• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
aaaau dejna, to teda neznie dobre :unamused: uz to budes musiet nejako vydrzat a snad operacia pomoze :slight_smile:

to je sranda s tymi babskymi povedackami, viem ze to velakrat vyjde, ale ja tomu vobec neverim :sweat_smile:
11. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska tak vam ten maly tvrdohlavec trucoval a nechcel sa ukazat??? ja mam priznaky na dievcatko a lekar povedal chlapca...ta sa len usmievam lebo u nasto nevedia co to bude tajime a edia iba nasi...ostatna rodina len triafa
11. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, mne je blbé sa pýtať na ten kufrík u dr. ...asi som divná, ja viem.. napr. zajtra idem na úrad práce a tam majú tehu prednosť a čo myslíte, už som sa tam "predbehla"?? nieeeee.. dokonca ma aj stáť nehajú.. a taký mladý chalan sa pýtal, čo prišiel po mne, že to Vás nikto nepustil? ja že niee.. a on, šak to tam majú napísané... tak som sa len pousmiala..
ale dajte radu, zajtra sa mienim predbehnúť..len ako.. mám čakať, kým vyjde ten z dverí a normálne sa votrieť, že prepáčte.. alebo ako???????? hehe.. :grinning: nech mám niečo z toho teda..
11. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes stretla kolegyne a tie ma spocedali, potvory a nechceli ma pustiť, kým neprezradím... ale odolala som, tak len tipovali :grinning: :grinning: :grinning:
pri sofii, mi všetci prorokovali chlapca - podľa babských povedačiek :grinning:
11. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, no ja by som to isto využila, lebo dnes už zriedka kde majú tehu prednosť :rolling_eyes: už ani u lekárov poväčšine nie :unamused:
11. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je smutne dievcata co pisete, ze zriedka vam niekto da prednost. na mna su vsetci taki mili, ze niekedy to podla mna az prehanaju :sweat_smile: v praci nemozem pomaly robit nic, ani len z policky vytiahnut poloprazdnu malu krabicu.

silvii, pekne rozpni bundu, vystrc brusko a suverenne chod dopredu. ked to tam vyslovene pisu, tak preco to nevyuzit. moze ti byt srdecne jedno kto si co mysli. nie je predsa tvojou povinnostou, vybavovat sa s niekym to nevie citat :slight_smile:
11. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babuleee, šak hej, ja by som sa aj predbehla, len keď cestou hore tými schodami ma tá "odvaha" aj prejde... a si poviem, že šak sú tu len 3 ľudia, to počkáááám... :angry: vidíte..sebe na škodu som.. kruuuci..

moni ako aj ku mne sú všetci naokolí milí a nedovolia mi pomaly ani kabelku si zdvihnúť ...a tak, to len tí na úradoch a v čakárňach sú takí.. vieš.. všetci sa starajú len o seba a svoje problémy.. hold to sú ľudia.. a hlavne takí, čo ich vidíš tak prvý raz v živote.. to sú máloktorí takí zlatí.. :confounded:
11. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula nieže nechce chlapčeka ale jemu sa viac páčia dievčatká lebo sú prítulnejšie a vlastne ani presne neviem on vždy chcel dcérku a ked sme čakali prvé nevedeli sme čo to je a ked sa dozvedel že baba taký bol šťastný a aj teraz chce viac babu. :wink:

ale aj chlapčeka by mal veľmi rád on asi pozeral už do budúcnosti neviem.

dejna a môjmu mm šibe povedal že ked teraz bude baba tak tretie bude už chlapček :grinning:
11. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, im sa to dobre hovorí, ale vynosiť a odrodiť musíme my :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ved som to aj ja povedala že mže mať tretie bábo ale nie somnou a môže si rovno pobaliť kufre :grinning: tak dúfam že to pochopil a nevyserie somnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. jan 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, ved uvidis kolko tam bude ludi...ak tam bude viac ako 3, pojdes dopredu, co ty na to? :dizzy_face:

dejni, no ja mam pocit ze je to dobre vymyslene ze je to na nas. mm je niekedy take motovidlo :grinning:
11. jan 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten môj drobček sa teraz zobudil lebo ma kope zase ako das :grinning: jéééééééééé ale je to už silnejšie trochsa dakedy až zabolí. dva dni ma tak ťahá bruško po bokoch že až aj vy to máte?
11. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tiež si neviem predstaviť, akoby chlapi zvládli tehotenstvo a pôrod :stuck_out_tongue_closed_eyes: môj nemal ani odvahu ísť pri pôrod, ja som ho radšej ani nepresviedčala :grinning:
11. jan 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, ja tu nemôžem obsedieť, čo ma tak veľmi kope :sweat_smile: ale furt! :stuck_out_tongue_closed_eyes: celý deň... ja neviem moje dietky sú asi z divých vajec, či čo... obe to robili
11. jan 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tež volala mm ku pôrodu ale mi povedal že lekári budú pobehovať okolo neho a nie mňa :grinning: ha ale reči majú chlapy silné a pôrodu sa boja viac ako my ženy :grinning:
11. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes asi trošinku presilila a pobolievalo ma dolu podbruško... sakra, už sa musím fakt začať viac šetriť, ale keď to je ťažké s takou drobulienkou a s kočíkom :frowning2:
11. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, ja som mala síce sekciu... ale keď sme čakali na príjem, tak práve rodila jedna žena a veľmi kričala, tak že sme to až na chodbu počuli... on celý ozelenel a myslela so, že zo strachu aj ujde a nechá ma tam samu čakať :grinning: ešte skonštatoval - to nie ordinácia v ružovej záhrade, kde si trošku zavzdychajú, ako pri bolesti hlavy :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som aj ja dnes trocha prehnala tiež ma bpolí bruško veľa som chodila a kým som prišla domov a po malú do škôlky tak som myslela že mi drobec vyskočí čo tak ma ja tlačilo v brušku. Musela som si robiť prestávky a oddýchnuť si. :frowning2:
11. jan 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem spať, nech ráno vstanem na ten úrad... a sa teda možno aj prekonám..

inak k tým chlapom - ja by som im dopriala, aby si to zažili aj oni... naaaaozaj zo srdca!!!!! :wink: :wink:

dobrúú
12. jan 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru niektoré ženy velmi kričia tiež som mala tú možnosť ich počuť a to som bola ešte pred pôrodom :sweat_smile: tak som sa zlakla že som sa pýtala domov z nemocnice :sweat_smile:
12. jan 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne nebolo všetko jedno... ale zas dr. u ktorej som rodila, je super.. ona od začiatku vravela, len si zakričte aj z celého hrdla, ak sa vám uľaví, aj mi ponadávajte... :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nekričala len nahlas tlačila hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning: ale myslím že nemám sa za čo hambiť neurobila som si tam hambu :sweat_smile: ale tie čo majú ťažší pôrod tak to nieje sranda chudinky
12. jan 2010 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím, že to ani nemôže byť hanba, každá žena pôrod inak znáša a zvláda, celkovo aj prah bolesti má každá inak nastavený a keď sa niekto pri takom reve uvoľní, tak prečo nie :wink:
ja osobne som držala jazyk za zubami aj pri tých nepríjemnejších vyšetreniach - ako hamilton a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kočka, ktorá rodila v ten istý deň pri tom strašne kričala... takže indi vindi :slight_smile:
12. jan 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu .ja som to nemyslela v zlom. a aké vyšetrenia ti robili?
12. jan 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten hamiltonov hmat bol asi najhorší, asi 3 - 4 krát celkovo (robila mi to už ja na poslednej poradni)... ručne sa ma snažila dokina pootvoriť, lebo mi nepostupoval pôrod
12. jan 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj to sa dá ručne? to som nepočula
12. jan 2010 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spať dobrú noc :pensive:
12. jan 2010 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som našla - na vysvetlenie... vraj sa to robí pomerne často

Hamiltonův hmat
je úkon prováděný v konečném stádiu těhotenství pro vyvolání porodních kontrakcí, kdy lékař či porodní asistentka vsune prst do vagíny a prstem provede oddělení membrán děložního čípku je to krouživý pohym uvnitř středu čípku.
12. jan 2010 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, dobrúúúú :wink:
12. jan 2010 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, michala pekne fotocky. popis podrobnosti ako to tam prebieha :wink:
12. jan 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok