Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
29. dec 2009

mati, drzim palce, akurat sa idem objednat aj ja 😵

ja tlacim nugetu, bo to nevydrziiiim do obeda...a to bude kacica s cervenou kapustou. kurnik to ked sa v tom zaludku stretne, neviem neviem 😀

silvia7
29. dec 2009

no raz strašne dááávno (to si pamätám ešte) som jedla kapustnicu a čokoládu zároveň.. nemalo to chybu... a drahý bežne tlačí kyslé uhorky a jahodový džem!! 😀 to chytil od jeho segry, keď bola tehu.. a jemu to ostalo 😝 idem do kuchyne lašovať..

vejula
29. dec 2009

😀 😀 😀 no môj starký on si natrie chlieb s džemom a na to suchú salámu... A ked mu poviem že to ku sebe nepasuje, tak sa ma spýta. A jedla si to už???? a ja že nie... No tak nemôžeš vedieť či to ku sebe pasuje 😀 😀 😀

moni
29. dec 2009

nasa znama zase udenu sunku na vianocku 😝
tiez neviem ci pasuje 😀

silvia7
29. dec 2009

tak to sú mi teda chute... 😀 😀 ale pravda je, že sme neskúšali.. ale ani nechceme asi ?? 😀 😀

vejula
29. dec 2009

😀 😀 😀 tak to sú iné kombinácie 😀

silvia7
29. dec 2009

babyyy a inak ohľadne oblečka pre mimi - čo sa dáva drobcovi na nožičky? myslím tým, že mu dáte plienku, body, čo sa zapnú v rozkroku a nožičky holé?? alebo na do dupky alebo čo? lebo si myslím, že pančušky také klasické asi až pre väčšie mimi, hm? bože ja neviem.. rozmýšľam stále nad takýmito vecami..
túto noc sa mi snívalo, že už to prišlo, pôrod sa mi našťastie nesníval, ale potom v pôrodnici až, že mi malého dali, nič ma nebolelo 😉 a že doma môj ocino bojoval za meno BOB 😀 😀 😀 a že som mu rýchlo kupovala do postielky hniezdo a obliečky a tak.. :P no sranda.. som bola stále hore

vejula
29. dec 2009

silvi ja takéto veci tiež neviem a ani to neriešim. Dosť sa spolieham na to že mi mamina o začiatku pomôže a od nej sa čo to naučím.

No teda to sú sny 😀 😀 😀

sasurin
29. dec 2009

Ahojky dievčatá, konečne som sa dostala k PC lebo cez sviatky sme nemali net, vypadol nám, ale prežili sme ich aj bez neho a hlavne v zdraví, deti mali z darčekov radosť veď aj my s ocinom 😀

silvi7 - no na nie nožičky by mali isť nejaké malé dupačky, teraz v tescu mali také bodiky a k nim nohavičky. Tie sny už mátajú aj mňa hlavne kým zaspím a potom sa mi snívajú tiež podobné srandičky 😀

......zajtra ma čaká ten glukozový test, dúfam že ho prežijem 😒

sasurin
29. dec 2009

cheerlady - no aj mi sme na tom podobne tiež neviem či to bude chlapček alebo dievčatko. V 18 tt. mi dr. povedala, že chlapček a teraz na 3D mi dr. povedal, že dievčatko sa mu zdá, ale nevadí hlavne nech sú zdravé 🙂

kika29
29. dec 2009

mne doktor povedal v 20tt že asi to bude dievčatko aleže nieje to celkom dobre vidieť tak si mám nechať rezervu. takže každému hovrím že ešte nevieme a hlavne malej sme povedali že bude mať bračeka alebo sestričku ale to uvidíme až sa nám to narodí. ona by chcela viac bračeka ale hovorý že aj sestrička ked bude tak môže byť 🙂 Ja by som chcela chlapčeka Matúška a mužík zase dievčatko Lauru alebo Leu. Divné že opäť chce dievčatko a nie syna.

sasurin
29. dec 2009

kika, no vieš ockovia len naoko chcú chalana akože pre uchovanie rodu, ale k dcérenkam majú úplne iný vzťah sú na ne hrdí 😕

my máme doma aj chalana - na toho je otecko viac prísny a aj babu- a tej sa viac u ocka prepečie, ja som potom medzi nimi ten ktorý všetko zrovnáva a snažím sa ich brať rovnako ak dostane krik jeden tak aj druhý, no našťastie už sa s nimi dá aj rozumne dohodnúť 😀

fruchtbar
29. dec 2009

ahojte,babeny,som tu na skok.....potrebujem poradit,vcera som pri sexe krvacala,ale nie cerstvou krvou,ale bola taka tmavsia,netrvalo dlho ani nebolo vela,ale predsa.....k doktorovi som nesla,lebo nic neboli.....co mam robit? Alebo stretli ste sa s tym uz niekedy?

fruchtbar
29. dec 2009

Dakujemodpovede si precitam az zajtra.lebo nemam cas.....prajem vam pekny vecer!

kika29
29. dec 2009

sasurin ved aj ja som na to myslela že chlapček to bude mať prísnejšie. pýtala som sa mm prečo chce babu a on že sú prítulnejšie ako chlapci ale aj syna že by mal rád ved by bol jeho 😀

sasurin
29. dec 2009

fruchtbar: podľa mňa to mohla byť nejaká staršie krvná zrazeninka niekde v pošve, alebo cystička, ja som mala tiež cystu na krčku a tá ma vyľakala v 3. mesiaci, lebo začala krvácať, tiež som nemala žiadne bolesti nič, a lekár sa ma pýtal či to začalo po sexe ale nie ja som krvácala z ničoho nič. tak isto som to mala pri dcérke ako aj teraz.

kika, presne tak dievčatká sú také mačiatka, a chlapci skôr dospievajú, myslím tým, že keď chcem dať pusinku synovi tak pomaly uteká ale sofi si ju príde sama vypýtať 😵

kika29
29. dec 2009

fruchtbar ja som krvácala po sexe na začiatku doktor povedal že mi praskla cievka v pošve teraz je viac prekrvená. tiež to krvácanie netrvalo dlho. na ultrazvuku to ale bolo vidno aj po čase mala som v maternici hematom doktor povedal že tá krv sa vsrebá ale mám si dávať pozor opatrne so sexom. ja som si myslela že ten druhý fľačik na ultrazvuku je druhé bábo 😀 ale to bola tá krv.

kika29
29. dec 2009

sasurin a aký vekový rozdiel máš medzi detmi?

seuska
29. dec 2009

caute baby. Tak som o5 doma po tyzdni. Konecne mam aj internet 😀 neviem ci Vas stihnem docitat od 20.12. lebo ste toho popisali jak cesky zandari 😀 Vianoce u nasich boli super. Darceky tiez, dostala som fotak od mm, taky uz lepsi, aby sme mohli mimi fotit. Prezrata som dost, uz nechcem majonezovy salat ani vidiet a ani nic vyprazane... Tak stretko sa nakoniec nekonalo? Asi nie, lebo sa mi ani jedna z Vas neozvala... takze az v lete s miminkami... Dufam ze ste mali tiez pekne Vianoce v kruhu blizkych a ze ste vsetky zdrave...

sasurin
29. dec 2009

kika, Erik mal teraz v novembri 13, Sofia bude mať v januári 10, nuž a bábo sa má narodiť v apríli, teraz to bude dosť veľký vekový rozdiel, ale nevadí Sofia sa už nevie dočkať malého, práve teraz je u kamošky cez ulicu, lebo oni majú tiež po 10 rokoch trojtýždnového Paľka, tak sa išla zaučiť ako sa kúpe také malé bábo🙂, Sofi je taký mamičkovský typ, takže v nej budem mať pomocníčku, už teraz sa o mňa a bábo stará a pomáha mi.

silvia7
29. dec 2009

pozeráte správy?? jaké krásne trojčatá majú 🙂

silvia7
29. dec 2009

som sa prejedlaaa... také mäsko na rajčinovej omáčke a knedla k tomu, neskutočná mňamka, ale som sa prežrala doslova... omg.. mám brucho ako balón a to som chcela fotky robiť a poslať... 😨 🤐

sasurin
29. dec 2009

silvi, prosim neprovokuj lebo ja už dnes nemôžem nič jesť lebo zajtra idem na ten glukozový test 😒

silvia7
29. dec 2009

juuuj, preepač 😉 ja som bola na ňom 17.12. a že sladké mám rada, ale po troch glgoch som myslela, že to už nevydržím.. moc sladké.. drž saaa 😉

dejna3
29. dec 2009

ahojte babuľky,
ozývam sa po pár dňoch, máme doma tatina, tak si ho naplno užívame 🙂
sofinka dnes dostala, snáď, už posledný darček, vianoce má celý týždeň 😀
stromček nám ešte stojí, síce už padli za obeť 2 gule a zopár medovníčkov, ktoré uchmatla a spapala 😅
už čakám, kedy bude po sviatkoch, som prejedená a k váhe sa nechcem priblížiť ani na 5 metrov 😝

sasurin
29. dec 2009

no, diky si ma potešila, dúfam že sa neunudím to čakanie ma máta viac ako tá sladká voda 😝

tarinka333
29. dec 2009

ahojte kocky, bola som dnes na poradni 🙂 Vsetko ok. malicke nam vazi cca 924 g a otocilo sa nam ritkou dole, ale to nevadi, vraj sa ete otoci, lebo ma na to dost casu, hlavne, ze je v poriadku. cmuk 🙂

kika29
29. dec 2009

sasurin tžak to budeš mať dosť velký rozdiel. a toto bábo prišlo nečakane alebo ste ho plánovali?

kiwinka
29. dec 2009

baby kde najdem album kde su bruska prosim Vas???

sasurin
29. dec 2009

kika, áno to tretie prišlo nečakane, vôbec sme to neplánovali, občas ma v noci máta, že ako to bude začať všetko od začiatku, sme už mali taký kľudný život, chodili sme v zime všetci lyžovať, v lete k moru nuž a teraz sa všetko musí prispôsobiť drobcovi, ale asi to tak malo byť, ked si predstavím ,že kolegyna sa už 10 rokov pokúšajú mať bábo a stále nič, tak si povie, že to u nás je fakt boží dar.
keď som sa dozvedela, že čakám bábo bol to pre mňa riadny šok, ale teraz sa už teším, aj to že vypadnem na pár rokov z práce, proste bude zmena, a aj pre Sofi je to dobré lebo sa čo to popri mne a starostlivosti o bábätko naučí tak ako ja ked som mala osem a sestra mala syna, tiež som sa stále pri nej motala, aby som sa niečo naučila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre