Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
5. jan 2010

Kami diky za linku prilozime aj my nejake 😉 Ale Ludka je jasny vitaz!!!

Nepocul niekto o Blondy a Cheerlady uz som ich tu dlhsie nevidela. Ale to robi asi to sviatkovanie

kamilakd
5. jan 2010

minius to som citala aj ja budeme masirovat o sto dvesto 😀

moni no on sa nam prvom rade smykol 😝

silvika presne som rada lebo nech neopakujem po jeho exke svihnutej...joj aledohodli sme sa ze im to nepovieme nech triafaju i ked moja mamina a tato vedia ze to bude chlapec 😝 silvika ani ja som nebola stekliva a teraz?strach vidis aspon akedivadielko vedia hrat tie nase polovicky

silvia7
5. jan 2010

veji - ty si jak moja mamkaa, ona tiež je schopná po mne umyť riad ešte raz, lebo však ona to vie najlepšieee (to si pamätám, že raz urobila, keď som bola v puberte, tak odvtedy doteraz som sa riadov nedotkla a teraz to už nerobí) 😝 😀

minius - ešte Christian sa mi páči, že by bol Chris ale zase deti v škôlke by ho volali Krysa asi.. ja sa bojím tých prezývok, čo mu môžu kvôli menu dať.. a deti sú kruté.. 😠

kamilakd
5. jan 2010

no blondy tu veru dlho nebola dufam ze je vsetko ok...cher sa tu na skok stavila myslim ze vcera

silvia7
5. jan 2010

ja som tiež predvčerom rozmýšľala, že sa opýtam na Blondy... a aj Kiwinku .. no snáď sa čoskoro ozvú... a hej Cheer písala včera večer sa mi marí..

ozaj baby, čo nie ste vydaté za tatinkov mimi.. priezvisko dáte jeho??

juliap
5. jan 2010

minius nic som jej nemohla davat, lebo bola kojena, tak som si len davala pozor ja viac na stravu, aby som nezjedla nieco od coho potom nafukuje, velmi stiplave nie a tak.
ale je pravda, za o 6h30 vecer som ju vzdy okupala, vymasirovala a ked som ju o 7 nakopjila, tak uz ani odgrgnut nepotrebovala a spinkala do rana.

k tym menam ja s kockami mame vybrate tomas, tomasko, aj ku priezvisku sa hodi tomasko platko. mojej mamine sa paci patrik ale toho neviem ako by sme volali, no ale ked manzelovi sa ten tomas nijako nepaci. som sa smiala ze ked ma budu viezt do nemocnice, vtedy bude vymyslat meno, lebo ziadne sa mu nejako nepozdava.
a este sa mi celkom paci radomir, radko platko
co vy na to ...
😀

minius
5. jan 2010

no veru deti vedia byt riadne potvorky! Ale vela deticiek ma teraz ine mena ako typicky Slovenske takze deti sa tiez trosku zmenia 😕

Blondy je mozno na ceste spat do Prahy 😉

moni
5. jan 2010

kami, oprava, ako pekne sa vam smykol 😀 😎

blondy mala ist k rodicom na vychohd nie? asi nema pristup na net.

kamilakd
5. jan 2010

vejulcek to punickovanie ta prejde..hlavne klud a ked teda chces tak si to rozdel to umyvanie aby si si maleho netlacila

silvi nemysli hned na najhorsie...ale je to fakt dost tazke vybrat meno

minius
5. jan 2010

Siliva Ja planujem dat tatkove ale tiez to zalezi od vztahu aky par ma. 😉 A ty?

kamilakd
5. jan 2010

moni no veru smykol najskor planovanie dlho dlho nic a potom uplne necakane a pri DAVANI SI POZORU smyk

blondy myslim ze aj spominala ze nebude mat pristup na net ze ide na vychod k rodine ...ale dufajme ze je ok

zuzkabar si uziva posledne dni slobody potom ide v sobotu do chomuta 🙂

kamilakd
5. jan 2010

civavka uz bude mat coskoro postavenu izbu pre renuska spominala ze uz sa na tom pracuje

minius
5. jan 2010

no babenky postel vola, dufam ze sa vyspim lepsie ako naposledy. Ani nesnezi takze to vyzera ze sa rano vstava do prace ☹

Dobru nocku a pekne sa vy a babatka vyspinkajte

minius
5. jan 2010

PS: Julka mne osobne sa viac paci Tomasko ako Radko.

juliap
5. jan 2010

🙂
dobru noc vsetkym maminkam cakatelkam, oteckom cakatelom a babatkam v bruskach

silvia7
5. jan 2010

no ja som už písala, že asi po mne mu nechám priezvisko, kým by sme teda neriešili svadbu (čo neviem teda..uvidíme)..
ale hlavne preto, že nech máme rovnaké priezvisko s mimi, keď aj dačo riešiť bude treba.. neviem, ale ako som to spomenula pred "svokrou" tak sa moc nadšene netvárila.. ale tak je to moja vec nie??

a kami mne aj drahý vyčíta, že myslím na najhoršie ale to nie je pravda, ja som realista.. tvrdý realista 😝 radšej ostať príjemne prekvapená, že to tak nie je ako sklamaná strašne, lebo som mala ružové okuliare.. chápete..

jeeeej zuzkabar má teda teraz o zábavu postarané 😉 inak išla by som na nejakú fakt že dobrú dedinskú svadbu!!! takú pravú, kde sa taniere rozbíjajú a aj v kroji sa tancuje a šeeecko jak má byť ta ne??!! 😀

silvia7
5. jan 2010

tak dobrú noc babulky, čo ste ušli na "kutě" 🙂

no civavka s mm a renuškom budú mať krásnu izbičku to veru hej 😉

ja mám bratranca Radoslava a Radko je aj jeho synátor malý a druhý je Dominik.. ale neviem, mne sa tiež viac hodí Tomáško Platko ako Radko Platko (to je príliš rýmujúce sa..) 🙂 môj názor..

michalag
5. jan 2010

silvi, ani my nie sme manzelia a maly ma priezvisko po tatinovi nikdy nebol problem ked som nieco musela vybavit ...

vsetkym co isli spinkat prajeme bruuu nocku 🙂 😉

dejna3
5. jan 2010

jééé, koľko nových apríloviek, vitajte 😉
vy píšete jak dračice
kami, gratulky k chlapčekovi 🙂
inak v mojom okolí je veľmi veľa tehuliek, ktorá čakajú potomstvo v apríli... bolo asi dlhé horúce leto 😀 😀 😀

michalag
5. jan 2010

dejni, asi bolo dobre plodive obdobie 🙂

moni
5. jan 2010

kamaratka mala tiez maleho s oteckovym priezviskom. sice obcas musela vysvetlovat preco ma ona ine priezvisko, ale kedze sa uz vzali, bolo to len docasne.
silvi, urobte tak ako sa vy dvaja dohodnete 🙂
dobru noc vsetkym, ja este trcim v robote taku hodinku 😝

kamilakd
5. jan 2010

uz sme tu zostali tri 🙂 no na taku poriadnu echt svadbu bysom veru sla aj ja....nejde o to ci niekto mysli na najhorsie ale vec nazoru v mojom okoli je to tak pol na pol priezviska po tatovi a polka po mamine

kamilakd
5. jan 2010

aha este je tu monika prepac skoro som zabudla a pridala sa dejna ahoooj

dejni ze aj ja mam dojem ze bolo dobre leto celkom plodne 😀

dejna3
5. jan 2010

silvi, aj ja som dala malej priezvisko po tatovi... barli sme sa až keď mala malá 8 mesiacov... nebol s tým, že máme rozdielne priezviská, absolútne žiaden problém 😉

kamilakd
5. jan 2010

dejni ten piatok plati aj sasika chodi k silesovi tak dame stretko akurat ona teraz 7.1 nemoze

dejna3
5. jan 2010

kami, tak ako? piatok alebo 7.1.? 😀 😀 😀

dejna3
5. jan 2010

babule, ja som toho dnes tooooľko pojedla 😝 😝 😝 furt sa snažím nejak preraziť tú sladkú chuť z glukózy a pchám do seba všetko možné aj nemožné - slané, kyslé, pikantne 😀 😀

kamilakd
5. jan 2010

aha dejni tak vo stvrtok este ze si ma opravila nejaka som posunuta 😀 jasne plati

moni
5. jan 2010

no veru, ja tu budem az do vasej hlbokej noci 🙂

dejni, ja akurat pozeram na tu flasu tej sladkej zbrndy co mam vypit pred glukozovym tesom a ide na mna hlad 😀
no som zvedava aka hrdina budem ked to kopnem do seba nalacno 😀

silvia7
5. jan 2010

teeeda vy dávate streetko na poradni?? 😉 čaaaaje..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre