Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
5. jan 2010

zuzi, no ved prave, muzi barani..kapitolka sama o sebe. to teraz hovorim len a len z vlastnej skusenosti 🙂 preto som si vravela ze ak barancek tak radsej dievca 😵 samozrejme sa najdu aj vynimky, preto tym znameniam na 100% neverim 🙂
byka mam svagra, juuuj tvrda to palica, ale dobracisko od kosti, natriet na chleba 🙂
to je jedno, hlavne nech su deti zdrave, to ake budu je jednak na ich povahe a na nas 😵

dejna3
5. jan 2010

my to máme so znameniami pomiešané - drahý je rak, malá váhy, ja som rybo - baran 😉

sasurin
5. jan 2010

no u nás je to zo znameniami takto: ja som lev, mm je kozorožec aj Sofia, Erik je škorpión, no a teraz malý bude baran takže taký mix 😎

minius
5. jan 2010

sasurin jeej vy budete taky maly zverinec (podla znameni) 😀 😀

ja blizenec ocino skorpion a maly baran tak vari dobra kombinacia 😀

silvia7
5. jan 2010

babulee, ja nedokážem toho môjho dokopať k tomu, aby sme meno pre našeho drobca vybrali... on navrhol až jedno - Christian ale absolútne sa k priezvisku nehodí.. a to čo ja navrhnem sa mu nepáči ale sám nevyberie a nepovie iné.. len že Martin (po ňom) ale to moc nechcem asi... budem volať Maťko a dojdu obaja - prípadne ani jeden.. 😒 aké sa vám páčia chlapčenské?? my máme všetky pekné už v rodine - Lukáš, Tomáš, Roman, Filip, Milan, tak ja fakt neviem..

moni
5. jan 2010

joj dejni, ja by som si tiez pospala, tak zle som posledne dve noci spala 🙄 poobede na mna pridu krusne chvile 😖
inak ten cukor naozaj posobi na deticky, malicke cvici o dusu 🙂

minius, no uvidime koho vymaknem. neviem ako to prebieha doma, ale v podstate tu ta pride doktor pozriet az ku koncu takze hlavne aby mal personal dobru naladicku ked to na mna pride 😵

este k tym znameniam, to je vlastne jedno ci baran ci byk, to ake budu tie nase ratolesti zavisi na ich povahe, a na nas ako ich vyformujeme...hlavne nech su zdravucke vsetky 😵

dejna3
5. jan 2010

uff, meno 😝 my sme malej vybrali 2tt pred pôrodom a teraz to asi nebude o moc lepšie ☹ my sa nevieme dohodnúť ☹ ja by som chcela nejaké meno na "S", aby sa to hodilo k sestričke a celkovo iniciály by malo SS 🙂

minius
5. jan 2010

silvia chlapi su taki komplikovanyyyyy! aj s tymi menami pre chlapcekov je to tazsie.
Ja chcem Oliver a ocinko chce Alex.
Ale nevieme sa dohodnut 😠, my sme sa este predtym dohodli ze dievcenske meno vyberiem ja a on vyberie chlapcenske ale teraz mu do toho samozrejme kecam 😅

moni
5. jan 2010

silvi....co tak jakub, dominik, samuel, timotej, tobias?

dejna3
5. jan 2010

dúfam, že to nezakríknem - ale ja som v poslednej dobe spala v noci celkom dobre 😉 wc-ko len asi 2-3 krát, čo je celkom pohoda, lebo už boli aj noci, keď som bola 7x 😝

dejna3
5. jan 2010

babule, vám do toho výberu mien chlapi moc kecajú? lebo môj až príliš 😝 😀 😀 😀

minius
5. jan 2010

no ja som s tym spanim na tom tak ako Moni, ja som doteraz spavala ako mimino a posledne 2 noci sa len budim a prehadzujem vobec ma to uz nevbavi na tom lavom boku lezat 😒

dejna3
5. jan 2010

a bude to so spaním už asi len horšie... a posledný mesiac, keď už sa človek nevie nijak uložiť a každý pohyb je fuška.... 😝

moni
5. jan 2010

7x wcko? 😝 😝 😝 mna uz aj ten jeden raz obtazuje 😀

moj nekeca do mien, zhodli sme sa velmi rychlo na najuzsom vybere a definitivne sa rozhodneme v aprili 🙂

silvia7
5. jan 2010

no jakub je teraz strašne populárne meno, to sa mi prestáva páčiť, keď každý druhý bude jakub..
timotej - to je kamoškin 2mesačný malý teraz.. a drahý nechce chlapca na S... 😠 Tobias sa páči aj mne, len ako to znie Tobias Fabo?? hmmm.. ah jo.. a Tiež sa mi páči Oliver a aj Alex - len s ním sa dohodnúť je hrôôza..

sasurin
5. jan 2010

silvi - ja ked som čakala sofi tak som povedala mam že ja odrodím tak vyberiem aj meno, ked bude rodit on meno vyberie on 😀 , ale nakoniec sme sa dohodli a Sofia sa mu aj páčilo

dejna3 - to máš ešte dobré tebe do výberu mená kecá len mm, ale na mňa sú až traja - ocino, syn a dcéra, momentálne bola hádka, lebo ak by to náhodou bolo dievčatko tak ocino navrhol že Ema alebo Lea, ale Emu nechce Sofia, a Leu zasa syn tak zatiaľ vedie LUCIA, nuž a chlapček je už odsúhlasený LEO 😀

dejna3
5. jan 2010

sasurin, môj chcel veľmi nejaké typické slovenské meno - ja som proti tomu nič nemala, ale také, ktoré navrhoval sa mi ale vôbec nepáčili 😝 napokon len tak mimochodom zahlásil, že sofia sa mu páči (on má rád tú herečku s. marceau)... ja som najskôr nechcela, no do 2 dní sa mi to rozležalo v hlave a potom sa mi to veeeeľmi zapáčilo 😉

kika29
5. jan 2010

my máme vybrate pre chlapčeka Matúško a pre dievča nevieme. Ked som čakala malú mali sme Vanda a pre chlapčeka sme nevedeli a narodila sa Vanda 😀 nevedeli sme čo čakáme celý čas. Teraz tiež nevieme na isto asi baba bude ale nevieme meno. Muž vybral Laura alebo Lea ale mne sa akosi nepozdávajú neviem.

minius
5. jan 2010

Leo je peknucke meno a s mm si si to dobre dohodla, mala som si aj ja nohou dupnut 😉 Ja sa spolieham na to ze ked uvidi cez ake bolesti idem dovoli aj Olivera 😉

Silvia Christian Fabo znie velmi pekne 🙂 nepaci sa ti meno Christian?

silvia7
5. jan 2010

no meno sa mi páči, len sa mi nehodí teda.. to fakt to znie v poho že Christian Fabo???? 😲 čo ja som divná abo čo??

minius
5. jan 2010

ono to niekedy moze byt aj tym ze ty si zvyknuta ale mne to znie velmi pekne, ja si myslim ze to pristane 😉

silvia7
5. jan 2010

noo to je tiež pravda.. a aj sa dosť obávam ako moji rodičia ho budú oslovovať.. lebo oni nie sú nejakí zcestovaní.. takže.. aj ked som dala hafanke meno Bizzy, tak to sa pár týždňov učili vysloviť 😀 😀 a aj tak ju volajú stále inak.. 😀

kika29
5. jan 2010

dnes som kúpila v Tescu také milučké dupačky boli zlacnené. velmi sa mi páčili. Teraz tam majú krásne vecičky a niesu ani draké. Len ked ja mám vela ale ked s mi niečo velmi páči tak kúpim. Ja by som kúpila všetko 😀 . Len načo ked mám po malej ešte.

sasurin
5. jan 2010

mne sa tiež páči Christian, alebo Oliver, ale Olivera už máme v rodine a mm sa veľmi nepáči a meno Leo vybral syn a ocinovi sa zapáčilo tak sme si so Sofi naňho zvykli a už sa nám aj začalo páčiť.

kika - mne sa páči aj Vanessa ked máš Vandu tak k nej by pasovala Vaneska 😀

minius
5. jan 2010

kika pridaj do albumu obkukame 😉

ludka140281
5. jan 2010

ahojky...tak dnes su na poradi mena?
nas chlapcek:Natan,alebo Alex
dievcatko Karinka

moni
5. jan 2010

mne sa viac paci oliver fabo ako christian 😔 presne kvoli tomu vyslovovaniu. este mate cas rozhodnut sa 🙂 nasi znami mali vyber mena rozlozeny na niekolko kol, najprv si napisali 10 mien. potom si zoznamy vymenili a vyskrtli 5 mien s ktorymi absolutne nesuhlasia, z tych zvysnych 10 potom bodovym systemom vybrali tie dve vitazne (oni cakali dvojky) 😀

grekyna23
5. jan 2010

ja som raz citala, ze ako vyberat mena a pamatam si , ze ku kratkym priezviskam by sa mali vyberat dlhsie mena, lebo napr, taky Leo Fabo by mohol byt prepocuty
tak ten Christian sedi si myslim, alebo co tak Domonik Fabo, ale tam uz je asi moc velakrat pismeno O

sasurin
5. jan 2010

ja som dnes vybrala takú veľkú krabicu kde som mala odložené malá veci po deťoch tak som ich pretriedila a tie zachované budem používať a ostatné som šupla späť do krabice, takto som zistila, že ešte mi čo to treba dokúpiť čomu sa potešila Sofia, lebo tá by kupovala a kupovala, vždy keď sme išli po sviatkoch na nákup do Tesca tak sme do košíka šupli tu body, potom zas overaliky mm len prevracal očami že ešte skoro, dnes však Sofia zahlásila, že kupovať pre bábo musíme ísť bez ocka 😀 😀

silvi -mne sa pre dievčatko páči aj meno silvia 😵 a pre hclapčeka aj Paľko, Maxim, Oliver ale záleží ako to znie s priezviskom 😅

sasurin
5. jan 2010

teraz som si spomenula že k nám do školy chodí chlapček a volá sa Dominik Fabo, má ho kolegyňa v triede také malé živé striebro 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre