• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
aj ja za Christian :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zoe je uzasne meno :slight_smile:
5. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, ja oblecko musim vidiet, inak sa bojim aby to bolo dobre ale take nieco ako je babatkovo.sk , matko.sk , babyland.sk , babymarket.sk ... alebo nejake podobne stranky
5. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ulozene rozne stranky podla toho co chcem - kociky, oblecenie, postielka atd
objednavala som z mimibazaru su tam aj nove veci, prisli mi pekne capacky a znackove oblecko-nosene ale vo velmi dobrom stave, lebo male to nestihnu ani vynosit :wink:
z alibeby mam spaci vak a pyzamko
kocik asi objedname tiez z netu sa bezkonkurencnu cenu, je to ceska stranka ale poslu aj na SK zadarmo
latkove plienky mam tiez z netu...

ostatne este nas len caka
5. jan 2010 o 19:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez strasne pacia vecicky z Tesca a aj su kvalitne, ja by som babu na telicko nedala nic ine ako cistu bavlnu.
5. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face:
5. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa a aká je to tá stránka na kočík ked mžeš daj typ
5. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky. Mozem sa k vam pridat? Termin mame 21.4.
5. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seruskaj janula :slight_smile:
5. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka, vitaj! A uz vies co cakas?

kami ako bolo na scane, mas fotecky v albume?
5. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka a čo budete mať? Už vieš jaj minuš sa ťa pýtala :grinning:
5. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dakujem za prijatie :slight_smile: Cakame dievcatko. Na ultrazvuku sa nam sice skryvala, ale museli mi robit amniocentezu. Z plodovej vody je to snad na 100%, inak sa bude chlapciek zmierit z ruzovou vybavickou :unamused:
5. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ten konik zase blaznie

a ako sa citis jani a ake mena mate vybrate ked uz dnes je tema na mena :wink:
5. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, jani vitaj... Kami ako bolo na 3D-čku??? Potvrdili vám pohlavie? A máš nejaké fotečky???
5. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je koniktiez celkom pomaly :angry: teda aspon u mna strasne dlho nacitava stranku...

takze ja hlasim ze 3D sono dopadlo dobre vraj vsetko vyzera ok na ten vek mimi a cakame chlapca :slight_smile:

akurat nechapem ze podla terminu pospedne PM som 24tt+2dni a TP 25.4.
na sone nam povedali ze som 25tt+3dni a TP 17.4
tak v kolkom som vlastne?alebo kedy sme cca pocali??? fotky pridam neskor lebo neviem z DVD stiahnut fotky :frowning2:
5. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejulcek fotky mam maly sa krasne ukazal spulil na nas pusinku a mm bol celkom mimo ked kukal na obrazovku
5. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Citim sa uz fajn. Bali sme sa trosku vysledkov z amnio, lebo triple test bol pozitivny na Dawnov syndrom. Chvalabohu sa to z plodovej vyvratilo. Z manzelom sme sa dohodli na mene Lucia.
Kamilakd - mozem sa ta opytat kolko trval ten zaznam na DVD? Ja idem na 3D o tyzden, uz sa velmi tesim
5. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja som bola v HC u doktora Brestanskeho a trvalo to cca 45min pokukal vsetko pomeral ukazal srdiecko...vsetko nam poukazoval a chalanicko sa poznal s mojou polovickou tak chlapi aj pokecali
5. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak ty si si uz uzila svoje, nech ti zvysok ide lahucko! To ste museli mat riadne stresy z tych testov ....

Kami skus fotky iba prekopirovat z DVD na tvoj pocitac tak som si to aj ja robila a potom to tu uz iba ulozis.
5. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu nova, termin mame 26.4., na ultrazvuku uz nam povedali pred 2 mesiacmi, ze je to chlapcisko, potvrdene pred vianocami, doma mame 2 kocky tak sme chceli zasa dievca, no vislo inac. meno este namame lebo manzelovi sa nepaci to co ma vybrane babinec, tak bude hladat on nejake vhodne
5. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej kolko novych maminiek, vitaj julia! a gratulujem k chlapcekovi :wink:

To si viem predstavit ked mate doma vsetko uz pre baby a teraz si zvykat na nove chlapcisko :grinning: a aspon mm bude mat partaka :slight_smile:
5. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitajte janka.t a juliap :slight_smile: ako pekne sa rozrastame, tolko jarnych deticiek!

kami, zvedava som aj ja na tvoje fotky :slight_smile: nasa mala je tiez vacsia ale lekarka mi neposunula termin, to zalezi na lekarovi. ved nakoniec, babatka si aj tak urobia po svojom :dizzy_face:
5. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni presne tak ja mam teraz 3 terminy a maly pride aj tak ked si on zaumieni :slight_smile:
5. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ved to ze ved oni vedia ze kedy maju prist na svet...fakt kopec novych maminiek a zas mam prevahu chlapcov :grinning: idem supnut fotky...dufam ze to nacita...

zuzka som rada ze si neostala v nemocke om na teba myslela a ako som citala prispevky vsetky sme ti drzali palceky.
5. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitajte dievcata tu sa nudit urcitenebudete :grinning:
5. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame sice doma 2 kocky, ale veci som vzdy kupovala nejako aj aj, ta mladsia 9 rokov, je ako chalan aj hra futbal, tak skor ona bude mat partaka ako manzel. k tym terminom je to podla ultrazvukov aj tak blbost, nam dali podla ultrazvuku este posledny termin 10 maj aj ked podla predchadzajucej skusenosti a pohybov teraz viem, ze mozem mat 1 termin uz 17 aprila. dnes som si citala na jednaj mudrej stranke, ze deticky od 6 mesiaca tehotenstva uz rastu v brusku aj podla dedicnych dispozicii rodicov, takze ak ste vyssi, moze byt rozdiel v dlzke dietatka az 5 cm
5. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tym terminom, to meranie na ultrazvuku nie je presne, ako sa im podari kliknut tak odmeraju. viete ako to myslim, nie ze by to flakali ale napriklad v nasom pripade, ked sa jej zdalo ze krpata je ako-tak v profilu, urobila obrazok a z toho pomerala. na druhej strane ak ma niekto nepravidelne cykly a nevie kedy mohol otehotniet, tak tie prve ultrazvuky (myslim ze najpresnejsie v 12tt) su aspon orientacne :slight_smile:

juliap, no moja mala v brusku tak kope, ze asi tiez pojde na futbal :grinning:
5. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky janka, julia vitajte!!! :slight_smile:
5. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, julia aj ja vas vitam :wink:
5. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci som sa to tu uz pytala ak nie tak kolko trva zaznam na 3D? dufam ze nie 10 minut
5. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka dominik je riadny fesacik, da sa ti povedat na koho sa asi tak pododba?
5. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok