Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
18. jan 2010

baby ja som za odsavacku na vysavac, vzdy ked som malemu odsavala tak mu odsala sopliky az tak ze mal cisty nostek a pouzivala som ju aj teraz ked mal strasne huste sopliky a krasne to odsalo, vobec sa nebojte, nam ju pediatricka len odporucila 😉 🙂

kamilakd
18. jan 2010

tak ja si ale neviem predstavit ten hluk z vysavaca 😅

nika12
18. jan 2010

Ahojte 🙂 Bavili ste sa o sterilizatoroch. Keby mala niektora zaujem predavam Avent elektricky parny sterilizator, novy, nepouzivany, v baleni je aj kefka na cistenie flias, 2 flasky Avent 125 ml a 260 ml, avent cumliky, 2 nahradne cumle na flasky a odmerka. 60EUR. Ak by ste mala niektora zaujem, tak napiste do IP.

michalag
18. jan 2010

kami, hluk z vysavaca mi vadi najmenej ked viem ze to malemu pomoze a lahsie sa mu dycha 🙂 , horsie je to v noci ked je vsade ticho, ale ved to v podstate len zapnes a vypnes, ide to strasne rychlo

kats
18. jan 2010

ked vidis aj v noci ako nemoze spat a trapi sa, tych par sekund hluku ani nevnimas 😉 ale fakt to pohodlicko by som brala 😅 keby to nestalo tolko.... tak beriem aj aj 😀

cicimon
18. jan 2010

ja som to videla u jednej kamosky, maly sice reval akoby ho bili, ale myslim, ze to za to stalo...teda za ten cisty nos

kats - jasne, myslela som, ze za normalnych okolnosti staci 1x za den, ked je nejaka nadcha a pod, tak aj castejsie, ved to je rychlovka..

silvia7
18. jan 2010

kami - pozri si tému o odsávačkach soplíkov.. tam baby píšu, že jedine vysávačovou odsávačkou idú tie hlieny pekne odsať.. a k tej, čo máš ty, tam jedna písala, že vraj je to aj nehygienické, lebo že prenášaš bacily zo svojich úst do jeho cez tie hadičky či jak to písali...
neviem fakt, tým, že som to v živote nepoužila, tak nemám poňatie čo a ako.. nechám si poradiť radšej..

silvia7
18. jan 2010

bodaj by tá na baterky fičala tak riadneeee... nemôžu vymýšľať 100% fungujúce veci???? 😝

dejna3
18. jan 2010

vyzerá to zaujímavo, len ešte zistiť, čo to robí v reáli... ja som to už písala - tú vysávačavú nechcem ani za svet... asi je to tým, že mám sama zničenú sliznicu a nechcem prispieť k tomu, aby malo aj moje dieťatko ☹ a to že ten silný ťah zaťažuje sliznicu, je jasné... ale je to samozrejme každého vec, čo si kto vyberie 😉

silvia7
18. jan 2010

jedna baba tiež písala, že ona používa tú na baterky a že keď predtým dá ten sprej- morskú soľ do nošteka a nechá 2min, že to tak "rozriedi" soplíky a ide to lepšie, lebo sa neucpe.. a pekne ťahá.. hmmm

kamilakd
18. jan 2010

fuj inak baby uz mi je zle z tych soplov... 😅

kamilakd
18. jan 2010

inak by som si mala cvaknut brusko troska podrastlo....silvika som si vsimla ze ty mas tu ciarku cez pupcek ja ju nemam budem mat ta vlasne chlapca???

michalag
18. jan 2010

kazda mame na odsavacku iny nazor, ved 100 ludi 100 nazorov 😉 🙂

kamilakd
18. jan 2010

baby druhorodicky spoliehame na vas teda aspon ja

michalag
18. jan 2010

kami a uz ti odpisala dotycna osoba?

kamilakd
18. jan 2010

miska nie vooobec.....asi nema zaujem ja som ju nasla nagorile tak som ju objednala bohvie kedy pride ked je vypredana

kamilakd
18. jan 2010

miska a uz ti je lepsie??? ja mozem povedat ze ano konecne akurat zajtra ideme so zuzkoubar cvicit ale ten sneh sa mi na cestach nepaci bo ja to mam taku kusok este cca 25min autom 😅

michalag
18. jan 2010

tak snad ti pride co najskor 🙂 .... ja som bola u nas v knihkupectve a povedali mi ze tu knihu nemali a nevedia kedy im ju daju do ponuky, tak ak tak ju objednam z martinus a nemusim ju hladat po ZV 🙂

mne uz je lepsie, teda aspon hrdlo ma uz neboli len keby mi presla este nadcha tak by som bola rada, ale co ma tesi vyzera to tak ze teraz to zvladnem konecne bez ATB 🙂 🙂 🙂

kami a vlastne z kade si??? tu este stale poletuje sneh, ale ja som rada hlavne koli malemu ten sa z neho vytesuje 🙂 😵

kamilakd
18. jan 2010

ja som z PE partizanske

silvia7
18. jan 2010

kami - no ja neviem, či tá čiarka na bruchu dačo ovplyvní 😉 idem do sprchy a hajde haji, lebo ráno o 7.15 mám byť u očnej ... ja čo v poslednej dobe vstávam okolo 10.00hod..... hmm tak som zvedavá, ako vstanem.. dobru baby a sladko spite 🙂

michalag
18. jan 2010

jj

idem ja uz do hajan
bruuu nocku 😔

dejna3
18. jan 2010

áno, miška, a pediatri tiež 😉

dobrúúú nocku 😉

kamilakd
18. jan 2010

dobru dievcata...prijemne vstavanie drzim palceky

nanika
19. jan 2010

Druhorodicka praje pekne ranko.

odsavacka na sopliky, baby, ked budete mat riadne nachcipane decko, celu noc bude hore, revat, vracat sople. Neviem, kto vynasiel odsavacku na vysavac, ale vdaka bohu. Orintolaringologovia, ci ako sa volaju ti nosni, krcni lekari, niekde som citala, ze odkedy sa pouzivaju tieto odsavacky, klesa pocet zapalov stredneho ucha a aj riziko pneumokokovej infekcie. Ked je najhorsie, odsava sa aj kazdu pol hodinu, bohuzial. Ked Oli trocha podrastol, sam bezi k vysavacu a ukazuje na nos a hovori vrrr, pripadne, ked je chory ani vysavac neodkladame, sam nas dovedie do kupelky, kde sa susi cucatko, zoberie, namontuje na vysavac, pusti a odsaje si sam, ja len robim dozor, aby si to nepustil na plny vykon. Ak ju chcete kupit, len si najprv zistite, aky ma vykon vas vysavac, nie je to vhodne na kazdy a na tie starsie typy uz vobec, netreba sa toho bat, regulaciou vysavaca si sami urcujete silu odsatia... Baterkove su dobre, ak chodievate casto prec z domu, kde nie je vysavac, alebo elektrika, ale vykon je neporovnatelny.

Ciarka na bruchu sa niekomu urobi, niekomu nie, s pohlavim to nesuvisi 🙂

tarinka333
19. jan 2010

Dobre rano dievky,
ja som sa ete nestretla s nikym, kto by pouzival odsavacku cez vysavac, len tu klasicku, ktora stoji v lekarni euro.
A ciarku nemam ete ani ja...zdalo sa mi, ze sa nieco crta... ale nie som si tym taka ista.
Maxii, aj nas drobcek je dole ritkou... uz od Vianoc, ale neriesim... ved sa hadam otoci, ako povedal doki 🙂 Vraj mame dost casu na pretocenie 🙂

tarinka333
19. jan 2010

Este som zabudla.
Manzelik sa mi vratil zo sluzobky, na ktorej bol v Seattli a priniesol nam toto
http://www.malvik.sk/Na-doma/elektronicke-pestu...
akurat namiesto jednej vysielacky mame dve...
Ale to hlavne... tu stoji cela sada, ktora je na linku cca 173 e.
My mame dokonca s dvoma vysielackami, nie s jednou a stalo to cca 109 e 🙂

michalag
19. jan 2010

🙂 Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,

lucinka1104
19. jan 2010

dobré ranko ako maminky ?, ja fajn ,idem s drobcom do detského centra nech sa vyblázni....
tarinka ta klasická nam boa naprd jedine cezvysaváš mimichodoms lekárne nam pomohla 😝

stanusa
19. jan 2010

caute,
tarinka dobry biznis sa mu tomu hovori, nie
nas maly bol v 26tt priecne, dole hlavickou...mam pocit ze je tak stale lebo ho citim dole nalavo a hore napravo az niekde v rebrach
kedy mate dalsi ultrazvuk? teda v ktorom tt

michalag
19. jan 2010

stanus ja presne tak isto citim malu, ale este maju cas sa otocit ... ja idem na sono v 30tt a myslim ze toto je uz posledne, potom by mali byt uz iba prietoky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre