Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
8. jan 2010

kamilka kuk do mojho albumika uz je tam fotka ako susim 😀 a mne to tak vyhovuje 😅

kamilakd
8. jan 2010

sasurin tak troska ti zavidim v dobrom ja som taka nejaka vyplasena z celeho porodu 😖 a kocua som chcela aj ja ze namiesto babatka jedneho sme mali a tn bol u nasich a potom nam usiel a asi sa mu nieco stalo lebo sa vzdy vratil bol to taky maznak

zuzana1971
8. jan 2010

kamilka rozmyslam, ze keby som si kupila ten susiak v kauflande, ze by sa na nom susil moj kocur ako ho po 😀 znam

kamilakd
8. jan 2010

zuzka super a ked si tam primontujes aste jednu metlu tak mozes vesat ..dobre si to vymyslela....

kamilakd
8. jan 2010

hmmm no tak asi mas pravdu susil by sa tam kocurik aj moj kocur sa tam susieval lebo to bolo o radiator oprete tak sa aj vyhrieval

veve23
8. jan 2010

kamilakd-o jedle ani nehovor, ja neviem co by som si dala,vzdy na vecer ma to chyti

moni
8. jan 2010

baby jagy, opovazte sa zas o jedle zacat 😀 😀 😀 ja som este aspon 2 hodiny v praci 😝

bez susicky si to uz ani neviem predstavit, tu je velmi vysoka vlhost vzduchu takze na susiaku sa tazko cosi susi. teraz v zime je to este v poho, lebo kurenie pomoze, ale v lete 😝

ani som nevedela ze vas je tu tolko macickariek 🙂

kamilakd
8. jan 2010

veve ja som som si dala jogurt s gulickami ale asi som len zaludok oblaznila lebo som stale hladna...a to som mala aj normalnu veceru 😅

silvia7
8. jan 2010

jaaaj vy zase o papuuu? hmm tiež by som si dačo dala.. 😠 len čo.. už nevieem, čo od dobroty papať..

kamilakd
8. jan 2010

moni ja sa zacinam rozozierat zjedla by som aj celu chladnicku

kamilakd
8. jan 2010

silvika od radosti som ani ja nevedela

zuzana1971
8. jan 2010

baby nerobte takto na noc chutky 😀 😝 bo budeme ako gule 😝

moni a kde to vlastne byvas?

teraz sa susi dobre ked sa kuri, ja to mam niekedy za pol dna suche, no teraz tam mam na metle obesene chlpate veci 😀 tak to schne dlhsie

moni
8. jan 2010

zuzi, do USA ma zavialo 🙂

dala som si kvoli vam pomaranc, uvidime kolko vydrzim 😀

sasikas
8. jan 2010

kami jasne teraz su cesty otrasne...potom ked sa to pocko trochu umudri.. 🙂
baby ja som akurat spraskala 3 chlebiky vo vajicku...mnaaammmm... 🙂 to bude v noci zaha....ale ked som mala na to taku chut.. 🙂 🙂

vejula
8. jan 2010

mno ked už o tom papaní tak ja som si dala puding a teraz papám tie čajové sušienky... No záha ma potej fatre akotak prešla, tak dúfam že to opäť nezačne...
Sasikas ja som sa chleba vo vajíčku prejedla už na začiatku tehu a od vtedy nemôžem.. Tak isto ako tresky, tiež som sa jej zo začiatku prejedla 😅

cheerlady
8. jan 2010

ahojte babule,tak ja som si dnes bola u dr.pre zelezo a dal mi termin na sono 26.1. tak som zvedava,ci nam potvrdi chlapca 😀 potom som sa trepala do blavy na skusku,tie cesty to bol otras,ti cestari fakt spali asi! 😠 no a potom som utekala na domcek,lebo uz nam namontovali aj wc-ko,umyvadlo,baterie,vypinace,takze tento tyzden sa uz konecne zacneme pomaly stahovat,paraaaaaaada 🙂

tantama drzim palceky tebe aj Gretke,neboj sa,bude to dobre,uvidis.. 😉

civi tak si uzite romantikus vecer 😵

ja sa chystam vecicky poprat tak ku koncu februara,ved teraz este dokopy ani nic nemam 😅

sasurin
8. jan 2010

kamilka, my sme tretie bábo neplánovali ale akosi sa podarilo ale mám pocit že rodiť po 10 rokoch je ako po prvý krát akurát viem čo ma čaká a občas v noci ma pochytí z toho strach, ale potom to rozdýcham a poviem si, že to musím zvládnuť aj do tretice 😀

veve23
8. jan 2010

kamilakd, jooj , dala by som si jogurt, len ziadni doma neni, ale je smotana, tak neviem ci nemixnem s vanilkovym cukrom 🙂 , tiez som vecerala, mam v chladnicke kur.vyvar a ryzoto, len to nechcem, ovocie som tiez uz zjedla, banan a kiwi na to malu coko, ale este nieco chyba
zuzana, metla-super napad na setrenie miesta, ked bude krpec si daj mini rebricek alebo mriezku, ja ti chcem nieco na strop nech nezavadzia pradlo, este ze mam balkon, len v zime musim dosusit vnutri

kamilakd
8. jan 2010

babule idem spat lebo som strasne hladna idem sa napit vody a spat pre istotu ahooojte babulky

sasurin
8. jan 2010

ahoj dievčatá, prajem dobré noc idem aj ja off 🤐

zuzana1971
8. jan 2010

sasurin pri tretom uz babo pomaly same vylezie pri porode si myslim 😀

juj este stale mi obcas napisu babule z konika k Maxovmu pribehu, ako ich to dojalo a ako mi drzia palce...len nechapem ze nasich to vobec netrapi ako sa ma ich dcera a vnuk 😠 ani len mama nezavola, nenapise 😠 co nenapise, ona ani len neodpise, ked jej ja napisem 😠 ach jaj, toto ma fakt trapi, druhym rodicia a mamy ako pomahaju a keby nemohli chodit ako ja, tak este duplom 😝

vejula
8. jan 2010

jeej zuzi tak dobrý nápad 😉 My zatial máme miesto na sušiak,ale neviem ako to bude ked tam dáme postielku 😅

veve23
8. jan 2010

zuzana 1971- ja som ho tiez teraz citala, jak som bola kuknut susiak, musis to mat tazke ale urcite si silna zena ked to takto zvladas,aj ked je to urcite na h.... tak to musis byt strasne stastna ked mas Maxika, dvom vam bude veselsie acasom si najdete noveho tatina

zuzana1971
8. jan 2010

veve my sme traja ked ratam aj kocurika 😵
no zvladam, cely zivot musim vselico zvladat, tak som si uz zvykla 😝

zuzana1971
8. jan 2010

dobru nocku 🙂

kika29
8. jan 2010

zuzka 1971 to už máš tolko vecičky doma? Si zaťažená na modrú? Ale vecičky sú nádherné. 🙂

janka.t.
9. jan 2010

Ahojte kocky, dobre rano prajem.
Cicimon: Ak zhanas kocik, tak v Bratislave sa nam najlepsi vyber zdal v Babylande na Pestovatelskej ulici. Bol tam predavac, ktory mal super rozhlad a informacie a ziadna otazka ho nezaskocila.
Nam sa paci trojkolka Od Jane, Peg-perega a najnovsie aj Concord-tu firmu odkupila firma Jane. Za trojkombinaciu je to ale docela palka, tak zacneme asi rozmyslat aj nad niecim lacnejsim. Chystame sa vramci lyzovacky pozriet do Polska a chceme pozriet aj v Madarsku a v Rakusku.
Neviete mi poradit niaku inu dobru znacku na trojkolky?

Vejula: Na palenia zahy mne osobne pomaha, ked zjem mandle v supke a v lekarni mi dali Tums tablety.

veve23
9. jan 2010

Dobre rano,
tak len raz hore na cikpausu 🙂
janka.t-som pocula ze v madarsku maju dobre a lacne kociky

minius
9. jan 2010

Bre ranko!

Janka a co Quinny oni robia trojkolky ale moja kamoska ho mala ona bola velmi spokojna ale ked som jej ho "testovala" tak mne sa zdal byt taky neohybny a kolieska si robili co chceli.

Concord si vybrala aj Kamilka a vyzera peknucko ale ona ma tusim styri kolieska

blondy12
9. jan 2010

bre ranko dievcata ...jaj dufam ze nic na mna nelezie ale boli ma hrdlo..no dala som si cucaci cukrik tak snad to nejako prejde... 😠

no ja som na zaciatku tehu mala osial pozerat kociky a teraz som nejako na to zabudla ale ako vas vidim ze uz premyslate tak som od vcera zacala aj ja ale tak cez internet to je o nicom treba ist...asi az vo februari pojdeme pozriet do PL aj na UA..ja by som aj chcela Chicco alebo aj Jane sa mi paci ale jedine za nejaku dobru cenu mozno na UA by sa dalo ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre