Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
18. dec 2009

a tebe sa nechce spat? ja mam o 6 hodin menej takze preto tu strasim 🙂

michalag
18. dec 2009

Ahojte, vy tu este strasite 😕 😀

kamilakd
18. dec 2009

moni no nechce ved to uz ani na FB nik nie je na pokeci vsetci drichmu...a ten moj zazrak ma vianocny vecierok..

moni
18. dec 2009

jaaj, tak ty tiez robis odvoz ako silvia?
ja som sa konecne pustila do ecenia medovnickov tak uvidime co z toho bude 😝

kamilakd
18. dec 2009

presne urobili si taxikarku...ale dnes je to posledny krat.co uz
a neboj budu perfektne tie medovnicky michalag a tyco nemozes spinkat?

michalag
18. dec 2009

ja by som aj spinkala keby ma nedusil kasel 😠 ... zajtra musim na pohotovost, lebo uz som unavena, dnes som sa nemohla ani navecerat

moni, tak drzim palce aby sa podarili 🙂 ... ja som vecer dokoncila suhajdy 🙂

kamilakd
18. dec 2009

michalag tak ty si marod sakra no a co si nesla dnes? sa nechas takto vytrapit?

michalag
18. dec 2009

kamilka, sprostost moja 🤐 ... ale co ma najviac stve je ze uz som chora 3x a do toho este ten sprosty zub mudrosti ma trapil, ale uz nebude 🙂 vsetko sa na mna lepi ako som tehu 🙄 😠

moni
18. dec 2009

michalag, tak to nezavidim. daj sa rychlo do poriadku! mna tiez cosi obchadza uz par dni, rano som kaslala ako tuberak, ale nejako to pocas dna preslo. uz "len" dutiny a tecie mi z nosa 🙄
hlavne sa na tej pohotovosti nenechaj odpalkovat. sice neviem ci ti mozu predpisat nieco na ukludnenie toho kasla, ale snad cosi vymyslia...

michalag
18. dec 2009

no ja mam doma Hedelix, Mucosolvan Junior, ale to je viac menej na vykasliavanie a nie na suchy kasel takze to mi velmi nepomoze aj ked toto tehotne mozu ... ja som bola pred tyzdnom u mojej dr a povedala mi aby som si kupila nejake tabletky na cmulanie, ale asi nezabrali ked sa mi to zhorsilo a navyse mala dovcu 😒 a do pondelka uz nevydrzim cakat ... no snad mi predpise nieco co mozem, lebo naposledy (ked som bola prvy krat chora) tak mi Dr. predpisala lieky ktore tehotne nemozu hlavne v 1 trimestri 😠 , niekedy mi to pripada ze im je jedno co ti daju len aby si co najskor vypadla a oni mohli kukat Tv 😠

moni
18. dec 2009

no druhy trimester by uz nemal byt taky rizikovy. snad ti daju nieco co zaberie, a ulavi sa ti 😔

seuska
19. dec 2009

Dobre ranko... tak co este vsetky spite??? ...alebo upratujete a peciete????

tantama
19. dec 2009

dobré ránko. kde ste všetky🙂 🙂

seuska
19. dec 2009

Tantami asi sme tu same... Ako sa mate s Gretulkou?

tantama
19. dec 2009

ahoj seusk.. no celkom to ujde včera som jej kúpila užasnú takú teplačkovú súpravu ale takú malinku... bude hviezda🙂))) juj už nech tu je....... ideme na poradňu tak dúfam že už narástla a dr nebude strašiť zasa... 😒

seuska
19. dec 2009

Daj do albumiku nech vidim aka bude paradnica.... Ale neboj nebude ta dokino strasit, ked mala kopka, tak je vsetko v pohode, aspon ja si to vravim... ten moj sarkan tahal nocnu, od jednej sa prevaloval a mrvil, asi mal za mamu vianocny vecierok 😀

tantama
19. dec 2009

tu poradnu až 4.1. ale nejak to tam nenapísalo:((

tantama
19. dec 2009

no vidíš hej kopká ako divá...... no ved aspoň niekto sa bavil..... malá síce v noci spinká ale cez deň to je v mojom bruchu ak na bangi veži🙂

seuska
19. dec 2009

Cez den je fajn ak je ziva, aspon ta necha vyspinkat 🙂 A ty uz mas napecene a upratane?

tantama
19. dec 2009

ale kde... ja som ešte aj v pondelok v práci... u nás doma to vyzerá ako vo februári 😀 😀 😀 😀 potom mám na to 2 dni🙂)) ale už dnes niečo hádam a aj ikebany chcem porobiť pre známych a na cintorín a to už potom bude také vianočnejšie🙂)

blondy12
19. dec 2009

caute baby..joj ja dufam ze s mojim baby je vsetko ok..posledne 2dni bolo nejake kludne..aj dnes tak pomenej citim..tak snad bude vsetko ok... 😖
21.12 uz ideme na sono..tak budem dufat, ze rastie ako ma.. ☹ ..ja bojim sa tesne pred tou kontrolou co povie..vtredy zacnem premyslat ..

mna tiez nikdy vecer nekopkalo a iba cez den ..no tak snad to bude v poriadku...sice obcas zacitim taky kopancek ale zas nie je to co inokedy..kedy mi tak 5, 6x za den riadne kopne..

tantama
19. dec 2009

blondy neboj možno má vianočnú siestu.... hlavne ked ho cítiš nie je napísané ako veľmi ale hlavne že ako🙂) a skus niečo hodne sladké.. nejaký keksík... cukry mu urobia náladu🙂)

blondy12
19. dec 2009

tami vsak vcera som zjedla skoro celu milku taku tu dlhu..nechala som trosku ...neboj my sladke si davame stale.. 😝

ale neviem prave posledny tyzden som mala stresy zo skoly..testy a skuska tak bolo kludnejsie..asi respekt ma haha..a potom nejake dva dni som uz smutna..neviem ani preco asi tie hormony a tak..proste vsetko ze az som si vcera poplakala riadne..tak uz mi je lepsie..

a daj to krasne oblecenie pre gretku do albumiku nech sa pokocham..snad aj ja budem uz take pozerat 😀

tantama
19. dec 2009

dám ale po obede lebo som v práci.....no ja nakupujem ale tak že nie naraz ale to čo sa mi zapáči... inak sa aj musim krotiť lebo mne sa páči všetko a to by bolo na mesačný plat🙂)

seuska
19. dec 2009

tami teba by som chcela mat doma aby si mi porobila vyzdobu 😀

blondy neboj, toto sa aj mne stava ze niekedy 2 dni skoro nic a niekedy je to zas az prehnane, ako dnes v noci, robilo jak blaznive.... 😀

blondy12
19. dec 2009

joj som pisala a sa mi to nejako vymazalo..

pocujte baby citili ste uz tie akoze kontrakcie? ja len ze vo stvrtok som mala take zvlastne bolesti..len som sa zlakla ale hned to preslo..tak 3x ma pichlo skor z pravej strany a neviem to popisat vtedy akokeby sa mi brucho stiahlo...viete ako keby krc som dostala ale to iba na tu chvilku....a tak 3x za sebou a potom nic...tak ma napadlo ci to nie je toto..lebo to bolo take divne..

tantama
19. dec 2009

blondy ale ty už kludne môžeš mať volá sa to poslíčkovia... nebolia a keď tak trošku hneď zmiznú.. nie sú pravidelné ani nič... ja som to mala pri prvom a teraz nič.... 😉 neboj sa to bude dobré...... to sa maternica cvičí na pôrod..

tantama
19. dec 2009

seuška 😀 to robím kel ked je doma klud a všetci spia...... a ráno prekvapko🙂)

blondy12
19. dec 2009

no tami len to som chcela vediet ze ci aj takto sa to moze prejavovat..kedze som este nemala ziadne tak neviem..ako ja nerobim hned paniku...ked to netrva dlho a ako pride tak aj odide..len som chcela vediet ci ste mali nieco take podobne..

seuska
19. dec 2009

blondy ja som taketo nic zatial nemala, ale ako vravi Tami, tiez by som nerobila asi paniku... Kedy vlastne uz budes v SV? My ideme dnes vecer do SV zagratulovat strykovi.

Tami ved ja si pospim ked to budes robit 😀 Jeej to musi byt strasne mile, ze sa zobudim a vyzdoba hotova... Davidko sa tesi, co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre