Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
16. jan 2010

jaaj kočky, ja som už normálne unavená... Tiež kukám tie kočíky a vôbec sa nevyznám v tých parametroch, neviem podla čoho mám vyberať... Chceli by sme trojkombináciu max do 600 Ečiek... A nevyznám sa ani v tých značkách ani v ničom... PRsoím poradte ak máte v tom lepší rozhlad ako ja 😉

domika9
16. jan 2010

vejula my ideme po kočiar do polska chcem casualplay s4 tam stoji 600eur 3kombinacia

gajana1
16. jan 2010

citim sa celkom fajn len nevladzem nič robiť a na brušku ani sama neviem lebo nepribrala som veľa večer ked stihnem dam foto bruška

cheerlady
16. jan 2010

veji no ja vyberam kocik taky,aby to bola 3-kombinacia,ak bude stabilny,tak moze byt aj 3-kolka,aby sa dal polohovat,aby sa dala sportova cast otocit aj v smere jazdy aby som videla na babo,no a potom take detaily-aby mal aj nanoznik na vsetky 3casti.co sa tyka velkosti po zlozeni,tak to mi je v podstate jedno,lebo mam velke auto. zatial sa mi teda paci ta BEXA B3-skus na nu mrknut-mark33 ju ma pofotenu v albume zo vsetkych moznych uhlov a vsetky casti.ak by si nechcela 3-kolku,tak tam ma aj B4 a ta ma 4kolieska 🙂

aktakk
16. jan 2010

Ahojte, cheerlady, aj ja premyslam nad bexou. Ale na B4. Jedine co ma odradza su tie farebne kombinacie. 😖

cheerlady
16. jan 2010

gaji tak sa setri 😉 a kolko si pribrala? tesim sa na fotu 🙂

aktakk no to je pravda,ze farby nic moc,ale mne sa paci v tej cervenej-na tych fotkach toho mark33 vyzera fakt super 🙂 a co som este citala,tak aj ta tyrkysova je vraj nazivo velmi pekna.no treba vidiet.

roxi
16. jan 2010

ahojte baby,

ako víkendujete?
všimla som si, že ste rozoberali cestovné postieľky, tiež som počula, že niekto do cestovnej len kúpi klasický matrac a používa ju na doma, ale osobne nikoho takého nepoznám a máme aj cestovnú, ale malú by som v nej dlhodobo spať nenechala, jednak sa mi to zdá dosť stiesnené a ako píše nanika, dosť šuští, mala v nej spala len párx, keď sme boli niekde na návšteve, ale nepáčilo sa jej tam a neskôr tam odmietala byť, ani ako ohrádku som to nevyužívala, možno teraz pri malom to občas využijeme pri cestovaní, ale drevená postieľka je predsa len lepšia aj neskôr, keď sa bábo začne stavať na nožičky, tam sa má aspoň ako chytiť a vytiahnuť,

a to, že pri používaní olivového oleja pokožka nedýcha sa mi nezdá, my sme ho využívali a bola som s ním spokojná, nemali sme žiadne kožné problémy a pokožka bola krásne hebučká, kúpala som len v čistej vode, raz za čas som použila detské mydlo, na zadoček rybaciu masť, inak nič, nejaké detské mlieka a krémy by som moc neskúšala predsa len sa bojím, aby na niečo bábo nezareagovalo alergiou, takže zostanem pri overených len tých úplne nevyhnutných prípravkoch

cicimon
16. jan 2010

caute,
tak ja som bola dnes pozret v tom obchode Predeti, celkom pekne veci, ceny ako na nete. A ked som sa pytala, ci nepredavaju aj lepsie plienky ako Hybler, aj predavacka povedala, ze uz tie ako spred 20 rokov nevyrabju. Ale ze vraj sa pranim zrazia a nebudu take "sitkove". No asi kupim a skusim.

A v obycajnej drogerke som kupila uplne lacne postolkove nohavicky.

dejna3
16. jan 2010

ahojte 😉

tak my sme z kozmetiky používali olejček - aviril - tým ešte aj nás mama natierala a na zadoček sudocrem... neskôr sme prešli na olejček hipp a teraz používame z hipp kozmetiky a šampónik na telo a vlásky a mliečko... čo sa týka kúpania - kúpeme, aj sme kúpali každý deň, nie kvôli tomu, že by bolo bábo špinavé, ale malá to má v rámci "večerného rituálu" pred spaním 🙂

plienky - pampersky... ja osobne (teda na malej) som skúšla aj z dm - babylove aj fialové tesco - ale najlepšie nám vyhovujú pampersky... tie sú asi jediné také mäkkučké... ale poznám tiež veľa báb, ktoré kupujú, tie tesco plienky... nám sa nikdy nestalo, že by sa v pamperske precikala alebo prekakala, naopak, v tých babylove sa to stalo 😒

dnes som sa vážila a doteraz som pribrala 9kg (za posledný mesiac 1kg), ja som veľmi spokojná, lebo pri malej som mala +19, tak dúfam, že tam sa už nevyšplhám 😒 ja ešte musím zhodiť totiž aj tých +5kg, čo mi ostalo po prvom tehu a ktoré som nestihla dať dolu 😅

kamilakd
16. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... toto je dobry zaber baby mrknite ktovie ci sa nam toto podari

kamilakd
16. jan 2010

ahojte babulky dnes tu je troska smutno...ste tu niekto?

vejula
16. jan 2010

ajoj kami, ja som tu, aj ked trochu smutná ☹ Neva, aspon sa možno trocha odreagujem 🙂 🙂

kamilakd
16. jan 2010

vejulcek co sa stalo? kukla si odkaz? pekna fotka ze?

vejula
16. jan 2010

krásne 🙂 No to si neviem predstaviť v reáli 🙂
No som s mm pohádaná a tak, neviem, ani nemám chuť to naprávať, aj ked viem že chyba bola aj z mojej strany. Ale ked som sa snažila sa nejako ospravedlniť tak odozva z druhej strany nulová a ešte aj potom rýpať začal, tak už kašlem na neho...

Inač kočky vdaka za tipy čo sa kočíkov týkaju, ešte to poriadne pokukám 😉

kamilakd
16. jan 2010

vejulcek ved jeho to prejde...ja som toto mala vo stvrtok vecer aj som si poplakala al mala som na tom zasluhu ale tym co povedal ma dorazil v piatok som trucovala a ani som mu nezavolala cakala som kym sa ozve on a vecer mi crnkol ze ci nejdeme na pizzu a ja ze nie ze zehlim....ked prisiel domov sme troska kecali ale tak vies no slusnost

minius
16. jan 2010

babenky aj ja sa pridavam do klubu smutnych na dnes, hormnony zas vyhravaju ☹

Kamilka ten zaber je uzasny 😲 to sa fakt stane 1 k milionu

A tebe je preco smutno?

vejula
16. jan 2010

ach kami, mne ten môj dnes vynadal, že už nebude okolo mna obskakovať, že si o sebe myslím že som nejaká princeznička a neviem čo... Vieš to za to že občas plačem a sama neviem čo mi poriadne je a že on už na mna kašle.... Ale ja viem že niekedy sa chovám čudne, lenže to on nepochopí čo ja teraz prežívam, vieš ešte aj tie tablety ked som musela vysadiť.. No čo asi som blbá, ale je to všetko vo mne silnejšie ako ja. A už ani nejdem čakať, kedy sa udobríme a neviem čo. Všetko čo robím robím len pre to maličké. AJ ked to nieje vždy správne, nerobím to pre seba....

kamilakd
16. jan 2010

minius no fakt to aby som striehla s fotakom 😀

ja som volala so zuzkou asi hodinku dnes tisila v nemocke babatko lebo nejaka sla do sprsky a tie mamicky na izbe nereagovali....kazala om nech omrkne tie mimina ci maju velke hlavicky ci to zvladneme 😅 vravela zesu malinke....tak ma troska upokojila

hormony to je super vec

kamilakd
16. jan 2010

vejulcek to prehnal teda ako keby nevedel ze ked je zena tehu tak hormony trieskaju mal by mu to niekto naznacit...neboj to prejde a neplackaj a povedz dominikovi v brusku ze vsetko bude ok to len ockovi troska zadbkalo a ze vsetko bude ok ze sa to sem tam stava.....a manzel by si zasluzil nakopat do prdele...hraju sa na hrdinov a vobec nevedia ze co je tehu len sa potom budu tesit a ukazovat mim i ze aky sa mu narodil syn ale vsetko to cim sme museli prejst tak to ho netrapi

minius
16. jan 2010

no to ked som videla toho nasho valibuka tak sa riadne bojim ci ho vytlacim, asi mu nahodim dietku tyzden pred porodom 😀 (iba zartujem)

Mne tie hormony uz idu riadne na nervy ... Ale myslite ze to bude tymi hormonami iba?
Vejulka chlapi to nikdy tak nepochopia, oni sa mozno snazia alebo si myslia ze nam rozumeju ale im sa nemeni cele telo a nemaju noveho cloviecika ratstuceho v brusku. A ten strach co iba mamina citi tak to tato nikdy nepozna

minius
16. jan 2010

ja som sa akurat vratila z najhorsej zasnubnej party v zivote. Suchy Anglicania ti vedia ako cloveka riadne zhodit.
Zopar sprostych hore nosnych somarov vie cloveku riadne pocit ze je iba "cuczinec" vi ich krajine.
Tak som doma este ze som mala vyhovorku na malickeho lebo som nechcela pokazit vecer kamartom a mojej druhej polke.

veve23
16. jan 2010

caute baby, ja sa sama sebe cudujem, ale mne sa hormony nevzburili, aspon sa mi nezda, ale muzi to je tazka kapitola. Ale myslim ze po porode sa zmenia a budu hrdy oteckovia, boli zvyknuty ze sa skace okolo nich a teraz je to naopak a nevedia sa s tym zmierit.
Ta fotka je super, aj mama mi vravela ze v tom 8/9 mesiaci sa vyskytuju taketo zjavy 🙂 , loket, noha tak.
som si vsima ze sme tu 3 , ja sice neviem pohlavie, ale ak bude chlapec tak Dominik, Kami aj ty, Vejula tiez, a to som myslela ze ch neni vela 😒

vejula
16. jan 2010

jaj kami mini máte pravdu, chlapi sa len môžu tváriť že chápu, a ako velmi sa oni musia zapierať a aké mi im robíme to naše tehotenstvo ťažké... A nakoniec su oni tie najväčšie chudatka... Ale kašlem ja na neho a budem sa teraz rozprávať len s maličkým v brušku a ešte s chlpáčikom...
A mini dobre že si odtial odišla, ved čo sa ma kto nad teba povyšovať 😠

minius
16. jan 2010

veru vejulka aj ja som to tak spravila, lahla na postel pokecala s bruskom, ,malicky odkopkal a uz nam je trosku lepsie 😉 Este ze mame tie bruskinka 😀 a cokoladu 😝

Kami a ako sa hoji prst?

vejula
16. jan 2010

jj mini jedine tie naše brušká nam ostávaju pre radosť...

veve, ale tých dominikov nieje až tak vela, aspon čo som kukala tie najčastejšie používané mená tak som ho tam nenašla... To len my& aprílovky máme taký dobrý vkus na mená 😀 😀

kamilakd
16. jan 2010

😀 minius no to je bohovske suchar je len suchar sa mozes na nich max vykakat...poznam taketo...nie na sebe ale na kamoske...a nie aby sa tesili

veve jasne e sa zmenia ale sak si teraz musia uvedomit a radsej drzat pusu...nie?ved maju dva poklady doma..dominik je pekne meno a dievka karolinka ale ja budem mat chlapceka vraj podla 3D 😀

prst sa hoji celkom mam na nom maslicky 😀 a je to prostrednik 😀 takze ked ho teraz vetram tak mozem ukazovat hanlive gesta

moni
16. jan 2010

ahoj dievcata, trosku vas sklamem, ta fotka je fotomontaz 😒

zda sa ze ste viacere nemali velmi prijemny den 😒 tak snad sa to zajtra vylepsi 😵

kamilakd
16. jan 2010

fotomontaz????sakra a ja ze sa ku posledku mozme tesit 😠

veve23
16. jan 2010

vejula, tak fajn , nechcem nech polskolky sa tak vola, aj ja som pozerala a nezdalo sa mi ich vela, to fakt asi tu, dlho som nevedela vybrat chlapcenske meno, a toto sa mi paci, aj sa hodi k druhemu menu. Som pozerala kalendar hore dole, ale napadlo ma to az pri tej Dominike Starej zo superstar 🙂 , ze ak bude chlapcek tak Domino. Dievca chce tato po mne, tak to neriesim, tak len cakam na pohlavie.
Bruska su teraz nasi najlepsi kamosi a super ze neodvravaju 🙂 , a netrpime samomluvou, lebo ak by ma niekto pocuval si mysli ze mi sibe, najma ked idem jest, tak sa ho vzdy pytam co si da.. 🙂 😀

aktakk
16. jan 2010

Cheerlady...Ja som tiez uvazovala nad cervenou, ale nevieme co budeme mat a moj drahy povedal, ze pre chlapca cerveny kocik v ziadnom pripade 😒 . Vsetko som to na markovom fotoalbume pokukala 😀 . ALe dnes uz mal inak vsetko vymazane. Ta modra sa mne osobne zda moc "oci tahajuca". Ja som este nad tou sedou premyslala, aj ked je dost taka smutna.

Kocky, nevadte sa s polovickami, aj ked niekedy to nie je take jednoduche. My sme mali velke trapenie, kvoli zdrav.stavu mojej polovicky a uvedomila som si, ze to nestoji za to sa jedovat. Nikdy nevieme, co nam zivot nadeli, tak sa treba spravat pekne k sebe. Ale je mi jasne, ze to sa lahko hovori.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre