Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

juliap
10. jan 2010

juj no to by bolo suoer a hlavne uz by bolo pred terminom a potom uz babo.

idem vypnut net, lebo mi akosi pomaly teraz ide, neviem...

😢

sasikas
10. jan 2010

straaasne to blbne neska.. 😝

moni
10. jan 2010

ahoj holky, zdravim nove prirastky!

luca223, este sa vratim k tym kocikom. ja nebudem mat vanickovy kocik, ale "sportovy" ktory sa da polohovat do vodorovnej polohy. nemyslim si ze by to bolo nebezpecne, vybrala som typ kde bude chrbatik na rovnej ploche, plus tu v lete byva tak strasne horuco a vlhko ze v hlbokom kociku by som si malu uvarila. len som tym chcela povedat, ze kazdy si musi zvazit svoje podmienky, a podla toho sa rozhodnut 🙂

sasurin, neprijemne s tym popalenim! nech sa to rychlo zahoji!

blondy12
10. jan 2010

a aky moni si si vybrala?

kamilakd
10. jan 2010

minius mala hu dejna a vravela ze sa da kupit v lekarni a mam dojem ze aj v DMke skus ju najskor pohladat takto a ked tak az potom ju objednaj z netu

sasurin odsleduj tie falosne kontrakcie a keby to nejak neprechadzalo necakaj a zbehni radsej na pohotovost pre istotu drzim palceky a oddychuj a podaj hlasenie ako ti je....

silvi jasne napisem do IP je to velmi jednoduche rychle a zvladne to aj dieta fakt...ty to zvladnes aj lavou nohou 😀

k postielkam ja som ani nerozmyslala nad postielkou so spustacou stranou vyuzijeme to vobec?

kamilakd
10. jan 2010

moni jasne mas pravdu ale vzdy lepsie sportova polohovatelna cast ako polohovatelne vajicko to bola ta zavazna debata...posli nam fotocku kociarika nech vieme ake su tam u vas 😉

moni
10. jan 2010

blondy, zatial vedie tento Chicco KeyFit 30 Cortina Travel System Fuego, ale paci sa mi aj Peg Perego Pliko P3 alebo Switch. musim sa definitivne rozhodnut.

kami, ja som chcela tu spustaciu stranu lebo neskor ked su deticky vacsie a tazsie, horsie sa vyberaju z postielky. ked je ta spustacia strana, mas lepsi pristup. ja som k tomu este dost nizka a ked bude matrac nizsie neviem ako sa budem ohybat 😅 ale nepodarilo sa mi taku postielku kupit 😒

minius
10. jan 2010

kamci diky len hladam nejaku dobru cenu na ne 😉

nie je ta spustatelna strana na postielke dobra na to ze ak chcete mat postielku zo zaciatku pri sebe iba spusite stranu a mate babno hned po ruke a je hned vedla postele. My to tiez tak planujeme mat iba zo zaciatku.

michalag
10. jan 2010

kedy to konecne prestane blbnut 😠

mini, nie ja som nemala medelu, praveze chcem vyskusat Tommee Tippee alebo Chicco

sasurin, nech sa to rychlo zahoji!!!

moni
10. jan 2010

ahaa, vidis kami to som prehliadla ze ste rozoberali polohovatelne vajko 😅
dnes mam narocny den, takze poriadne necitam 🙄

minius
10. jan 2010

Miska ja som tu akurat citala na to Tommee lebo aj flasky mame od nich ale odsavacka vraj nie je dobra, vraj z nej strasne bolia prsia a vraj mliecka ide pomimo ako do nej.

Ta mede... vraj este aj bradavky masiruje 😀

stacynka
10. jan 2010

baby uz niekolko dni sa vas snazim docitat a ani za svet nestihnem. pisete jak dracice, zas mi chyba 15 stran.tak vas aspon pozdravim a pojdem pokracovat v dobiehani zameskaneho
my v podstate nic nove, akurat uz konecne doberam atb na ten vytok (nieco som tam mala) tak dufam ze zabrali a uz bude dobre. v stredu idem na ten cukor tak sa velmi "tesim" a este si mam aj EKG vybavit ked tam budem cakat tie dve hodky....
dufam ze ste vsetky zdrave a babatka posluchaju

minius
10. jan 2010

Miska ja som tu akurat citala na to Tommee lebo aj flasky mame od nich ale odsavacka vraj nie je dobra, vraj z nej strasne bolia prsia a viac mliecka ide pomimo ako do nej.

Ta mede... vraj este aj bradavky masiruje 😀

dejna3
10. jan 2010

my máme postieľku so spúšťacím bokom a využili sme to hlavne zo začiatku... malú som mala v postieľke hneď vedľa seba a keď bolo treba len som načiahla ruku 😉

kamilakd
10. jan 2010

no vidite tak toto mna teda vobec nenapadlom s tou postielkou nevadi....ja som uz postielku kupila sakra...
minius jasne treba kuknut cenu neviem ci si v zahranici alebo na slovensku...

moni pliko P3 ti urcite nedoporucujem u nas tento kocik mali kocky a strasne nadavali pri skladani a ja mam tiez ustedrene 3 stichy ako mi pricviklo palec a ukazovak fuuuj ma az zmrazilo ked si to tu napisala 😖

michalag
10. jan 2010

mini a ktora konkretne Medela? a na Chicco si nenasla nic?

moni
10. jan 2010

no to je fakt kami ze so skladanim som sa pri pliku natrapila. manzelovi to islo v pohode, ale ja som nevladala tie packy prstami potiahnut. to chicco mi islo ovela lahsie. ale zase je vacsie 😒
k pliku okrem toho budem potrebovat sedacku, a to chicco je uz aj s vajkom. preto sa mi to najviac paci 🙂

dejna3
10. jan 2010

šporťák pliko p3 ide úplne do ľahu? lebo mne v obchode vraveli, že sa doporučuje až cca od tých 6 mes., pretože tam je vraj malinký, niekoľko stupňový sklon😕

mini, ja mám medelu... bola som s ňou spokojná 😉

kamilakd
10. jan 2010

minius madela je velmi podobna ako avent ja mam aventacku lebo som madelu nezohnala 😠

michalag ten tomee vraj nema dobru odsavacku som citala ale namam odskusane

minius
10. jan 2010

miska skus sa kuknut tu na tu medela, chicco som ani nepozerala

http://www.amazon.co.uk/Medela-Harmony-Breastpu...

cicimon
10. jan 2010

a chicco nie su dobre?

minius
10. jan 2010

jej dejna akurat som si vsimla tvoju odpoved 😉 tak ju asi idem hned aj objednat.

moni
10. jan 2010

dejni, mne to islo sklopit uplne do rovna tak teraz neviem 😕

kamilakd
10. jan 2010

minius doporucujem aj ja ak si ju nasla...a kup si ten set aj s flaskami a sackami na odkladanie mlieka....chicco som veru na nu ani nic nepocula ani zle ani dobre 😕

vejula
10. jan 2010

čavte kočky tak dnes je fakt den blbec asi... Mne zas psíček prednými labkami skočil na bruško, tak celkom hore.... Ale snád sa miminku nič nestalo lebo kopká a hýbe sa jedna radosť... Tak sand je všetko OKI.

Inač čo je to to tá preklamsia????

Kami ja som dnes mala kuriatko so zemiačkami a teraz na večeru u maminy bravčový rezen a zaklincovala som to pudingom 😝 Takže teraz nemôžem na jedlo ani myslieť.

Inač čo sa týka tej unavy tak ja asi posledné tri dni už ťažko robím všetko. Mám pocit že tretí trimester už začína vyberať svoju daň 😅 Rýchlo ma začnu bolieť nohy chrbát, ťažko sa mi dýcha, nemôžem poriaden ani sedieť lebo hned má rebra bolia čo mi bábo tlačí asi nožkami. A to ešte tri mesiace... Kočky poviem pravdu už by som brala 8 apríl...

kamilakd
10. jan 2010

minius len aby sa ti malinke nenalakalo toho kolotoca...je sice krasny ale neviem ci splna nejaky ucel malemu mimi urco nie

moni
10. jan 2010
dejna3
10. jan 2010

mini, tak presne tú mám 😉

moni, neviem, na pohľad to možno tak vyzerá, ale mne fakt predajca vravel, že je to klasický športiak od 6+ mes., a že tam trošinku sklon je a že k nemu vraj treba vaničku pre malé bábo 😕 napokon sme aj tak kúpili iný

kamilakd
10. jan 2010

vejulcek nemusis sa vooobec bat mimi bude v poriadku ved ty mas lahunkeho psika a babo je v plodovej vode je to taky airbag 😉 ja uz na veceru len ovocie jogurt atd nevim kolko to vydrzim 😅 ja by zrala al celu chladnicku nm ziadne chute len mam stale hlad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre