ja trenujem 😀
treba to brat tak, ze nejako sa dnu dostalo, nejako bude musiet ist von, do maturity ich nosit nebudeme 😀

vejula
18. dec 2009

lubi pekučke foto, jaká ručina 🙂
Kočky ja ešte netrenujem ale asi začnem s tým sťahovaním a uvolnovaním panvy.

kamilakd
18. dec 2009

😀 😀 😀 dobre moni sak hej dostalo sa dnu 🙂 ale ako 😅 juj tak ale ved hadam zvladneme hlavne ja nekukam porody.

lubka no ahoj ty mas&ale hamblosa asi to bude chlapec 🙂 tak budes mat prekvapko ani to nase sa nechce ukazat 😀

lubkamik
18. dec 2009

Kamilka, je to chlapec 😀
Cely tato je - dlhe ruky, nohy a prsty 😝

kamilakd
18. dec 2009

😀 lubka krasne aka rucinka a hambi sa ,vraj sa hambia viac chlapci 😀 u nas je to podobne

vejulcek veru zacni abi nam necvrkalo ....opustam vas teraz idem k nasim tak zatial pa

moni
18. dec 2009

lubka, tak ten vas hamblivec vas poriadne poprehanal. ale stalo to zato, pravda? krasny panacik 🙂

lubkamik
18. dec 2009

No veru - uz som to chcela vzdat ale na 6-ty krat sa to podarilo 😀 Uz aj doktorka bola zufala 😝

lucinka1104
18. dec 2009

Ahojte ja vás vôbec nestíham furt dačo dnes ma vytrápila s 3 zubami zubárka auá a ešťe mam dole zase daku infekciu dufam, že som ju nemala aj pri šití lebo by som vraj potratila a ked som sa vtedy sťažovala, že ma svrbí nik ma tam nebral vážne....
vy ste dufam všetky ok , malá sa krásne hýbe, bruško rastie vraj mam skoro také ako s lukym pred pôrodom s ním som mala veľmi malinké bruško, pribrala som 4,5 kg , som staršne unavená lebo malí takmer nespáva teda cez deň hodinu aj to von v kočíku a v noci teda večer chodí neskoro tak by som spala...tata mame na kapustnici a ja som po vianočnom upratovaní nakonci so silami
no to moje babo nemôže byť ani sekundu bez dozoru už roztrhal celý album s fotkami

ludka140281
18. dec 2009

ahojky...dnes som bola na glukozovy test.... 😲 fuuuuj,nieco strasne...moj zaludok to nezvladol a tak ho museli opakovat po pol hodke.... ☹ ☹ ☹
vejula.....nejak ma chrbat neboli,len ma taha dopredu,pribrala som 8kg a citim sa ako slon...od dnes uz mam marodku koli velkosti bruska nevladzem sa dobre hybat..citim sa ako slon a dufam,ze tam mam len jedno babulko 😀 😀 alebo jedno plus jedno zdarma? 😀 netusim...uz sa neviem dockat

vejula
18. dec 2009

ludka fakt máš veliké bruško... No a na na sone by hádam videli keby tam boli dve bábatka.. A ja mám tenglukozový test 7.1 tak dufam že to môj žalúdok zvládne. Inač čo ti hovorí tvoj doki na tvoje bruško, nečuduje sa????

lucinka a prečo že aby si nemala tu infekciu pri šití. Som to nejako nepochopila... Asi som dajaka nechápavá teraz alebo len nerozumiem slengom?

ludka140281
18. dec 2009

poznam jednu pani.....ma aj fotku sona je tam jedno babo v 6 mes. a narodili sa jej dvojicky tak sa doma smejeme...doki vravi,ze babo bude vacsie a dlhsie....tak uvidime.... 😀

vejula
18. dec 2009

tak budeš mať valibuka 🙂 A už viete pohlavie, či stále ešte nie??? A máš vysnívané, čo by si radšej chcela, či je ti to jedno?

moni
18. dec 2009

ludka, kraaaasne brusko 😵 pri malej ti tiez tak vyskocilo?

lucinka1104
18. dec 2009

vejula no lebo ked ma zašívali tak by tu infekciu zašili dnu a babo by teraz bolo v nakazenej plodovej vode to sa mi stalo aj pri malom a takmer prišiel o život tak amm etraz strašný strach

vejula
18. dec 2009

jáj tak... Ale snad to bude Ok Budem moc držať palčeky. Ale ked maličké je zatial v poriadku asi tam vtedy ta infekcia nebola, tak neboj. Asi by sa to už prejavilo, ale ako hovoríš ked maličká kopká tak je vsšetko OK.

vejula
18. dec 2009

monička ty máš teda tiež zlatučké bruško som kukala, veeelmi pekné fotky.

moni
18. dec 2009

luci, tie infekcie su neprijemne 😖 mas nejake atb na preliecenie?

dik veji, konecne sme sa dokopali k foteniu 😵

vejula
18. dec 2009

jj moni moc pekné. Ja mám po bokoch také faldy ak ste si všimli... Blek nieje to pekné ale tak čo chcem ked žerem jak o život 😀

lubkamik
18. dec 2009

ja som bola na glukozovom teste minuly piatok a nebolo to take hrozne - sladka voda 😀 😀 Najlepsie je to vypit naraz a potom zapit cistou vodou 😉 Ani to cakanie nebolo hrozne - bolo nas tam viac a sme sa rozpravali 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre