Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
17. jan 2010

caute babyyyy :D no ako sa dnes mame? :D
ja som taka unavena, ze sa mi ucit nechce..este mam 34 otazok pred sebou do stvrtku sa naucit a v piatok idem nato, potom uz chcem mat svaty pokoj od skoly navzdyyy,,uff,je to dost narocne v tomto stadiu tehu,,uz nech to skonci to učenie a stres... aby malinka netrpela stresom v brusenku,,tak sa vrti stale,,asi zo mna citi stres.. =(

michalag
17. jan 2010

Ahojte babenky ☹ ,

idem vam napisat len tak narychlo, , lebo vcera poobede ma opat skolila choroba (uz po 4x v tomto tehu) 😒 , normalne som z toho zufala lebo "az" 3tt som vydrzala byt zdrava 😖 😠
Ale vcera sme boli s malalady v meste na nakupnej horucke tak si viete predstavit 😀 ... aj ked som nechcela tak som kupila 😝 😀 (ak chcete foto je v albume)
... zajtra mam ist na glukozovy test (GTT) len neviem ci mozem ist kedze som chora ... moj doki robi az od 7:00 a to tam uz mam byt, co myslite nemoze to ovplivnit vysledky???

... docitam vas ked mi bude lepsie 😉

monva
17. jan 2010

Michalag - jeeej to su rozkosne vecicky, nadhera 🙂 tiez sa asi vytesujes v ruzovej 😀
Ja som vcera zacala robit "inventuru" v Dankovych veciach a nejako sa mi to nezdalo, no ostalo po nom dost veci + tie co som teraz pokupila = nemusim prat casto, oblecka bude dost, aspon sa lepsie bude "zbierat" do pracky na pranie, nemusim prat poloprazdnu 😀
Teraz skusam robit na obed zajaciu polievku a potom chcem dat zajaca zapiect este so zemiakmi, cibulou a jablkami do janskeho skla, tak uvidim, ci moj vymysel bude aj jedly 😀 😀 😀 len som neskoro zacala, kedze aj mna uz par tyzdnov trapi rychly tep, najma zrana, pomaha ked sa najem, vypijem tehu cajik, trosku polezim a okolo obeda som uz o.k. a mozem zacat fungovat. Este ze mame zvysene zo vcera dukatove buchticky, takze zajko bude ako neskory poobednajsi obed 😀

monva
17. jan 2010

Michalag - este ma napadlo, neviem, ci tu o tom nebola debata, neskusala si brat probiotika ??? Mne parkrat v tehu uz pomohli pred ochorenim, ked okolie bolo nachcipane, ja som si dala Biopron a bola som o.k. Aj ked ma trapili hnacky, tiez to pomohlo, jednak to posilnuje imunitu a aj upravuje crevnu mikrofloru. A vraj ked sa beru probiotika v poslednom trimestri, pomaha to znizovat riziko vzniku alergii u babatiek, neviem, co je na tom pravdy, no kedze ma Danko atopicky ekzem (ktory je aj tak zcasti vraj podmieneny genetikou, ja mam alergiu na PNC), jemu probiotika pomahaju, tak asi dokupim dalsie aj pre seba.
Nemate s tym niekto skusenosti?
Myslim, ze niektora z vas pracuje v lekarni, ak si dobre spominam, mozno o tom bude vediet viac.

http://www.probiofix.sk/probiotika/probiotika-a...

kamilakd
17. jan 2010

blondy odsat si mozes do tej flasky co mas pod odsavackou alebo toho via poharika...awent pasuju len awent..ved ked nebudes mat tak prelejes mliecko do flasky aku mas...viem ze madela ma originalne sacky do chladnicky aj mraznicky awent ma tie odkladacie via pohariky....ale flasky sa daju kupit v DM drogerii a su lacnejsie...napr ja som tam kupila.

michalag tak sa nam daj rychlo do poriadku..inak ta slecna s tou knihou sa neozvala...baby baby ste sa rozsupli? 😀 si viem celkom predstavit a zajtra drzim palce na GTT teste..a ta zbrnda nie je taka hnusna len na ten lacny zaludok ziadna slava 🙂 ale rozdychas.

monva
17. jan 2010

a este aj tu, je o prevencii atopickej dermatitity u babatiek
http://www.probiofix.sk/klinicke-studie/prevenc...

mizulienka
17. jan 2010

ahojte dievcata, mozem sa medzi vas votriet? 😉 som tak na prelome marec - april, tak uvidime 🙂
chcela by som sa i ba opytat, podla coho ste vyberali zavinovacku?
ja som pri malom mala taku klasicku zavazovaciu ale teraz rozmyslam o tej rychlozavinovacke na suchy zips...myslite, ze suchy zips vydrzi? ze sa neopotrebi alebo nieco?
skoro vsetko uz mam nachystane, ale s tou zavinovackou sa vobec neviem rozhodnut 😠

kamilakd
17. jan 2010

miska krasne vecicky a to kde vo ZV ste nakupovali?

monva no tie lieky v tehu to je celkom zahada ja uz mam tiez ATB za sebou a bola som rozhadzana vsade a hlavne tam dolu 😅 ale mne to neprepuklo az tak velmi ja som na floru uzivala lactobacil a cetebe plus zinok ...tie probiotika su skor pri gyn problemoch ale toto co ma miska bude asi nejaka imunitka oslabena...bude lepsie ak sa poradi s lekarom

kamilakd
17. jan 2010

ahoj mizulienka ja som sa o tom tiez uz bavila s dejnou a ta vravela ze ta na suchy zipsje taka ze mimi sa odkope 😅 ja mam len taku a potom take tie co nas este mamina viazala ale ja mam o mesiac neskor termin tak sa spolieham na to ze bude teplo a nech sa rozkope...

kika29
17. jan 2010

ahojte babulky. no my sme mali trocha zlú noc ☹ . malá má škaredý kašel a dusila sa v noci takže som bola každu chvílku hore. Našťastie nemá teploty len teraz obidve polihujeme lebo sme nevyspaté 😅 . navarené máme a sme sami doma tak čo 😉
Tak sa idem zvaliť ku malej a podriemkávať večer si vás prečítam len nenapíšte vela aby som vás stihla dočítať 😀

blondy12
17. jan 2010

kamilka ja len ze nemam k odsavacke ziadnu flasku takze ked kupim tu obycajnu 125ml tak myslis ze bude pasovat?este sa teda skusim opytat..ale snad ano...lebo teta tu flasku pouzivala casto...

cicimon
17. jan 2010

ahojte,
blody - aku odsavacku ides kupovat? mozes pls hodit link?

blondy12
17. jan 2010

cici nejdem kupit ja praveze som ju dostala od tety...

http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=26&id=173...

tato odsavacka len to ze nemam tu flasku..

cicimon
17. jan 2010

aha, si dostala bez flase? ale mozno by tie Avent flase pasovali ak by si nejaku kupila

inac...to je pakova? nekusala si ju len tak nasucho, ako ta paka funguje? ja len na to tak pozeram, mam strach, ci sa nezlomi

michalag
17. jan 2010

kami, neviem ako poznas ZV, ale v terajsom City kafe na 1 poschodi vola sa to Kathy ... a dakujem 🙂

blondy12
17. jan 2010

skusala som len tak nasucho ale je to dost pevne..to sa urcite nezlomi..nemusis sa bat.. 😀

martina05
17. jan 2010

Ahojte, tak ja Vás fakt nestíham čítať ...
V piatok som bola a j s MM na psychofyzickej príprave, preberali sme prvú dobu pôrodnú ... MM bol úplne do toho zažratý, masíroval a dokonca ma aj doma začal upozorňovať /nelež na chrbte, vystri sa .../ No zatiaľ som úplne spokojná... Dozvedela som sa kopec vecí, len dúfam, že keď nastane deň D...nezabudnem všetko...Asistentka však tvrdila, že to bude ok, maminu, že vraj stačí len "naštartovať" a spomenie si ....
Ako sa dnes máte?? V paitok ideme do BA kupovať kočík, postieľku a nosič.... Už sa teším ...

civavava
autor
17. jan 2010

ahojte tehulky 😵 , ako sa mate?

vcera som tu nebola, bo som mala nakupovaco-upratovaci den, doobeda som bola nakupovat, potom som upratala a podvecer som asi 2 hodiny triedila veci co som podostavala pre Renka, potom som vyprala prvu varku, este ma cakaju asi take 4 😲 no a asi sa zblaznim, ked to budem zehlit..ale som rada, ze spm zacala, lebo teraz este v pohode vladzem, aj ked ku koncu jak som vesala vyprate vecicky, uz som bola dost unavena a ledva som cakala, kedy sadnem k TV 😎

kupila som aj ten kos na plienkky nakoniec, kazda co to tu ma, vravi, ze je to super...stal len 9 EUR 🙂) a tie sacky tu tiez nie su drahe.

blondy, ja budem mat presne tu istu odsavacku 😉

kamilka, ako prst, pohida? dufam, ze si nezanevrela na rybacinu od tej nehody 😀
ked budes volat so Zuzkou, ze ju pozdravujem 😉

michalka, pekne sa liec, inak krasne vecicky si pokupila 😵

kika, malej zelam skore uzdravenie...

juuj ja som inak treti den na diete, taku mam chut na cokoladu, ze sa idem zblaznit, ale musim to vydrzat, kvoli malemu...posrata tehotenska cukrovka 😒 😠 ☹

martina05
17. jan 2010

Ahoj civav, tebe zistili tehotenskú cukrovku ??? ☹ ☹ ☹
Aký te kôš na plienky ste kúpili, ja som pozerala ten od Angelcare /chcela som ho kúpiť spolu s monitorom ale ten mi nakonie požičia kamoška/ alebo od Bebe - jou... tak neviem ...

civavava
autor
17. jan 2010

idem vyskusat novy kuch. robot a odstavit si mrkvu....

dufam , ze sa nezranim, ako kamilka 😀 😝

cicimon
17. jan 2010

civava - pekne si to napisala 🙂

civavava
autor
17. jan 2010

martinka, hej, zial nedopadli sme dobre na glukozovom teste ☹

kupila som angel care, kuk , je v mojom albume, stal len 9 EUR, no nekup to 😝

inak mali aj ze sangenic, aj ten co pises ty od Bebe jou, vsetko viac menej v rovnakej cene, ale dizajn mal najlepsi, resp. mne sa najviac pacil ten angel care 😉

civavava
autor
17. jan 2010

cici 😀

martina05
17. jan 2010

To ma mrzí, držím Vám palčeky... neboj všetko bude ok ..

No ja som na nete našla len Angel Care Captiva za cca 45E, ten bebe Jou je lacnejší ale neviem či je bezzápachový

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_smetne-kose_ANG...

http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/bebe-j...

9E je super cena ....

civavava
autor
17. jan 2010

dakujem martinka, ja verim, ze to bude OK a o 3 tyzdne na kontrole mi povie, ze som fit 😉
ved pred tehu som mala praveze nizky cukor...

ty kokos ze 45E...aj ten moj je bezzapachovy a stal 9 ... a aj tie naplne su tu lacnejsie nez co pisu na tej webstranke 😲

martina05
17. jan 2010

No ZA 9E HO BERIEM HNEĎ ... Mohla by si ich voziť na Slovensko ... Bol by to dobý biznis 😀 😀 😀

martina05
17. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Tu je o niečo lacnejší ... ale aj tak - asi kúpime ten bebe- jou ....a potom z rovnakej sady aj teplomer do vody, manikúru a kefu na vlásky... Najviec sa mi páči táto ..
http://www.bebe-jou.nl/index.php?page=shop.prod...

martina05
17. jan 2010

Inak ešte by som sa spýtala... čo všetko z detskej kozmetiky ste kupovali vy ??????

grekyna23
17. jan 2010

ahojte,
civi, tak to je aka super cena, u nas mozeme o takych cenach iba snivat 🙄 , za taku cenu by sme ho uz asi fakt mali kazda.....ty uz mas teda riadne vsetko pripravene pre Renka, aj dvere si pekne vyzdobila 😉 a ked som mm ukazala ako vo velkom uz peries, tak povedal, ze moze byt rad ze ma mna, ze mna to este tak nechytilo 😉 😀 len aby som ja potom nestresovala, ze este toho vela nemam pripravene...

civavava
autor
17. jan 2010

tak uz som tu, kuch.robot sa osvedcil a vlastnorucne spravena mrkvova stava chuti mnamky 😝

grekyna, 😀 ja som tiez preto prala, ze tu nie je mm, pride bud.tyzden tak nech mame vtedy pokoj..potom ked odide, zase pomaly poperiem dalsiu davku 😀 😀

martinka, ja mam len sampon, mydielko, puder, telovy kremik a olej pre mimi...a este vatove tycinky na cistenie nosteka 😲 ani neviem co viac treba, vsade pisu , ze mimi sa nasjkor umyva iba v cistej vode....

poradte babule , co uz mate deticky, co treba nachystat z kozmetiky? 😉

idem vyvencit mojich dvoch trhacov 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre