Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
28. dec 2009

to sa ani cikat nesmie?
nika mam zatial 1 zavinovacku, myslim ze prve mesiace ju isto vyuzijem a este asi 1 kupime.
tato je z akcie v maderne a ta druha neviem ci nebude taka s cipkami - asi mamka zasponzoruje, lebo minule ju videla a straasne sa jej lubila.
http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...

no idem ja trosku poupratovat po sviatkoch

martina05
28. dec 2009

Čo sa týka výpredajov, ja som pred štedrým dňom v Tescu nakúpila nejaké veci, fakt super lacné a pekné. Kúpila som aj spací vak - ten vyšiel 7E...Už som kúpila aj zopár ružových kúskov 🙂))) Mne sa dievčatká celé v ružovom zdajú byť moc cukríkové, ale mali aj nejaké súpravy v jemnejších odtieňoch. Dnes sa chystám omrknúť HMko - kamoška tam bola včera a že vraj super výpredaje ....

Nika - podľa zoznamu o výbave, ktorý mám zavinovačka by mali byť dve. Osobné skúsenosti s tým zatiaľ nemám, kúpim 2 - ak bude málo prinajhoršom dokúpime...

Frucht - vidím, že ste zmenili výber mena ....
Kamilakd - Vám pohlavie bábätka ešte nepovedali alebo nechcete vedieť ....???

kamilakd
28. dec 2009

martinka chceme vediet a ani nevies ako ...ale ten fituz sa nam nechce ukazat raz bolo vidno ale nevedeli ze ci je to pupocna snura lebo stale tiska nozky 5.1. to hadam uz konecne potvrdia...a ty uz vies? bude princezna?ked kupujes ruzove? a kde je dobre nakupit aupark avion polus..poradte zajtra po cviceni so zuskou v bojniciach by som aj vybehla ak ma polovicka pusti

sasikas
28. dec 2009

stanusa to Ti najprv pichnu prst, potom daju vypit tu sladku zbrindu, sedis tam hodinu, za hodinu znova pichnu a ides sa im vycikat do pohara, a za dalsiu hodinu ta znovu pichnu a znova do poharika a je to....no tolko procedur.... 🙂

martina a kde si kupila ten spaci vak za 7 evri?...bo som pozerala na nete a ze 700- 800 korun tie co som videla...no to sa mi zda prilis.... 😢

kamilakd
28. dec 2009

sasika v tescu aj ja ho mam kupil ho teraz mm...skoc do tesca a fakt tam maju krasne vecicky,ja tam zajtra kuknem z cvicenia mna tu teraz mataju kociky ci som si dobre vybrala

sasikas
28. dec 2009

no zajtra mam dovolenku tak tam asi aj hned nabehnem....
baby sak ja nemam este skoro nic kupene.... 😲 ....zajtra to tam asi vymetiem.... 🙂

kamilakd
28. dec 2009

sasika 🙂 len nekupuj vela lebo to nevyuzijes...ty asi pojdes aj do TN do laugaricia tam je aj C&A mali pekne veci ale neviem ci aj v TN

zuzana1971
28. dec 2009

babule ja zajtra asi cestou od lekara sa zastavim pozriet vypredaje, ak budem ok

dnes sa mi zlomila stvrtka zuba, toho co sa s nim trepem uz x krat zubarovi a stal ma uz kopu prachov a bolesti pri vyberani nervov 😝 , a to som jedla len makke zemiaky s omackou, nic tvrde 😝 , mam ist az 27.1. na zablombovanie, skor nemala volny termin 😝 a mam si pripravit 35 euracov, takze jeden zub vyberanie nervov a zablombovanie obycajnou amalganovou vlozkou okolo 2000 sk, no vsak Bratislava 😝 , a to este neviem ci sa mi do 27.1. nezlomi uplne 😝

ja ked som bola v Tescu uz davnejsie nevidela som tam ziadny schopny spaci vak, tak ja som kupila v Ikey tiez uz davnejsie za tusim 11,90 euro...ked som bola este predtym v predajni Pre deti tak mi nukali vaky co stali okolo 50 euro, skoro ma prekotilo 😀 , este sa niekto pytal na zavinovacku, ja som najprv nechcela kupit, ale potom som jednu kupila v tej predajni Pre deti za ca. 21 euro pevnejsiu, da sa aj zaviazat, lebo tie s kuskom sucheho zipsu sa mi zdali take ze babo z nich vypadne, neda sa to zapnut viac ani menej, len tam kde je suchy zips...

kamoska pridala na face vianocne fotky jej malej 5 mesacnej v mikulasskom oblecku sedi pod stromcekom medzi darcekami, atd, kraaasne,uz aby sa aj ti nasi drobci natahovali za vianocnymi gulami na stromceku 😵

zuzana1971
28. dec 2009

baby ja uz za 11 tyzdnov rodim 😝 😲 😕
ja to asi nezvladnem 😝 pozerala som si jeden porod na youtube som bola z toho hotova, viac som radsej nepozerala 😝

kamilakd
28. dec 2009

krasne ja mam spaci z tesca za 9e a je biely s mackom a hviezdickami a je taky makucky

kamilakd
28. dec 2009

zuzana co to kukas 😠 naco sa prosim ta stresujes?????hmmm? k comu to je dobre????aj ja mam strach ale myslim ze ked pride den D tak nebude cas mysliet na strach 🙂

zuzana1971
28. dec 2009

kamilka ked ja som nemala ani sajnu ako sa rodi 😝
moja mama porodila 4 deti a ked sa jej nieco pytam, NIC si nepamata, nic mi nevie povedat, ona ani nevie o kolkej som sa narodila 😲 ked som potrebovala hodinu kvoli horoskopu

ja som rada, ze mi tu tie nase tehotenstva tak pekne prezivame a tesime sa na nasich drobcov, ocividne to nie vsetky tehulky prezivaju tak ako my

kamilakd
28. dec 2009

tak vies porod mne nejde do hlavy ako z takeho maleho otvoru vyjde ta hlavicka a ked kukam ako maju maminy tie mimina v naruci tak fak neviem ako tie deti prejdu 😅 ale ja to radsej nekukam ja rodim kazdu noc aj bez toho 😀

martina05
28. dec 2009

Kami, tak to tie vaky máme rovnaké !!!!!!!!!! A áno, podľa 3D čka máme Bambuľku .... 🙂 🙂 🙂 Ešte ideme na 3D 1x - v stredu, 21.12 sme boli ale nechceli od nás ani zaplatiť, lebo Babuľa si dávala ručička pred tváričku a nedali sa robiť fotky - spravili nám ale video 25 min. a napriek všetkému fotiek asi 6ks...Ja by som bola aj spokojná, keď tu vidím na koníku niektoré tie fotky , tie naše sú celkom ostré a pekné ... No ale keď nám už povedlai, tak pôjdeme pokukať ešte raz ....
Inak pod stromček som dostala video cvičenie pre tehotné - musím dnes cvičiť o 106, nech nie som ako balón - cvičenie kde chodím sa koná až 11.1.
15.1 ideme na psychofyzickú prípravu aj s MM - že vraj buýdeme preberať prvú dobu pôrodnú.....

kamilakd
28. dec 2009

martinka krasne dievcatko princeznicka 😉 u nas bude asi chlapec,a kde si bola na 3D?cd vam dali alebo ste si ciste doniesli...ja idem do hlohovcana 3Dcko

asi ano mame rovnake vaky 🙂

zuzana1971
28. dec 2009

martinka a fotecky do albumu nepridas ziadne? ani tie 3D?

kamilakd
28. dec 2009

😉 😉 😉 martinka no veru to by si mohla pridat fotocky do albumiku

zuzana1971
28. dec 2009

babule a neviete ci nemaju vypredaje aj v tom Kiku v Raci? 😅
skoda ze nemozem vela behat, by som behala od rana do vecera po obchodoch 😅 , ale aspon neminiem 😝

moni
28. dec 2009

ahoj kocky, vidim ze tu sa zas nakupuje 😀
mne sa stale zdalo ze nic pre malu nemam, ale veru pomaly sa to zbiera. od kamosky som dostala plnu tasku veciciek, aj novych aj po jej detickach takze sa musim poobzerat po nejakej komode.
po obchodoch ja neznasam behat, skoro vsetky veci mam cez internet, a to sa veru musim krotit aby som sa neutrhla viac nez je zdrave 😀

saudi
28. dec 2009

Zuzi, kde v Raci je Kik? som myslela, ze na slovensku ani ziadny nie je.

k zavinovackam - mne sa pri prvom neosvedcili, babo sa z toho hned vykopalo, nedalo sa to poriadne stiahnut, najspokojnejsia som bola prve 2. mesiace s klasickou perinkou, do akych nas balili este nase mamy. tam som malu dobre stiahla a tym padom nemavala rucickami a nekopala, lebo ked bola navolno a zaspavala tak ju trhlo, vyleteli jej rucicky a to ju hned zobudilo. zaviazane v perinke ma babo aj vacsi pocit istoty, ked je take "stiesnene" ako v brusku.

zuzana1971
28. dec 2009

saudi krasna princeznicka v perinke

Kik je otvoreny v Raci ca. od polky decembra na Puchovskej ul. vedla Kauflandu, a je tam aj Brendon taky velikansky obchod s vecami pre babatka a deti, aj kociky, postielky, atd, aj ked dost drahe, ja osobne som si tam nekupila nic...

zuzana1971
28. dec 2009

ahoj moni 🙂 a veciciky do albumiku nepridas? nech poobdivujeme 🙂 ked uz nemozem tolko behat po obchodoch aspon fotky poobzeram 😅

moni
28. dec 2009

zuzi, musim pofotit...alebo stiahnut obrazky z netu 🙂 ale v podstate mame len nejake ponozticky, podbradniky, spaci vak, bodynka..nic speci 🙂

civavava
autor
28. dec 2009

ahojte babule, tak uz mam aj ja bioparox a aj mukosolvan...snad to zabere.....a to mame ist dnes do opery, snad tam nebudem furt kaslat... 😠

zuzi, boli sme aj v kik-u dnes v raci, lebo mm tam siel do datalanu pre pocitac, tak som si tam isla kupit velku vetrovku ked uz budem mat brucho, nasla som za 16 eur, a maju tam uz vypredaje, takze sa tam chod kuknut ked budes mat moznost.

stanusa, mm kreslil na brusko s kremom NIVEA 😀

vejula
28. dec 2009

ahojte kočky. Tak ja som dnes poobede tri hodky zdriemla tak som taká oťapená.... Len som zas čosi zjedla a len tak sedím a čítam vás... Inač dnes mi maminka doniesla zavinovačku 🙂 a dudlík a od starkej mám zas takú bielu sadu že na krstinky 🙂 Tááák ma potešili.

A mamina sa predavačky pýtala že to asi treba dve tie zavinovačky a predavačka jej povedala že to je už inak ako kedysi že stači jedna či čo... Tak neviem. V prípade potreby potom kupim druhú ak budem vidieť že je to potrebné.

Mno a maličký už vie tiež celkom bolestivo zakopnúť, hlavne ked som na boku ta ked mi do toho boku občas kopne až zakričím od bolesti 🙂 Inač kedy sa bábo otáča dolu hlavičkou. Moj krpec bol posedné dve soná už dolu hlavičkou, neviete či sa ešte môže pretočiť

vejula
28. dec 2009

A ozaj Ludka, ja občas čítam tu na fore aj iné témy a teraz ma celkom bavia decembrovky lebo tam to rodí jedna radosť. A tam tiež jedna kočka porodila v 26+0 a maličký mal 33cm a 880 g... A kukala som fotky a vyzerá uplne krásne. Tak tipujem že sa z toho dostal v poriadku.

tarinka333
28. dec 2009

ahojte kocky, nebola som tu cez sviatky a ste zas toho popisali 😲
My sa mame dobre, babuliatko kopka a zajtra nas caka poradna.
Co mate nove vy? Viete mi niekto zhrnut, lebo urcite vas nestihnem docitat 😉

saudi
28. dec 2009

minius - aj ja mam kocik Bugaboo Cameleon, tiez som ho brala kvoli vahe a rozmerom a som velmi spokojna, v pohode som ho sama natrepala do MHD, hore schodmi, do uzkych uliciek v obchodoch... tiez ma velku vanicku, takze adelka v nej bola az do 8. mesiacov, ine baby museli uz v 5. mes. davat sportiak, lebo sa im tam deti nevpratali.

porodu som sa ani ja najskor nebala, az posledny mesiac pred, to som mala uplnu paniku, pozerala som porody na webe, citala debaty a veru k pokoju mi to nepridalo, ale zas chcela som vediet co ma caka. tiez som mala zaplatenu Epi, ale navyuzila som ju, lebo ked som uz o nu kricala, tak bolo neskoro. ale nakoniec moj porod trval v tom najhorsom len 3 hodiny (kontrakcie 10 hodin predtym sa dali vydrzat) a to sa mala rodila zadockom, takze som to prezila, aj ked som manzelovi po porode tiez povedala, ze toto je nase jedine dieta 🙂 ale hned na druhy den som to odvolala 🙂

kiwinka
28. dec 2009

baby tak uz som tu aj ja,,sme sviatkovali hihi :P
dakujem Vam za pochvalu nasej Karolinky,, ja uz sa tak tesim ked budeme spolu, uvidim ju, pohladim, pobozkam a polubim juuuuj,,to bude nadherneee§ este 3 mesiace a je tu! :P

a mala tak zvlastne kpe, ze uz sa mi cele brucho trase ako huspenina,,take ine to je zase tie pohyby :D no sranda :P

a vy sa mate ako?? co doniesol jeziiisko? na buduce Vianocky uz budeme s drobcekmi nasimi krasnymi sa tesit zo svetielok na stromceku a podobne :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre