Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
12. jan 2010

dobré ranko 😵 😵 😵 😵 juj ja dneska idem na 3D už neviem dočkat ah 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

michalag
12. jan 2010

Ahojte babenky 🙂

katka, kedy dnes ides?

Prisla som tam a bol tam dr. Simo ... neviem ci beries aj draheho, ak hej tak najskor zavola teba a pozrie sa ci vidno babatku do tvaricky a ked ho bude pekne vidiet tak potom zavola sestricka aj jeho .... zaznam nam trval nejakych 20 minut a kedze sme chceli vediet aj pohlavie tak sme zaplatili 36,51 eur, ale fotky nerobia, teda aspon mi mame len zaznam, mozno ako doplnok ... co len mna mrzi ze rozpraval dost potichu tak som mu rozumela kazde druhe slovo ☹ , ale pekne nam poukazoval co kde ma 🙂 ... len najlepsie je ked spinka, lebo to nase sa strasne hybalo a .... ale boli sme radi ze sme tam isli a nelutujeme euraciky, dokonca by som isla este raz 😉 🙂

michalag
12. jan 2010

jeeej a zabudla som zober si presne, lebo budete musiet ist rozmienat

michalag
12. jan 2010

malalady 🙂 , teraz zavidim ja tebe 😀

tarinka333
12. jan 2010

Dobre ranko babulky, zas zarezavam v praci a som taka unavena ...
Strasne ma boli prava cast panvovej kosti. Boli to niektoru z vas?

kika29
12. jan 2010

Dobré ránko babulky. No tak to vám závidím to 3D aj ja by som chcela ale teraz si to nemôžem dovoliť ☹ . Ale ved si to popozerám vo vašich albumoch ako rastiete ked už svoje nemôžem tak vydieť. Vydela som raz moje bábätko aj to len tváričku ked mi kontroloval placentu či sa dvihla cez 3D. Tak v tedy mi troška ukázal tváričku a bola som v 7 nebi 😀 bolo to krásne aspoň na okamih vidieť.

tarinka mňa pobolieva lonová kosť či čo to je ale len ked vstávam že sa idem postaviť a ked dlho chodím. V čera som veľa chodila a myslela som že mi malé ide vyskočiť taký tlak som cítila dole a bolela má ta kosť. Nie velmi ale cítila som to 😖

malalady
12. jan 2010

miška presne do centu si mám brat? 🙂 xixi 😵 juj nak to už je 🤐

michalag
12. jan 2010

malalady, ja som im tam nechala o 49 centov naviac 😅 ved sa doktor snazil a ani som nemala mensie ak chcete vediet len pohlavie tak budes platit tak ako ja ale ak budete chciet este nieco navyse tak to uz neviem

malalady
12. jan 2010

no ja len pohlavie chcem vediet 😀 to mne uplne stačí xixi 😅 😀 😵 😵 😵 boooooooooože ja som napata xixi 😀

kika29
12. jan 2010

u nás je také hnusné počasie poprcháva a je zima ☹ človek by len spal a nič sa mi nechce.

kika29
12. jan 2010

daktorý deň ste tu rozoberali prací prášok na pranie pre detičky. pre aký ste sa rozhodli? Ja som používala Lovelu a asi aj teraz ju budem. Momentálne mám persil ale moja malá sa sťažuje ked jej v tom vyperiem veci že ju všetko svrbí tak teraz som jej kúpila prášok titan sensitive pre deti a alergikov a citlivú pokožku a som s ním zatial spokojná.

teraz tu prší sneh s dažďom fuj. 😝 😔

michalag
12. jan 2010

mna od vcera tak strasne boli hlava ze som sa v noci ani poriadne nevyspala 🙄 ... kolko si mozem dat Paralenu500? Snazim s avyhybat liekom kedze toto tehu som ich uz mala az az, ale uz som v stadiu kedy by som dala hocico za to aby prestala boliet

stanusa
12. jan 2010

ahojte baby,
strasne zle som spala v noci, asi od 3 som sa prehadzovala z boka na bok 😒 😖
miska paralen tusim kazde 4 hodiny sa smie
kika este neviem aky prasok - ale pises ze Lovelu, tak asi skusim

michalag
12. jan 2010

stanus a mozem si dat cely alebo len polku?

stanusa
12. jan 2010

myslim, ze cely - len nech zaberie 😉

kamilakd
12. jan 2010

ahojte tehulky k tym praskom kika aky persil pouzivas ved persil gel sensitive je hypoalergenny a jeho zlozenie je take iste ako lovela 😀 je to len obchodny a cenovy tah,a vraj pre mim i sa nemaju pouzivat prasky ale skor gely,ja periem len v geloch 😅

ja som mala strasne sny som revala ako blba fuj a ked som sa zobudila az som si vydychla ze je to len sen...vcera mi kamosa oznamila ze 1tt pred porodom jej umrelo babo v brusku asi preto sa mi snivali hovadiny

blondy12
12. jan 2010

caute babenbky ...jaj tak ja si musim zaklopat ja spim zatial v pohode sice sa prebudim v noci ale to je len tak v spanku takze hned zaspim aj to nie vela krat...ale prehadzujem sa raz na jeden bok potom na druhy bok...

moj MM chce ist do POlska a vazne nad tym uvazujem aby mi tam kupil plienky ked uz tam bude...no len ci to zvladne chlapec...jaj neviem, neviem...no ale ked nerodi tak aspon nieco nech skusi 😀 ...

nam doktor povedal ze na 90% dievcatko, ale nechajme to zatial medzi nami, a myslite, ze to okrem mna nikto nevie? 😝 ...cela rodina...ale taky tusak som mala aj ked som tam sla a tusim, ze sa to nezmeni.. 😉 😵

michalag paralen si daj kludne cely..to ja ked som obcas mavala aj pocas tehu bolesti hlavy ale strasne z krcnej chrbtice tak som musela vziat paralen lebo som az plakala...

blondy12
12. jan 2010

jezis kamilka to je strasne take nieco ked umrie babo v brusku uz tesne pred porodom ... 😢 😢 😢 😢

stanusa
12. jan 2010

mne sa snivalo, ze som musela ist na pohotovost, lebo som dostala ms a este som sa trapila, ze kam lebo u nas gynekologicke oddelenie stale nie je, potom som sa zobudila ze to bol len sen...som myslela, ze naozaj 😲

to naozaj 1tyzden?! vcera som citala tu na koniku o babe co sa jej to stalo

kamilakd
12. jan 2010

blondy ale ja nechapem co sa stalo a naco cakala ved ona 3dni necitila pohyby a nesla na pohotovost ale isla do ambulancie kde doktor kukol srdiecko a bolo vsetko ok,vecer mala bolesti a ona nic isla az na druhy den ked zacala akutne krvacat 😢 ved hned mala ist na pohotovost nie????dali by ju na pas a bola by na pozorovani a ona nie a nie,kurnas a takto to dopadlo mne az mraz prebehol po chrbate

blondy...neboj zvladne to mm ved nech sa uci a nakaz mu kuknut aj postielku kukni si napr postielky www.glucl.com.pl a kukne aj madrac to zvladol aj moj mm

stanka a nebola z PE?to sa stalo u nas ☹

stanusa
12. jan 2010

to bude ina, lebo tato necitila pohyby, tak na druhy den sla k lekarovi a zistil, ze srdiecko prestalo byt... ☹
neviem odkial je, bolo to vo februarovkach tusim

netreba podcenovat ziadne priznaky, radsej ist na pohotovost ved v nasich tt sa da babo uz zachranit!

blondy12
12. jan 2010

no aj by som mu dala len nechcem zbytocne kupovat, lebo neviem kolko este pouzitelnych mame po braskovi...ale tak nejakych 10navyse neublizi...

no kami ja by som uz asi utekala..som to videla v ordinacii prave ze neprisla lebo 3 dni necitila az potom a bolo neskoro...

jaj som rada ze moja srajda kope o sto sest ja mam pocit ze to dieta ani nespi.. 😀 ...

a uz som citala ze keby sa nedajboze narodila tak je 85% sanca ze prezije...ako keby sa take malo stat tak sa priznam ze nech sa mi to radsej stane v prahe..hoci cechy ale hlavne mesto.....ako u nas vychod..a mozno rychly prevoz ..

stanusa
12. jan 2010

blondy ty do poradne chodis v CR?

juliap
12. jan 2010

kika k tym praskom sme tu presne pisali ze je najlepsia asi ta lovela. od persilu senzitiv biely moze mat mala problem, ja ho napr. nemozem pouzivat, lebo mame alergiu na aloe vera, takze normalne pouzivam persil ge ale len zeleny a modry a pre mimi chcem kupit lovelu alebo som pozerala, ze maju batole gel, to som tiez pouzivala pri mojich a bol fain

kamilakd
12. jan 2010

blondy som zabudla ze mas maleho braska tak ty budes mat este tie kvalitnejsie plienky ako tie gazove co teraz predavaju 😅 ja som inak kupovala od hyblera a su celkom fajin

baby ja som sa tak zlakla ale nechcem panikarit ale sak co radsej nech kuknu na pohotovosti ved odtoho su tam nie??? a radsej xkrat zbytocne ako raz a neskoro...

kika29
12. jan 2010

používam prášok persil ni gel.

joj akú smutnú a hroznú tému ste tu nahodili baby ☹ ved ani nemyslite na niečo také bože môj. ja by som sa asi zbláznila. ja ked kus necíti dlhšie bábo tak hned idem počúvať srdiečko. no ste ma postrašili to nie je sranda. žiaľ aj takéto veci sa stávajú.
a videli ste v čera v správach to bábo čo zomrelo 7 týždňove?

blondy12
12. jan 2010

stanusa nie nechodim do poradne v cr to by ma neosetrili, tu by ma jedine osetrili v priprade ohrozujucom zdravie a to by predcasny porod bol...tak neviem oni by si to potom nejako tie nase staty preplacali medzi sebou..

no co viem tak brasko mal este aj moje..ale mozno sa tiez par kupilo lebo vies za par rokov to aj zazltne a niekam vziat hoci len ku doktorke treba lepsie trosku po doma to je jedno..

civavava
autor
12. jan 2010

ahojte babule, ale ste popisali od vcera vecera 🙂, juj od zajtra uz snad konecne budem mat doma funkcny net, lebo ma drbne.... 😠

my mame dnes s mm 8. vyrocie co sme sa spoznali, vecera min.piatok bola super, dala som si aj deci sampusu 😝

michalkag, no, pozerala som tvoju 3D fotecku, podla mna je to dievcatko 😵 😵

ja mam tiez problem so sliznicou v nose, ale pomaha mi Sterimar sprej, alebo ked som bola na SK, Vincentka sprej do nosa, to bola parada.

na pranie treba kupit specialny prasok pre mimi?? nestaci gel persil? a avivaz sa nesmie davat?? 😲

juuj kamilka to bol sen..... 🙄 😕

malalady, drzim palce nech sa mimi pekne ukaze!!! 😵

silvi7, michalkag, idem pridat do albumiku brusiek vase bruska 😉

...a dakujem vsetkym za pochvalu Renkovej izbicky 😵 😵

blondy12
12. jan 2010

kami prosim ta aka je ta stranka? lebo mne ju nejde otvori???

a inac uz lepsie?nemas uz teplotu?

kamilakd
12. jan 2010

tema je to smutna ale zial stava sa a je dobre o tom vediet i ked je to stres ale aspon netreba nic nechat na nahodu...

civi krasna izbicka ,aj u nas to bolo tak ze vsetko sme nakupili nik nam nic nedal okrem nasich teda mojich rodicov dostali sme korunky a mamina pokupila nejaku vybavicku...ja idem tento tyzden kupit ten monitor chcela by som ten na plienocku snuza hallo...dufam ze to bude nieco ako ten engel care lebo to vraj bol jeden z tych lepsich...tak vaham ktory mam kupit...

kika ja neviem ci tie veci okolo mimi sa vzdy diali alebo teraz to tak cnimame ze je toho vela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre