Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
5. jan 2010

moni, koľko je u vás hodín?
kami, jasnačka, platí zajtra si ešte dohodneme hodinu 😉

silvia7
5. jan 2010

aj mňa chytajú kadejaké chuteee... ale nechcem, zase ma bude záha páliť.. napijem sa a vyriešené.. len nesmiem potom byť dlho hore, bo hlad ma aj z postele vyženie 😀 jeeejda, malý sa nejak extra rozkopal!!!

kamilakd
5. jan 2010

silvi tak nejak ja som z PE teda partizanskeho a poradnu mam v TO a dejna je kusok od TO a sasika je z noveho mesta nad vahom trocha od ruky ale mame vsetky spolocneho gyndosa 😀 skoda ze nam stretko padlo cez sviatky ☹

dejna3
5. jan 2010

ja som priamo z TO, myslela som to tak, že bývam kúsok od centra (námestia) 😉
a je super, že sa tu našli kočky z okolia, lebo mne sa na stretko do BA nedá dostaviť ☹

moni
5. jan 2010

dejni, ja mam o 6 menej, takze pol6 vecer 🙂

veru len sa stretavajte ked sa vam da, aspon poklebetite, a poradite si 🙂

kika29
5. jan 2010

no pridala som do albumu tie fotky dupačiek aj malú troška mi pozovala.

kamilakd
5. jan 2010

aj ten moj krpec kopcuje a ja som sa uz najedla v telke davali ako jedna striekala na muza slahacku tak som si dala zavarane mango so slahackou a grankom..ale najskor som si dala pohar vody ci nahodou ten hlad nie je schovany smad no sakra nebol 😀

dejni ah tak tak ty si nasa zakaznicka v TO 🙂

dejna3
5. jan 2010

kami, zákazníčka? pracuješ v nemenovanej telekomunikačnej spoločnosti? 😕 iné ma nenapadá 😉

kamilakd
5. jan 2010

kikis mala je krasna a vecicky tiez malinka rada lieta na metle??? 😀

moni tebe aspon takto zreferujeme cez konika 😉

dejna3
5. jan 2010

kika, malá je zlatunká, to už je aká slečinka 😵

kamilakd
5. jan 2010

kikus prepac dnes to tu chomolim 😀

kika29
5. jan 2010

kamilakd keby len na metle ona lieta v kuse 😠 dúfam že toto druhé bude kludnejšie 😅

silvia7
5. jan 2010

kika moc pekné fotky, tak je super, keď sa Vanda teší na súrodenca 😉 ti bude asistovať vo všetkom

hej, škoda, že to stretko medzi sviatkami padlo, no ale šak všetky sme boli nejaké choré, tak radšej sa vyliečiť, ako riskovať..
noo také jahody so šlahačkou a grankom..alebo aj iné ovocieeeeee.. jejda.. a s tými palacinkami by to bolo naaaaj 😀 kruci.. silvia neeežer stále 😅

kika29
5. jan 2010

no malá bude mať v marci 4 roky a drobček sa narodí v apríli 🙂 tak troška velký rozdiel ale ked skôr sa to nepodarilo. my sme chceli 2-3 roky ale žial nevyšlo to až teraz 😀

dejna3
5. jan 2010

baby, i keď teraz veľmi sladké nemusím, ale prestaňteeeeeeeee mi robiť chute 😅

moni
5. jan 2010

kika, tak dve jarne deticky budete mat..krasne! 😵

ja som tiez najprv skusila ten smad, ale nebolo to ono 😀 teraz sa zas skusam oklamat jablkom, ale uz to vidim ze to len tak na pol hodinu 😀

dejna3
5. jan 2010

kika, aj my sme chceli 2 - 3 roky a nevyšlo 😀 😀 😀

silvia7
5. jan 2010

jaaaj baby, dnes som sa zasmiala a aj rozčertila sama na sebe.. tak včera som si dala čisté triko na doma, tak hned som sa okvapkala kakaom, potom som sa rajčinou ofrkla, potom kiwi a mandarinkou, tak som to stihla v priebehu večera, hovorím, že isto sa ešte zašpiním, tak nemením triko.. a dnes som dala čisté a okečupovala som sa???!!!! 😠 strach a hrúza.. jak mimino som nešikovná... sa mi smiali šetcii

michalag
5. jan 2010

kika tak presne ako u nas a kolkeho marca je?

kamilakd
5. jan 2010

silvi tie palacinky jaaaj hmmm aa taka nutelka 😲

dejna3
5. jan 2010

silvi, to je u mňa úplne bežné 😀 😀 😀
a keď sa "náhodou" nazakydám sama, tak mi veľmi ochotne pomôže malá 😠 dnes si mi o rameno poutierala pusinku, predtým jedla kekse 😝

silvia7
5. jan 2010

aaaaasi idem papať.. hmm 😉

michalag
5. jan 2010

kika tak tiez budeme mat zhruba rozdiel 4 roky a necely 1 mesiac

silvi bruuu chut ... inak u mna je to tak isto, ked si necham spinave tricko o den dlhsie tak sa uz nezaspinim, ale ako nahle si dam ciste tak vyzeram ako prasiatko 😝

dejna3
5. jan 2010

ja som odborním, mne na to stačí niekedy aj 5 minút... 😀

dejna3
5. jan 2010

odborník - hehe

kamilakd
5. jan 2010

silnika no tak dame brindak 🙂 babenky opustam vas idem do spinkoviec paaaa sladke sny

michalag
5. jan 2010

kamilka, bruuu nocku 🙂

dejna3
5. jan 2010

babulky, idem aj ja, drahý ma volá kuk dvd-čko, my sme obaja takí noční vtáci 😉
dobrúúúúú 😔

kika29
5. jan 2010

michalag Vanda je 16.3.06 narodená a toto okolo 9-14.4 sa má narodiť

silvia7
5. jan 2010

no utekám tiež, dala som si kúsok vianočky s maslom, tak snáď do rána vydržím.. dobrunkú baby 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre