Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
9. jan 2010

miška, veď to, raz sa zľutuješ a máš po snahe 😝 potvorky malé zečínajú takto "cvičiť" už po 6- mesiacoch... dovtedy je to nevinné... naša princezná sa vie krásne aj o zem hodiť, ale sme si všimli, že sa pár krát udrela, tak si teraz dáva pozor "ako" sa hodí, aby ju to nebolelo 😝 😝

veve23
9. jan 2010

michalag- po pravde je mi to jedno, je to moje prve babo, a vyznie to otrepane, ale nech je zdrave. Mozno s praktickej stranky aby som vedela akymi farbami pri nakupoch sa mam uberat. Ale troska som aj zvedava ci ma pipikaalebo nie. Vsak uvidim aky baran 🙂 sa mi narodi .

luca223
9. jan 2010

no v 17tt mi robil len tak a aj foto... a teraz som zvedava bo cem aj dvd tak uvidim v utorok a chodim do sukromnej ambulancie 😒 co neni bohvieco zakazdym tam nehat tolko penazi ale spokojnost je silnejsa ...
a to ze budeme mat babu viem uz od 12tt co mi tiez navrhol ci necem vedet ze jeto este zadara a robili mi tie testy z krvy

michalag
9. jan 2010

nas zacal teraz tak ze si da ruky pred seba a trucuje ale to ma asi zo skolky lebo doteraz to nerobil a u nas zabera hlavne ked si ho nevsimame a ked ani to nie tak mu beriem hracky s ktorymi sa prave hra a ma smolu, tvoja je este mala ale ten nas si robi obcas co chce a najhorsie ze zacina ignorovat moju osobu 😠 😠 😠 😠 , ale ked zvriesknem tak asi aj susedia su v pozore 🤐

veve23
9. jan 2010

vejula- mne je jedno co to bude, ale ked pises ze dievcatka su divoke tak t bude ina divoska 🙂

michalag
9. jan 2010

veve, presne zdravie je dolezite a ci bude mat pipika alebo susulku ved sa to aj tak po porode dozvieme a baran ako baran, aj tak to bude tvrdohlave 😝 😀

veve23
9. jan 2010

michalag/ vsak to, ja sa tesim ze to bude baran, lebo aj ja som baran, a aj moj brat, tak bude sranda

kamilakd
9. jan 2010

lucka no neviem ale v 12tt sa to dievca este nie je na isto 😅 nechcem strasit u nas to bolo ze na 100pro dievca dievca potom zas asi chlapec a teraz v utorok nam potvrdili chlapca... nam to sono trvalo cca 40min

dejni no bude to ochotnicka,poviem ti ale mate krasnu dcerku

michalag
9. jan 2010

to nase bude az asi byk, ale bude sranda ideme od vodnara, cez ryby, barana az po byka 😀

cicimon
9. jan 2010

ja idem v pondelok na 3D, uz sa tesime, konecne vidiet aj dnu, nie len citit 🙂 a snad aj foto a video budu dobre

kamilakd
9. jan 2010

kto je u vas vodnar?

dejna3
9. jan 2010

kami, už sa teším 😝 k tomu malé baranča 😀
idem ja od vás babuľky, drahý ma už vyvoláva, tak páčko 😉

michalag
9. jan 2010

dejni bruuu nocku 🙂

kami, ja som vodnar 😀

luca223
9. jan 2010

no podla testov z tej krvy je to vraj na 100percent vraj chromozomy a tie nepustia ... a robi sa to tak skoro a uz aj ultrazvuk to potvrdil tak dufam to tak bude... 🙂 ale hlavne nech je zdrave a pohodove babo... 😉

kamilakd
9. jan 2010

cici super drzim palceky dejni paaa dobru nocku

miska aj ja som vodnar 6.2

michalag
9. jan 2010

o zistovania pohlavia z krvi som uz pocula raz v telke a vraj je to 100% ... ale ked to este aj potvrdia tak je to super ... 🙂

veve23
9. jan 2010

ja mam velke rozdiely v terminoch, podla PM mam 21.4. a podla pohybov 1.4, no a ked som bola v nemocnici tak 14.4. , vsetko zatial baran, tak uvidime, bude tvrdohlave po mamicke 😀

kamilakd
9. jan 2010

lucka aha tak mne len sono nie krvne testy,jasne hlavne nech je zdrave

michalag
9. jan 2010

veve, ja by som sa podla pohybov neriadila ... ja som malicke zacala citit uz zaciatkom 17tt, takze ...

cicimon
9. jan 2010

kamila vdaka

my sme obaja s mm skorpioni, tak uvidime ako to bude s barancatom 🙂

kamilakd
9. jan 2010

veve a preco ti tak posuvaju TP?

cicimon
9. jan 2010

ked uz ste pri tych pohyboch,,,,ja som zacala citit asi az v 23tt.....a ze placenta vpredu, to asi kvoli tomu...potom by sa male malo narodit v maji 🙂)

michalag
9. jan 2010

cici, ja idem tiez 🙂 a uz ratam hodiny 😀 , na kolku ste objednany? mozno som sa to uz pytala, ale uz s ami niektore temy zlievaju 😅

kami, ja som 7.2. 😀

michalag
9. jan 2010

ono sa to vlastne rata s tymi pohybmi ako?

veve23
9. jan 2010

michalag/vsak to, ja som mojmu dr. vravela ze citim pohyby niak v 18 tt a on ze to je moc skoro, ale vsak zas viem ci ma naduva alebo je to opakovane kazdy den, no a odvedy sa pocita, aj ked mi to nejde do hlavy, lebo vzorec je ten isty pre kazdu a jedna citi v 18, druha v19 a tretia v 20, nechapem, a cim sa je najlepsie riadit???

luca223
9. jan 2010

a baby uz mate vybavicku pokupovanu??? ja si stale myslim ze mam cas... ako uz som nieco kupila ale stale ten pocit ze casu a casu i ked viem ako rychlo to leti.... kocik uz mame sice ale vecicky stale neviem co by sommala kupovat bo pocasie ake bude a ake to bude velke a tak ...
to ma stale nejako brzdi....

michalag
9. jan 2010

podla toho by si mala mat pohyby v 20tt? cize presne v polovici? u mna to dr nikdy neriesil kedy mi zacali ...

baby ked sedite vy tiez citite mimi ako kope niekde na spodku v podbrusku? niekedy mam z toho az strach ci uz nie je prilis nizko

kamilakd
9. jan 2010

super tak ja som jelen z tych terminov posledna PM19.7 pravidelna menstruacia 28/5 a TP 25.4 tak teraz som mimo....a 20.8 mi vysiel test ale gynekolog nepotvrdil az 14.9 mi napisal do tehu knizky 8+2

veve23
9. jan 2010

kamilakd- ja neviem, dlho som mala toho 21.4, ale v nemocnici mi tvrdili ze som o 1 tyzden posunuta podla materskej knizky tak bolo14.4, no a treti su pohyby, tak neviem, ktory je ten pravy, dr. sa drzi toho21.4

michalag
9. jan 2010

no ja viem kedy bola ovu, takze nejako to neriesim, mne gyn napisal TP 28.4. ale podla PM a podla dlzky cyklu mam TP 30.4. ale babo je mensie o 5 dni cize dalsi TP mam 5.5.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre