• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
miška, veď to, raz sa zľutuješ a máš po snahe :stuck_out_tongue_closed_eyes: potvorky malé zečínajú takto "cvičiť" už po 6- mesiacoch... dovtedy je to nevinné... naša princezná sa vie krásne aj o zem hodiť, ale sme si všimli, že sa pár krát udrela, tak si teraz dáva pozor "ako" sa hodí, aby ju to nebolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag- po pravde je mi to jedno, je to moje prve babo, a vyznie to otrepane, ale nech je zdrave. Mozno s praktickej stranky aby som vedela akymi farbami pri nakupoch sa mam uberat. Ale troska som aj zvedava ci ma pipikaalebo nie. Vsak uvidim aky baran :slight_smile: sa mi narodi .
9. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v 17tt mi robil len tak a aj foto... a teraz som zvedava bo cem aj dvd tak uvidim v utorok a chodim do sukromnej ambulancie :unamused: co neni bohvieco zakazdym tam nehat tolko penazi ale spokojnost je silnejsa ...
a to ze budeme mat babu viem uz od 12tt co mi tiez navrhol ci necem vedet ze jeto este zadara a robili mi tie testy z krvy
9. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas zacal teraz tak ze si da ruky pred seba a trucuje ale to ma asi zo skolky lebo doteraz to nerobil a u nas zabera hlavne ked si ho nevsimame a ked ani to nie tak mu beriem hracky s ktorymi sa prave hra a ma smolu, tvoja je este mala ale ten nas si robi obcas co chce a najhorsie ze zacina ignorovat moju osobu :angry: :angry: :angry: :angry: , ale ked zvriesknem tak asi aj susedia su v pozore :zipper_mouth:
9. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula- mne je jedno co to bude, ale ked pises ze dievcatka su divoke tak t bude ina divoska :slight_smile:
9. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve, presne zdravie je dolezite a ci bude mat pipika alebo susulku ved sa to aj tak po porode dozvieme a baran ako baran, aj tak to bude tvrdohlave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag/ vsak to, ja sa tesim ze to bude baran, lebo aj ja som baran, a aj moj brat, tak bude sranda
9. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka no neviem ale v 12tt sa to dievca este nie je na isto :sweat_smile: nechcem strasit u nas to bolo ze na 100pro dievca dievca potom zas asi chlapec a teraz v utorok nam potvrdili chlapca... nam to sono trvalo cca 40min

dejni no bude to ochotnicka,poviem ti ale mate krasnu dcerku
9. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nase bude az asi byk, ale bude sranda ideme od vodnara, cez ryby, barana az po byka :grinning:
9. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem v pondelok na 3D, uz sa tesime, konecne vidiet aj dnu, nie len citit :slight_smile: a snad aj foto a video budu dobre
9. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je u vas vodnar?
kami, už sa teším :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu malé baranča :grinning:
idem ja od vás babuľky, drahý ma už vyvoláva, tak páčko :wink:
dejni bruuu nocku :slight_smile:

kami, ja som vodnar :grinning:
9. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla testov z tej krvy je to vraj na 100percent vraj chromozomy a tie nepustia ... a robi sa to tak skoro a uz aj ultrazvuk to potvrdil tak dufam to tak bude... :slight_smile: ale hlavne nech je zdrave a pohodove babo... :wink:
9. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici super drzim palceky dejni paaa dobru nocku

miska aj ja som vodnar 6.2
9. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o zistovania pohlavia z krvi som uz pocula raz v telke a vraj je to 100% ... ale ked to este aj potvrdia tak je to super ... :slight_smile:
ja mam velke rozdiely v terminoch, podla PM mam 21.4. a podla pohybov 1.4, no a ked som bola v nemocnici tak 14.4. , vsetko zatial baran, tak uvidime, bude tvrdohlave po mamicke :grinning:
lucka aha tak mne len sono nie krvne testy,jasne hlavne nech je zdrave
9. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve, ja by som sa podla pohybov neriadila ... ja som malicke zacala citit uz zaciatkom 17tt, takze ...
9. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila vdaka

my sme obaja s mm skorpioni, tak uvidime ako to bude s barancatom :slight_smile:
9. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve a preco ti tak posuvaju TP?
9. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz ste pri tych pohyboch,,,,ja som zacala citit asi az v 23tt.....a ze placenta vpredu, to asi kvoli tomu...potom by sa male malo narodit v maji :slight_smile:)
9. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, ja idem tiez :slight_smile: a uz ratam hodiny :grinning: , na kolku ste objednany? mozno som sa to uz pytala, ale uz s ami niektore temy zlievaju :sweat_smile:

kami, ja som 7.2. :grinning:
9. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa to vlastne rata s tymi pohybmi ako?
9. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag/vsak to, ja som mojmu dr. vravela ze citim pohyby niak v 18 tt a on ze to je moc skoro, ale vsak zas viem ci ma naduva alebo je to opakovane kazdy den, no a odvedy sa pocita, aj ked mi to nejde do hlavy, lebo vzorec je ten isty pre kazdu a jedna citi v 18, druha v19 a tretia v 20, nechapem, a cim sa je najlepsie riadit???
9. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby uz mate vybavicku pokupovanu??? ja si stale myslim ze mam cas... ako uz som nieco kupila ale stale ten pocit ze casu a casu i ked viem ako rychlo to leti.... kocik uz mame sice ale vecicky stale neviem co by sommala kupovat bo pocasie ake bude a ake to bude velke a tak ...
to ma stale nejako brzdi....
9. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla toho by si mala mat pohyby v 20tt? cize presne v polovici? u mna to dr nikdy neriesil kedy mi zacali ...

baby ked sedite vy tiez citite mimi ako kope niekde na spodku v podbrusku? niekedy mam z toho az strach ci uz nie je prilis nizko
9. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tak ja som jelen z tych terminov posledna PM19.7 pravidelna menstruacia 28/5 a TP 25.4 tak teraz som mimo....a 20.8 mi vysiel test ale gynekolog nepotvrdil az 14.9 mi napisal do tehu knizky 8+2
9. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilakd- ja neviem, dlho som mala toho 21.4, ale v nemocnici mi tvrdili ze som o 1 tyzden posunuta podla materskej knizky tak bolo14.4, no a treti su pohyby, tak neviem, ktory je ten pravy, dr. sa drzi toho21.4
9. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem kedy bola ovu, takze nejako to neriesim, mne gyn napisal TP 28.4. ale podla PM a podla dlzky cyklu mam TP 30.4. ale babo je mensie o 5 dni cize dalsi TP mam 5.5.
9. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok