Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
27. dec 2009

jak sa to tu rozbehlo 😉 dnes som sa ani z pyžama neprezliekla a vkuse len ležím a žerem.. samozrejme, že samé voloviny, takže pekne priberiem zrejme...

kami - tak fajn, to si teda stihol aj zalyžovať?? 😝 tak nech sú len tí naši chlopi pri nás!!! keď už si dali tak záležať a čakáme mimi spolu že jo 😀 no ten môj sa nejak začal rozhýbavať a chce riešiť bývanie, tak uvidíme, čo z toho, povedal, že aj keby sme mali ísť do podnájmu dakam, tak chce ísť ešte pred pôrodom... tak baby držte palce, nech rieši, čo ja budem.. on je chlap 😝

a k EPI ja som za, teda pokiaľ nebude sekcia, bo ja meriam len 152cm a som dakde čítala, že nízke ženy rodia len sekciou... tak neviem, čo je na tom pravda.. ja sa vážne bojím bolesti.. a o pôrode som mala nočné mory zo začiatku, teraz to ustalo, dokonca super spávam, ani cikať nechodím už v noci ako predtým.. 😉 tak si to užívam zatiaľ..

cheer - nemaj zlú náladu, vykašli sa na to.. daj si nejakú mňamku 😉

kamilakd
27. dec 2009

babeny a ked kopu myslite ze im chuti???dufam ze ano inak maju smolku 😀

silvi super tak sa pridaj ja tiez pyzamkova cely den,hlavu som vetrala iba z okna 😅 tak drzim palceky nech to stihnete do porodu

ceeer daj si nejaku maskrtku najlepsie nieco sladke

malalady
27. dec 2009

ahojte babenky krasne sviatky vám prajem 🙂 aj ked oneskorene 😵 😅

jankako
27. dec 2009

ahojte babenky..Som aprílovka ale moc sem nechodim..Chcem sa spýtať či ste sa dali niektora okrem civavavky zaočkovať proti prasacej chrípke????
Dakujem sa za odpoved...pá pekny večer.. 🙂
držte sa všetky...musim sem častejšie nazreť..

silvia7
27. dec 2009

jakako - ja som sa bavila s dr. o tom, že či to odporúča alebo čo a nevyjadrila sa, naše vakcíny neboli testované na tehu a preto nebolo dokázané, či neuškodia.. ja sa nedám očkovať.. nikdy som sa nedávala očkovať proti chrípke, tak to nechám tak.. mám svoj názor na celú "prasaciu chrípku" 😒

kamilakd
27. dec 2009

ahoj jankako original vakcina na prasaciu chripku nie je existuje vakcina ktora obsahuje nejaky zhluk latok takze je to lajicky povedane vakcina viac menej na sezonnu chripku...a napr vakcina nebola testovana tak ako mala byt niektore vakciny boli aj stiahnute ale je to skor busines a velke haloo je nakazdom ci sa da alebo neda zaockovat,ale aj tak ked sa nedas nic sa nedeje lebo keby si bola marod tak ty uz mas prvy trimester zasebou a mozes uzivat ATB.....moj nazor...ale na prasaciu chripku umreli ludia s inou vaznou chorobou a problemom imunity,nebolo dokazane ani na jednom pripade ze pricina umrtia bola len prasacina...takze si urob nazor podla seba

cheerlady
27. dec 2009

kami ponorka to nebude,lebo u nasich sme len mesiac,mne skor ide na nervy to,ze mu pred nimi nemozem povedat otvorene co mam na srdci a co ma stve,lebo nasi to potom moc prezivaju a davaju mi kazne co robit a co nerobit a to som nikdy nechcela-riesit problemy pred niekym.tak uz mi zostava len vydrzat 🙄
no moj maly sa vies uz pekne rozblaznit,neviem,ci tam robi break-dance ci co ale niekedy sa mi pekne brusko trase 😀

kamilakd
27. dec 2009

cheer tak to mas pravdu nema vyznam nic riesit skus to brat tak jednym uchom dnu a druhym von a mamina ani ocino sa nesmu do teba starat!! ty si predsa dospela a to musia akceptovat

moni
27. dec 2009

jankako, ja som tiez ockovana proti h1n1 ale podobne ako civavava som v zahranici takze nechcem porovnavat odporucania tunajsich lekarov a slovenskych, o vakcinach ani nehovorim. kedze som z fachu tak asi myslim ze trochu tomu rozumiem, a ani tak to rozhodovanie nebolo lahke. ak chces, mozeme viac cez IP 🙂

cheer, veru vydrz! nech sa vsetko rychlo utrasie!

inac, pridavam sa do pyzamoveho klubu 😀

kamilakd
27. dec 2009

moni ty si tiez farmaceuticka?neviem ako je to mimo Sk ale tu je to busines

moni
27. dec 2009

kami, farmaceuticka nie, robim vedu a vyskum

kamilakd
27. dec 2009

tak ty nam budes poradca 🙂 ty nas budes informovat co ste vybadali a ja vas konkretne o liecivach 😀

moni
27. dec 2009

no jo, badam badam az sa mi z kecky pari 😀

adasik
27. dec 2009

Ahoj babenky,
tak po vikende u nasich som si vas prave docitala...
civi-j e ti už lepsie?

moni- odborný poradca na fore je super vec...sme radi, že je tu medzi nami odbornicka 😉

Co sa týka tej Epi ja si to urcite dam ,ak budem rodit "normalne", myslim, že ked sa da bolest aspon trocha utlmit, tak preco nie...
S tým pohybom som to ani ja neprehanala, no neva, nejako ma to netankuje...
😎

sasikas
27. dec 2009

kami a ty si faramceutka?...no supis, lebo ja tiez.... 🙂

ja sa ockovat nedavam....nikdy som sa ani nedala...myslim ze cela prasacia chripka je zvelicena....umreli na nu ludia ktory mali pridruzene komplikacie takze to neako neriesim.....
radsej si dam kazdy tyzden jedno oscilococinum ako prevenciu a je to.....a zatial sa mi neaka chripcina tento rok vyhyba..... 🙂 ...musim zaklopat..... 🙂

zuzana1971
27. dec 2009

caute babule, konecne som doma v BA 😵 aj Maxik sa tesi a kopka ostosest
a le som tiez trochu nascipana 😝

tie co ste z BA, mozete mi prosim nahlasit ak budete vediet ci uz zacali vypredaje v tychto obchodoch? - C&A, H&M, Tesco, Next a v Ikey ci nahodou nemaju zlacnene biele detske postielky??? alebo kto bol v Ikey co maju zlacnene pre deticky...Ja nemozem moc behat, tak by mi pomohlo, ak viete, aby som sa tam netrepala zbytocne 😝

civi kde si mozem pozriet tvoje vytvarne brusko co tu vsetci ospevuju? aka je ta manduca? tatino vybral pekny kompletik pre Renuska

vidim, ze princeznicky dobiehaju poctom malych zbojnikov 😀

zuzana1971
27. dec 2009

kupila som si Maminu casopis na januar a su tam 2 stranky na mena

www.babynames.com
www.worldbabynames.com

idem kuknut

zuzana1971
27. dec 2009

v casopise to maju zle, ma to byt zrejme

www.babynameworld.com

kamilakd
27. dec 2009

ahoj zuzka no a ako sa citis ked konecne doma...dufam ze to nebolo az take zle...kukni v albume v bruskach aprilovky 2010 niekde na prvej alebo druhej strane vo fotoalbumoch...do nextu a C&A by som vyrazila aj ja roxi bude vediet ta uz v nexte nakupila a kde je next v auparku???inak ja som bola kuknut v marks ans spencer ci ako sa to pise a tam mali krasne vecicky neodolatlne ale pockam na akcie V NR este nie su

kamilakd
27. dec 2009

svine a od kedy sme zas czechoslovakia 😠 neskutocne

zuzana1971
27. dec 2009

kamilka kedze chodis do avionu, tam je next, minule som tam bola, este pred sviatkami, ale este neboli zlavy
ale mne sa tam aj tak nic nepacilo, to skor v H&M

kamilka doma bolo zle, ale neodisla som, aby si ten idiot nemyslel, ze zasa vyhral, ze ma zasa vyhodil...no ale mala som byt radsej doma v BA, tu mam teplo, telku (tam ju furt on okupoval, jedine co som za 4 dni videla bola Jana Eyrova), kocurika, klud...neda sa to porovnat, radsej byt stastna v garsonke ako v strese v 3 poschodovom rodinnom dome...drzala som sa toho posledne roky, mala som sa aj teraz... 😝, ale dost uz o tej teme, som uz odtial prec a ziva a zdrava a to je hlavne...

a nevies kde je v BA Marks&Spencer? alebo kde sa daju este kupovat detske vecicky?

kamilakd
27. dec 2009

to veru neviem kde v BA je spencer ale detske vecicky som videla v NR v TN v spencri neboli 😕 to je jak s oblecenim pre tehu vraj v BA nie je... ja chcem skusit po novom roku rakusko este sice uvidim ale planujem...a v nexte su skor krasne dievcenske vecicky,a mne sa este paci mothercare tam si nebola???

zuzana1971
27. dec 2009

kamilka aha mothercare, dik...uz sa len dozvediet kde uz zacali vypredaje 😵

kamilakd
27. dec 2009

no neviem ale myslim ze uz asi aj vsade prave som dokecala s kamoskou ze uz zacinaju a roxi bola dnes nakupovat tak sa jej treba popytat...inak ja som dnes strasne leniva z pyzama neprezlecena len chodim a zvlakam jedlo k TV strasne...ked pojdem na poradnu asi ppadne vahovy rekord...idem urobit jednohubky ostali mi rohliky

kats
27. dec 2009

spencer je tiez v avione 😉 ikea ma stale reklamu na vypredaj - ved mrkni u nich na stranke 😉

baby sup sup uzdravit sa 😉

ako ste pisali k porodu 😅 😀 tiez som bola straaasna hrdinka (aj teraz som 😉 ) a cele tehotenstvo som vravela ze ked to zvladli ine tak aj ja 🙂 ako zacali kontrakcie a dosla som do porodnice, prva vec co bolo, ze som si zaplatila epi 😀 no ale necakali ze prvorodicka pojde tak rychlo a ani mi neverili ked som im kricala ze rodim 😀 😀 takze epi nestihli dat 🙂 aj teraz si vravim ze ved to nebolo take zle 😀 ale uvidim... 😅
ale straaaasne sa tesim na porod 😀 znie to slahnuto, je to vsak uuuuuzasne ked mate babo v rukach 😀

pridavam sa k vianocnym vsezrutom 😅 aj ked dnes doobeda sme vzali psikov a matuska a vyrazili na kolibu prevetrat nase rastuce sunky 😀

babo kope ako dive, tiez dufam ze sa mu vsetko to jedlo paci 😀

kika29
27. dec 2009

Ahojte baby. Tak som po dlhšom čase nakukla. Nejako som sa sem aasi týždeň nevedela dostáť. Dúfam že ste prežili krásne sviatky a bohatého ježiška. Tak sa pochválte s darčekami 🙂 Dúfam že ste zdravé a bábätká ako? kopkajú kopkajú? Moje kopká a bruško sa vlní 🙂
Ja som taká prejedená po tých sviatkoch len sa napchávam. 😝

stacynka
27. dec 2009

ahojte babulky, ja som sa tu tiez neukazala asi tyzden, mm bol od utorka doma tak sme si uzivali spolu vsetci traja. vianoce boli fajn, len uz mam toho prezierania pokrk. dnes som mala spavy den.... inak dufam ze ste vsetky stravili pokojne vianoce... 🙂
co sa tyka stretka rada by som isla ale nemam co s malym takze nehrozi :(

jana3
27. dec 2009

K tomu ockovaniu proti prasacej chripke... Neviem preco, ale prave tato chripka je zevraj obzvlast nebezpecna pre mladsich ludi a obzvlast pre tehotne. Tento virus je podobny tomu, co koloval vo svete tusim v roku 1968 a kto v tom roku prekonal chripku, ma omnoho lepsiu sancu, ze bude mat teraz lepsi priebeh. Lenze my sme v tom roku este ani na svete neboli 😉
Inak tu v Martine zomrela na nu jedna tehotna (dieta zije) a ze vraj celkovo no Slovensku su to uz styri mrtve tehotne... Aj ked sa mi to moc nezda, lebo okolo toho by bol omnoho vacsi humbuk, vsak sa pretriasa kazde umrtie pri porode... Ale mam to od velmi dobreho znameho, lekara, staral sa o tu v Martine, takze on mi jednoznacne ockovanie odporucil, dokonca mi aj zohnal vakcinu este teraz pred vianocami.
Inak nie je vakcina ako vakcina. Chvalabohu, ze vraj na Slovensko su dovezene prave take, co su jedny z najbezpecnejsich, skor sa im vytyka nizka ucinnost.
Ale naozaj je na kazdom zvazit si, ci sa da alebo nie... Akokolvek sa rozhodnete, je velmi vysoka sanca, ze to dobre dopadne 😉

martina05
28. dec 2009

Ahojte, tak ako ste sviatkovali.. Ja som už dnes v práci a od 31.12. opäť dovolenkujem - HURÁ - len dúfam, že napadne sniežik !!!!!

kats
28. dec 2009

takze dnes co? stretko sa preklada? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre