Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
12. jan 2010

http://www.gluck.com.pl/ uz hej celkom sa da som pila a cikala paralen som si nechcela davat ale dala som si sirup...

cicimon
12. jan 2010

caute,

tak vcerajsie 3D bolo super, male sa cely cas hybalo a machalo rukou pred tvarou, takze tie foto nie su az take pekne, ako by som chcela. mame nejake videa aj fotecky - vecer hodin do albumu nieco. Mm sa tiez pacilo 🙂

bola som navstivit aj kamosku, co ma 2mes maleho, celkom zaujimave skusenosti mi rozpravala a okrem ineho podla jej slov to, ze si clovek zazmluvni lekara mu nezaruci, ze sa onho aj dobre bude starat

a bola som aj na cviceni...celkom fajn som sa ponatahovala, este citim nohy 🙂

ten tehu kufrik som ani ja nedostala a moja gyn mi o nom ani nic nehovorila...tak neviem neviem...

kamilakd
12. jan 2010

cicimon super sa tesime na fotecky takze viete uz kto v tebe byva???

cicimon
12. jan 2010

kamila - ano, v podstate potvrdilo to, co ukazalo morfo, takze ak veda neklame, budeme mat Martinku 🙂

michalag
12. jan 2010

cici, jeeej tak sa to potvrdilo, gratulujem k dievcatku 😵

cheerlady
12. jan 2010

cici gratulujem k dievcatku 😵

ja som vcera nabehla po dlhej dobe do tesca kuknut,ci maju zlavy na tie detske vecicky,tak som kupila 2bodynka,potom taky set-bodynko a na tom take dupky na traky,mikinku a male boticky take frajerske 😀
akurat uz to bolo dost popreberane a pozostavali tam len tie najmensie velkosti,ale nevadi,ved ja aj tak chcem hlavne tie male veci na zaciatok a tie vacsie velkosti sa postupne podokupuju.

martina05
12. jan 2010

ahojte, tak vidím Kami, že riešiš ten baby alarm podobne ako ja .... Stále sa neviem rozhodnúť ...
Inak keď ste tu preberali pracie prášky , myslím že teraz je v Tescu akcia na Lovelu - 3 za cenu 2 ..takže za cca 19E sú 3 balenia... Neviem či sa to oplatí, Lovelu som nikdy nekupovala, väčšinou Persil.

jankako
12. jan 2010

Moja dnešna poradna...nič moc...Zase mám niečo v pošve.. ☹ ale z čoho,ked ani s mužom nemam styk,hygiena sto percentna...☹( Ze vraj mám opuchnute členky...bum lieky KCl..☹ Jedine čo ma dobre je cukor,železo...krčok a všetko pekne uzavrete..a pochváli ma za kila,že sme vela nepribrali..
No,posťažovala som sa sestričke,na ten vysoky pulz,zimnicove stavy a návaly tepla,pýtala sa či mi aj vlasy nepadaju..trochu aj hej..Tak mi zobrala tu krv na štítnu žlazu,lebo sama videla že ked mi zmerala tlak že som mala pulz 116...ani jej sa to nevidelo..V piatok vysledky..ak nič štítna,idem na kardio pravdepod..
Som strašne smutna z tohto všetkeho...Bože dúfam že sa mi malinka narodi zdravučka... ☹ ☹ ☹ ☹
Primár je tiež zúfaly..nepáčia sa mu tie vysledky sterov že zase takto dopadli..
Mňa už tiež asi odvezu na psychošku... 😢 😢 😢 😢
Budem sa modliť aby to nebola štítna žlaza,držte mi palce tehule...
Ešte jedna osoba mi pokazila náladu úplne,tak neviem či aj revy nebudu dneska z toho všetkeho... 😢
Muža doma nemam,že by som sa mu vyplakala na pleci...ešte aj to ma štve.. ☹ Hrúza deň..
Dúfam že Vy máte lepši..

zuzkabar1983
12. jan 2010

Ahojte babenky, tak konecne sa ozyvam. Uz som tu nebola ani nepamatam, tak mam co robit, aby som vas docitala. 😀 Svadba dopadla super, vsetko bolo podla predstav, ale dostali sme obaja poriadne zabrat. 😒 Teraz mam nariadeny tyzden v posteli s nohami hore ..... aby sme sa dali dokopy a ''zregenerovali''. Tak si lenosim a rozpravam sa s malickym, a sem tam mu aj spievam 🙂 🙂 ... to sa mu asi lubi najviac, lebo vtedy najviac kope. Alebo, ze by to nemohol pocuvat ??? 😀 😝 😀 😝 Idem dat na net aj nejake foto zo svadby a pustit sa do ''docitavania'' .... vcera som stihla 20 stran a este mi chyba asi 30 😅

grekyna23
12. jan 2010

jamkako, drzim ti prsteky nech sa ti vsetky problemy vyriesia

ja som ten prenatalny kufrik dostala spolu s tehu knizkou, boli tam casopisy, letaky, vzorka prasku a avivaze, nestle caro a cumlik a tiez ten kupon na zlavu toho monitora

dnes som bola na tom gluk. teste, ta voda bola straaaasne sladka, jedna co vyhlasila, ze vsak je dobra, tak ta ju potom vyvratila pred druhym odberom 😝 este si musim zajst pre vysledky, lebo tam bolo strasne vela ludi

inac tie spravy o babatkach su teraz nejako casto, cloveku az zimomriavky nabehnu, je to take smutne ☹

zuzkabar, vitaj medzi zenackami 😉 a pekne oddychujte

civavava
autor
12. jan 2010

zuzkabar vitaj v klube 🙂) dufam, ze nie zufalych manzeliek 😀 😝 , tesim na fotecky 😉

ja som spre maleho prave objednala z Amazonu super sterilizator a odsavacaku hlienov, tak sa tesim, idem dat do albumu 🙂)

cicimon gratulujem k Martinke 😵

jankako, neboj, ja sa liecim na stitnu zlazu, nie je to nic hrozne, ale drzim ti palce, nech je u teba vsetko OK 😔

silvia7
12. jan 2010

hojtee 🙂
tak na úrade bol 1 iba predo mnou, tak som sa nepredbiehala 😉 ale odhodlaná som booola 😀
ja som sa zobudila s takou zlou náladou... že mi ju až krupicová kaša zlepšila 😝 tak maškrtím teraz..

kami - tak to je strašné niečo, nedokážem si predstaviť tie pocity a všetko.. je to hrôza teda.. ja som minule čítala tému o anjelikoch v nebíčku a nedokázala som to dočítať ani.. ja neverím, že sa také veci stávajú v tomto storočí v takom počte.. všetkým ľuďom na svete prajem, aby boli zdraví!!!!!...

jankako - aj ja som mávala problémy so zápalmi.. a mne dr. povedala, že to môže byť z prášku, aviváže, bielizne novej... čokoľvek z toho, nemenila si náhodou prášok a tak?
ja mám tiež opuchnuté členky - teda aspoň podľa mňa, alebo mi tak riadne pribrali ... niekedy ledva čižmy zapnem.. ale v tehu to býva nie??

zuzkabar tak vitaj nevesta 😉 ste si dali do tela, tak regeneruješ? 🙂 ja som minule spievala, ale mimi sa ani nepohlo, tak neviem teda, ako reagujú na príjemné veci 😝 ale asi som ho vystrašila 😅

babulky, čo už máte mimi alebo čo poberáte materskú.. ona sa vypláca spätne ku dňu, kedy sa na ňu nastúpilo? alebo je nejaký pevný termín v mesiaci, kedy prichádza rovnako každej mamine?? vdaka 🙂

ninuska8
12. jan 2010

janka, nestresuj, ja viem, ze niekedy pridu depky ale vsetko bude dobre, ja mam tiez tam dole furt dajakeho bacila a tiez neviem skade, beriem teraz take ATB cipky, to uz su tretie atb v tomto tehu, tak verim ze sa nam babulka narodi zdrava a zodolnena

baby vy uz mate tolko krasnych veciciek a ja nemam nicove nic, jedine jeden svetrik co som malej uplietla este v tretom mesiaci...neviem kedy sa poberieme s muzikom daco kupit...

pekny dnik prajeem 🙂

jankako
12. jan 2010

baby díky...Civavka je viem že to nie je nič strašne,len sa bojim ked sa pride tak neskor nato,či to dovtedy neublížilo malej..ja len dúfam že to bude neg..
No ja nemam zápaly,ale kadejake bakterie,ako su ekoly,enterokok,streptokok a pod...ale z čoho preboha???nenosim tangáče,len bavlnenu spodnu bielizeň,hygienu dodržiavam,ešte aj zvlášť uterák používam na genitálie...
mne sa moje členky zdaju len trošku pribrate,teda by som povedala skor lytka,je pravda,že už mi sem-tam aj rúčky spuchnu,aj nohy,ale nie stále..ale ked kázal nesoliť, a tie liečiky KCl,tak potom asi treba...on musi vedieť..
Tak držte mi palce,a dakujem za podporu...dnešny deň bude ešte taky škaredy premňa,ale to prejde..A vo štvrtok bude zase stres,lebo v piatok mám volať o vysledky krvi..
Jedine čo ma teši,že mam takeho lekára(a sestričku) ako mám,že ma vypočuje a hned všetko rieši,a neberie ma ako hysterku.

zuzkabar1983
12. jan 2010

Baby tak dala som nejake fotky na net ...

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

michalag
12. jan 2010

jankako, drzim palceky a myslim na vas, neboj sa malicka bude urcite v poriadku a zdravucka 😉 🙂

zuzkabar, vitaj 🙂 pekne oddychuj kym sa da 🙂

veve23
12. jan 2010

caute baby, som sa pytala na tie prasky na pranie pre babo, a zalezi to od kazdeho baba individualne, ci je alergik atd. ze staci oprat aj v spominanom persile a len treba na konci 2xvyplachat a nedat avivaz, a najlepsie mat take farby co sa mozu spolu prat a 60 stupnov aby sa naplnila pracka.
no a co sa tyka tej smutnej temy ze babo zomrelo, kamilakd, ked nieco take pocujem tiez mam brutal sny a zobudim sa s placom, ja som to nepocula ale podobne bolo v Ordinacii v ruzovej zahrade, ja to nepozeram aleprave tento diel som videla a bola som z too mimo, tak krpca min. 3 krat za den kontrolujem ci sa hybe, ja mam obavy z tej puponej snury, lebo to sa asi nda ovplyvnit ci sa omota.

vejula
12. jan 2010

Zuzi krááásna NEVESTA 😵 Vážne... Ja už mám tiež nejaké foto, len ich ešte musím dqť na net... A ako si ich zmenšovala, lebo tam sa daju nahrávať tiež len foto do 700kB.... A tieto foto mám o dosť väčšie.

Janka, mno ako ste písali o tej štítnej žlaze, tak mna to tiež celkom vystrašilo, bo ja mám tep okolo tých 100 uderov za minutu, a to je dosť. No tak som dnes volala praktickej lekárke a povedala že mi pre istotu zoberie krv. Tak som jej hovorila že sa bojím, že to je štítna žlaza a ona že to môže byť to sa v tehu stáva pod vplyvom tých hormónov. Ale nehovorila to nejako katastroficky... Skôr mi to pripadalo ako keby to bola normálna vec ta štítna žlaza v tehu. Ale tak niektoré kočky tu hovorili že to je nebezpečné... tak teda fakt neviem. Ale tiež sa bojím. Zajtra idem na tú krv a potom už len čakať.
Inač mne doki nerobí ani žiadne výteri... Mi povedal, že to by videl keby sa tam niečo dialo, a že je všetko OK... Tak hádam vie čo robí, resp. nerobí.

monva
12. jan 2010

Janka - skus vyskusat na sprchovanie Lactacid emulziu, ma nizsie ph a nenici prirodzene prostredie v intimnej oblasti 😉 a neboj, je lepsie ked je este casu do porodu sa to prelieci.
Mna to podbrusko stale pobolieva, poprosila som svokru, robi v nemocnici, zozenie mi pruzky na vysetrenie mocu, ci v nom nieco nemam. Ach jo, a to som sa tesila mesiac, ze konecne nekrvacam, nespinim, ze bude dobre a teraz toto.
Aj ja som v noci mala teraz blbe sny (rodila som, no mala nie a nie prist na svet, potom som zistila, ze je este skoro, ze to este nemozem rodit ... 😝 ) a od stvrtej do piatej som bola hore a nemohla spat 😖

jankako
12. jan 2010

zuzukabar gratulujem k svadbičke...pekna nevesta s bruškom 🙂 nech Vám to vydrži dokonca života..vela šťastia.
Obdivujem Ta ale že si to v pohode zvládla..ja by som to určite nezvládla,ani prípravy,nieto ešte svadbu..
Michalag dakujem Ti za povzbudenie..

silvia7
12. jan 2010

zuzka - no krásne šaty, ešte krajšia nevesta 😉 a tá torta tiež vyzerala parádne... akurát som minule písala babám, že by som šla na takú fajnu svadbu, nejakú typickú peknú 🙂

janka - drž sa!!
ja sa tu nechcem sťažovať ani nič, ale keby nebolo mojich rodičov, tak ja neviem z čoho žijem.. som absolútne bez peňazí, mám len samé nezaplatené účty a šeky na stole a neviem z čoho, ani nemám z čoho.. som vo finančnom srabe najväčšom a to najhoršie ma ešte len čaká asi... a riešim otázku, či vyhodím alebo nie Martina od nás.. je to strašne na dlho a zložité, no každý mi radí, nech sa ho zbavím, lebo ma len ťahá ku dnu a s ničím nepomáha, nerobí, len doma sedí a leží a hrá sa na pc... a to máme všetko na spadnutie.. nechcem ani vedieť, koľko peňazí dlží on.. a to je akože "podnikateľ" ... baby neviem naozaj.. stále sa vyhrážam a aj s kamoškami ked kecáme, tak som silná a plná odhodlania vyriešiť to, ale ... chápete.. je to ťažké..
ale o tom je to, že nikto nie je dokonale šťastný.. a nemá dokonalý život..

treba byť silnou tehulkou 😉

zuzkabar1983
12. jan 2010

Dakujem babenky 😉

Vejula klikla som na fotku pravym tlacitkom, dala som upravit. POtom mi to otvorilo v nejakom programe a tam som iba klikla na ''skomprimovat obrazky'' a potom so ich ulozila. Skus, rada by som videla aj tvoje svadobne fotecky 🙂

Jankako, sama neviem ako som to zvladla 😝 Musim priznat, ze mi mnoho pomohol mm a i rodicia. A svadba ... tam som sa snazila setrit, tancovala som len tak opatrne, ale aj tak som bola cely den na nohach, spat som isla rano o siestej ... 😨 Teraz si to aj trosku vycitam kvoli malemu, lebo som mu isto dala zabrat, ale verim, ze on je silny chlapcek a vsetko zvladneme 😉

vejula
12. jan 2010

silvi, to je pravda že nikdy to nieje dokonalé. Ja s drahým hádam nemám den kedy by som sa nepohádala. Ale zas si uvedomujem, že je zodpovedný a lubi ma najviac na svete, tak isto ako aj ja jeho. Aj ked niekedy by som ho najradšej prefackala, nech sa spamätá a nech sa skúsio vžiť do mojej kože... Ale to sú chlapi, nikdy nepochopia tehotnu ženu, jej nálady, jej strach a uzkosti. PRoste je to aj pre neho niečo nové a ja to zle znášam, že všetko nezvláda na 1*... Ale takto ten život proste nejde... Ale je iné, ked máš muža, ktorý sa nestará a nerieši problémy a len sedí a hrá PC... To treba potom myslieť na to či sa dokáže postarať o rodinu ked budeš na materskej alebo keby sa náhodou niečo zlé prihodilo ( nechcem nič privolávať, len hypoteticky) či by dokázal na seba zobrať zodpovednosť a postaviť sa k tomu ako chlap.... Máš to určite ťažké a držím palce aby si sa rozhodla správne 😔

stanusa
12. jan 2010

zuzkabar pripajam sa s gratulaciou k svadbe 🙂 konecne sa mi podarilo pozriet fotky, su vydarene a nevesta usmiavava, ani brusko nie je tak velmi vidiet tak akurat

silvia7
12. jan 2010

veji no ja som s ním 3roky už aj nejaké 3mes. ale pravdou je, že je nezodpovedný, stále sú to všetko len prázdne sľuby a keci čo a ako bude, no a tak.. takže si celkom neviem predstaviť situáciu, že by som bola odkázaná len na neho... to by nešlo.. on proste nič nerieši a ak, tak až vtedy, keď je zle a neskoro.. chápeš.. tak fakt neviem, či to radšej ukončiť - a dať mu ultimátum, aby sa spamätal a začal s tým niečo robiť alebo čakať, či sa zmení, ked príde malý na svet.. ale to pochybujem, čo nerozmýšľa, že sa to valí všetko ... ah jaj..
kašlem na to.. dám mu asi nejaké podmienky a ak nie, tak hajde... nebudem sa stresovať..

silvia7
12. jan 2010

idem off, pa večer cicusee

veve23
12. jan 2010

silvia7- tazke to mas, ja som bola na tom podobne, bola som uz raz vydata, po 3 rokoch som zistila ze je to onicom a dalsie 2 mi trvalo kym som sa odhodlala odist a uzavriet tuto kapitolu, len ty to mas tahsie ze cakas babo, to uz sama musis vediet ci ti t stoji za to natahovat to a trapit sa. Ked ti vasi pomozu tak to mas fajn, mas oporu, dalej uvidis, to je na kazdej z nas...

dejna3
12. jan 2010

ahojte 😉
zuzkabar, gratulky ku svadbe, bola si krásna nevestička 😵
silvi, rozhodnúť sa musíš sama a musíš byť presvedčená, že to tak chceš.... ja mám kámošku, ktorá bola takmer v tej istej situácii ako ty, ale ten jej bol navyše aj alkoholik 😖 ... neustále sa s ním chcela rozísť, no nemala na to odvahu... raz, keď ho vykopla z bytu, utekala ho po 2 dňoch hľadať po krčmách 😝 dohovárali sme jej, no vôbec nás nepočúvala, síce prikývla, že vie, že jej dobre radíme, no i tak vždy urobila po svojom... a zrazu sa s ním definitívne rozišla, bola vtedy v cca 4. mesiaci a uvedomila si, že jej nebude oporou, ale len príťažou ☹ síce mala zopárkrát nutkanie, vziať ho späť, no vydržala... o dieťa, ani o ňu veľmi nejavil záujem, len občas, keď bol opitý 😠 teraz má krásnu dcérku a pred rokom sa vydala za skvelého chlapa, ktorý si aj malú osvojil 😵
držím palčeky pri rozhodovaní, nech to všetko dobre dopadne 😉

blondy12
12. jan 2010

no silvi ako zas na jednu stranu ta chapem..v podstate ten moj este nie MM ma tiez serie svojou obcasnou pohodlnostou..podla neho ma asi vsetko cas..ale zas do prace chodi to nehovorim...pc nehra..no niekedy neviem musim ho aj ja postrcit aby nieco urobil a pozera na seba aby jemu lepsie bolo..tak som sa s nim teraz pohadala...uz sa to upravuje ale ci to malo zmysel neviem no som si povedala ze dost chlape..zvykol si si ale teraz to bude inac...aj mala bude ..a vsetko sa bude musiet dat nejako do behu..a nie cakat na zazrak ze nam niekto zazvoni a povie vsetko vyriesene...ako on nam nechce zle no niekedy este podla mna nechape ze musi niekedy sa skor pohnut aj z donutenia lebo je to treba...a nie ked on na to uz bude mat chut...

blondy12
12. jan 2010

inac zuzka krasna nevesticka si bola... 😀 ...

jaj som si kupila mandarinky a zjedla iba jednu a mala vystraja v bruchu tak neviem ci od radosti ... 😝 ale toto jedine mi chuti inac ziadne ovocie nejem...

a inac ja som sa rozhodla ze si necham vylozit karty od kartarky ..vzdy som to chcela skusit tak si hovorim no co kedy bude na to lepsia prilezitost(nefajcim tak miniem na toto teraz peniaze)..ako nebojim sa ani toho zleho (iba trosku) co by mi povedala ale ked ani teraz neviem co ma caka...tak strasne by som chcela vyriesit nasu bytovu situaciu no co ked sa neda aj vziat milion uver aj splacat ho aj zivit z jedneho platu 3ludi...aspon nie teraz ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre