Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzuj
15. jan 2010

pomoc kami: tak nic moc...si expertka ☹ ...boli moc?

veve23
15. jan 2010

grekyna..aj mne sa pacia tie cestovne, tiez som nad tym rozmyslala ze do nej dam madrac, ale asi kupim drevenu, predsa to ma niaky zmysel v pevnosti konstrukcie, no neviem, ale neviem ci sa daju pri cestovnej menit urovne....tazko povedat, ale asi sa to nevola len tak cestovna....

kats
15. jan 2010

kami no nic moc 😕 😒

myslim ze vacsinou baby co su docasne v zahranici maju cestovne postielky s normalnym matracom, mne tiez pride lepsia ta drevena, ked vidim co tam matus stvara 😀

ta vysavacova odsavacka soplikov je super 😀 najskor pri tom reval ako tur,ale teraz si ju sam srtka do nosa 😀 tak to nemoze byt take strasne 😉 len to stekli 😀

cicimon
15. jan 2010

zuzuj - ja chcem hlavne tie plienky pozret, tak dam vediet....a snad nezabudem na tu vanicku 🙂)

inac....ja mam dojem, ze ked kupim tu nosnu odsavacku, ze ju na sebe odskusam... pri tom suchom vzduchu byte v noci nemozem spat, co mam taky zapchaty nos

cicimon
15. jan 2010
zuzuj
15. jan 2010

cicimon: ja mam zapchaty nos od novembra...zevraj je to normalne v tehu sa tvoria rozne hlieny a mozu byt aj krvave, lebo sa telo viac prekrvuje...som premudrela lebo v nejakej tehu kalkulacke som to citala, som sa upokojila...lebo ja bez vreckovky ani na krok...rano sa zobudim na to ze nedycham 😀 a to som od septembra nebola ani naznakom chora... 😉

cicimon
15. jan 2010

zuzuj - ja presne tak isto. Len potom v noci budem si idem do kupelne ulavit alebo dycham len ustami do rana. ale zo srandy by som tu odsavacku vyskusala 🙂)

grekyna23
15. jan 2010

cicimon,veve aj tym cestovnym postielkam sa da dat matrac do vyssej polohy, no ja sa rozhodujem, tak som rada ze kazdy nazor 😉 vsak to, ze sa vola cestovna, ale vela zien tam da normalny kvalitny matrac a maju iba tu, alebo niektore pouzivaju cestovnu postielku ako ohratku, tak si nemyslim, ze to dno sa nejak lahko prepadne
kami no ty si sikovnica, tak nech to aspon neboli a rychlo sa zahoji 😉

zuzuj
15. jan 2010

cicimon: 😀 to ja smrkam aj v noci a muzik nadava, ze ho budim a vysmrkavam..to su ťahy až z päty...ale zda sa mi že sa to tento tyždeň zlepšilo...
baby lučim sa..dobru nocku🙂 a cicimon diky zajtra co kuknes to kuknes, ja idem na kociky BEXA kuknut do Tvrdošoviec, tak trošku pocestujeme...ale tešim... 😉

kamilakd
15. jan 2010

ani nie len som sa lakla ze som aj dychat prestala ..uz som kludna ked som doma akurat mi brucho od laku stvrdlo...

cicimon
15. jan 2010

zuzuj - potom zreferuj o B4...ja mam v plane to objednat, ale je to prilis daleko na obhliadku

grekyna23
15. jan 2010

zuzuj, cicimon aj mne sa paci B4, len sme ju s mm dnes nanasli u nas v meste v obchode ☹
a aka farba sa vam paci?
kami, tak to je neprijemne, treba si davat pozor na tie zlaknutia

michalag
15. jan 2010

babenky bruuu nocku 🙂 😔

cicimon
15. jan 2010

grekyna - no ono to je asi len v tom BJ a mzono tam kde ide zuzu...ale vyzera ok za primeranu cenu... a farby...bud S1 alebo S5...mm sa pacia tie kruhove..

grekyna23
15. jan 2010

no fakt vyzera dobre za fajn cenu, S5 je pekna, ale aj S9, 10,11, keby ich vsetky mohol clovek vidiet nazivo, mozno aj tie obrazky trochu skresluju tu farbu

cicimon
15. jan 2010

grekyna a kedy ides objednavat?

grekyna23
15. jan 2010

no este neviem, ja som ti taka nerozhodna a potom sa rozhodnem a nebudu mat tu farbu a budem sklamana, to som cela ja 😉

cicimon
15. jan 2010

no my mame druhu alternativu V-max, ale Bexa vedie....ak nezmenim nazor, tak ja vo februari objednam

grekyna23
15. jan 2010

no idem aj ja spinkat, mm ma tu hani, ze ozarujem nase babo 🙄
pokecame zas zajtra 😉 bruuu

cicimon
15. jan 2010

dobru

nanika
16. jan 2010

Boze baby, vy teda napisete za par hodin...

Odsavacka nosova, urcite vysavacova, muz na mna najskor zazeral, ale teraz to nevie vynachvalit. Nam to poradila detska lekarka pri prvej navsteve novorodenca doma. Vyberie sa nou naozaj vsetko a to budete len oci valit, aky bordel v tom nose moze byt, no fuj. Tie balonikove a hadickove sa s tym nedaju ani zdaleka porovnat. Radsej chvilka nepohodlia pre babo, ako ho mordovat pol hodiny s balonikom a aj tak nevybrat vsetko, z toho potom byva zapal stredneho ucha...

Postielku urcite normalnu, ved vy tiez nespite na lehatku, my sme mali cestovnu postielku ku svokrovcom, strasne sustala, maly v nej nedokazal spat, tak som ju hned aj predala, ono ta cena za normalnu postielku a cestovnu je asi rovnaka, zalezi na tom, ktora.

Stolicku mam este po Oliverovi, na to je cas riesit, ale mali sme tu bielu ikeacku s pultikom, dobre sa umyvala...

Kozmetiku som dopredu pri Olim nekupovala, dostali sme zaklad v nemocnici. Rybacia mast je klasika a dobra, olivak kludne kupte dopredu, nam nevyhovoval, asi sme ta skupina deticiek, co vysusuje kozu. Ale nevyhodili sme, do vanicky si vzdy troska nakvapkajte do vody a ta nie je potom taka agresivna. My sme sa ani nekupali kazdy den, nebolo treba, dieta nie je spinave, len v lete, ked sa potil, cistou vodou. Umyvali sme detskym mydlom, jedno akym. Natierali sme johnsons tym zelenym telovym mliekom. Nejaku kozmetiku sme dostali aj v zdravotnej poistovni, aj v novorodeneckom kufriku, miname dodnes. Na zadok bol dobry este sudokrem a nivea na zadok, ale s porovnanim, vychadzaju uplne rovnako ako ta rybacia mast, len treba striedat.

zuzana1971
16. jan 2010

ahojte dnes pisem od inej spolubyvajucej 😀
necitala som vsetky prispevky, len narychlo civavkin zvyseny cukor, chcem len povedat, ze jablko a jablko je rozdiel, mozu sa len kysle a aj ja mavam po jablku vysoky cukor, lepsie pomarance...nedal ti civi glukomer? aby si zistila po com mas vysoky cukor po com nie...a inak v celozrnnych vyrobkoch je tiez cukor, ibaze sa pomaly vstrebava, ak mozem poradit neprehanaj to ani s mucnymi celozrnnymi produktami, a uplne najhorsie je hrozno z ovocia...aj med treba vysadit...a kolko mal Renusko gramov? Ak nie vela, tak ja by som to s dietou neprehanala...ja to tiez neprehanam, zo zaciatku som moc prisne a chudla som, maly bol o tyzden mensi, a teraz to nedodrzujem na 100 percent a maly je ok, aj velkostou...Ak nebudes jest bielu muku, sladkosti, sladene napoje a vela ovocia, tak ja si myslem, ze budes mat cukor ok...len skoda, ze tam mate ine hodnoty a neviem posudit ci si to mala moc...a inak podla mna si vela nepribrala, aj na fotkach si stihla, len mas brusko...a inak ja jem pizze veeelaaaa 😀

alicc
16. jan 2010

ahojte, pekný deň želám všetkým tehulkám.
dnes je naozaj krásne.

ja musím byť domka, moja prvorodená dostala včera večer teplotu 38,8 takže teraz sa kurírujeme. ale nebolí ju ani hrdlo ani soplík nemá tak dúfam, že to bude len nejaká viróza a rýchlo to prejde.

ja začnem s praním vecičiek asi až niekedy v polke februára, myslím si že to stačí.

tú stoličku jasné ešte nekupujeme, len som obzerala v obchodoch, ja mám doma takú tú drevenú čo sa dá rozložiť na stolček na kreslenie a hranie ale chcela by som aj takú inú, tak preto robím prieskum.

dakujem za rady ohladne kozmetiky, rybaciu masť mám už kúpenú, ešte mydlo a olivový olej a také drobnosti.

kamilka - nech sa ti to rýchlo zahojí 😉

cheerlady
16. jan 2010

ahojte baby,ja som zatial tiez presvedcena o BEXA kociku,ale B3-aj ked som hovorila,ze 3-kolku nechcem,ale to predne koleso ma dvojite a vyzera stabilne,no jasne,ze si ho musim najprv omrknut nazivo.ale ma super cenu na to co vsetko k nemu je 😉 ja rozmyslam nad tym cervenym,len neviem,ak by sme mali fakt chalana,ci tam tej cervenej nie je nejak moc 😒 inak kuknite si temu kociky BEXA tam pisali vcera,ze im dodali kocik uz za 1den! 🙂 takze to by som mohla objednat aj tesne pred porodom.

kika29
16. jan 2010

Ahojte zdravým vás babule. Nebola som tu dva dni tak mám čo robiť aby som vás prečítala. Kto popíše v skratke témy čo? 😀

lucinka1104
16. jan 2010

kami juj chúďa naše

gajana1
16. jan 2010

Ahojte kočky
nestiham sa zapajať k temam lebo nejako namam čas
Ja začinam prať priebehu tyždňa pomaličky lebo kym to všetko poperiem a požehlim tak asi aj porodim 😀
Kočik už mame objednany spravia nam na požiadanie modry tak som zvedava ako bude vyzerať.

cheerlady
16. jan 2010

ahoj gajanka a keby bolo druhe dievcatko,tak to uz svagrinej nebude vadit,ze kocik bude modry? 😕 😀

gajana1
16. jan 2010

Ahoj cheerlady to nie kvoli nej sme vybrali taku farbu. vyberali bud modru alebo červenu a kedže mi z mm tušime že to budu dvaja chlapci tak preto

cheerlady
16. jan 2010

ja viem,ja len srandujem 😀 a inak ako sa citis? na brusku je vidiet,ze to budu dvojicky,ci ani nie? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre