Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
26. aug 2009

Baby, mne sa straaaasne paci kocik Brio 😀
Poznate ho? Ma taku velku vanicku a je aj vysoko polozena tak sa nemusite skrcit k babu 🙂

marika1902
26. aug 2009

mne sa paci model chicco

zuzana1971
26. aug 2009

lubkamik nemas fotku toho kocika?

mne odporuca kamoska Haberkorn, lebo je lahky

mne sa nejake kociky aj pacia, ale este ziaden tak, aby som povedala, to je on!

ten isty problem mam aj s menami pre dievcatko, paci sa mi ich viac, ale ziadne take co by som si povedala, tak to je ono

ja sa bojim kupovat vecicky dopredu, predtym som kupovala a nedopadlo to dobre, aj ked to samozrejme nebolo kvoli kupovaniu veciciek

ja som rozmyslala, ze zacnem kupovat az ked budu najblizsie vypredaje po Vianociach asi...

a neviem ci kocik a vacsie investicie nekupim, az ked bude babo zdrave na svete, ale dovtedy samozrejme musim mat kocik uz naisto vyhliadnuty ktory to potom bude...Vraj sa niekedy caka na kociky aj tyzdne???

zuzana1971
26. aug 2009

a viete aspon farbu kocika? lebo ja ani v tom nemam jasno 😠

lucinka1104
26. aug 2009

mne zostal pol ukáškovi breaker je super ,ale ťažký takže ak sa mi ho podarí predať tak tento
http://www.babybazar.sk/luxus-kocik-freestyle-i...

tantama
26. aug 2009

neviem konkrétnu farbu ale nejak sa mi nepáčia tie čierne.. mne to príde také smutné ale to je moj názor.. 😀

zuzana1971
26. aug 2009

luci nten cerveny z prveho linku sa mi paci, aj cena a parametre su dobre

lucinka1104
26. aug 2009

cena je ajs autosedačkou bez je niečo vyše 5.300,-SK + 300,-Sk poštovné je super

zuzana1971
26. aug 2009

luci je v cene aj sportova sedacia cast? nejako som si nevsimla

lucinka1104
26. aug 2009

ano preto som ti dala ten druhýlink to je ten istý kočík

zuzana1971
26. aug 2009

tak to je fakt super cena, idem pozriet na ich stranku www.kocarky.shop1.cz

martaina
26. aug 2009

Ahojte, tak ja som sa dnes dala vypísať. Tie celodenné a aj nočné nevoľnosti sa už nedali vydržať a ešte aj cestovať. Kúpila som si emesin, ale neviem, či to nejak pomohlo. Dnes som bola u lekára a bolo vidieť už srdiečko. Takže už mám aj tehotenskú knižku. Sa teším.

lucinka1104
26. aug 2009

ja som tiež nebola za čiarny kočík ale tento sa mi v čiernej veľmi páči a stojí 5.800 čk 😅

michalag
26. aug 2009

Ahojte, tak my sme uz doma napapany a maly zaspal 🙂

co sa tyka kocikov, tak my mame este po Samkovi, ale pravdupovediac nebola som s nim spokojna, lebo bol dost tazky ... keby som si mala teraz vybrat tak by som chcela tento:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lucka, ten kocik je pekny a rozumna cena 🙂

zuzana1971
26. aug 2009

martaina gratulujem k srdiecku a tehu knihe 🙂

luci a nevies akym kurzom si to mam prepocitat na eurace?

tantama
26. aug 2009

inak aj mna sa teraz celkom páči ten freestyle.....mna skor ten červený ale su fakt pekné a lacné....

michalag
26. aug 2009

martaina, supeeer, blahozelam k srdiecku a tehu knizke 😉 🙂

lucinka1104
26. aug 2009

slepúšik 😀 v tom prvom linku maš cenu v eurách malo by byť aj s poštovným podľa toho čo mi ten pán písal

lucinka1104
26. aug 2009

225 eur

lucinka1104
26. aug 2009

tu nakrajimaš ceny v eurách a ked klikneš na ten freestayl tak sa ukáže aký je pekný v čiernom

lubkamik
26. aug 2009

Zuzi, tu je fotka toho Bria:
http://www.kocikovo.sk/product/brio-go-sportovy...

Dufam ze to neni reklama 😖

tantama
26. aug 2009

martaina gratulujeeem 😀

lucinka1104
26. aug 2009

nič meniť nebudmja chcem môj freeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵
asi budem musieť isť na wc 😝

marika1902
26. aug 2009

inak ja uz ked budem kupovat kocik tak by som chcela tu trojkobinaciu vanicka, vajisko a sportova verzia podla mna je to velmi prakticke a ceny sa pohybuju okolo 500 az 700 eur

lucinka1104
26. aug 2009

však aj ten môj je tak a stojí 225 euro 😀 preto as mi tak páči

marika1902
26. aug 2009

lubka,

naozaj Brio vyzera super a aj cena je velmi dobra 499eur to je super asi budem uvazovat nad tymto kocikom

lucinka1104
26. aug 2009

inak Marika krásné mená si vybrala ak by bola Rebeka tak ako by si ju volala? Aj ja som chcela ,ale skratka z toho mena ...hm si neviem predstaviť Beky???

lubkamik
26. aug 2009

Ja som ho videla aj nazivo a iny nechcem 😵 😵 Je lahucky - dobre sa sklada a ma velku vanicku - to je hlavne 🙂 Nemam rada tie kociky co su teraz a maju malinku vanicku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre